H170 PRO GAMING

  H170 PRO GAMING

  مادربرد ATX ویژه بازی با انبوهی از امکانات مخصوص گیمرها

  • سوکت LGA1151 با پشتیبانی از پردازنده‌های نسل ششم اینتل Core i7،Core i5 ، Core i3، پنتیوم و سلرون
  • پشتیبانی از دو کانال حافظه DDR4 2133
  • SupremeFX: یک صدای کامل شما را به درون بازی می‌برد
  • Sonic Radar ll : جستجو کنید و بیابید تا پیروز شوید
  • Intel Gigabit Ethernet و GameFirst III و LANGuard: شبکه ایمن و سریع
  • RAMCache: بازی‌ها را سریع‌تر اجرا کنید
  • Gamer Guardian اجزای فوق‌العاده مقاوم و امکانات مخصوص نصب آسان
  • USB 3.1 نوع A/C و M.2: سرعت فوق‌العاده برای افزایش سرعت بازی‌ها
  Product Image
  z170

  برترین مشخصات

  GamingAudio

  صدای مخصوص بازی

  GamingNetworking

  شبکه مخصوص بازی

  PerformanceLevelup

  افزایش عملکرد

  GamersGuardian

  Gamer's Guardian

  صدایی شنیدنی
  شما را به درون بازی می‌برد!

  با صدای واقعا فراگیر SupremeFX در H170 Pro Gaming پیروز میدان نبرد باشید و صدایی زنده و واقعی را تجربه کنید که در رقابت‌های دشوار به کمک شما می‌آید. با ارائه بدون افت و بکارگیری فناوری اختصاصی Sonic Radar II قبل از اینکه توسط دشمنان دیده شوید موقعیت دقیق آنها را شناسایی کنید، صدای شگفت‌انگیز SupremeFX برتری را برای شما تضمین می‌کند.!

  SupremeFX

  صدای محافظت شده، طنین برتر

  فناوری اختصاصی ایسوس SupremeFX صداهایی دقیق با کیفیت اصلی آنها را منتشر می‌کند و اهمیتی ندارد بازی شما چقدر شلوغ است. خلوص و پایداری صدا با مواردی مانند نسبت بالای سیگنال به نویز 115dB، سپر صوتی، پوشش مقاوم در برابر تداخل الکترومغناطیسی و منبع تغذیه 5 ولت تضمین شده است. اجزای برتر SupremeFX شامل کدک مطمئن Realtek ALC1150 دارای بیشترین عملکرد صوتی هستند و تداخل‌ها را حذف می‌کنند تا تنها بهترین صدا را از طریق هدفون یا اسپیکر در بازی‌ها تجربه کنید!

  • سپر درخشان سرخ

   تداخل آنالوگ را حذف کنید و از جلوه‌های جذاب و قابل تغییر نور لذت ببرید.

  • پوشش EMI

   محافظت موثر در برابر تداخل الکترومغناطیسی از یکپارچگی سیگنال‌های صدا برای انتشار با بهترین کیفیت محفاظت می‌کند.

  • آمپلی فایر 300 اهم هدفون

   از بهترین هدفون‌های موجود برای یک تجربه استثنایی از صدای بازی‌ها و پخش موسیقی استفاده کنید.

  • خازن‌های صوتی پیشرفته Nichicon®

   بهترین قطعات ساخت ژاپن، صدایی گرم و طبیعی را با وضوح و دقت بی‌نظیر منتشر می‌کنند.

  • A.سپر درخشان سرخ

   تداخل آنالوگ را حذف کنید و از جلوه‌های جذاب و قابل تغییر نور لذت ببرید.

  • B.پوشش EMI

   محافظت موثر در برابر تداخل الکترومغناطیسی از یکپارچگی سیگنال‌های صدا برای انتشار با بهترین کیفیت محفاظت می‌کند.

  • C.آمپلی فایر 300 اهم هدفون

   از بهترین هدفون‌های موجود برای یک تجربه استثنایی از صدای بازی‌ها و پخش موسیقی استفاده کنید.

