M5A78L-M PLUS/USB3

  M5A78L-M PLUS/USB3

  مادربرد ارزشمند در ابعاد استاندارد میکرو ATX با پوشش صوتی و درگاه ارتباطی سریع USB 3.0

  • سازگار با پردازنده +AM3
  • محافظ ضد نوسان و همیشگی برق برای جلوگیری از هر نوع خطر
  • ASUS EPU - صرفه جویی سراسری در مصرف انرژی
  • تداخل الکترومغناطیسی پایین که موجب کاهش 50% ای تشعشعات می شود
   Product Image
   پردازنده های سری AMD® FX™ /Phenom™II /Athlon™II /Sempron™ 100 (سوکت +AM3)

   این مادربرد از پردازنده های چند هسته ای AMD® AM3+ به همراه کش L3 پشتیبانی می کند و با مصرف کمتر برق قابلیت های اورکلاک بهتری را در اختیار شما قرار می دهد. این مادربرد همچنین مجهز به رم DDR3 دو کاناله بوده و از طریق باس سیستم مبتنی بر HyperTransport™ 3.0 سرعت انتقال داده را تا 5200MT/s افزایش می دهد. علاوه بر این، این مادربرد در فرایند جدید تولید 32nm از پردازنده های ®AMD نیز پشتیبانی می کند.

   EPU چهار موتوره

   سیستم سراسری صرفه جویی در انرژی
   EPU جدید ایسوس – اولین موتور صرفه جویی کننده انرژی دنیا است که به نسخه جدید 4 موتوره ارتقاء پیدا کرده است و با تشخیص بار کنونی رایانه و تعدیل هوشمند و لحظه ای برق، موجب صرفه جویی کلی در برق سیستم می شود. EPU به صورت خودکار مناسب ترین برق را در اختیار CPU، کارت گرافیک، هارد و فن خنک کننده CPU قرار داده و موجب صرفه جویی در مصرف برق و پول شما می شود.

   محافظ ضد نوسان ایسوس

   محافظ ضد نوسان ایسوس شرایط ولتاژ اضافه را تشخیص داده و در لحظه از گسترش نوسانات ولتاژ جلوگیری می کند. همچنین این محافظ برای محافظت از سیستم، جریان ولتاژ را فعالانه قطع می کند.
   1.تشخیصِ در لحظهِ ولتاژ اضافه
   2.حفاظت فعال در برابر خسارت های احتمالی به مادربردها و سیستم های شما.

   تداخلات الکترومغناطیسی کم

   از شما محافظت می کند: طراحی ویژه تشعشع پایین با حذف 50% تشعشعات، از شما در برابر تداخلات الکترومغناطیسی مضر حفاظت می کند.
   1.طراحی کاهش تابش: تشعشع الکترومغناطیسی مضر را به حداقل می رساند و طراحی ویژه مدار مانع ایجاد بار الکتریکی می شود.
   2.طراحی انسداد تشعشعات برای جلوگیری از تخلیه بار الکتریکی، تشعشعات را به صورت موثری مسدود می نماید.

   ESD

   با محافظ های ESD از رایانه خود محافظت کنید. زمانی که دستگاه های جانبی را از طریق درگاه USB متصل می کنید یا جدا می کنید، تخلیه الکترواستاتیکی (ESD) رخ می دهد و ممکن است موجب آسیب به سیستم شما شود. محافظ های ESD ایسوس جلوی ولتاژ ESD را گرفته و برای داشتن محیط کامپیوتری قابل اطمینان تر، بیشتر جریان ESD را از رایانه شما دور نگه می دارد.

   پشتیبانی از USB 3.0

   با آخرین استاندارد ارتباطی USB 3.0 سرعت انتقال فوق سریع 4.8 گیگابیت بر ثانیه را تجربه کنید. USB 3.0 با هدف اتصال آسان به نسل بعدی دستگاه ها و قطعات ساخته شده است و سرعت انتقال آن10 برابر سریعتر از USB 2.0 بوده و با همه دستگاه هایی که با USB 2.0 کار می کنند نیز سازگار است.

   FAN X-pert

   Fan Xpert‏ ایسوس به صورت هوشمندانه به شما اجازه می‌دهد سرعت فن‌های پردازنده و کیس را با توجه به دمای محیط و ‏شرایط آب و هوایی مختلف مناطق جغرافیایی مختلف و فشار تحمیل شده به رایانه تنظیم نمایید. پروفایل‌های متنوع و مفید ‏امکان کنترل آسان سرعت فن را برای شما فراهم می‌آورد تا محیطی آرام و خنک داشته باشید. ‏

   EZ-Flash 2

   به آسانی و قبل از ورود به سیستم عامل، فقط با یک فلش ‏USB، بایوس را به روز رسانی نمایید
   EZ Flash 2‎‏ یک ابزار کاربرپسند برای به روز رسانی بایوس می‌باشد. با استفاده از این ابزار مفید می توانید به آسانی و قبل از ‏ورود به سیستم عامل از طریق یک فلش ‏USB‏ بایوس رایانه خود را به روزرسانی نمایید. در این روش فقط با چند کلیک و بدون ‏آماده کردن دیسکت اضافه یا استفاده از ابزاری که نیاز به سیستم عامل دارند، بایوس رایانه خود را به روز رسانی کنید.‏

   کارت صدای 8 کاناله با کیفیت اچ دی

   ‏ از صدای با کیفیت رایانه خود لذت ببرید! کُدِک کارت صدای اچ دی 8 کاناله آن‌بورد، خروجی صدای با کیفیت ‏‏192کیلوهرتز/24بیت، ویژگی تشخیص فیش، فناوری پخش همزمان چند رسانه را برای شما فراهم می‌آورد. اکنون می توانید ‏هنگام انجام بازی‌های چند کاناله شبکه‌ای ، با استفاده از هدفون با هم تیمی‌های خود صحبت کنید. همه این کارها را می‌توانید در ‏یک رایانه انجام دهید.‏
   ‏** برای استفاده از خروجی صوتی 8 کاناله، پنل جلوی کیس شما باید داری ماژول اچ دی باشد. ‏

   منطبق با ErP

   مادربردهای ایسوس با استانداردهای انرژی اتحادیه اروپا سازگار هستند که این به معنی عملکرد بالای انرژی در آنها است. تولید ‏محصولات سازگار با محیط زیست و افزایش بهره‌وری انرژی در راستای اهداف ایسوس است و این هدف از طریق نوآوری و طراحی ‏در زمینه کاهش انتشار کربن و کاهش اثرات زیست‌محیطی دنبال می‌شود.‏


   بررسی محصول M5A78L-M PLUS/USB3