SABERTOOTH Z170 MARK 1

  SABERTOOTH Z170 MARK 1

  Enduringly-tough Z170 ATX board with ultimate cooling and extreme durability

  • درگاه USB 3.1 روی برد: یک درگاه نوع A و 1 درگاه دوطرفه نوع C
  • Thermal Armor با دریچه‌های هوا –قابلیت‌های خود را افزایش دهید. تقویت کامل جریان هوا.
  • TUF Fortifier – محافظت از آسیب و حمایت از سیستم خنک‌کننده
  • TUF Detective 2 0 اطلاعات سیستم در دستان شما
  • TUF ICe & Thermal Radar 2- سیستم کامل خنک‌کننده
  • Dust Defenders- مقابله با غبار و افزایش طول عمر
  • TUF Components - (خازن‌های TUF 10K Ti-Caps، آلیاژهای جدید Choke و MOSFET‌های TUF، مورد تایید استانداردهای نظامی)
  Product Image
  1 Dust de-fan
  2

  TUF Detective 2

  3 TUF Alloy Choke
  4 TUF MOSFETs
  5 2 x USB 3.1 ( 1 x Type-A
  and 1 x Type-C )
  6 Detachable Metal TUF BADGE
  7 Quad SLI/CFX Support
  8

  TUF Fortifier

  9

  TUF ICe

  10TUF 10K-Ti Caps
  11DIGI+ Power Control
  12Dual ch. DDR4
  Support
  13 LGA1151 Socket
  14 Front USB 3.0
  15

  Intel® Z170 Chipset

  16SATA Express
  17M.2 slot
  سرسخت در بیرون و درون
  خلاق و نوآورانه
  طراحی مقاوم. آخرین انتخاب
  با نمادی از پیشرفت‌های عصر جدید، ما برای تکامل یک زبان کاملا جدید در طراحی مادربردهای سری TUF وارد چالش شده‌ایم. با بهره‌برداری از اعتبار طراحی در بهترین فناوری‌هایمان، SABERTOOTH Z170 MARK 1 را با پیش‌بینی مبارزات آینده آماده کرده‌ایم و آن به را سپر حرارتی براق و نامحسوس با طرح جدید مشکی مجهز ساخته‌ایم تا پیامی قدرتمند از طراحی پیشرفته و نهایت پایداری را منتشر کنیم.
  نشان فلزی TUF
  یک سازه فلزی که با ساختار منحصر به فرد استیل طراحی شده، نمادی است از وجود واقعی شما و هر آنچه به آن باور دارید.
  نشانگرهای Q-LED
  با نشانگرهای درخشان در طراحی الهام گرفته از کابین زرهی خلبان، قدرت را ببینید و به هشدارها در پنج حالت کلیدی واکنش نشان دهید.
  نهایت خنک‌کنندگی
  Thermal Armor
  قابلیت‌های خود را افزایش دهید. تقویت کامل جریان هوا.
  TUF Thermal Armor فراتر از یک سپر آینده‌نگرانه است: این قابلیت از دو فن برای ایجاد بیشترین جریان هوا و خنک‌کنندگی سریع در سراسر برد استفاده می‌کند و توسط یک طراحی داخلی جریان هوا را تا اسلات‌های M.2 گسترش می‌دهد. فناوری جریان معکوس هوا، غبارها را از روی هیت‌سیک رگولاتورهای ولتاژ می‌زداید در حالی که طراحی دریچه‌های اختصاصی جریان هوا تماس با لوله‌های حرارتی را کنترل می‌کند. این ویژگی برای راه‌اندازی یک سیستم خنک‌کننده مایع عالی است.

  این طراحی نوآورانه در قسمت زیرین نیز استحکام درگاه‌های PCIe را تقویت می‌کند تا خطر آسیب‌دیدگی را به حداقل برساند.

