PRIME H310T/CSM

  PRIME H310T/CSM

  مادربرد Mini ITX H310 در کلاس کار، با امنیت بالا و ویژگی های اطمینان و کنترل بیشتر

  • • سیستم انحصاری ریکاوری بایوس ایسوس، به منظور بازیابی سیستم BIOS به صورت اتوماتیک از یک نسخه پشتیبان مورد تائید.
  • • هدر اختصاصی LPC و کارت دیباگر به همراه نمایشگر LCD به منظور عیب یابی سریعتر.
  • • ثبت ورودی های سیستم و مدیریت اطلاعات دقیق سیستم.
  • • پوشش مقاوم در برابر رطوبت با هدف حفاظت از مادربرد در محیط های غیر معمول.
  • • بایوس سفارشی برای اهداف تجاری، سفارشی سازی خاص و سریعتر و کارایی بهبود یافته.
   Product Image
   ایسوس بزرگترین برند شناخته شده در صنعت مادربرد است. این نام شناخته شده به عنوان برندی است که به امنیت، درخواست های کاربران، ثبات و مدیریت کسب و کار اهمیت ویژه ای می دهد. آخرین نسل از مادربردهای کسب و کار ما، ویژگی های پیشرفته ای را به منظور افزایش عملکرد دنیای IT در اختیار شما قرار می دهد. به عنوان مثال می توان به پایداری سیستم در کارکرد 24/7 و مجموعه مدیریتی بهتر برای سفارشی سازی آسان تر اشاره کرد. مادربردهای کلاس کسب و کار ایسوس، به همراه خدمات پس از فروش گسترده در سراسر جهان عرضه می گردد که با توجه به کیفیت سطح TCO، نیازهای کسب و کار شما را برآورده می کند.


   ASUS Corporate Stable Model

   ASUS Corporate Stable Model (CSM)‎ یک برنامه تجاری برای طراحی مادربردهای پیادار و قابل اعتماد است. ارائه پشتیبانی 36 ماهه به همراه اطلاعیه 6 ماه پایاینی به منظور جایگزینی در زمان مناسب، به همراه قرار دادن زمان کافی برای انجام آن. مادربردهای ASUS CSM به همراه یک برنامه ASUS Control Center برای مدیریت در سطح سرور، ارائه می شوند.

   در مورد ASUS Corporate Stable Model بیشتر بدانید >

   * نسخه CSM از ASUS Control Center
   * پشتیبانی چرخه حیاتی از چیپست های مصرف کننده (به عنوان مثال Q370, H370, B360, H310, H270, B250) در 15 ماه تعیین می گردد. ارائه برنامه ها ممکن است بر اساس منطقه متفاوت باشد. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با نماینده فروش منطقه خود مشورت کنید.

   مادربرد تجاری با اعتبار بین المللی

   مادربردهای کسب و کار ایسوس پا را از استانداردهای این صنعت فراتر نهاده اند. مادربردهای کسب و کار ASUS توسط چندین سازمان بین المللی ایمنی و زیست محیطی از جمله UL و Blue Angel موفق به کسب گواهینامه پایداری و امنیت شده، و انتخاب ایده ال برای کسب و کار شما به شمار می روند.

   ASUS Shield

   Enhances system security from bottom to top

   ریکاوری امن بایوس ایسوس

   فناوری انحصاری حفاظت از BIOS ایسوس، به صورت خودکار سیستم را با بایوس تائید شده و جایگزین در صورت نیاز تعویض کرده و دشواری های نصب جایگزینی و نیاز به نصب مجدد سخت افزار را از میان بر میدارد.
   بیشتر بدانید

   بوت امن ایسوس

   مادربردهای کسب و کار ایسوس برای بررسی فریمور و امضای هر بخش در نرم افزار بوت طراحی شده اند.

   Trusted Platform Module (TPM)

   امنیت مبتنی بر سخت افزار حفاظت از داده ها را بهتر می کند، امنیت شبکه را بهبود می بخشد، از هویت دیجیتالی محافظت کرده و یکپارچگی پلتفرم را تضمین می کند.

   Certified NIST SP 800-147

   مادربردهای کسب و کار ایسوس توسط استانداردهای امنیتی کامپیوترهای شخصی تائید شده اند.

   سیستم امن ریکاوری بایوس ایسوس

   با ریکاوری امن بایوس ایسوس

   کاربران به سادگی و تنها با یک گام، امکان بازگردانی به آخرین نسخه بروزرسانی بایوس را دارا هستند.
   • مزایا

   • اطمینان از به روز رسانی BIOS امن

   • کاهش سیکل نگهداری و هزینه ها

   • بدون نیاز به نرم افزار اضافی

   • تشخیص خودکار شکست بروزرسانی و ریکاوری

   فرآیند استاندارد آپدیت بایوس و ریکاوری در صورت خطا

   کاربر به چهار مرحله برای نصب مجدد آپدیت BIOS نیاز دارد:
   بستن

   ASUS Reliant

   تضمین سازگاری و عملکرد بالا با تمامی قطعات و تست های دقیق قابلیت اطمینان

   راه حل عیب یابی ایسوس

   PRIME H310T بر روی خود دارای یک هدر جهت اتصال به کارت های دیباگر یا خطایاب است. در هنگام تصال به کارت ASUS Debug، مدیران قادر خواهند بود تا کدهای خطا را بر روی نمایشگر LCD مشاهده کرده و اشکال زدایی را سریع تر انجام دهند. مادربردهای کسب و کار ASUS یک راه حل عیب یابی کامل را ارائه می دهند که در تعداد انبوه سریعتر و مقرون به صرفه است.

