P9X79 LE

  P9X79 LE

  عملکرد قاطع با کنترل دیجیتالی توان برای پردازنده و رم در پلتفرم X79

  • نسل سوم Dual Intelligent Processors با نگارش جدید DIGI+ Power Control
  • پشتیبانی از 64 گیگابایت حافظه سیستم با طراحی 8 ماژول رم
  • Remote GO! – کنترل از راه دور رایانه و سرگرمیهای خانگی در یک مرحله
  • USB 3.0 Boost – انتقال سریعتر USB 3.0 همراه با UASP
  • Direct Key – یک دکمه اختصاصی برای دسترسی مستقیم به بایوس
  • UEFI BIOS – بهینهسازی کامل عملکرد با رابط آسان بایوس
  • USB BIOS Flashback – بازیابی آسان و بیدغدغه بایوس با طراحی سختافزاری
  • • آماده برای ویندوز 8: سازگاری کامل
  Product Image

  قابلیتهای اختصاصی ویندوز 8

  بوت سریع

  ورود سریع به سیستمعامل
  ایسوس طراحی جدید سختافزاری و نرمافزاری را معرفی کرده است تا زمان بوت را به 2 ثانیه کاهش دهد و تجربهای روانتر ایجاد کند که از این طریق وقفههای آزاردهنده در ویندوز 8 و حتی نسخههای پیشین ویندوز حذف میشوند. ریست و بوت سریعتر سیستم به معنی اجرای فوری ویندوز و افزایش بهرهوری است، دیگر لازم نیست منتظر بمانید.

  Windows 8 Experience
  تنظیمات بوت ایسوس

  گزینههای استارتآپ
  تنظیمات بوت ایسوس، به لطف بهینهسازی سختافزاری ویندوز 8، انعطاف بیشتری در بهینهسازی فرآیندهای استارتاپ سیستم شما فراهم کردهاند. میتوانید با یک کلیک بطور مستقیم وارد رابط کاربری آسان بایوس شوید و به سرعت سیستم مورد نظر خود را برای اجرا انتخاب کنید: در چند ثانیه وارد سیستم عامل شوید یا روند بوت نرمال را انتخاب نمائید. انتخاب شما هر چه باشد، تنظیمات ذخیره خواهند شد بدون اینکه نیازی به تغییر مجدد در هر بار راهاندازی داشته باشید.

  DirectKey

  یک دکمه اختصاصی برای دسترسی مستقیم به بایوس
  کاربرانی که نیاز به دسترسی مستمر به بایوس دارند میتوانند به آسانی زمانی که سیستم در حالت نیمهفعال است با فشار یک دکمه بطور خودکار وارد بایوس شوند.این ویژگی در زمان شما هنگام راهاندازی مجدد سیستم صرفهجویی میکند تا نیاز به فشار مکرر دکمه DEL نداشته باشید. راحتی و آسایش در بهترین شرایط!

  نسل سوم Dual Intelligent Processors همراه با کنترل توان دیجیتالی DIGI+‎

  نسل سوم Dual Intelligent Processors همراه با کنترل توان دیجیتالی DIGI+‎
  اولین پردازنده هوشمند دوگانه جهان که توسط ایسوس ارائه شده است توسط دو تراشه اجرا میشود: TPU (‏TurboV Processing Unit) و EPU (‏Energy Processing Unit). نسل سوم Dual Intelligent Processors با کنترل جدید توان دیجیتال DIGI+‎ دارای سه کنترلر دیجیتال ولتاژ است که علاوه بر کنترل دقیق ولتاژ برای پردازنده، بهینهسازی دقیق جریان برای رم را انجام میدهد. این تحول نوآورانه و برتر ایسوس، ولتاژ فوقالعاده دقیق را برای افزایش کارایی، پایداری و عملکرد فراهم میکند.

  New DIGI+‎ Power Control

  کنترل توان کاملا دیجیتال برای پردازنده و رم
  مادربردهای ASUS X79 دارای کنترل توان جدید DIGI+‎ با سه کنترلر ولتاژ شامل کنترلرهای کاملا جدید رم است که علاوه بر کنترل دقیق ولتاژ برای پردازنده، بهینهسازی دقیق جریان برای رم را انجام میدهد. این تحول نوآورانه و برتر ایسوس، ولتاژ فوقالعاده دقیق را برای افزایش کارایی، پایداری و عملکرد فراهم میکند.

