A68HM-K

  A68HM-K

  مجهز به تراشه A68H و سوکت+FM2، کیفیت اثبات شده، صدای فوق العاده شفاف و بایوس گرافیکی جدید UEFI

  • کیفیت ثابت شده - سازگاری با بیش از 1000 دستگاه. بیش از 7000 ساعت ارزیابی
  • ویژگی‌های صوتی - صدای که در میدان نبرد غوغا می‌کند
  • بایوس UEFI جدید - روانترین و جذاب ترین بایوس گرافیکی با امکان کنترل با ماوس
  • USB 3.0 Boost (پشتیبانی ازUASP) - سرعت انتقال 170% سریعتر از USB 3.0 های رایج
   Product Image
   • کیفیت اثبات شده
   • بازی و چند رسانه ای
   • بهترین بایوس UEFI
   • نهایت خنک کنندگی
   • انجام آسان کارهای رایانه توسط کاربر
   کیفیت اثبات شده. اعتماد پایدار.
   سازگاری و ارزیابی همه جانبه
   دستگاه های سازگار از جمله CPUها، ماژول‌های حافظه، کارت‌های گرافیک و بسیاری از قطعات دیگر.
   ساعت ارزیابی آزمایش‌های گسترده برای نهایت اطمینان، سازگاری و ایمنی.

   ما بزرگ‌ترین سازنده مادربرد در جهان هستیم و تفکر ما در طراحی حول محور کاربرانی دقیقا مانند شما میگردد. مهندسان ما استانداردهای دشواری را برای تضمین کیفیت طول عمر محصول بکار می‌گیرند و بهترین قطعات را برای حفاظت واقعی از جهان استفاده می‌کنند. سازگاری مادربردهای ما با بیش از 1000 قطعه و ابزار مختلف ثابت شده است و حداقل 7000 ساعت مورد ارزیابی شدید قرار گرفته‌اند. این موضوع موجب آسایش خاطر شما می شود که مادربردهای ASUS برای تمام محیط‌ها و تمام کاربردها مناسب هستند. برای ساخت رایانه خود با بهترین زیربنا، آن را با یک مادربرد ASUS بسازید.

   حفاظت از سخت افزار برای اطمینان از طول عمر قطعات

   ما بر استفاده از برترین قطعات در هر یک از اجزای مادربرد ایسوس شما تاکید داریم. به همین دلیل برای اطمینان از طول عمر بالای سیستم و عملکرد پایدار آن، قاطعانه بر کیفیت پافشاری می‌کنیم.

   • کنترل دقیق توان دیجیتال با DIGI+ VRM ایسوس

    ماژول‌های تنظیم کننده ولتاژ (VRMs) یکی از اجزای ضروری مادربرد هستند. یک VRM مطلوب، بطور هوشمندانه توان CPU را بر اساس نیاز واقعی و در زمان درست فراهم می‌کند. ایسوس با طراحی دیجیتالی توان برای اولین بار سرعت دریافت و عکس‌العمل را بر اساس توان مورد نیاز CPU افزایش داد. این دقت عالی میزان اتلاف انرژی را کاهش می‌دهد و البته با ارائه پایدار توان باعث افزایش ثبات سیستم می‌شود.

   • حفاظت بیشتر از رم در برابر افزایش جریان

    فیوزهای آن‌بوردِ قابل تنظیم از خسارت‌های جریان زیاد و اتصالی جلوگیری می‌کند. این حفاظت علاوه بر درگاه‌های ورودی/خروجی شامل DRAM نیز شده و طول عمر سیستم و دستگاه های متصل به آن را افزایش می‌دهد.

   • پنل استیل پشت که 3 برابر بیشتر در برابر زنگ زدگی و خورگی عمر می کند.

    پنل‌های درگاه‌های پشتی مادربرد ایسوس از استیل مقاوم و ضد زنگ ساخته شده‌اند و توسط لایه نازکی از اکسید کروم پوشانده شده اند تا بیش از پیش در برابر خوردگی مقاوم شوند. این پنل، آزمون‌های مقاومت 72 ساعت اسپری نمک را پشت سر گذاشته است، پنل درگاه‌های پشتی در مادربرد ایسوس نسبت به مدل‌های عادی تا سه (3X) برابر عمر بیشتری دارد.