  TUF Fortifier
  بهبود استقامت و خنک‌کنندگی در پشت برد
  SABERTOOTH Z170 MARK 1 از طریق قابلیت اختصاصی TUF Fortifier دارای استحکام و توانایی خنک‌کنندگی است. پنل تقویت‌شده زیرین، عدم خمیدگی مادربرد هنگام استفاده از کارت‌های گرافیک سنگین و کولرهای پردازنده را تضمین می‌کند تا خطر آسیب‌دیدگی برد را کاهش دهد. همچنین TUF Fortier باعث کاهش دمای داخلی سیستم تا 13 درجه سانتی‌گراد می‌شود و نسبت به طراحی قبلی تا 18 درصد پیشرفت داشته است.
  0kgs
  OC Design
  فناوری ASUS PRO Clock
  یک مولد فرکانس مرجع (BCLK) برای ششمین نسل از پردازنده‌های اینتل طراحی شده است که امکان اورکلاک فرکانس مرجع تا بیش از 400 مگاهرتز را فراهم می‌‌کند*. این راه‌حل در همراهی با ASUS TurboV Processing Unit (TPU) اجرا می‌شود تا ولتاژ را تقویت کند و روی اورکلاک فرکانس مرجع کنترل داشته باشد و از این طریق یک روش هیجان‌انگیز را برای افزایش عملکرد تا بی‌نهایت در اختیار شما قرار می‌دهد.
  Testing configuration:
  Intel LGA1151 i7 6700 I SABERTOOTH Z170 MARK 1 I DDR4 G.Skill 3400C16 I ENERMAX 1050W I Corsair H100i I Intel SSD 80G I Win 8.1
  UEFI BIOS مورد تحسین رسانه‌ها
  بایوس روان و یکدست گرافیکی با امکان کنترل توسط ماوس اکنون بازهم بهبود پیدا کرده است تا جذابیت بیشتری در اختیار شما قرار دهد. چه یک کاربر تازه‌کار رایانه باشید یا یک اورکلاکر حرفه‌ای، حالت‌های EZ‌ و Advanced، سریع و ساده راه را به شما نشان می‌دهد.
  EZ Flash 3
  جدیدترین نسخه بایوس را از طریق اینترنت و از درون خود بایوس دریافت کنید.
  SMART
  ابزارهای ذخیره‌سازی خود را توسط فناوری‌های بررسی، بازبینی و گزارش‌دهی خودکار (SMART) چک کنید و سطح پایداری آن‌ها را ثبت نمایید حتی زمانی که در آستانه خرابی هستند مشکل را تشخیص دهید.
  EZ Tuning Wizard – برای اورکلاک و پیکربندی RAID
  سخت‌افزار مورد نظر خود را انتخاب کنید و سناریوهای مختلف را برای تنظیم عملکرد سیستم انجام دهید یا پیکربندی RAID را برای پشتیبان‌گیری و بازیابی آسان داده‌ها اجرا کنید
  My Favorites
  تنظیمات را به سرعت بیابید و ابزارهای مورد نظر خود را به لیست اضافه کنید.
  TUF ICe
  ستاد فرماندهی سیستم خنک کننده
  تیم مهندسی ASUS TUF یک ریزپردازنده اختصاصی به نام TUF Ice طراحی کرده است که بر گیرنده‌های حرارتی روی برد و فن‌ها نظارت می‌کند و این فرآیند از طریق اجرای دستی یا خودکار تنها با یک کلیک توسط Thermal Radar 2 و TUF Detective 2 انجام می‌شود.
  Thermal Radar 2
  تنظیم سریع فن‌ها، کنترل کامل دمای سیستم
  Thermal Radar 2 اکنون دارای 13 کانکتور برای فن‌ها است و می‌تواند از طریق TUF Detective 2 بطور وایرلس مدیریت فن‌ها را توسط تلفن‌های هوشمند یا تبلت انجام دهد. علاوه بر این چندین سنسور روی برد و کابل‌های سنجش گرمایی، امکان نظارت بر دمای کارت گرافیک و سایر اجزای مهم سیستم را بطور همزمان فراهم می‌کند.
  • VGA
  • Fan control
  • Thermal Tuning
  • Thermal status
  • recorder
  • DIGI+ Power Control
  مدیریت فن‌های Thermal Radar 2 در SABERTOOTH Z170 MARK 1 توسعه یافته است و می‌توانید علاوه بر چندین فن در سیستم، فن‌های کارت گرافیک ایسوس خود را نیز کنترل کنید!
