PRIME Z370-A

  PRIME Z370-A

  مادربرد گیمینگ Intel Z370 در فرم ATX با Aura Sync RGB LED، رم های DDR4 با فرکانس 4000 مگاهرتز، دو رابط M.2 و رابط USB 3.1 نسل دوم گونه C به همراه پشتیبانی از حافظه های Intel Optane

  • سوکت LGA1151 برای پردازنده های دسکتاپ نسل هشتم
  • فناوری 5-Way Optimization: تنظیم خودکار در سراسر سیستم، ارائه قابلیت اورکلاک و پروفایل های متنوع خنک کنندگی وضعیت و قطعات انتخابی شما طراحی شده است.
  • ASUS OptiMem: این فناوری به منظور حفظ یکپارچگی و بهبود سیگنال حافظه های رم، به مسیریابی و ردیابی آنها در مدار PCB می پردازد.
  • نسل جدید اتصال ها: انعطاف پذیری بالا با پشتیبانی از حافظه های Intel Optane به همراه Thunderbolt 3 و دو رابط SSD M.2
  • ASUS Aura Sync: کنترل آنبرد روشنایی RGB که همواره در حال توسعه بوده و سخت افزارهای هماهنگ با Aura Sync نیز همواره در حال رشد.
  • گزینه های پیشرفته در زمینه تهویه: کنترل جامع و گسترده برای فن ها و پمپ های خنک کننده مایع از طریق نرم افزار Fan Xpert 4 و بایوس ASUS UEFI.
  • هیت سینک M.2: خنک کننده ی کارآمد SSD M.2 از تمرکز دما جلوگیری کرده و دمای سالید را تا 20 درجه سانتی گراد کاهش می دهد که به افزایش کارایی منجر می گردد.
  Product Image

  1 2 x USB 3.1 Gen 2
  (Type-A/C)

  2 DisplayPort

  3 DVI

  4 HDMI

  5 2 x USB 2.0

  6 Intel® LAN

  7 2 x USB 3.1 Gen 1

  8 8CH Audio with DTS Support

  9 3 x PCIe 3.0 (GEN3)
  SLI & 3-Way
  CFX Support

  10
  Crystal Sound 3
  • Realtek® S1220A
  • Impedance sense for headphone outputs
  • 120dB SNR stereo playback output & 113dB SNR input (Line-in) support
  • Power pre-regulator
  • EMI protection cover
  • Audio shielding
  • De-pop circuit
  • Different layer for left/right track
  • Japan-made audio capacitors

  11 DIGI+ VRM

  12 EPU

  13 DDR4 4000(O.C) support

  14 Intel® LGA 1151 Socket

  15 2 x 32Gb/s M.2 x4 support

  16 Front USB 3.1 Gen 1

  17 6 x SATA 6Gb/s

  18 TPU

  19 Front USB 3.1 Gen 1

  Prime

  مادربردهای سری ASUS Prime Z370 شما را به پایه های مستحکمی مجهز می کنند که برای ساخت رویای خود بدان نیاز دارید. ما همه ی موارد خوب تزریق شده در پردازنده های نسل هشتم دسکتاپ اینتل را با طراحی و مهندسی اساسی ایسوس درآمیخته ایم تا شما از تنظیمات خودکار سیستم، کنترل جامع خنک کننده ها، صدای فراگیر و کارت توسعه تهویه (ASUS Fan Extension) بهره مند شوید. ساخت هوشمندانه و آسان سیستم با ASUS Prime Z370.

  Tune it your way

  5-Way Optimization

  تنها با یک کلیک اورکلاک و عملیات خنک سازی تمام است!

  تنها یک کلیک از تمامی تنظیمات پیچیده مراقبت می گردد. قابلیت ASUS 5-Way Optimization موجب هوشمند بودن کامپیوتر شما خواهد شد.

  این سیستم به صورت پویا جنبه های مهم و ضروری سیستم شما را بهینه کرده و عملیات اورکلاک و خنک سازی را بر اساس قطعات سیستم شما ارائه خواهد کرد.

