B85M-G PLUS/USB 3.1

  B85M-G PLUS/USB 3.1

  مادربرد Micro-ATX B85 با رابط فوق سریع 10Gbit/s USB 3.1 Type-C و حفاظت 5X Protection

  • رابط فوق سریع USB 3.1 با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه
  • ASUS USB 3.1 Type C از هر دو طرف! اولین درگاه USB 3.1 Type C روی مادربرد در جهان
  • کیفیت مطمئن- 5X protection ، سازگار با بیش از 1000 ابزار، بیش از 7000 ساعت ارزیابی کیفیت
  • Fan Xpert 2 - نهایت سکوت و خنک‌کنندگی
   Product Image
   • کیفیت مطمئن، اعتماد مداوم
   • پیشرو در بازی و سرگرمی
   • بهترین بایوس UEFI
   • نهایت خنک‌کنندگی
   • نصب آسان رایانه
   کیفیت مطمئن، اعتماد مداوم
   سازگاری و اعتبار گسترده
   حفاظت مطمئن سخت‌افزاری
   برای اطمینان از دوام بلندمدت محصول.
   ابزارهای سازگار شامل پردازنده، ماژول‌های حافظه، کارت گرافیک و سایر قطعات.
   مدت ارزیابی آزمون‌های گسترده برای پایداری، امنیت و سازگاری کامل

   ما بزرگ‌ترین سازنده مادربرد در جهان هستیم و همگان می‌دانند که تفکر ما در طراحی حول محور کاربرانی دقیقا مانند شما است. مهندسان ما استانداردهای دشواری را برای تضمین کیفیت در طول عمر محصول بکار می‌گیرند و بهترین قطعات را برای حفاظت واقعی استفاده می‌کنند. سازگاری مادربردهای ما با بیش از 1000 قطعه و ابزار مختلف ثابت شده است و حداقل 7000 ساعت مورد ارزیابی شدید قرار گرفته‌اند. این تفکر در ذهن شما خواهد ماند که مادربردهای ایسوس برای تمام محیط‌ها و تمام کاربردها مناسب هستند. برای ساخت رایانه با بهترین زیربنا، آن را با یک مادربرد ASUS بسازید.

   ASUS 5X Protection
   حفاظت از سخت‌افزار برای اطمینان از دوام طولانی

   ما بر استفاده از برترین قطعات در هر یک از اجزای مادربرد ایسوس شما تاکید داریم. ما برای اطمینان از دوام بلند‌مدت سیستم و عملکرد پایدار آن، قاطعانه بر کیفیت پافشاری می‌کنیم.

   • کنترل دقیق توان دیجیتال توسط ASUS DIGI+ VRM

    ماژول‌های تنظیم کننده ولتاژ (VRM)یکی از اجزای ضروری مادربرد هستند. یک VRM مطلوب، بطور هوشمندانه توان CPU را بر اساس نیاز واقعی و در زمان درست فراهم می‌کند. ایسوس با طراحی دیجیتالی توان، برای اولین بار سرعت دریافت و عکس‌العمل را بر اساس توان مورد نیاز CPU افزایش داد. این دقت عالی میزان اتلاف انرژی را کاهش می‌دهد و البته با ارائه پایدار توان باعث افزایش ثبات سیستم می‌شود.

   • حفاظت پیشرفته از اضافه بار مدار رم

    فیوزهای مدار از آسیب‌های بار اضافه و اتصال کوتاه جلوگیری می‌کنند. این روش از درگاه‌های ورودی و خروجی تا ماژول‌های رم توسعه پیدا کرده است و امنیت سیستم و عمر محصول را افزایش می‌دهد.

   • 5 هزار ساعت دوام خازن‌ها با 2.5 برابر طول عمر بیشتر

    خازن‌های نیمه‌هادی باکیفیت ایسوس در شرایط دشوار با دمای 105 درجه سانتی‌گراد 5 هزار ساعت طول عمر دارند که 2.5 برابر بیشتر از خازن‌های قدیمی است. این دوام شگفت‌انگیز به معنی استقامت بالای رایانه در دمای عادی است و دوام مادربردهای ایسوس را بیشتر تضمین می‌کند.