   • محافظ‌های ESD برای حفاظت از تخلیه الکترواستاتیکی

    تخلیه الکترواستاتیکی (ESD) هر لحظه ممکن است رخ دهد، و تاثیرات مخرب آن به سادگی دست کم گرفته می‌شود. محافظ‌های ESD ایسوس بر اساس استانداردهای بسیار پیشرفته آزمایش می‌شوند، و قادرند تا 10kV-/+ در برابر تخلیه هوایی و تا 6kV -/+ در برابر تخلیه تماسی از مادربرد شما محافظت کنند. ما برای محافظت از سیستم‌ شما در برابر تداخل‌ها و خسارت‌های الکترواستاتیکی، طراحی حفاظتی مدار فعال را به کار می‌گیریم که موجب افزایش طول عمر قطعات می‌شود.

   کانکتورهای صفحه کلید و ماوس دیودهای پیشگیرنده ولتاژ گذرا (TVS) اضافه برای تخلیه الکترواستاتیکی روی مدار
   کانکتورهای VGA: دیودهای ESD TVS اضافی بر روی مدار برای حفاظت
   عملکرد D-Sub.
   درگاه شبکه: دیود حفاظت از ESD TVS در مدار LAN.
   سازگاری کامل

   داشتن آزادی در انتخاب قطعاتی که با مادربرد شما سازگاری دارد جزء حقوق اولیه شماست. برنامه گسترده تایید قطعات ایسوس تمام تلاش خود را میکند تا طیف وسیعی از قطعات و دستگاه‌ها نهایت سازگاری را با مادربردهای تولیدی‌اش داشته باشد تا شما بدون ناامیدی بتوانید آزادانه سیستم خود را جمع کنید یا ارتقاء دهید. سازگاری امروز و سازگار در آینده دور - شعار ایسوس است.

   تست بیش از 1000 پردازنده، ماژول حافظه، کارت گرافیک سازگار و بسیاری از قطعات دیگر

   مادربردهای ایسوس با هزاران دستگاه سازگار هستند. مهندسین ما CPUهای سرورها و مشتریان، صدها ماژول حافظه، دها کارت گرافیک، یک عالمه دستگاه ذخیره‌سازی، منبع تغذیه، دستگاه‌های شبکه، صفحه‌های نمایش، درایوهای نوری، لوازم جانبی و بسیاری دستگاه های دیگر را برای اطمینان از نهایت سازگاری مادربردها تست می‌کنند . ما این کار را فقط برای اعتماد کامل شما به محصولاتمان و سازگاری فوق‌العاده آنها انجام می‌دهیم.

   +1000 دستگاه و قطعه سازگار
   فهرست کامل و عمومی
   سازندگان مورد تایید
   فهرست سازندگان مورد تایید را آنلاین مشاهده کنید

   ما آنقدر به سازگاری فوق‌العاده مادربردهایمان اطمینان داریم که لیست کامل سازندگان مورد تایید را برای مشاهده همه منتشر می‌کنیم تا شما بتوانید بدون هرگونه نگرانی و با انتخاب‌های فراوان رایانه خود را جمع کنید. چیز پنهانی در لیست سازندگان مورد تایید ما وجود ندارد: همه قطعات و اجزای سازگار برای مشاهده همه در لیست قرار داده شده است. برای بررسی اینکه یک قطعه یا دستگاه خاص با مادربرد شما سازگاری دارد یا نه، فقط کافی است برای اطمینان بیشتر به این لیست مراجعه کنید.

   طراحی شده برای سازگاری عالی با محصولات ایسوس

   زمانی که یکی از مادربردهای ایسوس را انتخاب می کنید، احتمال دارد که قطعات دیگر را نیز با برند ایسوس خریداری نمایید. ایسوس انواع محصولات رایانه ای را طراحی و تولید می‌کند تا کارت های گرافیک، کارت های صدا و درایوهای نوری بدون هیچ عیب و نقص و وقفه‌ای با مادربرد شما کار کنند.