  فن‌ها هنگام پردازش‌های روزمره ساکت و بی صدا می‌مانند و ارائه جریان هوای مطلوب با توجه به نوع فعالیت CPU و GPU صورت می گیرد.

  تمامی تست های استرس جدید به کاربران امکان بهینه سازی سیستم، اورکلاک پردازنده یا حافظه رم را با تمرکز بر ظرفیت کار خواهد داد. .

  Overclock CPU
  O.C.
  5.0G
  Default
  3.7G
  CPU : Intel LGA 1151 i7-8700K | Motherboard : Prime Z370-A | DRAM : G.Skill 3333 8G*2 | Power : Corsair AX1500i | Water-cooling : Corsair H115i | OS: Windows 10
  CPU performance boost

  با استفاده از ابزار ASUS AI Suite 3 از مرز های محدودیت در کامپیوتر خود رها شوید. همچنین فناوری TurboV Processing Unit (TPU)‎ نیز واحدی هوشمند است که در پشت پرده بهینه سازی های خودکار، کنترل و اعمال ولتاژ دقیق، نظارت بر سیستم و تنظیم پارامترهای اورکلاک را برای دریافت بهترین عملکرد بر عهده دارد.

  All-round energy efficiency

  به وسیله Energy Processing Unit (EPU)‎ از بهینه ‌سازی گسترده مصرف انرژی در سیستم لذت خواهید برد. EPU توان مورد نیاز سیستم را بطور خودکار تشخیص می‌دهد و آن را تنظیم می‌کند. همچنین می‌تواند مصرف پردازنده را در یک سطح مشخص کاهش دهد و حتی در حالت Away Mode برای زمانی که از سیستم استفاده نمی‌کنید بیشترین صرفه‌جویی در انرژی را اعمال کند. در این موقعیت یک سناریوی کاهش شدید مصرف انرژی طراحی شده است که در آن کنترلر درگاه‌های بدون استفاده خاموش می‌شوند.

  Flexible cooling controls for air or liquid

  با مادربرد ASUS Prime Z370-A شما کنترل کاملی بر فن ها، پمپ های مایع و حتی AIO ها خواهید داشت. این امکانات از طریق Fan Expert 4 و یا بایوس UEFI در اختیار شما قرار خواهند گرفت. انتخاب آنکه آیا با خنک کننده های مایع و یا هوا تهویه می شود، و یا تنظیم هوشمندانه تمامی پارامترها، تنها با یک کلیک انجام می گردد.

  Precise digital power control

  ماژول رگولاتور تغذیه ROG Digi+‎ که تامین نیروی VRM را بر عهده دارد، امکاناتی از جمله کنترل لحظه ای و آنی ولتاژ، فرکانس سوئیچینگ و تنظیمات بهره وری انرژی را به شما ارائه خواهد کرد تا بدین ترتیب تنظیم ولتاژ CPU برای ثبات عملکرد بالا در اختیار شما قرار گیرد.

  App specific optimization for professionals and gamers

  توسط پنل گرافیکی این برنامه به آسانی و بطور خودکار قدرت سخت‌افزار را افزایش داده، پردازنده را اورکلاک کنید، تنظیمات فن را انجام دهید، اولویت داده‌های شبکه و تنظیمات صدا را تعیین کنید؛ در نتیجه سیستم شما برای کاربردهای شخصی به خوبی بهینه شده است.

  سریع ترین حافظه ی رم را برای خود خلق نمائید

  اینبار ایسوس با ASUS OptiMem آمده است؛ این فناوری به منظور حفظ یکپارچگی و بهبود سیگنال حافظه های رم، به مسیریابی و ردیابی آنها در مدار PCB می پردازد. همچنین فناوری T-Topology نیز به وسیله اطمینان از زمان بندی یکسان بین اسلات های حافظه رم، تعادل را بین حافظه های رم برقرار می کند. زمان‌بندی متوازن انتقال سیگنال‌ها برای بهبود پایداری و سازگاری حافظه را تضمین گشته و به لطف استفاده از این ویژگی ها، امکان افزایش میزان اورکلاک و پایداری بیشتر رم هایی با فرکانس 4000 مگاهرتز در حالی که تمامی اسلات ها پر هستند!