   *لطفا با نماینده فروش منطقه خود جهت کسب اطلاع بیشتر از کارت خطایاب تماس بگیرید.   تست پایداری و اطمینان 24/7

   مادربرد برای عملکرد بیست و چهار-هفت بهینه سازی شده است. در دمای زیر 45 درجه سانتی گراد و رطوبت تا ‎80%، با هدف اطمینان از قابلیت تحمل دما و رطوبت، در محیط های گوناگون مورد آزمایش قرار گرفته است.

   پوشش ضد رطوبت

   حفاظت در مقابل رطوبت و زنگ زدگی

   پوشش نوآورانه و مقاوم در برابر رطوبت، حفاظت از مادربرد را تامین کرده و و مبارزه با سطوح بالاتر رطوبت است که در محیط های شلوغ مانند کارخانه ها، کتابخانه ها، مراکز داده و کافی نت ها ایجاد می شود. این مسئله درنهایت باعث کاهش خوردگی و جلوگیری از ورود رطوبت می گردد که طول عمر مادربرد شما را افزایش می دهد.

   مقاومت در برابر سولفور

   با در نظر گرفتن قابیت اطمینان در دراز مدت در مادربردهای تجاری ایسوس، این مادربردها به ویژگی ضد سولفور مجهز شده اند. مقاومت در برابر سولفوراسيون با درجه بالا در سطح سرامیک با درجه بالا (اکسید آلومینیوم). مادربردهای کسب و کار ایسوس با مقاومت بالا در برابر سولفور می توانند در محیط های خشن و غیر معمول به سادگی فعالیت نمایند.

   LANGuard

   افزایش عملکرد شبکه، 2.5 برابر مقاومت بیشتر در برابر موج‌های الکتریکی

   ASUS LANGuard یک‌لایه حفاظت سخت‌افزاری از شبکه است که با استفاده از فناوری اتصال سیگنال‌ها و بهترین خازن‌های مقاوم در برابر EMI یک ارتباط مداوم و عملکرد بهتر را تضمین می‌کند علاوه بر این از قطعات مقاوم برای تخلیه الکتروستاتیک و موج‌های الکتریکی استفاده شده است تا مقاومت بیشتری در برابر الکتریسیته ساکن و موج‌های الکتریکی داشته باشند.

   حفاظت در برابر افزایش ولتاژ

   برترین طراحی حفاظت مدار توان

   یک طراحی اختصاصی مدار با رگولاتورهای ولتاژ درونی برای حفاظت از تراشه، درگاه‌های ارتباطی و کدک‌های صوتی مادربرد شما ایجاد شده است تا در برابر آسیب‌های ناشی از ولتاژ بالای ناگهانی به دلیل استفاده از پاورهای نامرغوب از برد محافظت کند.

   پنل استیل درگاه‌های پشت

   3 برابر مقاومت بیشتر در برابر فرسایش برای ماندگاری بیشتر

   پنل استیل ضد خوردگی درگاه‌های پشت، توسط یک روکش اکسید کروم محافظت شده است تا دوام آن سه برابر نسبت به پنل‌های رایج افزایش پیدا کند.

   محافظ ESD

   حفاظت در برابر تخلیه الکتروستاتیک

   ASUS ESD Guardsدر برابر تخلیه الکتروستاتیک تا +/- 10kV برای تخلیه هوایی و +/- 15kV برای تخلیه تماسی در برابر آسیب‌ها مقاومت می‌کند و در طراحی فعال حفاظت از مدار قرار گرفته است تا طول عمر قطعات را افزایش دهد.

   ASUS Management Suite

   سفارشی سازی و مدیریت کارآمدتر

   ورود به رویدادها

   Event log که امکان عیب یابی آسان تر را از طریق گرفتن اطلاعات مفید سیستم فراهم می کند.
   • آپدیت بایوس

    به روز رسانی وضعیت، آخرین نسخه و زمان به روز رسانی

   • قطع جریان برق AC

    حوادثی که در اثر قطع جریان برق به وجود می آیند

   • ریست RTC

    تنظیم مجدد زمانی RTC

   • نفوذ به داخل کیس

    ثبت زمانی هایی که کیس باز می گردد

   • تعویض سخت افزار

    تعویض و تغییر پردازنده، حافظه رم و هارد دیسک

   • وضعیت سخت افزار

    افزایش جریان USB، افزایش دمای CPU و افزایش ولتاژ CPU

   ASUS Control Center

   ASUS Control Center یک برنامه مدیریت فناوری اطلاعات متمرکز است که برترین امکانات امنیت، صرفه جویی در هزینه ها و تاثیرات بیشتر را در اختیار شرکت ها، کسب و کارهای کوچک، متوسط و مراکز داده قرار می دهد. با کمک ASUS Control Center، سازمان یا شرکت شما به گونه ای مجهز خواهد شد که برای دستیابی به موفقیت در حتی چالش برانگیزترین محیط های مدرن، آماده است.