   • قاب استیل درگاه‌های پشت با3 برابر دوام بیشتر

    پنل درگاه‌های پشتی در مادربرد ایسوس از استیل مقاوم و ضد زنگ ساخته شده است و لایه نازکی از اکسید کروم بر روی آن مانع از خوردگی می‌شود. این پنل، آزمون دشوار 72 ساعت اسپری نمک را پشت سر گذاشته است و پنل درگاه‌های پشتی در مادربرد ایسوس نسبت به مدل‌های عادی تا 3 برابر عمر بیشتری دارد.

   • حفاظت قدرتمند ESD در برابر تخلیه الکترواستاتیک

    تخلیه الکترواستاتیک (ESD) ممکن است بطور ناگهانی رخ دهد و غالبا اثرات مخرب آن دست کم گرفته می‌شود. ASUS ESD Guards با استانداردهای سختگیرانه‌ مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و تا +/- 10kV برای تخلیه القایی و +/-6kV برای تخلیه تماسی ظرفیت دارد. ما یک طراحی فعال حفاظت مدار را بکار گرفته‌ایم تا از سیستم شما در برابر تداخل الکتروستاتیک و آسیب‌های آن محافظت کند و طول عمر قطعات افزایش یابد.

   کانکتورهای کیبورد و ماوس: دیودهای اضافی ESD TVS روی مدار
   کانکتور VGA: دیودهای اضافی ESD TVS روی مدار برای حفاظت از عملکرد درگاه D-Sub
   کانکتورهای USB 3/2.0: استفاده از دیودهای TVS در مدار و محافظ خازن برای بسته‌های دوخطی و اتصالات سطحی
   درگاه شبکه: حفاظت دیودهای ESD TVS در مدار شبکه
   سازگاری مطمئن

   آزادی عمل در انتخاب قطعاتی که برای رایانه خود استفاده می‌کنید مبنای گردآوری یک سیستم است. ارزیابی‌های دشوار ما بر بیشترین سازگاری با محدوده بسیار وسیعی از قطعات و ابزارها متمرکز شده‌اند تا بتوانید به راحتی و بدون زحمت رایانه خود را بسازید. راه ASUS، سازگاری برای امروز و فرداهای دور است.

   بررسی بیش از 1000 پردازنده، حافظه، کارت گرافیک و قطعات دیگر

   تمام مادربردهای سری 9 با هزاران ابزار گوناگون سازگار هستند. مهندسان ما پردازنده های سرور و رایانه‌های رومیزی را نصب و بررسی می‌کنند، صدها ماژول رم، چندین کارت گرافیک، بسیاری از ابزارهای ذخیره سازی، منبع تغذیه، کارت‌های شبکه، نمایشگرها، درایوهای نوری، لوازم جانبی و بسیاری قطعات دیگر ارزیابی می‌شوند. ما این کار را انجام می‌دهیم تا با اطمینان کامل از کالا و نحوه سازگاری آنها، محصولات را ارائه کنیم.

   1000+ Compatible devices and components
   QVL کامل و جامع
   فهرست سازندگان مورد تایید را آنلاین مشاهده کنید

   ما اعتماد زیادی به سازگاری مادربوردهای سری 9 داریم و فهرست کامل سازندگان مورد تایید (QVL) را برای اطلاع شما منتشر کرده‌ایم تا انتخاب‌های متنوعی داشته باشید و بدون نگرانی، ساخت یک رایانه را تجربه کنید. هیچ وقفه‌ای در QVL ما نیست: تمام قطعات سازگار برای اطلاع همگان در فهرست نوشته شده‌اند. جهت اطمینان بیشتر قطعه یا ابزار مورد نظر را با لیست چک کنید.

   طراحی برای بهترین سازگاری در محصولات ASUS

   زمانی که یک مادربرد ASUS را انتخاب می‌کنید ممکن است به انتخاب سایر قطعات ASUS هم علاقه داشته باشید. اساس طراحی محصولات ASUS مانند کارت گرافیک، کارت صدا و درایو نوری به گونه‌ای است که عملکرد بی‌وقفه‌ای با مادربرد شما داشته باشد.

   اطمینان از ابتدا تا انتها

   مادربردهای ما دارای دوام بی‌نظیری هستند. ما این ویژگی را با بیش از 7000 ساعت تست‌های دشوار بررسی و تایید می‌کنیم. آزمون‌های دشوار محیطی، سازگاری، پایداری، نرم‌افزاری و امنیتی گواهی می‌دهند مادربردهای ما قابلیت اطمینانی فراتر از استانداردهای رایج صنعتی دارند.