   نهایت اعتماد

   مادبردهای ما مقاومت فوق العاده بالایی دارند. ما این ویژگی را با بیش از 7000 ساعت تست‌های دشوار بررسی و تایید می‌کنیم. آزمون‌های دشوار محیطی، سازگاری، پایداری، نرم‌افزاری و امنیتی گواهی می‌دهند قابلیت اطمینان مادربردهای ما فراتر از استانداردهای رایج صنعتی است.

   آزمایش‌های گسترده برای نهایت اطمینان، سازگاری و ایمنی

   هر کدام از مادربردها در شرایط مختلف و پیچیده، از حمل و نقل گرفته تا عملکردهای روزانه، مورد آزمونهای متعدد قابلیت اعتماد قرار می‌گیرند تا مطمئن شویم در بهترین وضعیت به دست شما خواهند رسید. این آزمون‌ها شامل گرما و رطوبت، سوختگی، مصرف برق، توان در حالت خاموش و روشن، نصب و شوک‌های حرارتی و بسیاری از موارد دیگر هستند. هر یک از قطعات مورد تایید تا 24 ساعت مورد آزمون فرسودگی قرار می‌گیرد تا عملکرد بی‌نقصی در فعالیت‌های روزمره داشته باشند. مهم نیست چه کاربردی دارید، از چه قطعه‌ای استفاده می‌کنید و چه ابزاری متصل کرده‌اید!

   • تست حرارت و رطوبت قطعات شرایط دشوار را تحمل می‌کنند
   • ارزیابی حرارتی کارکرد خنک و پایدار تحت سنگین ترین عملکردها
   • تست نصب تضمین پایداری درگاه ها
   • 24 ساعت آزمون فرسودگی برای اطمینان از پایداری
   • تست مصرف برق اطمینان از استانداردهای جهانی راندمان انرژی
   +7000 ساعت آزمایش
   • دما و اختلاف ولتاژ
   • تست شوک حرارتی
   • تست لرزش غیرعملیاتی
   • تست سوختگی
   • تست نصب
   • تست سقوط
   • تست ضربه
   • ست نمک و اسپری
   همیشه آماده برای بازی و سرگرمی!
   صدایی بی عیب و نقص که
   شما را به درون بازی می‌برد

   امکانات صوتی ایسوس شما را همیشه برای بازی کردن، گپ زدن، تماشای فیلم یا دست یافتن به آرامش با گوش دادن به موسیقی محبوبتان آماده نگاه می دارد. ابعاد جدیدی از صدای پیشرفته را کشف کنید و آماده نقش‌آفرینی باشید!

   بایوس UEFI مورد تحسین رسانه‌ها

   این بایوس که روان‌ترین و ماهرانه‌ترین بایوس گرافیکی است که با ماوس کنترل می‌شود، بهبود پیدا کرده است تا حتی جذاب‌تر از این باشد. چه یک کاربر تازه‌کار رایانه یا یک اورکلاکر حرفه‌ای باشید، حالت‌های EZ‌ و Advanced، سریع و ساده به شما کمک می‌کنند راه خود را پیدا کنید.

