MAXIMUS VIII HERO

  MAXIMUS VIII HERO

  Honed and optimized for perfectly-balanced enthusiast-grade gaming desktops

  • سوکت LGA1151 برای پردازنده‌های دسکتاپ نسل ششم اینتل Core™
  • پشتیبانی از دو رم DDR4 3733 (اورکلاک)
  • بهترین عملکرد در بازی‌ها - 5-Way Optimization همراه با تنظیمات خودکار، نسل دوم T-Topology و طراحی مخصوص اورکلاک
  • بهترین صدا در بازی‌ها – آفرینش دوباره SupremeFX 2015 با رابط بصری Sonic Studio II
  • بهترین شبکه در بازی‌ها – بهترین شبکه Intel® Gigabit Ethernet، فناوری LANGuard و GameFirst
  • بهترین محافظت در بازی‌ها – انتخاب دقیق قطعات با بهترین کیفیت و بیشترین ماندگاری
  • با ROG بیشتر بدست آورید – ابزارهای مخصوص بازی، کاملا رایگان!
  Product Image

  برترین مشخصات

  ویدیو را مشاهده کنید

  صداهای میدان نبرد ناهنجار و خشن است، به همین دلیل صدای واضح می‌تواند نرخ کشتن به کشته‌شدن شما (K/D) را افزایش دهد. مهارت صوتی فوق‌العاده ROG با تحقیق و پژوهش‌های ارزشمند حاصل شده و SupremeFX دستاورد فوق‌العاده آن است.

  SupremeFX 2015

  افزایش توازن صوتی، در داخل و خارج

  ROG با طراحی ویژه حفاظت‌شده و مجموعه‌از بهترین قطعات پیشرفته صوتی، برترین صدای ورودی و خروجی در بازی‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد که شامل مبدل‌های دیجیتال به آنالوگ ESS9023 و فناوری Hyperstream، ناپایداری سیگنال فوق‌العاده پایین، خازن‌های نیچیکون، آمپلی‌فایر هدفون 2VRMS و Sonic SenseAmp است که برای ارایه بهترین کیفیت صدا بطور خودکار هرگونه صدای هدست (32-600 اهم) را تشخیص می‌دهد و آن را بهینه‌سازی می‌کند. همچنین SupremeFX مجهز به قابلیت بصری Sonic Studio II است تا بتوانید برای سرگرمی‌های خود جلوه‌های ویژه صوتی ایجاد کنید و از آن لذت ببرید همچنین توسط فناوری حذف نویز Perfect Noise با هم‌تیمی‌های خود با صدایی شفاف مکالمه کنید.

  کانکتورهای فوق‌العاده بادوام صوتی با روکش طلا:

  حفظ کیفیت ورودی و خروجی سیگنال‌های صوتی

  پردازنده صوتی SUPREMEFX:

  10 کانال DAC، پخش همزمان 7.1 کانال، دو کانال مستقل، انتشار متنوع برای خروجی‌های پنل جلو و یک پوشش EMI برای خالص‌ترین کیفیت صدا.

  مبدل (DAC) دیجیتال به آنالوگ ESS® ESS9023P:

  ایجاد بهترین توازن صوتی در بالاترین سطح شفافیت صدا با توانایی -94dB THD

  منبع فوق دقیق فرکانس:

  فناوری ‌دقیق تنظیم فرکانس، پایین‌ترین سطح ناپایداری سیگنال را با جلوگیری از نوسان حرارت تضمین می‌کند.

  خازن‌های نیچیکون:

  ارایه برترین کیفیت توسعه و تفکیک صوتی برای انتشار یک صدای گرم و طبیعی

  آمپلی‌فایر هدفون 2 VRMS:

  ایجاد بهترین ولتاژ و جریان، برای تنالیتی زنده صدا و حجم گسترده صدا.

  آمپلی‌فایر SONIC SENSE:

  تشخیص و بهینه‌سازی خودکار امپدانس هدفون (32-600 اهم)

  رله DE-POP:

  تعلیق صدا زمانی که سیستم خاموش و روشن می‌شود یا دستگاهی به آن متصل می‌کنید توسط یک رله اختصاصی حذف می‌شود.

  SUPREMEFX حفاظ

  تداخل الکترومغناطیسی توسط مادربرد یا کارت‌های توسعه حذف می‌شود و صدایی شفاف‌تر ارایه می‌کند.

