CROSSHAIR V FORMULA-Z

  CROSSHAIR V FORMULA-Z

  مادربردهای ارتقا یافته 990FX با فناوریهای اختصاصی صدا و شبکه ROG مخصوص بازیها

  • Extreme Engine Digi+ II – ترکیبی قدرتمند از اصول طراحی آنالوگ و دیجیتال
  • SupremeFX III – بازیها را با صدای فراگیر و فوقالعاده واقعی در محیط بازی تجربه کنید!
  • GameFirst II – نارنجکها را جلو بگذارید!
  • فناوری 3-Way NIVDIA® SLI و AMD CrossFireX
  • اینتل Gigabit LAN –ارتباط سریع شبکه را تجربه کنید!
  • UEFI BIOS – رابط کاربری منعطف و آسان
  • صدای فوقالعاده و شبکه فوقسریع
  • اطمینان از سازگاری با ویندوز 8
  Product Image

  Republic of Gamers از برترینها و بهترینها تشکیل شده است. ما بهترین مهندسی سختافزار، سریعترین عکملکرد، خلاقانهترین ایدهها را ارائه میدهیم و از بهترین بازیکنان برای ورود به این تیم استقبال میکنیم. در Republic of Gamers رحم و مروت فقط برای ضعیفان است و قانون افتخار یعنی همهچیز. ما به این بیانیهها باور داریم و در رقابتها پیشرو هستیم. اگر شخصیت شما با این ویژگیها هماهنگ است میتوانید به باشگاه نخبگان بپیوندید و حضور خود را در جمهوری بازیکنان احساس کنید.

  امکانات اختصاصی ویندوز 8

  بوت سریع

  ورود سریع به سیستمعامل
  ایسوس طراحیهای سختافزاری و نرمافزاری جدیدی را معرفی کرده است تا زمان بوت سیستم را به 2 ثانیه کاهش دهد و در ویندوز 8 و حتی نسخههای قبلی ویندوز، کاربران با حذف تاخیرها یک تجربه روان داشته باشند.بوت سریع سیستم و ریست به این معنی است که ویندوز سریعتر شروع به کار میکند و بهرهوری را افزایش میدهد- دیگر منتظر نمانید.

  Windows 8 Experience
  ASUS Boot Setting

  تنظیمات بوت ایسوس
  گزینههای متنوع استارتاپ به لطف بهینهسازی سختافزاری ایسوس در ویندوز 8، تنظیمات بوت ایسوس، انعطاف بیشتری در تغییر فرآیند اجرای رایانه شما فراهم میکنند. میتوانید بطور مستقیم با یک کلیک از طریق یک رابط کاربری آسان وارد بایوس شوید و به سرعت تنظیمات مورد نظر خود برای روش بوت را انتخاب کنید: همچنین در چند ثانیه وارد سیستمعامل یا تنظیمات رایج بوت شوید. هر آنچه را انتخاب کنید، تنظیمات مورد نظر شما ذخیره و اجرا میشوند و نیازی نیست هر بار آنها را مجددا تنظیم کنید.

  DirectKey

  یک دکمه اختصاصی برای دسترسی مستقیم به بایوس
  برای آنها که نیاز به دسترسی مداوم به بایوس دارند یک دکمه مستقیم طراحی شده تا کاربران بتوانند به آسانی با فشار یک دکمه زمانی که رایانه در حالت آماده به کار است وارد بایوس شوند. این ویژگی در زمان شما هنگام بوت برای فشار مداوم دکمه DEL صرفهجویی میکند. آسایش و راحتی در بهترین حالت!

  امکانات پردازنده

  پردازندههای سری AM3+ FX™/Phenom™ II/Athlon™ II/ Sempron™ 100

  این مادربرد از جدیدترین پردازندههای چندهسته AMD® سوکت AM3+ با هشت هسته درونی پشتیبانی میکند و قابلیتهای بهتری برای اورکلاک با مصرف کمتر پاور ارائه میدهد. این پردازندهها دارای نسل دوم فنوری AMD® Turbo CORE هستند و از طریق HyperTransport™ 3.0 بر مبنای باس سیستم، نرخ انتقال اطلاعات را تا 5200MT/s افزایش میدهد. این مادربرد همچنین از پردازندههای جدید AMD با فناوری ساخت 32 نانومتر نیز پشتیبانی میکند.