  Stability
  with 4*16GB DDR4 (RGB LED DIMM)
  3600MHz
  Performance
  with all slots populated
  4000MHz
  CPU : Intel LGA 1151 i7-8700K | Motherboard : Prime Z370-A | DRAM : G.Skill F4-4000C18Q-32GTZ*4 | Power : Corsair AX1500i | Water-cooling : Corsair H115i | OS: Windows 10

  OC Design – فناوری ASUS PRO Clock

  مادربرد Prime Z370-A دارای یک مولد فرکانس اختصاصی (BCLK) برای پردازنده‌های نسل هشتم اینتل است که اجازه اورکلاک فرکانس مرجع را تا مرز 432 MHz و بالاتر می‌دهد. این راه‌حل سفارشی در همکاری با ASUS TurboV Processing Unit (TPU)‎ فعالیت می‌کند تا کنترل ولتاژ و اورکلاک فرکانس مرجع را در اختیار داشته باشید و راهی هیجان‌انگیز برای افزایش عملکرد تا بی‌نهایت را در اختیار شما قرار می‌دهد.

  BCLK Range
  OC
  432MHz
  Default
  100MHz
  CPU Frequency
  OC
  5.5G
  Default
  3.7G
  *محدوده اورکلاکینگ BCLK بسته به قابلیت پردازنده، خنک کننده، پشتیبانی مادربرد و گزینه های تنظیم، متفاوت است.
  CPU : Intel LGA 1151 i7-8700K | Motherboard : Prime Z370-A | DRAM : G.Skill 4000-8G*2 | Power : Corsair AX1500i | Water-cooling : Corsair H115i GTX | OS: Windows 10
  بیشتر بدانید

  طراحی برای خنک سازی

  مادربرد Prime Z370-A دارای جامع ترین ویژگی های کنترل خنک کنندگی است که توسط فناوری های Fan Xpert 4 و بایوس UEFI قابل تنظیم است:

  هر یک از هدرها، سه گیرنده حرارتی را تشخیص و به آن واکنش نشان می‌دهند. همچنین با استفاده از Fan Xpert 4 می توانید سنسور را برای نظارت بر دمای کارت گرافیک های پشتیبانی شده توسط ایسوس اختصاص داده و خنک سازی را بر اساس کارکردهای CPU یا GPU بهینه نمائید.

  تمام هدرهای روی برد از تشخیص خودکار PWM و DC پشتیبانی می‌کنند.

  *W_PUMP+ و پمپ AIO نیز با قابلیت های PWM/DC قابل کنترل هستند.

  شامل سه هدر اضافی DC یا PWM و 3 هدر حرارتی.

  هدر پمپ های AIO که از تشخیص خودکار PWM و DC پمپ های مایع پشتیبانی می کند.

  نگهدارنده فن ایسوس

  ایسوس یک نگهدارنده فن جدید را به مادربردهای سری Prime Z370 آورده است تا بدین ترتیب جریان هوا در بخش مدار VRM به گردش در آمده و کارایی مادربرد نیز افزایش یابد. تنها کافی است یک فن 40 یا 50 میلی متری را بر روی براکت نصب کرده و سپس به هیت سینک متصل نمائید؛ سپس فن را به یکی از هدرهای مادربرد متصل نمائید و خواهید دید که دمای VRM تا 25 درجه سانتی گراد کاهش خواهد یافت. این فن در بحث اورکلاک نیز موثر واقع شده است.