  • D.خازن‌های صوتی پیشرفته Nichicon®

   بهترین قطعات ساخت ژاپن، صدایی گرم و طبیعی را با وضوح و دقت بی‌نظیر منتشر می‌کنند.

  Sonic Radar II

  ببینید و شناسایی کنید تا پیروز بمانید!

  Sonic Radar II با ایجاد یک طرح نامحسوس روی نمایشگر موقعیت دشمنان و دوستان شما در میدان نبرد را نمایش می‌دهد، این ویژگی‌ها از طریق یک پنل ساده و انتخاب لیست بازی‌ها قابل تنظیم است. این قابلیت به بازیکنان امکان می‌دهد تا جهت و موقعیت صدا در بازی را تشخیص دهند و دشمنان را مغلوب کنند. همچنین این مدل دارای فناوری اختصاصی تقویت صدا با بهترین شفافیت است. با این قابلیت‌ها می‌توانید صدای گام‌های دشمن از فاصله دور را تشخیص دهید و به جای شکار، به یک شکارچی تبدیل شوید!

  شبکه سریع حفاظت شده

  تنها سریع‌ترین‌ها زنده‌ می‌مانند به همین دلیل H170 Pro Gaming وقفه‌ها را حذف کرده است و به شما اجازه می‌دهد به محض چکاندن ماشه، دشمنان خود را نابود کنید! مهندسان ما بهترین فناوری‌های شبکه را گردآوری کرده‌اند که شامل Intel® Gigabit Ethernet و فناوری‌های اختصاصی ایسوس LANGuard و GameFirst III می‌شود تا همواره سریع‌ترین ارتباط را داشته باشید و همیشه شلیک اول برای شما باشد!

  Intel Gigabit Ethernet

  خروجی بیشتر، بار پردازنده کمتر و یک تجربه عالی از بازی

  مجهز به جدیدترین شبکه اینتل (i219V) برای اجرای همواره روان و سریع‌ بازی‌ها است – شبکه اینتل دو مزیت مهم دارد، بار پردازنده را کاهش می‌دهد و عملکرد TCP و UDP را تقویت می‌کند، به همین دلیل توان بیشتری برای اجرای بازی‌ها ایجاد می‌کند.

  LANGuard

  بهترین توان عملیاتی. بهترین محافظت در برابر جهش‌ها

  فناوری اتصال سیگنال‌ها و استفاده از بهترین قطعات، پایداری ارتباط و عملکرد قدرتمند را تضمین می‌کند، علاوه بر این قطعات در مقابل جهش‌ها و تداخل الکترومغناطیسی (ESD Guards) محافظت شده‌اند تا مقاومت در برابر الکتریسیته ساکن را تا 1.9 برابر و محافظت در برابر جهش‌ها را تا 2.5 برابر (تا 15KV) افزایش دهند.

  LANGuard

  بهترین توان عملیاتی. بهترین محافظت در برابر جهش‌ها

  ASUS LANGuard یک لایه حفاظت سخت‌افزار از شبکه است که با استفاده از فناوری اتصال سیگنال‌ها و بهترین خازن‌های مقاوم در برابر EMI یک ارتباط مداوم و عملکرد بهتر را تضمین می‌کند علاوه بر این از قطعات مقاوم برای تخلیه الکتروستاتیک و موج‌های الکتریکی استفاده شده است تا مقاومت بیشتری در برابر الکتریسیته ساکن و موج‌های الکتریکی داشته باشند.