  امکانات تراشه

  AMD 990FX Chipset

  تراشه AMD® 990FX برای پشتیبانی از رابط HyperTransport™ 3.0 (HT 3.0) با سرعت 5.2GT/s و دو گرافیک PCI Express™ 2.0 x16 طراحی شده است. این رابط برای جدیدترین پردازندههای AMD سوکت AM3+ و مدلهای چندهسته بهینهسازی شده است تا بهترین عملکرد سیستم و قابلیتهای اورکلاکینگ را ارائه دهد.

  فناوری Multi-GPU

  هر کدام که بخواهید SLI™/CrossFireX™

  هر دو را میتوانید داشته باشید?
  SLI™ یا CrossFireX™؟ دیگر اهمیتی ندارد زیرا با Crosshair V Formula-Z میتوانید هر دو گزینه را برای پیکربندی چندین کارت گرافیک داشته باشید. این مادربرد دارای فناوری SLI™/CrossFire™ on Demand است و از چهار کارت گرافیک در حالتهای Quad-GPU SLI و 3-Way SLI™ و پیکربندی CrossFireX™ پشتیبانی میکند. هر راهی که انتخاب کنید میتوانید از توانایی کارت گرافیک در سطوحی که قبلا ندیدهاید بهرهمند شوید.

  ویژگیهای حافظه

  پشتیبانی از DDR3 2400 (اورکلاک)

  این مادربرد از حافظههای DDR3 2400 (اورکلاک) پشتیبانی میکند که با انتقال سریعتر اطلاعات و پهنایباند بیشتر باعت افزایش راندمان محاسباتی حافظه میشود و عملکرد سیستم در گرافیکهای سهبعدی و سایر برنامههای نیازمند به حافظه را افزایش میدهد.

  صدای شفاف

  SupremeFX III

  صدای بینظیر
  صدای آنبورد SupremeFX III™ یک راهحل 8 کانال با صدای HD است که به دقت با خازنهای 1500uFهمراه شده تا صدای تمیز و بدون نوسان را ارائه دهد که برای احاطه بر محیطهای بازی عالی است. فناوری SupremeFX Shielding™ با پوشش متالیک EMI و طراحی مخصوص مدار، منبع سیگنالهای صدای آنالوگ و دیجیتال را جدا میکند تا شفافیت بینظیر صدا حاصل شود و با پوشش طلا در جکهای صوتی مطمئن باشید که غنیترین نتها را با کمترین انحراف خواهید شنید.

  امکانات اختصاصی ROG

  Extreme Engine Digi+ II

  ترکیبی قدرتمند از عناصر طراحی دیجیتال و آنالوگ
  Extreme Engine Digi+ II اتقا پیدا کرده است در حالی که طراحی VRM دیجیتال، امکان دسترسی به عملکردهای فوقالعاده را با تنظیمات فرکانسهای مدیریت توان حافظه و پردازنده فراهم میکند. تنظیمات دقیق باعث ایجاد راندمان بیشتر و پایداری و عملکرد بهتر برای تمام سیستم میشوند.

  ROG Connect

  وصل کنید و اورکلاک نمایید –جسورانه تنظیم کنید!
  بر رایانه دسکتاپ خود نظارت کنید و هر زمان که خواستید پارامترهای آن را از طریق ROG Connect یک نوتبوک تنظیم نمایید، دقیقا همانند مهندسین مسابقات اتومبیلرانی. ROG Connect سیستم اصلی را از طریق کابل USB به یک نوتبوک متصل میکند و به شما اجازه میدهد کدهای POST را تغییر دهید و وضعیت سختافزار را در نوتبوک بخوانید همچنین میتوانید در هر لحظه سطوح توان سختافزاری را تنظیم کنید.

  GameFirst II

  سرعتی که برای پیروزی به آن نیاز دارید
  با زمانتاخیر اندک اینترنت بیشتر پیروز شوید و کمتر آسیب ببینید. به همین دلیل است که ROG قابلیت GameFirst را معرفی کرده است، قابلیتی که ترافیک را بر اساس نیازهای شما مدیریت میکند و توسط آن میتوانید به موزیکهای آنلاین گوش دهید؛ دانلود و آپلودفایلها را انجام دهید و از گفتگوهای اینترنتی لذت ببرید بدون اینکه زمان پینگ پایین برای پیروزی بر دشمنان خود را قربانی کنید.