  SUPREMEFX حفاظ

  تداخل الکترومغناطیسی توسط مادربرد یا کارت‌های توسعه حذف می‌شود و صدایی شفاف‌تر ارایه می‌کند.

  Sonic Studio II

  مجموعه گرافیکی بهینه‌سازی صدا

  عملیات صدای مجازی با یک کلیک، 7.1 کانال را حتی برای یک هدفون استریو (2.0 کانال) شبیه‌سازی می‌کند. همچنین این قابلیت، پنج کنترل عالی صدا شامل بازتاب، تقویت باس، اکولایزر، شفافیت صدا و حجم هوشمند را ارایه می‌دهد تا مطمئن باشید هر آنچه می‌شنوید، شگفت‌انگیز است.

  Perfect Voice نویز صدا درمحیط بازی را برای تمام هم‌تیمی‌ها کاهش می‌دهد تا تمام فرمان‌ها شنیده شود.

  Casting Enhancer کیفیت پخش و ضبط صدا را تقویت می‌کند، نویزها را کاهش می‌دهد و حجم کلی صدا را تثبیت می‌کند. همچنین این ویژگی، تمام اجزای قدرتمند صدا و باس را در محیط بازی و انتشار موسیقی تقویت می‌کند.

  Casting Enhancer کیفیت پخش و ضبط صدا را تقویت می‌کند، نویزها را کاهش می‌دهد و حجم کلی صدا را تثبیت می‌کند. همچنین این ویژگی، تمام اجزای قدرتمند صدا و باس را در محیط بازی و انتشار موسیقی تقویت می‌کند.

  عملیات صدای مجازی با یک کلیک، 7.1 کانال را حتی برای یک هدفون استریو (2.0 کانال) شبیه‌سازی می‌کند. همچنین این قابلیت، پنج کنترل عالی صدا شامل بازتاب، تقویت باس، اکولایزر، شفافیت صدا و حجم هوشمند را ارایه می‌دهد تا مطمئن باشید هر آنچه می‌شنوید، شگفت‌انگیز است.

  Perfect Voice نویز صدا درمحیط بازی را برای تمام هم‌تیمی‌ها کاهش می‌دهد تا تمام فرمان‌ها شنیده شود.

  عملکرد بهتر به معنی اجرای روان بازی‌ها است - و این یعنی شانس بیشتری برای پیروزی دارید. با برترین طراحی مخصوص اورکلاکینگ، بایوس UEFI و ابزار تصویری اورکلاک از عملکرد بی‌نظیر لذت ببرید. این قابلیت‌ها با طراحی اختصاصی سیستم خنک‌کننده ترکیب شده‌اند تا عملکرد مداوم و پایدار سیستم را تضمین کند.

  اورکلاک و خنک‌کنندگی با یک کلیک، فقط همین!

  عملکرد، کارایی، توان دیجیتال، کنترل فن‌ها و حتی صدا و شبکه برای شما بهینه‌سازی شده‌اند

  5-Way Optimization در اختیار شما است تا با تنها یک کلیک تمام تنظیمات را انجام دهید و به سرعت تمام کنترل‌های عملکرد را تقویت کنید! فناوری اختصاصی ما بطور خودکار بخش‌های مختلف سیستم را بر اساس نوع کاربرد بطور همزمان بهینه‌سازی می‌کند تا عملکرد عالی پردازنده، مصرف اندک انرژی، توان پایدار دیجیتالی، کارایی خنک و بی‌صدای فن‌ها و حتی تنظیمات صدا و شبکه را بر اساس نوع برنامه‌ای که استفاده می‌کنید بدست آورید. بطور خلاصه، 5-Way Optimization تضمین می‌کند رایانه شما برای بازی، سرگرمی، کارایی و هر وظیفه دیگری آماده است.