   آزمون‌های دشوار برای اطمینان از ثبات، سازگاری و امنیت

   هر کدام از مادربردها با آزمون‌های متعدد تحت بار سنگین از زمان حمل تا کارکرد روزانه آزمایش می‌شوند تا مطمئن شویم در بهترین وضعیت به دست شما خواهند رسید. این آزمون‌ها شامل گرما و رطوبت، سوختگی، مصرف برق، توان در حالت خاموش و روشن، نصب و شوک‌های حرارتی هستند. هر یک از قطعات مورد تایید تا 24 ساعت مورد آزمون فرسودگی قرار می‌گیرد تا عملکرد بی‌نقصی در فعالیت‌های روزمره داشته باشند. مهم نیست چه کاربردی دارید، از چه قطعه‌ای استفاده می‌کنید و چه ابزاری متصل کرده‌اید!

   • آزمون گرما و رطوبت قطعات شرایط دشواری را تحمل می‌کنند
   • ارزیابی حرارتی کارکرد خنک و پایدار تحت بار سنگین
   • تست نصب تضمین پایداری پورت‌ها
   • 24 ساعت آزمون فرسودگی برای اطمینان از پایداری
   • آزمون مصرف برق اطمینان از استانداردهای جهانی راندمان انرژی
   7000+ VALIDATION HOURS
   • دما و اختلاف ولتاژ
   • تست شوک حرارتی
   • تست لرزش غیرعملیاتی
   • تست سوختگی
   • تست نصب
   • تست سقوط
   • تست شوک
   • تست نمک و اسپری
   بازی یا فیلم و موسیقی، او همیشه آماده است!
   یک صدای شفاف شما را به درون بازی می‌برد

   با قابلیت‌های صوتی ایسوس همیشه برای بازی، گفتگو، تماشای فیلم یا آرامش با موسیقی‌های دلخواه خود آماده هستید. ابعاد جدیدی از صدای پیشرفته را کشف کنید و آماده نقش‌آفرینی باشید!

   بایوس UEFI مورد تحسین رسانه‌ها

   بایوس روان و یکدست گرافیکی با امکان کنترل توسط ماوس بهبود پیدا کرده است تا حتی بیش از این جذاب باشد. چه یک کاربر تازه‌کار رایانه باشید یا یک اورکلاکر حرفه‌ای، حالت‌های EZ‌ و Advanced، سریع و ساده راه را به شما نشان می‌دهد.

   Map to MyFavorite: به سرعت تنظیمات را پیدا کنید و ابزارهای مورد نظر خود را به لیست علاقمندی‌ها اضافه کنید!
   راهنمای اورکلاک و RAID توسط EZ Tuning: فقط سخت‌افزار خود را انتخاب کنید و با استفاده از سناریوهای آسان، عملکرد سیستم را افزایش دهید یا پیکربندی RAID را برای بازیابی و پشتیبان‌گیری سریع اجرا کنید!
   EZ D.O.C.P عملکرد حافظه را با یک کلیک افزایش دهید!
   کنترل فن‌ها با تنظیمات گرافیکی: منحنی را به سادگی توسط ماوس جابجا کنید و عملکرد هر یک از فن‌ها را بهینه سازید.
   نظارت مستمر سخت‌افزاری: بهره‌مندی فوری از اطلاعات قسمت‌های حیاتی سیستم!
   حالت EZ
   • پروفایل‌ فن: اطلاعات کامل فن پردازنده و کیس برای خنک‌کنندگی فوری!
   • اطلاعات SATA: نمایش جزییات درگاه SATA تا به آسانی آن را تشخیص دهید!
   • تنظیم سریع زمان: از ماوس برای کنترل تاریخ و ساعت استفاده کنید.
   • EZ D.O.C.P: عملکرد حافظه را با یک کلیک افزایش دهید.
   حالت Advanced
   • میان‌برها: برای ساخت میان‌بر به تنظیمات مورد علاقه خود، دکمه اینتر را فشار دهید یا یکی از میان‌برهای موجود را انتخاب کنید و با کلید F4 مستقیما به آنجا بروید!
   • Quick Notes: یادداشت برداری کنید و ایده‌های مرتبط به بایوس را به آسانی و به سرعت ثبت کنید!
   • فهرست آخرین فعالیت‌ها: آخرین فعالیت‌ها را دنبال کنید و پروفایل مورد نظر خود را در درایو USB ذخیره کنید!
   • تغییر نام SATA: نام پورت‌های SATA را برای تشخیص صحیح تغییر دهید.
   نهایت خنک‌کنندگی and quietness with Fan Xpert 2