  بایوس تحسین شده توسط رسانه ها

  روان‌ترین و ساده‌ترین بایوس گرافیکی با توانایی کنترل توسط ماوس اکنون بازهم پیشرفت کرده است تا جذابیت بیشتری داشته باشد. اگر در دنیای کامپیوتر یک تازه‌کار هستید یا بطور حرفه‌ای اورکلاک می‌کنید، حالت‌های EZ و پیشرفته با سرعت و سهولت به شما کمک خواهند کرد تا به سرعت به مسیر دلخواه خود دست یابید.

  مراحل تنظیم EZ اورکلاک (OC) و RAID. سخت افزارهای خود را انتخاب کنید و سناریوهای مختلف را برای بهبود عملکرد سیستم بدان اعمال نمائید. همچنین می توانید تنظیمات RAID را به منظور بازیابی و پشتیبان گیری از اطلاعات، ساده تر کنید.

  علائق من به سرعت گزینه های تنظیم را پیدا کرده و ابزار مورد نظر را به لیست اضافه کنید.

  بیشتر بدانید
  حالت EZ

  کنترل فن‌ها در محیط گرافیکی: منحنی را به سادگی توسط ماوس جا به جا کرده و عملکرد هر یک از فن‌ها را بهینه سازید.

  مراحل تنظیم EZ: اورکلاک (OC) و RAID. سخت افزارهای خود را انتخاب کنید و سناریوهای مختلف را برای بهبود عملکرد سیستم بدان اعمال نمائید. همچنین می توانید تنظیمات RAID را به منظور بازیابی و پشتیبان گیری از اطلاعات، ساده تر کنید.

  اطلاعات SATA: نمایش جزییات درگاه SATA با هدف تشخیص آسان تجهیزات.

  تنظیم سریع زمان: تغییر و تنظیم زمان و تاریخ با استفاده از موس.

  حالت پیشرفته

  GPU POST: به صورت هوشمند اقدام به شناسایی کارت گرافیک های ایسوس کرده و مشخصات دقیق آنها را نمایش می دهد.

  Secure Erase: در این حالت می توانید درایو SSD را به تنظیمات اولیه کارخانه بازگردانی نمائید.

  فهرست آخرین فعالیت‌ها: آخرین فعالیت‌ها را دنبال کنید و پروفایل مورد نظر خود را در درایو USB ذخیره کنید.

  تغییر نام پورت های SATA: پورت های SATA را برای شناسایی آسان نامگذاری کنید.

  Ultrafast connectivity

  M.2

  به وسیله حافظه های SSD M.2 با پهنای باند 32 گیگابیت در ثانیه، سرعت خود را به نهایت برسانید

  این مادربرد با استفاده از مسیر های پر سرعت PCI Express 3.0/2.0 X4 از سرعت 32 گیگابیت در ثانیه برای نقل و انتقال اطلاعات پشتیبانی می کند. این یک انتخاب مناسب برای نصب سیستم عامل و نرم افزارهای مهم سیستمی است که ساختار کلی سرعت در PC و نرم افزارهای حرفه ای شما را بالا می برد.

  خنک کننده M.2

  درایو SSD M.2 خود را خنک نگاه دارید!

  مادربرد Prime Z370-A دارای یک هیت سینک به منظور کاهش دمای SSD M.2 تا 20 درجه سانتی گراد است که عملکرد ذخیره ساز را بهینه کرده، بدان سرعت بخشیده و در نهایت موجب افزایش طول عمر آن خواهد شد.

  قابلیت پشتیبانی از نگهدارنده فن سه بعدی برای M.2

  Active cooling for your SSD

  مادربرد ASUS Prime Z370-A دارای نقاط اختصاصی با هدف نصب خنک کننده ی ASUS 3D-printable M.2 است. با نصب یک فن 40 میلی متری بر روی این بخش، دمای درایو SSD M.2 را تا 25 درجه سانتی گراد کاهش داده و عملکرد را تضمین نمائید.

  بیشتر بدانید

  راهنمای چاپ سه‌بعدی

  دانلود فایل سه‌بعدی مورد نظر خود را دانلود کنید.

  Download

  سفارشی سازی سایز و شکل را تنظیم کنید، متن را بدان افزوده، یا سایر بخش ها را تغییر دهید.