  بهترین راندمان و پایداری توان
  دو قطعه مهم به خوبی با یکدیگر کار میکنند تا با درک و واکنش سریع، درخواست سیگنالهای توان دیجیتال (‏SVID) از سوی پردازنده را هماهنگ کنند و توان مورد نیاز را با افزایش بهرهوری ارائه دهد. این توان دقیق میزان اشتباه در افت ولتاژ را کاهش میدهد و اجرای پایدار پردازنده و رم را تضمین میکند.

  افزایش دامنه اورکلاک پردازنده و رم
  توسط کنترلرهای دیجیتال روی مادربرد، کاربران میتوانند سوییچ فرکانس رگولاتورها و ولتاژ را برای شرایط مختلف اورکلاک تنظیم کنند. قابلیتهای جدید بهینهسازی رم، امکان عملکرد بهتر رمهای DDR3 توسط کالیبراسیون خطوط بار VCCSA و 30 درصد افزایش ظرفیت جریان رم را فراهم میکند. دو کنترلر ولتاژ دیجیتال، دو خروجی مستقل برای کانالهای حافظه AB و CD ایجاد میکنند. به لطف انبوه گزینههای مرتبط با توان که از طریق رابط کاربری بایوس UEFI در دسترس هستند، اورکلاک حافظههای بزرگ در مقایسه با آنچه در مدلهای متوسط دیده میشود، دیگر مشکل نیست.

  * VCCSA (‏نماینده ولتاژ سیستم) به کنترلرهای پردازنده و رم مرتبط است. کنترل توان ایسوس اکنون گزینههای بیشتری برای VCCSA ارایه میدهد تا اورکلاکینگ شدید رم آسان شود.


  طراحی 8 سوکت رم – قدرت X79
  پشتیبانی از 64 گیگابایت حافظه رم با طراحی 8 سوکت نصب ماژولها روی مادربردهای ASUS X79، ظرفیت لازم برای کاربرانی که نیاز به نرمافزارهای مدرن 64 بیتی دارند را فراهم میکند تا پردازش جزییات در تصاویر بزرگ یا تغییرات فایلهای بزرگ را بدون توجه به محدودیتهای ذخیرهسازی انجام دهند. همچنین از این طریق میتوان یک دیسک رم برای دسترسی به برنامههای پرکاربرد ایجاد کرد و تاثیر محدودیتها در سرعت انتقال از فضای ذخیرهسازی را به حداقل کاهش داد تا کاربران بیشترین استفاده را ببرند.


  امکانات اختصاصی ایسوس

  Remote GO!

  کنترل از راه دور و سرگرمیهای خانگی در یک گام
  Remote GO! ارتباط وایرلس میان رایانه، تبلت، تلویزیون و موبایلهای هوشمند را از طریق یک کابل شبکه و تنظیمات روتر ایجاد میکند. این قابلیت به کاربران امکان میًدهد محتوای چندرسانهای خود را از طریق رایانه روی تلویزیون منتشر کنند، از طریق ابزارهای همراه در هر نقطهای به رایانه خود دسترسی داشته باشند و به آسانی فایلها را میان رایانه و ابزارهای همراه منتقل کنند. این ویژگی با استفاده از سه عملکرد مفید، یک محیط پیوسته را برای زندگی آنلاین امروزی ایجاد میکند: Media Streaming Hub، Remote Desktop و انتقال فایلها.

  Media Streaming Hub: از انتشار فایلهای تصویری با کیفیت HD، موسیقی و عکسهای خود که در رایانه ذخیره کردهاید روی تلویزیون HDTV از طریق ارتباط Wi-Fi لذت ببرید. حتی میتوانید توسط یک تبلت، کنترل نمایش فایلهای درون رایانه از تلویزیون را انجام دهید. این روش بهترین راه برای ایجاد یک سینمای خانگی شخصی است!

  Remote Desktop: به آسانی رایانه خود را بطور همزکان از طریق موبایل یا تبلت کنترل کنید. این ویژگی، از طریق ایجاد ریموت دسکتاپ مجازی، سادگی کار با نوتبوک را فراهم میکند و امکان دسترسی به رایانه توسط یک موبایل یا تبلت را در اختیار شما قرار میدهد.

  انتقال فایل: تنها با یک کلیک راست روی ماوس، فایلها را میان رایانه و ابزارهای هوشمند خود ارسال کنید و به اشتراک بگذارید.
  *iPad/iPhone امکان ارسال فایل دارند اما نمیتوانند از رایانه فایل دریافت کنند.