   افزودن به موارد مورد علاقه من: به سرعت تنظیمات را پیدا کنید و ابزارهای مورد نظر خود را به لیست علاقمندی‌ها اضافه کنید!
   راهنمای اورکلاک و RAID توسط EZ Tuning: سخت‌افزار خود را انتخاب کنید و با استفاده از سناریوهای آسان، عملکرد سیستم را افزایش دهید یا پیکربندی RAID را برای بازیابی و پشتیبان‌گیری سریع اجرا کنید!
   EZ D.O.C.P عملکرد حافظه DRAM را با یک کلیک افزایش دهید!
   کنترل فن‌ها با تنظیمات گرافیکی: منحنی را به سادگی توسط ماوس جابجا کنید و عملکرد هر یک از فن‌ها را بهینه سازید.
   نظارت مستمر سخت‌افزاری بهره‌مندی فوری از اطلاعات اجزای حیاتی سیستم!
   حالت EZ
   • پروفایل فن: اطلاعات کامل فن پردازنده و کیس برای خنک‌کنندگی فوری!
   • اطلاعات SATA: نمایش جزییات درگاه SATA تا به آسانی دستگاه‌های خود را شناسایی کنید!
   • تنظیم سریع ساعت: از ماوس برای تغییر تاریخ و ساعت استفاده کنید!
   • EZ D.O.C.P : عملکرد حافظه DRAM را با یک کلیک افزایش دهید!
   حالت پیشرفته
   • میانبر: برای ساخت میان‌بر به تنظیمات مورد علاقه خود، دکمه اینتر را فشار دهید یا یکی از میان‌برهای موجود را انتخاب کنید و با کلید F4 مستقیما به آنجا بروید!
   • یادداشت‌‌برداری سریع: یادداشت برداری کنید و ایده‌های مرتبط به بایوس را به آسانی و به سرعت ثبت کنید!
   • فهرست آخرین فعالیت‌ها: آخرین تغییرات را دنبال کنید و پروفایل مورد نظر خود را در درایو USB ذخیره کنید!
   • تغییر نام پورت SATA: برای شناسایی آسان پورت‌های SATA، آنها را نام گذاری کنید.
   نهایت خنکی و سکوت با Fan Xpert

   برای تنظیم هوشمند فن‌های پردازنده و کیس می‌توانید از Fan Xpert ایسوس استفاده کنید تا مطابق با شرایط آب و هوایی، مکان، وضعیت دما و حجم عملکرد واقعی رایانه، سرعت فن‌ها را تنظیم نمایید. پروفایل‌های متنوع و از پیش تنظیم شده عملکرد فن‌ها، به شما اجازه می دهد انعطاف بیشتری در کنترل سرعت فن داشته باشید و از محیطی ساکت و خنک بهره ببرید.

   • حالت سرعت ثابت
    با کنترل مخصوص سرعت فن‌ها، برای کاربرانی که به دنبال کمترین نویز تا حد صفر دسی‌بل هستند طراحی شده است. این فناوری برای عملکرد بهتر، بر اساس بار تحمیلی بر سیستم از خود واکنش نشان می‌دهد.
   • حالت تنظیم خودکار
    از طریق تشخیص خودکار سرعت، پارامترهای فن را بررسی می‌کند تا تنظیمات مناسب برای هر یک از فن‌ها را تنها با یک کلیک اعمال کنید. با استفاده از این فناوری، صرف نظر از تعداد فن‌هایی که در کیس خود قرار داده اید، خنک‌ترین محیط را برای قطعات داخل کیس فراهم خواهید کرد.
   • کنترل‌ آگاهانه فن‌ها
    اطلاعات کاملی در اختیار شما می‌گذارد تا بتوانید به صورت حرفه‌ای و پیشرفته هر فن را کنترل نمایید.
   همیشه فوق العده سریع!
   170% سرعت انتقال بیشتر با
   USB 3.0 Boost

   فناوری ASUS USB 3.0 Boost از قابلیت UASP (پروتکل اتصال SCSI در USB) SB 3.0 در ویندوز 8 پشتیبانی می‌کند. با فناوری USB 3.0 Boost سرعت انتقال USB 3.0 که هم اکنون هم نرخ بالایی دارد باز هم بطور قابل توجهی تا 170 درصد افزایش پیدا می‌کند. نرم‌افزار ایسوس بطور خودکار و بدون دخالت کاربر، انتقال اطلاعات به ابزارهایی که با USB 3.0 سازگار هستند را افزایش می‌دهد


   جمع کردن رایانه هیچ‌گاه تا این حد آسان نبوده است

   ما می‌دانیم شما چگونه از رایانه استفاده می‌کنید. از اسمبل کردن، تنظیمات، نظارت بر سیستم و به‌روز رسانی سخت‌افزار همه تلاش ما این است که زندگی را ساده کنیم و به همین دلیل هیچ گاه از توسعه و استفاده از تجربه‌های شخصی و فرصت هیجان‌انگیز و لذت‌بخش جمع کردن بدون دردسر یک سیستم دست بر نمی‌داریم!