   در مورد ASUS Control Center بیشتر بدانید >
   • برترین بهینه سازی مدیریت IT

    طراحی شده به گونه ای که کارکنان فناوری اطلاعات را در نظارت، کنترل دستگاه ها در محیط شبکه و سهولت در چک کردن موجودی در مکان های مختلف از راه دور، یاری دهد.

   • نگهداری و تعمیر خودکار محیط IT

    به کارمندان فناوری اطلاعات امکان بروزرسانی خودکار بایوس، برنامه ها و اپ های کاربردی را در تمامی سیستم ها و در هر زمان داده و ضمن بالا بردن ثبات سیستم، انعطاف پذیری عملیاتی IT را افزایش می دهد.

   • تمام نکات پایانی را به صورت امن مدیریت کنید

    تنظیم امن برای پیکربندی نهایی، دسترسی به ذخیره سازهای خارجی و قابل حمل، برنامه های کاربردی و نرم افزارهای کامپیوتر که بدین ترتیب می توان با فعال سازی آنها، قوانین و گروه بندی را دستگاه های فردی ممکن ساخت.

   * ASUS Control Center is only available for CSM motherboards. Please consult your local sales representative for more information

   ASUS Commercial BIOS Kit

   ایسوس به خوبی می داند که یک محصول سفارشی تا چه حد بر ذهن کاربران تاثیر می گذارد. با کیت جدید Commercial BIOS یک راه حل نوین را برای بروزرسانی بایوس تجربه خواهید کرد.
   • BIOS Value Edit Tool

    گزینه های بایوس را سفارشی سازی نمائید

   • ابزار تغییر لوگو بایوس در بوت

    نشان خود را روی سیستم بگذارید و لوگو در بوت را تغییر دهید.

   • ابزار فعال‌سازی OEM (OA)‎

    افزودن یا حذف کلید فعال‌سازی OEM

   • Desktop Management Interface (DMI)

    اطلاعات مشتریان مانند نام کمپانی را به‌آسانی به بایوس اضافه کنید

   • Intel® Management Engine (Intel® ME) Driver

    موتور مدیریت را بدون فلاش بایوس به‌روز کنید

   اسمبل ساده

   باکس هدرها

   هدرهای USB 3.1 Gen 1 در یک باکس مجزا تعبیه شده است تا بدین ترتیب ضمن نصب سریعتر، از آسیب دیدگی رابط نیز جلوگیری به عمل آید.

   اتصالات رنگی

   کدهای رنگی کانکتورها، امکان تشخیص سریع کانکتورها و هماهنگ‌سازی آن‌ها را فراهم می‌کند و می‌توان سرعت خط تولید را افزایش داد. سرمایه‌گذاری در پشتیبانی سخت‌افزار.

   ویژگی های پردازنده اینتل و چیپست

   چیپست Intel® H310

   چیپست Intel H310 به صورت یک طراحی تک چیپست بوده و از پردازنده های نسل هشتم اینتل Core در سوکت LGA1151 پشتیبانی به عمل می آورد. با به‌کارگیری پیونده‌های موازی نقطه‌به‌نقطه عملکرد این تراشه ارتقا یافته است و امکان افزایش پهنای‌باند و پایداری بیشتر را فراهم می‌کند. چیپست H110 از 4 رابط USB 3.1 نسل اول، چهار پورت SATA 6Gbps و رابط M.2 با پهنای باند 10 گیگابیت در ثانیه، با استفاده از مسیر PCIe 2.0 پشتیبانی می کند. تراشه Intel H310 از عملکرد گرافیک یکپارچه پردازنده پشتیبانی کرده و می‌توانید از کارایی جدیدترین گرافیک اینتل لذت ببرید.   آماده برای پردازنده های نسل هشتم در سوکت Intel LGA1151

   این مادربرد از پردازنده های نسل هشتم اینتل در سوکت LGA 1151 پشتیبانی می کند؛ همچنین این مدل با کنترلر درونی گرافیک، حافظه و PCI Express تجمیع شده است و از خروجی گرافیکی روی مادربرد توسط یک تراشه اختصاصی، دو کانال DDR4 ‏(4 ماژول)‏ و 16 مسیر PCI Express 3.0/2.0 برای عملکرد فوق‌العاده بهره می‌برد.

   • PRIME H310T/CSM
   • ASUS Shield
   • ASUS Reliant
   • ASUS Management Suite
   • اسمبل آسان