   برای تنظیم هوشمند فن‌های پردازنده و کیس می‌توانید از ASUS Fan Xpert استفاده کنید تا مطابق با شرایط آب و هوایی، و وضعیت دما و حجم عملکرد رایانه، سرعت فن‌ها تنظیم شوند. پروفایل‌های متنوع عملکرد فن‌ها، انعطاف بیشتر در کنترل سرعت فن و دسترسی به یک محیط ساکت و خنک را فراهم می‌کند.

   • حالت سرعت ثابت
    برای کاربرانی که به دنبال کمترین نویز تا صفر دسی‌بل هستند طراحی شده و کنترل مخصوص سرعت فن‌ها را انجام می‌دهد.
   • حالت تنظیم خودکار
    بررسی پارامترهای فن از طریق تشخیص خودکار سرعت فن انجام می‌شود تا تنظیمات متغیر برای هر یک از فن‌ها تنها با یک کلیک اعمال شود.
   • کنترل‌ آگاهانه فن‌ها
    با ارائه اطلاعات کامل می‌توانید تنظیمات پیشرفته‌ای را برای هر یک از فن‌ها انجام دهید.
   سرعت انتقال فوق سریع
   USB 3.1 با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه

   با جدیدترین رابط USB 3.1 و دو درگاه نوع A و نوع C برای انتقال فوق سریع اطلاعات می‌توانید سرعت انتقال تا 10 گیگابیت بر ثانیه را تجربه کنید که دو برابر سریع‌تر از USB 3.0 است. این استاندارد جدید کاملا با نسخه‌های موجود از ابزارهای USB‌شما سازگار است و برای استفاده از یک سرعت شگفت‌انگیز نیز آماده هستید. فناوری اختصاصی USB 3.1 Boost ایسوس نیز بطور خودکار عملکرد USB 3.1 را حتی بیش از این افزایش می‌دهد!

   ASUS USB 3.1 Type C از هر طرف که می‌خواهید! اولین درگاه USB 3.1 Type C روی مادربرد در جهان

   درگاه‌های سنتی USB‌ فوق‌العاده ساده و آزاردهنده بود. اگرچه همه چیز کار می‌کرد اما نصب کانکتور در سوکت هیچ‌گاه بار اول انجام نمی‌شد، باید آن را برگردانید و از سوی دیگر امتحان کنید. ASUS USB3.1 Type C از هر دو طرف فعالیت می‌کند باعث می‌شود همیشه، همان بار اول درست باشد!


   ساخت رایانه هیچ‌گاه تا این حد آسان نبوده است

   ما می‌دانیم شما چگونه از رایانه استفاده می‌کنید. از راه‌اندازی، تنظیمات، نظارت بر سیستم و به‌روز رسانی سخت‌افزار همه تلاش ما این است که زندگی را ساده کنیم به همین دلیل هیچ گاه از توسعه و استفاده از تجربه‌های شخصی و فرصت هیجان‌انگیز و لذت‌بخش ساخت یک سیستم بدون زحمت دست بر نمی‌داریم!

   بیشتر بدانید
   ASUS Q-Design
   امروز نصب آسان یک سیستم شروع می‌شود
   Q-design
   • Q-Slot – خروج بدون زحمت ابزارهای PCI Express یک گیره بزرگ بالدار به راحتی در دسترس است. کافی است گیره Q-Slot را به آرامی بفشارید تا کارت گرافیک خارج شود. نصب یا خروج کارت‌های گرافیک بزرگ هیچ گاه تا این اندازه آسان نبوده است.
   AI Suite 3
   یک گام تا دسترسی به قابلیت‌های خلاقانه ایسوس

   ASUS AI Suite 3 تجربه تازه‌ای از یک رابط کاربری جذاب برای کاربران است که از مانیتورهای بزرگ نیز پشتیبانی می‌کند. این ویژگی تمام قابلیت‌های انحصاری ایسوس را در یک مجموعه، در دسترس قرار داده است و امکان نظارت بر اورکلاک، مصرف انرژی، سرعت فن‌ها، ولتاژ و موارد دیگر را فراهم می‌کند. این برنامه همه کاره، قابلیت‌های متنوع و آسانی را پیشنهاد می‌دهد بدون اینکه نیازی به جابجایی میان برنامه‌های مختلف داشته باشید.

