M5A78L-M LE/USB3

  M5A78L-M LE/USB3

  مادربرد پایه برای پلتفرم 760G همراه با پشتیبانی از USB3.0

  • آماده پشتیبانی از پردزانده +AM3
  • آزاد کننده هسته - قدرت واقعی هسته پردازنده را هوشمندانه آزاد کنید
  • مقاوم در برابر نوسان - محافظت تمام وقت در برابر نوسانات برق برای جلوگیری از هر گونه خطر
  • EPU ایسوس - صرفه جویی در مصرف انرژی سیستم
  • تداخل الکترومغناطیسی اندک از شما محافظت می‌کند - 50% تشعشع کمتر
   Product Image
   پردازنده‌های سری AMD® FX™ /Phenom™II /Athlon™II /Sempron™ 100 (سوکت +AM3)

   این مادربرد از پردازنده های چند هسته‌ای +AMD® AM3 با کش منحصر به فرد L3 پشتیبانی می کند و با مصرف کمتر برق قابلیت های اورکلاکینگ بیشتری برای کاربر فراهم می‌آورد. همچنین از حافظه‌های DDR3 دو کاناله پشتیبانی می‌کند و از طریق باس سیستم که مبتنی بر HyperTransport™ 3.0 می‌باشد، قابلیت انتقال داده تا سرعت 5200MT/s را دارد. این مادربرد همچنین در فرایند ساخت 32nm، از CPU های ®AMD پشتیبانی می‌کند.

   EPU چهار موتوره

   صرفه جویی در مصرف انرژی سیستم
   EPU جدید ایسوس که اولین موتور صرفه‌جویی کننده مصرف برق جهان می‌باشد، در این مادربرد به نسخه جدید و 4 موتوره خود ارتقاء پیدا کرده است. این موتور با تشخیص بار کنونی رایانه و تعدیل هوشمندانه و لحظه‌ای توان، موجب صرفه جویی در مصرف کلی برق سیستم می‌شود. EPU مناسبترین توان مصرفی CPU، کارت گرافیک، هارد، و فن CPU، را به صورت خودکار برای سیستم شما فراهم می‌کند و به صرفه جویی در مصرف برق و پول شما کمک می‌کند.

   محافظت در برابر نوسان ایسوس

   فناوری محافظت در برابر نوسان، شرایط اضافه ولتاژ را تشخیص داده و در لحظه از گسترش نوسان ولتاژ جلوگیری می‌کند. همچنین برای حفاظت از سیستم، منبع اضافه ولتاژ را قطع می‌کند.
   1. تشخیص فوری ولتاژ اضافه
   2. حفاظت فعالانه در برابر خسارت‌های احتمالی به مادربردها و سیستم‌های شما.

   تداخل الکترومغناطیسی اندک

   این مادربرد با طراحی ویژه و کم تشعشع خود، 50% از تشعشعات را از بین برده و از شما در برابر پرتوهای الکترومغناطیسی مضر حفاظت می‌کند.
   1. طراحی کاهش تشعشع، با استفاده از طراحی ویژه حذف بار الکتریکی مدار، خروجی پرتوهای الکترومغناطیسی مضر را به حداقل می‌رساند.
   2. طراحی سپر تشعشع برای جلوگیری از گسترش تشعشعات به طور موثری پرتوهای مضر را مسدود می‌کند.

   ESD

   با محافظ‌های ESD از رایانه خود محافظت کنید شرایط تخلیه الکترواستاتیکی (ESD) ممکن است هنگام وصل و جدا کردن ابزاری که با USB کار می‌کنند ایجاد شده و موجب خسارت به رایانه شما شود. محافظ‌های ESD ایسوس جلوی تخلیه الکترواستاتیکی را گرفته و برای فراهم کردن محیط رایانشی قابل اطمینان‌تر، بیشتر جریان الکترواستاتیکی سیستم را منحرف می‌کند.