  • با عملکرد بالا، اولویت در شبکه و صدای شفاف، بازی‌ها سریع و روان اجرا می‌شوند.
  • فن‌ها هنگام پردازش‌های روزمره ساکت و بی صدا می‌مانند و نهایت خنک‌کنندگی حین اجرای بازی‌ها را تضمین می‌کنند.
  • وقفه‌ها برای اجرای روان برنامه‌ها حتی هنگام پردازش سنگین حذف می‌شوند.
  • اتلاف انرژی کاهش می‌یابد تا هزینه کمتری پرداخت کنید.
  • افزایش عملکرد پردازنده
  • راندمان کامل انرژی
  • کنترل‌های پیشرفته فن
  • کنترل دقیق توان دیجیتال
  • اجرای سریع‌تر، امتیاز بیشتر در بازی‌ها
  افزایش عملکرد پردازنده

  TPU

  با یک سوییچ دو فاز روی برد یا توسط ابزارهای ASUS AI Suite 3 عملکرد کامل پردازنده را آزاد کنید! TurboV Processing Unit (TPU) کنترل دقیق ولتاژ و نظارت پیشرفته بر پردازنده و کارت گرافیک را انجام می‌دهد تا آزادی عمل لازم برای تنظیم فرکانس و ضریب‌های پردازنده را داشته باشید و عملکرد را افزایش دهید همچنین تمام ظرفیت‌های کارت گرافیک را مورد استفاده قرار دهید.*  *لطفا به QVL (سازندگان مورد تایید) کارت گرافیک مراجعه کنید.
  راندمان کامل انرژی

  Cut off add-on IC power

  EPU

  توسط Energy Processing Unit (EPU) از بهینه‌سازی گسترده مصرف انرژی در سیستم لذت خواهید برد. EPU توان مورد نیاز سیستم را بطور خودکار تشخیص می‌دهد و آن را تنظیم می‌کند. همچنین می‌تواند مصرف پردازنده را در یک سطح مشخص کاهش دهد و حتی در حالت Away Mode برای زمانی که از سیستم استفاده نمی‌کنید بیشترین صرفه‌جویی در انرژی را اعمال کند. در این موقعیت یک سناریوی کاهش شدید مصرف انرژی طراحی شده است که در آن کنترلر درگاه‌های بدون استفاده خاموش می‌شوند و مصرف انرژی کارت گرافیک کاهش پیدا می‌کند تا تنها انرژی مورد نیاز برای روشن ماندن سیستم استفاده شود – نه حتی یک وات بیشتر!

  طراحی خنک

  Fan Xpert 3

  کنترل پیشرفته فن و خنک‌کننده مایع برای نهایت خنک‌کنندگی و سکوت Fan Xpert 3 توسط گیرنده‌های حرارتی روی برد و تشخیص سخت‌افزاری حالت PWM/DC چهار پین/سه پین، دستیابی هر یک از فن‌ها به بهترین تعادل میان عملکرد خنک و کاهش نویز را تضمین می‌کند!

  صفحه بعد

  کنترل پیشرفته فن و خنک‌کننده مایع برای نهایت خنک‌کنندگی و سکوت

  Fan Xpert 3

  • حالت Auto-Tuning: بررسی پارامترهای هر یک از فن‌ها با یک کلیک
  • حالت Extreme Quite: کاهش سرعت فن پردازنده تا پایین‌تر از سطح حداقل، برای عملکرد بدون صدا و ذخیره انرژی در کاربردهای سبک.
  • حالت RPM Fixed: کاهش میزان نویز تا نزدیک سکوت کامل 0dB و امکان تنظیم سرعت ثابت فن

  صفحه قبل

  کنترل دقیق توان دیجیتال

  کنترل توان DIGI+

  کنترل توان یکی از بخش‌های مهم در طراحی مادربورد است. شناسایی هوشمندانه طرح توان پردازنده توسط فناوری خلاقانه و برتر ASUS DIGI+ Power Control انجام می‌شود که کاملا مطابق با آیین‌نامه IMVP8 اینتل است و با کنترل دقیق و انعطاف‌پذیر خود باعث افزایش ظرفیت‌های اورکلاکینگ، افزایش پایداری سیستم و بهبود راندمان انرژی می‌شود.

  افزایش آسان سرعت برنامه‌ها و بازی‌ها بطور خودکار

  اگر گیمر حرفه‌ای هستید یا برای کسب و کار از سیستم استفاده می‌کنید هر روز از مزایای قابلیت اختصاصی ایسوس Turbo App بهره‌مند خواهید شد. توسط پنل گرافیکی این برنامه به اسانی و بطور خودکار قدرت سخت‌افزار را افزایش دهید، پردازنده را اورکلاک کنید، تنظیمات فن را انجام دهید، اولویت داده‌های شبکه و تنظیمات صدا را تعیین کنید. اکنون Turbo App توانایی بیشتری نسبت به قبل دارد و می‌توانید به پروفایل‌هایی که قبلا در Sonic Studio II و KeyBot II تنظیم کرده‌اید متصل شوید، این فرآیند هیچگاه به این حد آسان نبوده است!