   Push Notice
   حین حرکت بر وضعیت رایانه نظارت کنید

   اگر علاقه دارید زمانی که بیرون هستید از وضعیت رایانه مطلع شوید Push Notice می‌تواند شما را آگاه نگه دارد! زمانی که وضعیت رایانه تغییر می‌کند، Push Note فورا یک هشدار روی تبلت یا موبایل برای شما ارسال خواهد کرد. همچنین می‌توانید وب سایتی که مشغول تماشای آن بودید یا یادداشت‌های در حال مطالعه خود را به ابزارهای هوشمند منتقل کنید. فرقی نمی‌کند کجا هستید همه چیز تحت کنترل است.

   EZ Flash 2
   به‌روز‌رسانی آسان بایوس از طریق USB بدون نیاز به سیستم‌عامل

   قبل از اینکه وارد سیستم عامل شوید از طریق یک فلش درایو به آسانی بایوس را آپدیت کنید. این کار تنها با چند کلیک انجام می‌شود و نیازی به فلاپی یا ابزارهای تحت سیستم عامل نیست.

   Close
   ویژگی‌های پردازنده و تراشه‌های اینتل
   • • آمادگی برای LGA1150 نسل چهارم و پنجم اینتل، پردازنده‌های Core i7، Core i5، Core i3، پنتیوم و سلرون

    این مادربرد از نسل چهارم اینتل، پردازنده‌های i7، i5، i3، پنتیوم و سلرون نسل چهارم و پنجم با سوکت LGA1150 پشتیبانی می‌کند. این پردازنده‌ها دارای واحدهای iGPU، کنترلر حافظه، کنترلر PCI Express با خروجی گرافیکی توسط یک تراشه اختصاصی، 2 کانال (چهار DIMM) برای حافظه DDR3 و 16 مسیر PCI Express 3.0/2.0 هستند. این ویژگی‌ها عملکرد گرافیکی قدرتمندی فراهم می‌کنند.

   • Intel®B85 Express Chipset

    Intel® B85 Express chipset یک تراشه مستقل با پشتیبانی از LGA1150 نسل چهارم اینتل، پردازنده‌های Core i7، Core i5، Core i3، پنتیوم و سلرون است. این تراشه با بکارگیری پیوندهای نقطه به نقطه موازی برای افزایش پایداری و پهنای باند، عملکرد قدرتمندی ارایه می‌کند. علاوه بر این B85 بطور پیش فرض از چهار درگاه USB 3.0 با 10 برابر سرعت بیشتر نسبت به نسل قبلی پشتیبانی می‌کند ضمن اینکه Intel® B85 Express chipset از iGPU پشتیبانی می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد از عملکرد گرافیکی این واحد در پردازنده لذت ببرند.

   • بازسازی خودکار برنامه و کاهش زمان انتظار

    رایانه شما می‌تواند به‌روز‌رسانی‌های وب را با محتوای جدید در برنامه‌های منتخب دریافت کند حتی زمانی که سیستم در حالت Sleep است. این به معنی کاهش زمان انتظار برای برنامه‌ها است که از طریق رایانش ابری همگام‌سازی و به روز رسانی می‌شوند و منجر به تجربه‌ای بهتر از کار با رایانه خواهد شد

   • اجرای سریع رایانه از حالت Sleep

    رایانه شما می‌تواند از حالت کم‌مصرف hibernate ظرف چند ثانیه اجرا شود. حافظه سیستم را در SSD تعیین شده، ذخیره کنید تا رایانه شما در حالی که همچنان مصرف انرژی اندکی دارد، زمان اجرای سریع‌تری داشته باشد

    *مشخصات و امکانات دقیق، ممکن است متفاوت باشد، لطفا به صفحه مشخصات مراجعه کنید.