   آزادکننده هسته

   آزادکننده هسته - قدرت واقعی هسته پردازنده را هوشمندانه آزاد کنید
   آزادکننده هسته ایسوس تنها با یک کلیک فعالسازی قدرت نهفته AMD® CPU را تسهیل می‌کند. بدون انجام تغییرات پیچیده بایوس و تنها با آزاد کردن هسته‌های اضافه پردازنده، از افزایش فوری قدرت سیستم خود لذت ببرید.

   Fan Xpert

   برای تنظیم هوشمند فن‌های پردازنده و کیس می‌توانید از Fan Xpert ایسوس استفاده کنید تا مطابق با شرایط آب و هوایی مناطق جغرافیایی مختلف، مکان، وضعیت دما و بار رایانه، سرعت فن‌ها را تنظیم نمایید. تنوعی از پروفایل‌های مفید داخلی به شما امکانات متعددی برای کنترل سرعت فن می‌دهد تا بتوانید از محیطی ساکت و خنک لذت ببرید.

   EZ Flash 2

   قبل از اینکه وارد سیستم عامل شوید از طریق یک فلش به آسانی بایوس را به روز کنید.
   EZ Flash 2 ابزاری کاربرپسند برای به روز رسانی بایوس است. به سادگی این برنامه را اجرا کنید و قبل از اینکه وارد سیستم عامل شوید از طریق یک فلش به آسانی بایوس را به روز کنید. شما می‌توانید تنها با چند کلیک، بدون آماده کردن فلاپی دیسک اضافه یا استفاده از ابزار فلش مبتنی بر سیستم عامل، به روز رسانی نمایید.

   کارت صدای 8 کاناله با کیفیت

   از صدای پیشرفته و حرفه‌ای سیستم خود لذت ببرید! کدک صوتی اچ دی و 8 کانالهِ آن‌بورد این مادربرد (صدای با وضوح بالا که قبلا با نام آزالیا شناخته می‌شد) امکانات متعددی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد که عبارتند از خروجی صوتی با کیفیت 192KHz/24-bit، ویژگی تشخیص دستگاه وصل شده، تعریف یک جک برای کاربردهای دیگر و فناوری پخش منابع متعدد که به صورت همزمان پالس‌های صوتی مختلف را به مقاصد مختلف ارسال می‌نمیاد. با این تفاسیر، اکنون می‌توانید هنگام مکالمه با یاران خود از طریق هدفون، از بازی‌های شبکه‌ای چند کاناله بیشتر لذت ببرید. جالب اینجاست که همه این کارها فقط روی یک رایانه انجام می‌دهید.
   ** برای پشتیبانی از خروجی صوتی 8 کاناله از ماژول صوتی اچ دی که در پنل جلویی واقع شده است استفاده نمایید.

   سازگار با Erp

   این مادربرد مطابق با استاندارد میزان مصرف انرژی محصولات اتحادیه اروپا موسوم به ErP ساخته شده است، بر اساس استاندارد ErP راندمان انرژی محصولات باید در حد خاصی باشد. تولید محصولات سازگار با محیط زیست و افزایش بهره‌وری انرژی در راستای اهداف ایسوس است و این هدف از طریق نوآوری و طراحی در زمینه کاهش انتشار کربن و کاهش اثرات زیست‌محیطی دنبال می‌شود.

   پشتیبانی واقعی از USB 3.0

   با USB 3.0 سرعت انتقال داده مافوق سریع 4.8گیگابیت بر ثانیه را تجربه کنید - آخرین استاندارد اتصال سرعت انتقال داده در فناوری USB 3.0 تا 10 برابر سریعتر می‌باشد و برای اتصال آسان به قطعات و لوازم جانبی نسل آینده ساخته شده است، همچنین این فناوری با قطعاتی که از USB 2.0 پشتیبانی می‌کنند نیز سازگار است.


   نمای کلی مادربرد M5A78L-M LX3