  Watch tutorial

  چاپ از پرینتر خود استفاده کنید یا از نمایندگان محلی و فروشگاه های ایسوس که دارای Shapeways هستند بازدید کنید.

  Shapeways

  نصب به‌آسانی قطعات چاپ شده سه‌بعدی را با استفاده از پایه M.2 یا نگهدارنده های موجود کیس نصب و راه‌اندازی کنید.

  Watch tutorial

  حافظه Intel Optane

  پشتیبانی از حافظه های Intel Optane

  حافظه های Intel Optane یک فناوری نوین از سیستم های ذخیره سازی غیر فرار هستند که توسط مادربرد ASUS Prime Z370-A پشتیبانی می گردد. ماژول های Intel Optane Memory باعث شتاب ابزارهای ذخیره‌سازی و کاهش زمان بوت و اجرا خواهند شد؛ درست به همین علت همه چیز در نهایت سرعت قرار می گیرد.

  رابط USB 3.1 نسل دوم Type-A و Type-C

  USB 3.1 روی برد با سرعت 10 گیگابیت در ثانیه

  با درگاه USB 3.1 Type-A و درگاه USB 3.1 Type-C نهایت انعطاف در ارتباط و سرعت رعدآسا تا 10 گیگابیت بر ثانیه را تجربه می‌کنید.

  کارت توسعه ThunderboltEX 3

  Experience blistering ThunderboltTM 3 speeds and any-way-up connectivity

  مادربرد Prime Z370-A از کارت ThunderboltEX 3 برای سرعت نفس‌گیر Thunderbolt™ 3 و انتقال اطلاعات تا 40 گیگابیت در ثانیه، (تا 4 برابر سریع تر از پروتکل های مرسوم در نقل و انتقال های کامپیوتری) و همچنین برای سازگاری با USB 3.1 Type-C و همراه با شارژ 36 وات پشتیبانی می‌کند.

  *کارت ThunderboltEX 3 به طور مجزا به فروش می رسد.

  شبکه اترنت اینتل

  خروجی بیشتر، بار پردازنده کمتر

  مادربرد Prime Z370-A دارای آخرین نسل از کنترلر شبکه اینتل است؛ این کنترلر ضمن کاهش بار پردازشی پردازنده، TCP و UDP فوق العاده بالایی را ارائه کرده و پهنای باند را برای نقل و انتقال سریع اطلاعات فراهم می سازد.

  کاهش بار پردازنده
  حداکثر سرعت TCP و UDP
  بیشتر بدانید

  Turbo LAN

  Network-optimization software for customizable packet prioritization

  Turbo LAN در کنار تکنولوژی ترافیک cFosSpeed به شما امکان الویت بندی برنامه ها را در یک محیط بصری جذاب ارائه می کند. افزون بر آن، تاخیر شبکه را نیز کاهش خواهد داد.

  پایداری و سازگاری قابل اطمینان

  SafeSlot

  از کارت گرافیک خود محافظت کنید

  SafeSlot خلق دوباره درگاه PCIe توسط ایسوس است و برای حفظ استقامت و محافظت در برابر شکستگی ساخته شده است. در این روش با استفاده از فرآیند قالب‌ریزی تمام فرآیند در یک مرحله انجام می‌شود و تقویت درگاه با استفاده از فلز انجام می‌شود سپس این درگاه با لحیم پین‌های اضافی به مدار چاپی بازهم استحکام بیشتری پیدا می‌کند.

  تولید ماندگار

  ایسوس بزرگ ترین سازنده مادربرد در جهان است که به طراحی منحصر به فرد و طرز فکر استثنایی خود شهره است. آزمون های سختگیرانه ما فراتر از استانداردهای رایج در صنعت است و از قطعات با کیفیت جهت حفاظت در سطح جهانی پشتیبانی می‌کند. مادربردهای ما برای سازگاری با بیش از 1000 قطعه و ابزار تایید شده‌اند و هر یک از مدل های جدید تحت حداقل 8000 ساعت آزمون های ارزیابی قرار می گیرند. ایسوس با اطمینان از اینکه مادربرد شما در تمام محیط ها و برای تمام برنامه‌ها مناسب است، آرامش خاطر را به شما می دهد. همچنین با ایسوس آزادی عمل در انتخاب گزینه های فوق العاده از قطعات بدست می اورید تا تجربه ای بدون دردسر از راه‌اندازی سیستم داشته باشید.