   بیشتر بدانید
   Q-Design ایسوس
   نصب آسان مادربرد همین امروز شروع می شود
   Q-Design
   • جداسازی آسان قطعات PCI Express یک گیره بالدار برای دسترسی و عملکرد آسان قرار داده شده است. کافی است گیره Q-Slot را به آرامی بفشارید تا کارت گرافیک رها شود. حتی نصب یا جداسازی کارت‌های گرافیک بزرگ نیز به این آسانی نبوده است!
   AI Suite 3
   دسترسی به ویژگی‌های نوآورانه ایسوس در یک جا

   AI Suite 3 ایسوس تجربه تازه‌ای از یک رابط کاربری جذاب برای کاربران است که از مانیتورهای بزرگ نیز پشتیبانی می‌کند. این ویژگی تمام قابلیت‌های انحصاری ایسوس را در یک مجموعه در دسترس قرار داده است و امکان نظارت بر اورکلاک، مصرف انرژی، سرعت فن‌ها، ولتاژ و موارد دیگر را فراهم می‌کند. این برنامه جامع، بدون اینکه لازم باشد کاربر بین برنامه‌های مختلف سردرگم شود، قابلیت‌های متعدد و آسانی را در اختیار وی قرار می‌دهد.

   سیستم اطلاع رسانی
   در حال حرکت بر وضعیت رایانه خود نظارت داشته باشید.

   اگر می‌خواهید بدانید زمانی که از رایانه خود دور هستید رایانه شما در چه وضعیتی است، سیستم اطلاع رسانی Push Notice فورا شما را مطلع خواهد کرد. هنگامی که وضعیت رایانه شما تغییر می‌کند، سیستم اطلاع رسانی Push Note یک هشدار به تبلت یا تلفن هوشمند شما ارسال می‌کند. همچنین می‌توانید صفحه وب سایتی که در حال گشت و گذار در آن هستید یا یادداشت خود را بر روی دستگاه هوشمند خود مشاهده نمایید. مهم نیست کجا هستید، همه چیز تحت کنترل شما است.

   EZ Flash 3
   به‌روز‌رسانی آسان بایوس از طریق USB بدون نیاز به سیستم‌ عامل

   قبل از اینکه وارد سیستم عامل شوید از طریق یک فلش درایو به آسانی بایوس را به روز کنید. این کار تنها با چند کلیک انجام می‌شود و نیازی به فلاپی یا ابزارهای تحت سیستم عامل نیست.

   بستن
   ویژ گی‌های APU و چیپست
   • پردازنده شتاب‌یافته سری AMD® A همراه با کارت گرافیک سری AMD Radeon™ R

    این مادربرد بطور کامل از APUهای جدید سوکت +FM2 با نام Kaveri که مجهز به گرافیک سری AMD Radeon R هستند پشتیبانی می‌کند. این مادربرد با APUهای سوکت FM2 ای ام دی (پردازنده‌هایRichland و Trinity) سازگاری دارد. پردازنده‌های APU سوکت +FM2 برای ارائه گرافیک روان و فوق العاده سریع با رابط Microsoft®DirectX 11.1 سازگار هستند و از طریق درگاه‌های HDMI و DisplayPort برای توسعه سریع و رزولوشن 4K از رابط ارتباطی PCI Express 3.0 پشتیبانی می‌کنند.

   • پردازنده AMD® A68H FCH(Bolton D2H)

    پردازنده AMD® A68HFCH(Bolton D2H) برای پشتیبانی از واسط کاربری و رابط های گرافیکی PCI Express™ 2.0 تا سرعت 5 گیگابیت بر ثانیه طراحی شده است. همچنین این پردازنده از 4 درگاه SATA 6 Gb/s و 2 درگاه USB3.0 پشتیبانی می نماید.