  *نتیجه ESD بطور مجزا در نظر گرفته شده است

  پوشش EMI

  خازن‌های سطحی

  GameFirst III

  بازی سریع‌تر، امتیاز بیشتر

  تفاوت پیروزی یا شکست تنها در چند میلی‌ثانیه است، به همین دلیل فناوری اختصاصی GameFirst III بسته‌های مربوط به بازی را در اولویت قرار می‌دهد و با اختصاص پهنای باند بیشتر به بازی‌ها، حذف وقفه‌ها حین اجرا و کاهش سرعت سرویس‌های اشتراک فایل را تضمین می‌کند، تا همیشه پیشتاز باشید. از میان چندین گزینه پیش فرض مانند بهینه‌سازی، بازی، انتشار رسانه‌ها و انتقال فایل یکی را انتخاب کنید و پرواز شبکه را به تماشا بنشینید!

  افزایش عملکرد

  استفاده از حداکثر عملکرد به معنی بیشترین هیجان از بازی‌ها است و AI Suite 3 کنترل پنل اختصاصی ایسوس است که امکان تنظیم تمام قسمت‌های H170 Pro Gaming را فراهم می‌کند تا همواره بهترین تعادل میان پایداری، عملکرد و کارایی را از طریق یک رابط هوشمندانه بصری در اختیار داشته باشید.

  GPU Boost

  فناوری اختصاصی ASUS GPU Boost به شما اجازه می‌دهد پردازنده یکپارچه گرافیکی (iGPU) در B150 Pro Gaming D3 را با قدرت بیشتری مورد استفاده قرار دهید و با اطمینان از نهایت توان گرافیک توسط یک رابط کاربری آسان استفاده کنید. این فناوری یک افزایش‌دهنده رایگان توان گرافیک iGPU است!

  Fan Xpert 3

  Fan Xpert 3 از طریق پنج کانکتور ترکیبی 3 و 4 پین (PWM/DC) و پنج گیرنده‌ حرارتی روی مادربرد، بهترین توازن میان عملکرد خنک‌کنندگی و نویز پایین در هر یک از فن‌ها را تضمین می‌‌کند. همچنین H170 Pro gaming دارای یک هدر جانبی فن (EXT) برای ارتقا آسان و سریع فن‌ها است.

  USB 3.1 Boost

  یک ابزار اختصاصی سرعت خواندن و نوشتن پیوسته درگاه USB 3.1 را بطور خودکار به ترتیب تا 854.6 و 863.9 مگابایت بر ثانیه افزایش می‌دهد.
  *برای استفاده لازم است USB 3.1 Boost را به V1.08.02 یا نسخه‌های بالاتر به‌روزرسانی کنید.

  LED Control

  تغییر LEDهای صدا آسان است: فقط کافی است وضعیت سوییچ‌ها را تغییر دهید و کلیدهای رادیویی را متناسب با سلیقه و نوع بازی خود هماهنگ کنید!

  طراحی مورد تحسین بایوس UEFI

  روان‌ترین و ساده‌ترین بایوس گرافیکی با توانایی کنترل توسط ماوس اکنون بازهم پیشرفت کرده است تا جذابیت بیشتری داشته باشد. اگر در دنیای رایانه یک تازه‌کار هستید یا بطور حرفه‌ای اورکلاک می‌کنید حالت‌های EZ و پیشرفته با سرعت و سهولت به شما کمک خواهند کرد. در EZ Mode می‌توانید مراحل راه‌اندازی را به سرعت انجام دهید، زمان و تاریخ، پروفایل فن‌ها و پروفایل حافظه Intel Extreme Memory Profile (XMP) را تنظیم کنید. در حالت پیشرفته میانبرها و گزینه‌های مورد علاقه را مشخص کنید، تغییرات را ثبت و دوباره بررسی کنید یا در قسمت Quick Notes یک یادداشت بنویسید.

  CrashFree BIOS 3

  دیگر نگران بایوس‌های معیوب نباشید زیرا توسط CrashFree BIOS 3 می‌توانید سیستم را دوباره فعال کنید، حتی زمانی که بوت نمی‌شود!

  EZ Flash 3

  جدیدترین نسخه بایوس را از طریق اینترنت و درون بایوس دریافت کنید.