  5X

  Protection III

  حفاظت سخت افزار برای اطمینان از دوام بلندمدت.

  520+

  سازگاری با رم های DDR4

  برترین سازگاری با حافظه های DDR4 برای بهترین انعطاف و بیشترین اطمینان.

  1000+

  ابزار سازگار

  سازگاری با طیف وسیعی از پردازنده ها، ماژول های حافظه، کارت های گرافیک و موارد دیگر.

  8000+

  ساعت ارزیابی

  ارزیابی دشوار با جدیدترین قطعات برای بیشترین اطمینان، سازگاری و ایمنی.

  بیشتر بدانید

  Prime series motherboards are engineered with industry-leading 5X Protection III, employing the finest components, excellent circuit design and exacting standards to guarantee the quality and long-term durability of your motherboard. That means exceptional protection and stability for your build — thanks to decades of engineering experience from the world's leading motherboard brand.

  SafeSlot Core

  اسلات PCIe متسحکم و تقویت شده، از بروز آسیب ها جلوگیری می کند.

  SafeSlot Core فناوری انحصاری ایسوس است. طراحی جدید و بهبود یافته اسلات PCIe به همراه یک قلاب، موجب تقویت 1.6 برابری و استحکام 1.3 برابری می گردد.

  مادربردهای Prime Z370 دارای لحیم کاری اضافی در پایه های اسلات های DIMM و PCIe هستند.

  LANGuard

  بازدهی بالا با تحمل 2.5 برابر بیشتر در نوسانات جریانی

  فناوری ASUS LANGuard حفاظت از بخش شبکه را در سطح سخت افزاری بر عهده دارد. این امکان از طریق تکنولوژی Signal-Coupling و خازن های حفاظتی ضد EMI محقق می گردد تا در نهایت بهره وری و اعتماد شبکه افزایش پیدا کند.

  محافظت در برابر افزایش ولتاژ

  طراحی مدار محافظت، در استاندارد جهانی

  مدار حفاظتی ایسوس با طراحی انحصاری، مشکلات ناشی از ولتاژ های غیر منتظره را از بین برده و از مادربرد شما در برابر بخش های جریانی ناپایدار و یا با توان پایین، به خوبی محافطت می کند.

  مدار تغذیه DIGI+ VRM

  کنترل دقیق جریان برای توانی پایدار

  فناوری ایسوس DIGI+ VRM به طور هوشمند پردازنده را مانیتور کرده و بر اساس پردازش های جاری، انرژی مدار VRM را تنظیم می کند که موجب صرفه جویی در انرژی و بهبود ثبات سیستم خواهد شد.

  حفاظت از رم در برابر افزایش جریان

  جلوگیری از نوسان و اتصال کوتاه

  تمام درگاه ها و رم در برابر افزایش جریان و آسیب‌های ناشی از اتصال کوتاه توسط فیوزهای قابل بازیابی محافظت می‌شوند و عمر مادربرد شما را افزایش می‌دهند.

  پنل استیل درگاه I/O

  3X corrosion-resistance for greater durability

  پنل درگاه‌های ورودی و خروجی (I/O) با استفاده از پوشش ضدفرسایش و روکش کروم، سه برابر بیشتر از پنل‌های رایج دوام دارند.

