VZ239HE

  VZ239HE

  مانیتور 23 اینچ ASUS VZ239HE Eye Care با وضوح Full HD ، IPS، طراحی فوق باریک، بدون فریم، Flicker free و Blue Light Filter

  • طراحی بدنه فوق باریک با ضخامت تنها 7 میلی‌متر
  • طراحی بدون‌قاب مناسب برای پیکربندی چندین مانیتور کنار یکدیگر
  • فناوری ASUS Eye Care مجهز به فیلتر Low Blue Light و فناوری Flicker-Free
  • فناوری IPS با زاویه دید گسترده 178 درجه
  • مانیتورهای ASUS Eye Care دارای گواهی فناوری‌های عدم پرش تصویر و Low Blue Light از TÜV Rheinland هستند که تجربه‌ای راحت از نمایش را تضمین می‌کند
   Product Image

   طراحی نفیس فوق‌باریک و بدون قاب

   ASUS VZ239HE دارای طراحی ظریف با بدنه فوق‌العاده باریک است که در باریک‌ترین قسمت تنها 7 میلی‌متر ضخامت دارد. طراحی بی‌نیاز از فریم این مدل، برای پیکربندی تقریبا یکپارچه چندین نمایشگر عالی است و سطح بزرگ‌تری از اطلاعات را نمایش می‌دهد. پنل پیشرفته IPS، نرخ کنتراست شگفت‌انگیز 80.000.000:1 و زاویه دید گسترده را در اختیار شما قرار می‌دهد. علاوه بر این، فناوری ASUS Eye Care تجربه‌ای راحت از نمایش را تضمین می‌کند.

   بدنه فوق باریک 7 میلی‌متری

   VZ239HE فضای بسیار کوچکی از محیط کار را اشغال می‌کند و به‌خوبی در هر موقعیتی قرار می‌گیرد، بدنه فوق باریک این مدل در باریک‌ترین قسمت تنها 7 میلی‌متر ضخامت دارد.

   مناسب برای پیکربندی چندین نمایشگر

   اگر مشغول بازی هستید، فیلم تماشا می‌کنید یا کارهای خود را انجام می‌دهید، طراحی بدون قاب VZ239HE به این معنی است که می‌توانید دو یا سه مانیتور را به‌صورت یکپارچه کنار هم قرار دهید و تصویری پانورامایی برای مشاهده سطح بیشتری از جزییات داشته باشید.

   با فناوری ASUS Eye Care از چشمان خود محافظت کنید

   مانیتور نور آبی فوق‌العاده کم
   فیلتر ASUS Blue Light مورد تایید TÜV Rheinland است تا از چشمان شما در برابر نور مضر آبی محافظت کند و می‌توانید به‌آسانی از چهار سطح تنظیمات در این فیلترها توسط یک دکمه میان‌بر استفاده کنید. VZ239HE تحت آزمون‌های دقیق عملکرد قرار گرفته و ویژگی کاهش‌ پرش‌های تصویر و سطوح پایین تابش نور آبی در این مدل، توسط آزمایشگاه‌های جهانی TÜV Rheinland تائید شده است. این آزمایشگاه‌ها خدمات گواهی فنی و ایمنی را انجام می‌دهد.
   • سطح 1 برای مرور وب عالی است و بهترین بازتولید رنگ‌ها برای مشاهده تصاویر زنده با کمترین تغییر رنگ را در اختیار شما قرار می‌دهد.

   • سطح 2 برای مشاهده عکس‌ و ویدیوها عالی است و بهترین توازن در بهترین کیفیت تصویر را فراهم می‌کند.

   • سطح 3 نمایی مشابه یک کاغذ واقعی را نمایش می‌دهد و برای مطالعه طولانی و ویرایش متن عالی است.

   • سطح 4 برای محیط‌های تاریک با نور اندک مناسب است.

   فناوری Flicker-free
   با چشمان خسته و خشک خداحافظی کنید. مانیتور VZ239HE دارای فناوری‌های ASUS Flicker-Free مورد تائید TÜV Rheinland است تا برای تجربه‌ای راحت از نمایش، پرش‌های تصویر را حذف کند. این فناوری به کاهش خشکی چشم و سایر اثرات مخرب نمایش مخصوصا در ساعت‌های طولانی و پیوسته هنگام مشاهده ویدیوهای مورد علاقه شما کمک می‌کند.

   زاویه دید گسترده 178 درجه

   VZ239HE دارای پنل پیشرفته IPS با نرخ کنتراست شگفت‌انگیز 80.000.000:1 و زاویه دید گسترده 178 درجه است. این نمایشگر LED تمام فضای رنگ sRGB را پوشش می‌دهد و بازتولید دقیق رنگ‌ها برای ویرایش حرفه‌ای عکس‌ها و ویدیوها یا نمایش سرگرمی‌های خانگی را تضمین می‌کند.