  طراحی اورکلاک – فناوری ASUS Pro Clock technology

  یک مولد فرکانس مرجع (BCLK) برای ششمین نسل از پردازنده‌های اینتل طراحی شده است که امکان اورکلاک فرکانس مرجه تا بیش از 400 مگاهرتز را فراهم می‌‌کند*. این راه‌حل در همراهی با ASUS TurboV Processing Unit (TPU) اجرا می‌شود تا ولتاژ را تقویت کند و روی اورکلاک فرکانس مرجع کنترل داشته باشد و از این طریق یک روش هیجان‌انگیز را برای افزایش عملکرد تا بی‌نهایت در اختیار شما قرار می‌دهد.

   مزیت‌های ASUS Pro Clock
  • کاهش زمان بوت
  • کاهش نوسان سیگنال در سطوح بالای اورکلاک
  • افزایش پایداری هنگام اورکلاک سنگین

  • *افزایش محدوده تا 650 مگاهرتز تحت شرایط خاص امکان پذیر است. محدوده اورکلاک BCLK بر اساس قابلیت‌های پردازنده متغیر است.

  قدرت اورکلاکینگ DDR4

  نسل دوم ایسوس T-Topology امکان اورکلاکینگ رم‌های DDR4 برای دستیابی به سطوح بالای فرکانس را فراهم می‌کند: بیشتر از DDR4-3733 در حالی که تمام سوکت‌ها اشغال شده‌اند. این پیکربندی شامل یک طراحی منحصر به فرد برای کاهش تداخل و نویزهای القایی است و نسل دوم ایسوس T-Topology، زمان‌بندی متوازن انتقال سیگنال‌ها برای بهبود پایداری و سازگاری حافظه را تضمین می‌کند.

  بایوس UEFI مورد تحسین رسانه‌ها

  روان‌ترین و ساده‌ترین بایوس گرافیکی با توانایی کنترل توسط ماوس اکنون پیشرفت کرده است تا جذابیت بیشتری داشته باشد. اگر در دنیای رایانه یک تازه‌کار هستید یا بطور حرفه‌ای اورکلاک می‌کنید حالت‌های EZ و پیشرفته با سرعت و سهولت به شما کمک می‌کنند.

  EZ Flash 3

  جدیدترین نسخه بایوس را از طریق اینترنت و درون محیط بایوس فلش کنید.

  SMART

  ابزارهای ذخیره‌سازی خود را توسط فناوری‌های بررسی، بازبینی و گزارش‌دهی خودکار (SMART) چک کنید و سطح پایداری آن‌ها را ثبت کنید حتی زمانی که در آستانه خرابی هستند آن را تشخیص دهید.

  EZ Tuning Wizard– اورکلاک و پیکربندی RAID

  سخت‌افزار مورد نظر خود را انتخاب کنید و سناریوهای مختلف را برای تنظیم عملکرد سیستم انجام دهید یا پیکربندی RAID را برای پشتیبان‌گیری و بازیابی آسان داده‌ها اجرا کنید.

  My Favorite

  تنظیمات را به سرعت بیابید و ابزارهای مورد نظر خود را به آن اضافه کنید.

  حالت EZ

  • کنترل فن‌ها در محیط گرافیکی:

   منحنی را به سادگی توسط ماوس جابجا کنید و عملکرد هر یک از فن‌ها را بهینه سازید.

  • EZ XMP

   عملکرد حافظه را با یک کلیک افزایش دهید!

  • اطلاعات SATA:

   نمایش جزییات درگاه SATA تا به آسانی آن را تشخیص دهید.

  • تنظیم سریع زمان:

   از ماوس برای کنترل تاریخ و ساعت استفاده کنید!

  حالت Advanced

  • GPU POST

   کارت گرافیک ایسوس را بطور خودکار تشخیص می‌دهد تا مشخصات آن را مشاهده کنید.

  • Secure Erase

   درایو SSD شما را به تنظیمات اولیه کارخانه باز می‌گرداند.

  • فهرست آخرین فعالیت‌ها:

   آخرین فعالیت‌ها را دنبال کنید و پروفایل مورد نظر خود را در درایو USB ذخیره کنید.

  • تغییر نام SATA:

   نام پورت‌های SATA را برای تشخیص صحیح تغییر دهید.