  محافظ ESD

  حفاظت در برابر تخلیه های الکترواستاتیکی

  ASUS ESD Guards بطور فعال در برابر تخلیه ناگهانی الکترواستاتیک (ESD) مقاومت می‌کند، و این مسئله بدان معنی است که قطعات دوام بیشتری خواهند داشت و شما محافظت بیشتری بدست خواهید آورد. این مدار در برابر تخلیه های بار از طریق هوا، تا +/- 10 Kv و تخلیه هایی که از طریق تماس صورت می پذیرند نیز تا +/- 6 Kv مقاوم است.

  1000+

  ابزار و تجهیزات سازگار

  مادربرد Prime Z370-A قادر به پشتیبانی کامل از یک لیست بلند بالا از سخت افزارها است؛ این لیست شامل هزاران قطعه و سازنده ی متفاوت است، به همراه گزینه های متعدد سازگاری رم (QVL) است که گزینه های بسیاری را بدون نگرانی در اختیار شما قرار می دهد تا کامپیوتر دلخواه خود را بدون نگرانی خلق کنید!

  8000+

  VALIDATION HOURS

  آزمایشات دما و رطوبت
  اطمینان از مقاومت اجزا در برابر شرایط سخت.
  آزمایش های سنجش حرارت و دما
  اطمینان از اینکه که سیستم تحت فشار سنگین ترین مسئولیت ها، پایدار و خنک باقی می ماند.
  تست های ورودی
  هر پورت و کانکتور در چرخه مکرر نصب قرار می گیرد.
  آزمایشات طول عمر
  این آزمایش، طول عمری تا 48 ساعت قابلیت اطمینان را تضمین می کند.
  آزمایش مصرف برق
  برای بهره وری انرژی در سطح جهانی بررسی شده است.
  آزمایشات دما و آزمون های ولتاژ DC
  از قدرت مادربرد در مقابله با نوسانات ولتاژ ناشی از تغییر درجه حرارت اطمینان حاصل میکند.
  تست های شوک حرارتی
  اطمینان از توانایی برای دوام مقابل تغییرات دما در طول حمل و نقل.
  تست شوک غیر عملیاتی
  ساخته شده برای مقاومت در برابر حرکت هایی که ممکن است در طول حمل و نقل رخ می دهد.
  آزمونهای سوختگی
  هر عنصر به منظور اطمینان از کارکرد بی عیب و نقص بررسی می شود.
  تست نصب
  اتصالات دوبار چک می شود تا از راحتی نصب اطمینان حاصل شود.
  تست سقوط
  تست سقوط از ارتفاعات مختلف به منظور مقاومت آن صورت میگیرد.
  آزمون نمک و اسپری
  برای قابلیت اطمینان I / O، عمر طولانی و مقاومت در برابر زنگ زدگی تست خواهد شد.
  ارتقا به صدایی بی نظیر

  صدایی فوق العاده

  کدک صوتی Realtek در کنار ویژگی های تزریق شده ی منحصر به فرد برای خلق صدایی بی نظیر

  Realtek S1220A یک کدک منحصر به فرد صوتی در ASUS Prime Z370-A است که در همکاری با Realtek طراحی شده است. همچنین این کدک نسبت بی سابقه سیگنال به نویز 120dB را برای خروچی استریو و یک 113dB SNR را برای ورودی فراهم می‌کند تا کیفیتی بی‌نظیر از صدا را تجربه کنید. علاوه بر این یک مدار جدید تشخیص امپدانس بطور خودکار میزان گیرندگی را برای اطمینان از بهترین حجم صدا برای هدفون شما تنظیم می‌کند.

  استاندارد DTS Headphone:XTM Surround sound

  فناوری صدای 3D فراگیر،تجربه ای غنی و شگفت انگیز از صدا را به شما ارائه خواهد کرد

  Crystal Sound 3

  صوتی بی عیب و نقص که شما را در بازی غوطه ور می کند

  مدار Power pre-regulator

  کاهنده نویز جریان ورودی برای اطمینان از عملکرد بالا.