  راهاندازی رایانه خانگی با Remote GO!
  1. راهاندازی محیط وایرلس: از یک کابل شبکه و تنظیمات روتر برای اتصال رایانه و ابزارهای هوشمند به همان شبکه استفاده کنید.
  2. نرمافزار Remote GO! را روی رایانه نصب کنید
  3. نرمافزار Wi-Fi GO! Remote را روی موبایل هوشمند خود نصب کنید (‏پشتیبانی از iOS 4.0 یا نسخههای بعدی و Android 2.3 یا نسخههای بعدی)
  4. راهاندازی تمام شد سه برنامه رایگان را با ASUS Remote GO! دریافت کنید.

  USB BIOS Flashback

  فقط کافی است وصل کنید و دکمه را فشار دهید – بازیابی سختافزاری بایوس
  یک راهحل انقلابی در بهروزرسانی سختافزاری. USB BIOS Flashback سادهترین راه برای آپدیت بایوس را در اختیار شما قرار میدهد! با این ویژگی کاربران میتوانند نسخه جدید بایوس UEFI را حتی بدون نیاز به نصب سختافزارهایی مانند پردازنده و رم روی مادربرد نصب کنند. کافی است یک درایو فلش حاوی فایل بایوس را نصب کنید و زمانی که پاور وصل است دکمه BIOS Flashback را به مدت 3 ثانیه بفشارید. بعد از این بایوس UEFI بطور خودکار و بدون نیاز به کار دیگری نصب میشود. با نرمافزارهای جدید و مکمل ویندوز، کاربران میتوانند بطور منظم بهروزرسانی جدید بایوس را بطور اتوماتیک بررسی و دانلود کنند. یک بهروزرسانی بیدردسر برای نهایت راحتی!

  * این تصویر جهت نمایش است. لطفا جهت اطلاع از موقعیت دقیق دکمه BIOS Flashback به مادربرد توجه کنید.

  Fan Xpert+‎

  سرعت متغیر برای کنترل مستقل فن
  ویژگی سختافزاری ASUS Fan Xpert+‎ به کاربران امکان میدهد تا بطور مستقل فنهای پردازنده و کیس را با چندین کنترلکننده اختصاصی بر اساس دمای محیط، شرایط آبوهوایی و میزان پردازش سیستم تنظیم کنند. حالتهای اتوماتیک و دستی تنظیمات فن در پروفایل، امکان دسترسی به یک محیط ساکت و خنک را فراهم میکنند.


  USB 3.0 Boost

  سرعت انتقال سریعتر USB 3.0 توسط UASP
  فناوری جدید ایسوس USB 3.0 Boost از UASP (‏USB Attached SCSI Protocol) به عنوان آخرین استاندارد USB 3.0 پشتیبانی میکند. با فناوری USB 3.0 Boost میزان سرعت یک وسیله USB بطور قابل توجهی تا 170% افزایش پیدا میکند و این مقدار به سرعت کنونی USB 3.0 که به اندازه کافی شگفتانگیز است افزوده میشود. نرمافزار ایسوس بطور خودکار سرعت دادهها را برای ابزارهای سازگار با USB 3.0 بدون نیاز به هیچ فعالیتی شتاب میدهد.

  • پشتیبانی از اولین USB 3.0 UASP در جهان – 170% سرعت بیشتر
  • راهحل جامع USB 3.0 – افزایش عملکرد برای اغلب ابزارهای USB
  • نصب و افزایش آسان – طراحی شده برای شناسایی خودکار و اطمینان همیشگی از بهترین عملکرد
  > کلیک کنید تا بیشتر بدانید

  AI Suite II

  دسترسی آسان به قابلیتهای خلاقانه ایسوس
  ASUS AI Suite II با رابط کاربری آسان خود، تمام قابلیتهای نوآورانه ایسوس را در یک مجموعه با طراحی جذاب گردآوری کرده است. این به کاربران امکان میدهد بر اورکلاکینگ، مدیریت انرژی، سرعت فنها، ولتاژ و سنسورها نظارت داشته باشند. این مجموعه نرمافزاری قابلیتهای متنوع و آسان را بدون نیاز به جابجایی میان برنامههای مختلف فراهم کرده است.

  DirectKey

  یک دکمه اختصاصی برای دسترسی مستقیم به بایوس
  برای آنها که نیاز به دسترسی مداوم به بایوس دارند یک دکمه مستقیم طراحی شده تا کاربران بتوانند به آسانی با فشار یک دکمه زمانی که رایانه در حالت آماده به کار است وارد بایوس شوند. این ویژگی در زمان شما هنگام بوت برای فشار مداوم دکمه DEL صرفهجویی میکند. آسایش و راحتی در بهترین حالت!