  بازگردانی بایوس UEFI توسط USB

  بایوس خود را توسط یک فلش بازسازی کنید حتی زمانی که سیستم خاموش است.

  بازگردانی بایوس UEFI توسط USB

  بایوس خود را توسط یک فلش بازسازی کنید حتی زمانی که سیستم خاموش است.

  Extreme Engine Digi+

  برترین توان، با کنترل دیجیتالی

  کنترلرهای مورد تحسین ROG بازهم پیشرفت کرده‌اند و از NexFET™ MOSFETs ساخت Texas Instruments، چوک‌های آلیاژی MicroFine، کنترلرهای مدیریت توان Digi+ و خازن‌های مشکی متالیک 10K استفاده می‌کنند. این ویژگی‌ها، تامین روان‌ترین ولتاژ هسته توسط Extreme Engine Digi+ را تضمین می‌کنند!

  RAMCache

  سرعت اجرای بازی را افزایش دهید

  فناوری منحصر به فرد و هوشمند ROG بطور موثر تمام ابزارهای ذخیره‌سازی را در حافظه قرار می‌دهد تا بازی‌های مورد علاقه و برنامه‌ها با سرعت بسیار بیشتری اجرا شوند و در همان لحظه اجرا آماده استفاده باشند. RAMCache میلی‌ثانیه‌ها را تبدیل به میکروثانیه می‌کند تا زمان اجرای بازی بطور چشمگیری کاهش پیدا کند و خطر از بین رفتن داده‌ها به حداقل برسد!

  کاهش وقفه‌ها باید بطور مداوم انجام شود. خوشبختانه، مادربردهای ROG مجهز به قدرتمندترین سخت‌افزار و نرم‌افزار هستند – بنابراین می‌توانید در میدان نبرد، روی بازی تمرکز کنید.

  شبکه Gigabyte اینتل

  عملکرد بیشتر، استفاده کمتر از پردازنده و یک تجربه عالی از اجرای بازی‌ها

  ROG دارای جدیدترین شبکه اینتل (i219V) برای اجرای روان و سریع‌ بازی‌ها است – شبکه اینتل دو مزیت مهم دارد، بار پردازنده را کاهش می‌دهد و عملکرد TCP و UDP را تقویت می‌کند، به همین دلیل توان بیشتری برای اجرای بازی‌ها ایجاد می‌کند.

  LANGuard

  افزایش توان خروجی. بهترین حفاظت در برابر امواج الکتریکی.

  فناوری پیوست سیگنال‌ها و استفاده از بهترین قطعات، پایداری ارتباط و عملکرد قدرتمند را تضمین می‌کند، علاوه بر این قطعات در مقابل جهش‌ها و تداخل الکترومغناطیسی (ESD Guards) محافظت شده‌اند تا 1.9 برابر در برابر الکتریسته ساکن مقاومت بهتری داشته باشند و 1.3 برابر در مقابل جهش‌ها بیشتر محافظت کنند!

  GameFirst III

  حذف وقفه‌ها، اجرای روان بازی

  فناوری اختصاصی GameFirst III بسته‌های مربوط به بازی را در اولویت قرار می‌دهد و با اختصاص پهنای باند بیشتر به بازی‌ها، حذف وقفه‌ها حین اجرا و کاهش سرعت سرویس‌های اشتراک فایل را تضمین می‌کند، تا همیشه پیشتاز باشید. از میان چندین گزینه پیش فرض مانند بهینه‌سازی، بازی، انتشار رسانه‌ها و انتقال فایل یکی را انتخاب کنید و پرواز شبکه را به تماشا بنشینید!

  به عنوان یک گیمر شما به پایداری و دوام نیاز دارید، به همین دلیل ROG برترین قطعات با بیشترین طول عمر را در خود جای داده است علاوه بر این طراحی هوشمندانه برای پیکربندی آسان سیستم در سراسر برد را ایجاد کرده است تا بهترین تجربه از بازی‌ها را فراهم کند.

  ابزار نصب پردازنده

  1 لایه

  حافظتی در مقابل آسیب به پین‌های سوکت

  TrueVolt USB

  2 توان اختصاصی

  USB بطور ثابت 5 ولت را برای تمام درگاه‌های USB ارایه می‌کند و برای جلوگیری از آسیب به اطلاعات، نوسانات توان را به حداقل می‌رساند.