  RAMCache

  بازی‌های خود را به سرعت اجرا کنید

  این فناوری منحصر به فرد و هوشمند تمام ابزارهای ذخیره‌سازی را در حافظه قرار می‌دهد تا بازی‌های مورد علاقه و برنامه‌ها با سرعت بسیار بیشتری اجرا شوند و در همان لحظه اجرا آماده استفاده باشند. RAMCache میلی‌ثانیه‌ها را تبدیل به میکروثانیه می‌کند تا زمان اجرای بازی بطور چشمگیری کاهش پیدا کند و خطر از بین رفتن داده‌ها به حداقل برسد!

  Gamer's Guardian برای حفاظت واقعی

  در بازی‌ها مراقب خود باشید و بگذارید H170 Pro Gaming نیز در دنیای واقعی از شما محافظت کند. این مادربردها با انبوهی از روش‌های حفاظتی از خود مراقبت می‌کنند که شامل روش هوشمندانه و منحصر به فرد ما برای نصب آسان می‌شود تا اجرای بازی‌ها را در آینده نیز تضمین کند.

  Digi+ VRM

  ماژول‌های تنظیم‌کننده ولتاژ DIGI+ VRM از میان بهترین قطعات انتخاب شده‌اند و تامین فوق‌العاده روان و مداوم جریان برق به پردازنده را تضمین می‌کنند!

  حفاظت پیشرفته از افزایش جریان مدار رم

  پورت‌های ارتباطی و حافظه رم توسط فیوزهای قابل بازیابی روی برد در برابر آسیب‌های ناشی از اضافه بار و اتصال کوتاه محافظت شده‌اند تا عمر مادربرد را افزایش دهند.

  قطعات فوق‌العاده بادوام

  شعار ما، استفاده از بهترین کیفیت و ماندگارترین قطعات است. ما تنها از برترین چوک‌ها استفاده می‌کنیم همچنین خازن‌های بادوام را بکار گرفته‌ایم تا در دمای شدید بین 55- تا 105 درجه سانتی‌گراد فعالیت کنند و 110 درصد بهتر از استانداردهای رایج در صنعت باشند.

  پنل استیل درگاه‌ها

  پنل درگاه‌های ورودی و خروجی (I/O) با استفاده از پوشش ضدفرسایش و روکش کروم، سه برابر بیشتر از پنل‌های رایج دوام دارند!

  Q-shield

  0 پین!

  دستان خود را در برابر خراش و بریدگی محافظت کنید.

  Q-slot

  1گیره

  برای حفاظت یا خروج کارت گرافیک.

  Q-DIMM

  گیره 1 طرفه

  به معنی نصب ساده حافظه است، فوق‌العاده آسان و فوق‌العاده مطمئن.

  Q-LED

  4 LEDs

  مشکلات پردازنده، رم، کارت گرافیک یا ابزارهای موثر در بوت را به سرعت نمایش می‌دهند.

  دو برابر حفظت بیشتر ESD برای طول عمر قطعات

  تخلیه الکترومغناطیسی (ESD) به معنی پایان بازی است، به همین دلیل H170 Pro Gaming بطور فعال توسط ESD Guards در برابر تخلیه ناگهانی الکترواستاتیک (ESD) مقاومت می‌کند، به این معنی که قطعات دوام بیشتری خواهند داشت و شما محافظت بیشتری بدست می‌اورید که دو برابر بیشتر از استانداردهای رایج است!

  کانکتورهای کیبورد و ماوس

  دیودهای اضافی ESD TVS روی مدار.

  کانکتورهای VGA

  دیودهای اضافی ESD TVS روی مدار برای حفاظت از عملکرد درگاه D-Sub

  کانکتورهای USB 3/2.0

  دیودهای حذف‌کننده ولتاژ گذرا (TVS) در مدار و حفاظت از خازن‌ها برای قطعات سطحی و بسته‌بندی دو طرفه خطی

  درگاه شبکه

  حفاظت دیودهای ESD TVS مقاومت در برابر رویدادهای ناگهانی مانند تاثیر صاعقه در جریان برق را افزایش می‌دهد.