  جدیدترین فناوری انتقال

  PCIe 3.0 Ready

  جدیدترین استاندارد باس از روش بهترین برای رمزگذاری استفاده میکند که عملکردی دو برابر PCIe 2.0 دارد. پهنایباند کامل برای یک ارتباط x16 به نهایت سرعت 32 گیگابیت بر ثانیه رسیده است که دو برابر پهنای باند 16 گیگابیت بر ثانیه در PCIe 2.0 (‏در حالت x‏ 16) است. PCIe 3.0 سرعت بینظیر دادهها را فراهم میکند که با سادگی و پیوستگی همراه شده است و با نسخههای پیشین PCIe 1.0 و PCIe 2.0 هم سازگار است. این یک ویژگی مهم برای کاربرانی است که به دنبال بهبود و افزایش عملکرد گرافیکی و همچنین جدیدترین فناوری برای ابزارهای آینده هستند.

  *این مادربرد برای پشتیانی از PCIe 3.0 SPEC آماده است. این کاربردها هنگام استفاده از ابزارهای سازگار با PCIe 3.0 موجود هستند. لطفا برای اطلاع از جزییات بیشتر به www.asus.com مراجعه کنید.
  > جدیدترین نسخه بایوس برای پشتیبانی از PCI Express 3.0 را دریافت کنید.

  یکپارچگی کامل با USB 3.0

  دو برابر دسترسی USB، دو برابر راحتی، تسهیل استراتژیک USB 3.0 ایسوس
  چهار درگاه USB 3.0 برای دسترسی در هر دو پنل پشت و جلو کیس. جدیدترین ارتباط را با سرعتی 10 برابر USB 2.0 تجربه کنید. P9X79 LE سهولت بیشتری را با سرعت بالا در اختیار شما قرار میدهد.

  امکانات پردازنده، تراشه و گرافیک

  نسل دوم خانواده پردازندههای اینتل Core™ i7 برای سوکت LGA 2011

  این مادربرد از جدیدترین نسل پردازندههای خانواده Intel® Core™ i7 برای سوکت LGA 2011 با کنترلرهای رم و PCI Express درونی چهار کانال (‏8 سوکت رم) DDR3 و 40 مسیر PCI Express 3.0 پشتیبانی میکند. این ویژگیها عملکرد عالی گرافیک را میسر میکنند. نسل دوم پردازندههای خانواده اینتل Core™ i7 برای سوکت LGA 2011 یکی از قدرتمندین پردازندههای جهان با بهترین راندمان انرژی هستند.

  تراشه Intel® X79 Express

  تراشه Intel® X79 Express جدیدترین طراحی تکتراشه اینتل است از نسل دوم پردازندههای Intel® Core™ i7 روی سوکت LGA 2011 پشتیبانی میکند. این ویژگی از طریق ارتباطات نقطهبهنقطه موازی باعث افزایش عملکرد میشود و پهنایباند و پایداری را بهبود میدهد. ضمن اینکه X79 همراه با دو درگاه SATA با سرعت 6 گیگابیت بر ثانیه و چهار درگاه SATA با سرعت 3 گیگابیت بر ثانیه عرضه میشود تا سرعت بیشتری در انتقال دادهها داشته باشد و پهنایباند کنونی سیستم را تا دو برابر افزایش دهد.

  پشتیبانی از 3-WAY SLI™ و Quad-GPU CrossFireX™

  هر دو معماری SLI و CrossfireX بطور روان روی مادربردهای ASUS X79 از طریق درگاههای PCI Express پشتیبانی میشوند که برای نصب سه کارت گرافیک طراحی شدهاند. برای کاربردهای سنگین گرافیکی ، وظایف پیچیده صوتی و تصویری یا اجرای بازیها، هر زمان که نیاز باشد میتوان توان گرافیکی بیشتری فراهم کرد.

  ویژگیهای کلی P9X79 LE


  سایر امکانات ایسوس

  Socket 2011

  سوکت اینتل 2011

  TPU

  پردازندهای برای نهایت توربو

  EPU

  بهرهوری جامع انرژی

  تنظیمات خودکار

  بطور خودکار نهایت اورکلاکینگ با شرایط پایدار را بدست آورید

  خازنهای 100 % نیمههادی ژاپنی

  استفاده از خازنهای 100 % نیمههادی ژاپنی.

  MemOK!

  اطمینان سریع از سازگاری رمها حین بوت.