  Q-connector

  1 تکه

  دسته‌بندی تمام کابل‌های پنل جلو

  Q-Slot

  1 کلیپ

  برای نصب و امنیت کارت گرافیک

  Q-DIMM

  1 کلیپ

  جانبی برای برای جابجایی فوق‌العاده آسان و مطمئن ماژول‌های حافظه

  حفاظت از رم در برابر افزایش جریان

  1 فیوز اضافی

  قابل بازیابی برای حفاظت از درگاه‌های ارتباطی و رم در برابر افزایش جریان و آسیب‌های ناشی از اتصال کوتاه

  صفحات پشت

  2 صفحه پشتی

  برای افزایش خنک‌کنندگی، حفاظت و استحکام

  ESD Guards

  2x برابر بیشتر

  حفاظت الکترواستاتیک نسبت به استاندارد. ESD Guards برای پورت‌های PS2، USB، صدا و LAN

  پنل استیل درگاه‌های پشت

  3x برابر طولانی‌تر

  طول عمر نسبت به پنل‌های رایج

  Q-Shield پوشش نیکل سیاه

  0 پین!

  حفاظت از دستان شما در برابر خراش و بریدگی

  کنترل روشنایی

  سیستم خود را درخشان کنید

  جلوه‌های نوری مورد علاقه خود را در سراسر سیستم مورد استفاده قرار دهید، برای دمای پردازنده از تغییر نورها استفاده کنید یا ضربان آنها را با ریتم موسیقی هماهنگ کنید.

  6 الگوی کنترل

  ثابت همیشه روشن

  تنفس محو و درخشان

  جلوه موسیقی ضربان هماهنگ با موسیقی

  چرخه رنگ محو و روشن در میان رنگ‌های رنگین‌کمان

  Strobingفلاش‌های روشن و خاموش

  دمای پردازنده
  تغییر رنگ مطابق بار پردازنده

  جلوه‌های نور LED مورد علاقه خود را برای تابش یک رنگین‌کمان جذاب در رایانه تنظیم کنید، نورها را برای نمایش دمای پردازنده یا ضربان بر اساس ریتم موسیقی تغییر دهید.

  از 6 الگوی کنترل استفاده کنید

  ثابتهمیشه روشن

  تنفسمحو و روشن

  Strobingفلاش‌های روشن و خاموش

  حلقه رنگینمحو و روشن در میان رنگ‌های رنگین‌کمان

  جلوه موسیقیضربان نور هماهنگ با موسیقی

  دمای پردازنده
  تغییر رنگ مطابق بار پردازنده

  Overwolf

  در بازی بمانید

  یک طرح نامحسوس روی صفحه قرار می‌گیرد تا شما را در محیط بازی نگه دارد و بتوانید هنگام اجرای بازی به مرور وب، ایمیل، پیام‌رسان‌ها، پخش یا ضبط بپردازید، این ویژگی‌ها در طرحی هماهنگ با ROG‌ طراحی شده‌اند تا شما را در میان نخبگان بازی قرار دهند. در فروشگاه نرم‌افزاری Overwolf موجود می‌شود!

  KeyBot II

  به‌روز‌رسانی رایگان کیبورد – به‌روز شد!

  به‌روزرسانی رایگان کیبورد از طریق یک ریزپردازنده و رابط گرافیکی کاربری. ماکروها را مستقیام از روی کیبورد ضبط کنید، پروفایل‌ها را در لحظه تغییر دهید، عملکردهای خاص را از طریق میانبر‌ها از F1 تا F10 فعال کنید، رایانه را روشن کنید و حتی عملکرد آن را افزایش دهید (حالت S5)!

  You can even use KeyBot II to boost your PC into a specific mode with two-second press

  آنچه در محتویات بسته‌بندی است!

  برچسب‌های کابل ROG

  15 برچسب

  برای کابل‌های شما

  برچسب طرفداران ROG

  3 نشان افتخار

  برای طرفداران شما

  کابل‌های SATA

  6 کابل

  برای ذخیره‌سازی بیشتر

  آویز در

  0 نفر مزاحم

  هنگام بازی

  و ... بیشتر!

  AI Suite 3

  پنل کنترل در یک گام

  ROG theme CPU-Z

  با افتخاv مشخصات سیستم شما را نمایش می‌دهد

  Mem TweakIt

  نظارت بر تایمینگ حافظه، سنجش عملکرد رم

  RAMDisk

  برنامه‌های مورد علاقه خود را با سرعتی بیش از 20 برابر SSD اجرا کنید.