  محافظ صوتی

  جدا سازی دامنه سیگنال های آنالوگ و دیجتال با هدف کاهش تداخل

  لایه های مجزا برای خروجی های چپ و راست

  و حداقل تداخل بین مسیرهای صدا

  آمپلی فایر داخلی

  امکان تغذیه هدفون هایی با امپدانس بالا، بدون ایجاد اعوجاج در فرکانس

  برترین خازن‌های صوتی ساخت ژاپن

  ارائه صدایی گرم، طبیعی، فراگیر با شفافیت و دقت استثنایی.

  استفاده از برترین قطعات الکترونیکی

  برای ارائه یک صدای عمیق و استثنائی برای واقعیت مجازی و دنیای واقعی

  Visual beauty, virtual worlds

  فناوری Aura Sync

  در رقابت ها بدرخشید

  یک سیستم که برای علاقمندان به خوبی تیونینگ و تنظیم شده است، سزاوار زیبایی است. فناوری ASUS Aura کنترل کامل نورهای RGB را برای تجهیزاتی که از LED های RGB برخوردار هستند، و یا نوارهای متصل به هدرهای RGB ارائه می دهد. فناوری ASUS Aura یک پروژه همواره در حال رشد است که برای سخت افزارهای ایسوس، و مدل های هماهنگ با این فناوری سازگار است.

  Static
  Breathing
  Strobing
  Rainbow
  Color cycle
  Comet
  Flash &
  dash
  Wave
  Glowing
  Yo Yo
  Starry
  night
  Music
  effect
  CPU
  temperature

  * هدر Aura RGB از نوارهای 5050 RGB LED با حداکثر توان 3 آمپر (12 ولت) پشتیبانی می کند. برای حداکثر روشنایی، طول نوار نباید از 3 متر تجاوز کند.
  ** نوارهای LED و تجهیزات سازگار با Aura Sync به صورت جداگانه فروخته می شوند.

  چیزی فراتر از سازگاری با واقعیت مجازی!

  Complete your immersion

  ASUS Prime Z370-A نه‌تنها قابلیت پشتیبانی از واقعیت مجازی را دارد بلکه فراتر از آن عمل می‌کند! نشان ASUS Beyond VR Ready به این معنی است که ASUS Prime Z370-Aبا انبوهی از برترین قطعات آزمایش‌ شده است تا اطمینان داشته باشید زمانی که هدست را برداشتید، کارایی، بازی و سرگرمی‌های شما برای بیشترین عملکرد بهینه‌ شده‌اند. ASUS Beyond VR Ready راهی جدید برای پیکربندی و ساخت سیستم رویایی شما با اطمینان کامل است.

  VR

  چیپست اینتل Z370 چیپست Z370 به‌ صورت یک تراشه مستقل طراحی شده است و از پردازنده‌های نسل هشتم اینتل در سوکت LGA 1151 پشتیبانی می کند. با به‌کارگیری پیونده‌های موازی نقطه‌به‌نقطه عملکرد این تراشه ارتقا یافته است و امکان افزایش پهنای‌باند و پایداری بیشتر را فراهم می‌کند. Z370 حداکثر 10 رابط USB 3.1 نسل اول، شش پورت نسل سوم ساتا و رابط SSD M.2 با استفاده از مسیر PCIe 3.0 و پهنای باند 32 گیگابیت در ثانیه را برای نقل و انتقال سریع اطلاعات ارائه می کند. تراشه Intel Z370 از عملکرد گرافیک یکپارچه پردازنده پشتیبانی کرده و می‌توانید از کارایی جدیدترین گرافیک اینتل لذت ببرید.

  آماده برای پردازنده های نسل هشتم در سوکت Intel LGA1151 مادربرد ASUS Prime Z370-A از پردازنده های نسل هشتم اینتل در سوکت LGA 1151 پشتیبانی می کند؛ همچنین این مدل با کنترلر درونی گرافیک، حافظه و PCI Express تجمیع شده است و از خروجی گرافیکی روی مادربرد توسط یک تراشه اختصاصی، دو کانال DDR4 ‏(4 ماژول) و 16 مسیر PCI Express 3.0/2.0 برای عملکرد فوق‌العاده بهره می‌برد.