  افزایش توان پردازنده

  یک کلیک ساده برای ارتقا فوری!
  تا کنون خواستهاید از یک پردازنده گرانتر استفاده کنید؟ توسط CPU Level Up در ROG میتوانید پردازنده خود را بدون هزینه ارتقا دهید! به سادگی پردازنده را برای اورکلاک انتخاب کنید و مادربرد باقی کارها را انجام خواهد داد! سرعت پردازنده جدید را ببینید و از عملکرد سریع آن لذت ببرید. اورکلاک هیچگاه به این آسانی نبوده است.

  GPU.DIMM Post

  وضعیت کارتهای گرافیک و حافظه را به آسانی در بایوس چک کنید!
  حتی قبل از اینکه وارد سیستمعامل شوید از مشکلات احتمالی آگاه شوید! اورکلاکرها میتوانند تنها در چند لحظه مشکل قطعات در شرایط اورکلاک سنگین را تشخیص دهند. از طریق GPU.DIMM Post به سرعت و به سادگی وضعیت ماژولهای حافظه و کارتهای گرافیک را در بایوس بررسی کنید و مراقب رکوردهای خود در اورکلاک باشید!

  بایوس پرینت

  اشتراک آسان تنظیمات بایوس؛ با یک کلیک
  ROG امکانات کاملا جدید بایوس EFI را برای استفاده در یک تجربه اورکلاک ارائه میدهد. Crosshair V Formula-Z دارای قابلیت ROG BIOS Print است که به کاربران امکان میدهد به آسانی با فشار یک دکمه، تنظیمات بایوس را با دیگران به اشتراک بگذارند. روزگار استفاده از دوربین برای ثبت تنظیمات بایوس دیگر به پایان رسیده است.

  ROG Bundled

  ROG CPU-Z

  طراحی کاملا جدید در CPU-Z
  برنامه ROG CPU-Z نسخه ویژه ROG تحت گواهی CPUID است. این برنامه همان قابلیتها و اعتبار نسخه اصلی را دارد و دارای یک طراحی منحصر به فرد است. از برنامه ROG CPU-Z با طراحی کاملا جدید برای مشاهده گزارش اطلاعات مرتبط با پردازنده استفاده کنید.

  Kaspersky® Anti-Virus

  بهترین محافظت در برابر ویروسها و جاسوسها
  برنامه آنتیویروس Kaspersky® Anti-Virus Personal محافظت حرفهای برای کاربران خانگی و اداری را فراهم میکند. این برنامه مبتنی بر فناوریهای پیشرفته ضدویروس است. این محصول با استفاده از موتور Kaspersky® Anti-Virus تولید شده است که یکی از بالاترین نرخهای تشخیص را در این صنعت دارد.
  > بطور رایگان به نسخه Kaspersky® Anti-Virus 2013 برای ویندوز 8 ارتقا دهید (نسخه کامل)

  DAEMON Tools Pro Standard

  یک ابزار واقعی برای دیسکهای نوری و مجازی
  DAEMON Tools Pro کاربردهای ضروری برای تهیه پشتیبان از دیسکهای CD، DVD و بلو-ری را فراهم میکند. این برنامه محتوای نوری روی دیسک را تبدیل به یک دیسک مجازی میکند و برای کار با نسخههای مجازی نیز یک درایو شبیهساز ایجاد مینماید. DAEMON Tools Pro مجموعههای داده، موسیقی، ویدیو و عکس را در رایانه، نوتبوک یا نتبوک شبیهسازی میکند.

  سایر امکانات

  Intel Gigabit LAN

  سریعترین ارتباط شبکه را تجربه کنید!
  راهحل شبکه اینتل به عنوان ارائهدهنده خروجی بهتر، استفاده کمتر از پردازنده و همچنین پایداری بیشتر شناخته میشود. با راهحل شبکه گیگابیتی اینتل روی مادربرد، یک تجربه کامل از شبکه داشته باشید که تاکنون مشابه آن را ندیدهاید.

  نمای کلی Crosshair V Formula-Z