  Sonic Radar II

  یک نشان نامحسوس روی صفحه که نقشه میدان نبرد است و می‌توانید در یک نگاه محل دوستان و دشمنان را شناسایی کنید.

  آنتی‌ویروس Kaspersky® (یک سال)

  بهترین محافظت در برابر ویروس‌ و بدافزارها

  DAEMON Tools Pro Standard (یک سال)

  یک ابزار پیشرفته برای دیسک‌های نوری و مجازی

  PC Cleaner

  با یک کلیک فایل‌های زائد را حذف کنید و به سیستم شتاب دهید

  پشتیبانی کامل از SteamOS

  اجرای بازی‌های مورد علاقه شما روی Steam اکنون و برای همیشه

  رادار جدیدترین نوآوری‌های بازی

  نگاه ROG روی تحولات و ارتباطات آینده متمرکز شده است

  AI Suite 3

  پنل کنترل در یک گام

  CPU-Z با طراحیROG

  با افتخار مشخصات سیستم شما را نمایش می‌دهد

  Mem TweakIt

  نظارت بر تایمینگ حافظه، سنجش عملکرد رم

  RAMDisk

  برنامه‌های مورد علاقه خود را با سرعتی بیش از 20 برابر SSD اجرا کنید

  Sonic Radar II

  یک نشان نامحسوس روی صفحه که نقشه میدان نبرد است و می‌توانید در یک نگاه محل دوستان و دشمنان را شناسایی کنید.

  آنتی‌ویروس Kaspersky® (یک سال)

  بهترین محافظت در برابر ویروس‌ و بدافزارها

  DAEMON Tools Pro Standard (یک سال)

  یک ابزار پیشرفته برای دیسک‌های نوری و مجازی

  PC Cleaner

  با یک کلیک فایل‌های زائد را حذف کنید و به سیستم شتاب دهید

  پشتیبانی کامل از SteamOS

  اجرای بازی‌های مورد علاقه شما روی Steam اکنون و برای همیشه

  رادار جدیدترین نوآوری‌های بازی

  نگاه ROG روی تحولات و ارتباطات آینده متمرکز شده است

  آماده برای پردازنده‌های نسل ششم اینتل سوکت LGA1151 Core™ i7/Core™ i5/Core™ i3/Pentium®/Celeron®

  این مادربرد از پردازنده‌های نسل ششم اینتل Core™ i7/i5/i3/Pentium®/Celeron® در سوکت LGA1151 همراه با کنترلر درونی گرافیک، حافظه و PCI Express پشتیبانی می‌کند و با خروجی گرافیکی روی مادربرد از طریق یک تراشه اختصاصی، دو کانال DDR4 (4 ماژول) و 16 مسیر PCI Express 3.0/2.0 برای عملکرد فوق‌العاده در بازی‌ها سازگار است.

  تراشه اینتل Z170 Express

  تراشه اینتل Z170 Express به صورت مستقل طراحی شده است و از پردازنده‌های نسل ششم اینتل Core™ i7/Core™ i5/Core™ i3/Pentium®/Celeron® روی سوکت LGA1151 پشتیبانی می‌کند. با بکارگیری پیونده‌های موازی نقطه به نقطه عملکرد این تراشه پیشرفت داشته است و امکان افزایش پهنای باند و پایداری بیشتر را فراهم می‌کند. علاوه بر این Z170 می‌تواند حداکثر 10 درگاه USB 3.0، 6 درگاه SATA با سرعت 6 گیگابیت بر ثانیه، درایو M.2 با سرعت 32 گیگابیت بر ثانیه و سرعت مسیرهای PCIe 3.0 برای افزایش سرعت انتقال اطلاعات را ارائه دهد. همچنین Intel® Z170 Express از عملکرد گرافیک یکپارچه پردازنده (iGPU) پشتیبانی می‌کند و می‌توانید از کارایی جدیدترین گرافیک مجتمع اینتل لذت ببرید.

  • برترین مشخصات
  • بهترین صدا در بازی‌ها
  • بهترین عملکرد در بازی‌ها
  • بهترین شبکه در بازی‌ها
  • بهترین محافظت در بازی‌ها
  • با ROG بیشتر بدست آورید
  • ویدیو را مشاهده کنید