  کانکتورهای صدا

  حفاظت خازن‌ها در خروجی‌های مدار برای هر دو سمت جلو و پشت فراهم شده است.

  A. کانکتورهای صدا

  حفاظت خازن‌ها در خروجی‌های مدار برای هر دو سمت جلو و پشت فراهم شده است.

  B. درگاه شبکه

  حفاظت دیودهای ESD TVS مقاومت در برابر رویدادهای ناگهانی مانند تاثیر صاعقه در جریان برق را افزایش می‌دهد.

  C. کانکتورهای USB 3/2.0

  دیودهای حذف‌کننده ولتاژ گذرا (TVS) در مدار و حفاظت از خازن‌ها برای قطعات سطحی و بسته‌بندی دو طرفه خطی

  D. کانکتورهای VGA

  دیودهای اضافی ESD TVS روی مدار برای حفاظت از عملکرد درگاه D-Sub

  E. کانکتورهای کیبورد و ماوس

  دیودهای اضافی ESD TVS روی مدار.

  مهندسی برای بازی

  H170 Pro Gaming برای بازی ساخته شده و برای بهترین اجرا، توسط بازیکنان حرفه‌ای طراحی و آزمایش شده است، این مدل به اندازه کافی قدرت دارد تا از سخت‌ترین تست‌ها در آزمایشگاه‌ها موفق عبور کند. ما این مدل را برای بهترین کیفیت، دوام، عملکرد، پایداری و سازگاری، طراحی کرده‌ایم. مهندسان برتر ما خود در میان گیمرها هستند و اشتیاق شخصی خود را با مهارت و نیاز برخی از برترین گیمرهای جهان ترکیب کرده‌اند تا نوآورانه‌ترین امکانات را برای همگان فراهم کنند. توسط H170 Pro Gaming توانی بیشتر از اجرای بازی‌ها بدست می‌آورید و تجربه‌ای از بازی بر لبه واقعیت را تجربه می‌کنید.

  قدرت اینتل!

  تراشه Intel H170 Express

  تراشه اینتل H170 Express به صورت مستقل طراحی شده است و از پردازنده‌های نسل ششم اینتل Core™ i7/Core™ i5/Core™ i3/Pentium®/Celeron® روی سوکت LGA1151 پشتیبانی می‌کند. با بکارگیری پیوند‌های موازی نقطه به نقطه عملکرد این تراشه پیشرفت داشته است و امکان افزایش پهنای باند و پایداری بیشتر را فراهم می‌کند. این تراشه بطور پیش‌فرض دارای 8 درگاه USB 3.0، شش درگاه SATA با سرعت 6 گیگابیت بر ثانیه، 32 گیگابیت بر ثانیه رابط M.2 و سرعت مسیرهای PCIe 3.0 برای انتقال سریع داده‌ها است. ضمن اینکه تراشه Intel® H170 Express از عملکرد گرافیک یکپارچه پردازنده (iGPU) پشتیبانی می‌کند و می‌توانید از کارایی جدیدترین گرافیک مجتمع اینتل لذت ببرید.

  آماده برای پردازنده‌های نسل ششم اینتل سوکت LGA1151 Core™ i7/Core™ i5/Core™ i3/Pentium®/Celeron®

  این مادربرد از پردازنده‌های نسل ششم اینتل Core™ i7/i5/i3/Pentium®/Celeron® در سوکت LGA1151 همراه با کنترلر درونی گرافیک، حافظه و PCI Express پشتیبانی می‌کند و با خروجی گرافیکی روی مادربرد از طریق یک تراشه اختصاصی، دو کانال DDR4 (4 ماژول) و 16 مسیر PCI Express 3.0/2.0 برای عملکرد فوق‌العاده در بازی‌ها سازگار است.

  • برترین مشخصات
  • صدای مخصوص بازی
  • شبکه مخصوص بازی
  • افزایش عملکرد
  • Gamer's Guardian