  با تنظیمات قابل تغییر برای هر یک از فن‌ها، می‌توانید فناوری ضدغبار را تنظیم کنید تا طول عمر مادربرد را افزایش دهید. فن توسط یک سوییچ روی کامپیوتر شما و فناوری غبارزدایی بطور موقت در خلاف جهت می‌چرخد تا قبل از بازگشت به چرخش نرمال، غبار را به سمت بیرون کیس بدمد. حتی می‌توانید روی فن‌ها نظارت کنید و مدیریت داشته باشید همچنین برای هر کدام از فن‌ها یک نام انتخاب کنید. با کنترل فن‌های سیستم می‌توانید میان سکوت، خنک‌کنندگی و عملکرد توازن برقرار کنید.
  همچنین تمام‌ فن‌های سیستم با یک کلیک قابل کنترل هستند. بر اساس مشخصات هر کدام از فن‌های متصل به مادربرد، می‌توانید پروفایل کلیه فن‌ها را به سرعت بهینه‌سازی کنید.
  با نمایش گزارش لحظه‌ای از وضعیت حرارتی در محدوده پردازنده و کارت گرافیک، کنترل فن‌های سیستم شما دقیق خواهد بود، همانگونه که انتظار دارید. ضمن اینکه با افزایش ولتاژ، شدت ارزیابی حرارت‌سنج‌های اضافی پردازنده بیشتر می‌شود و معیار دقیقی از عملکرد سیستم‌خنک‌کننده پردازنده را مشخص می‌کنند.
  ولتاژ، حرارت و سرعت فن‌های مهم در طول زمان ثبت می‌شوند تا تاریخچه‌ای از وضعیت سیستم داشته باشید و بر همین اساس اقداماتی برای بهبود آن انجام دهید.
  DIGI+ Power Control یکی از مهمترین بخش‌های طراحی در مادربرد است و سری TUF علاوه بر کنترل دقیق ولتاژ پردازنده، بهینه‌سازی جامع حافظه را پیشنهاد می‌دهد. استفاده از بهترین کارایی و پایداری توان باعث کاهش اتلاف ولتاژ می‌شود و اجرای دقیق‌تر پردازنده و حافظه را تامین می‌کند.
  TUF Detective 2
  مدیریت سیستم در دستان شما
  یک برنامه رایگان همراه این مدل‌ها است و اطلاعات سیستم را در یک رابط گرافیکی آسان در تبلت یا تلفن هوشمند شما نمایش می‌دهد. می‌توانید خطاها را تشخیص دهید و آنها را عیب‌یابی کنید همچنین تنظیمات را توسط یک نمایشگر لمسی انجام دهید. علاوه بر این توسط برنامه، امکان کنترل و نظارت بر فن‌ها بطور وایرلس نیز فراهم شده است. حتی لازم نیست رایانه خود را برای استفاده از برنامه روشن کنید!
  24/7 DURABILITY
  شما به پایداری مداوم نیاز دارید ما هم آن را فراهم کرده‌ایم! مادربردهای TUF توسط شدیدترین تست‌های صنعتی مورد سنجش قرار می‌گیرند تا مطمئن شویم آماده انجام وظیفه در تمام شرایط هستند. ما در آزمایشگاه‌های تحقیقاتی به آنها ضربه می‌زنیم، آنها را سرد می‌کنیم، خم می‌کنیم، به آنها شوک می‌دهیم و از ارتفاع رها می‌کنیم! به همین دلیل شما از عملکرد مداوم مادربردهای TUF در تمام روزهای سال اطمینان دارید!
  5 سال ضمانت پایداری تضمین شده است
  *این سرویس از استانداردها و شرایط خدمات در هر منطقه بطور مجزا پیروی می‌کند.
  TUF Defenders
  مقابله با غبار، افزایش طول عمر
  طراحی TUF ، از پورت‌های پنل پشت، شکاف‌های توسعهU حافظه و کانکتورهای مهم در برابر غبار و ذرات ریز که عملکرد سیستم را در طول زمان کاهش می‌دهند، محافظت می‌کند. حفاظ Dust Defenders در برابر گرد و غبار مقاومت می‌کند تا رایانه شما عملکرد بهینه‌ای در شرایط پایدار به مدت طولانی داشته باشد.
  اجزای TUF
  مورد تایید برای شرایط دشوار
  چوک‌های آلیاژی TUF:

  13.6 درصد خنک‌تر برای دوام کامل

  TUF 10K Ti-Caps:

  بیش از 20 درصد افزایش مقاومت حرارتی و 5 برابر طول عمر بیشتر

  TUF MOSFETs:

  MOSFET‌های مورد تایید رده نظامی با RDS(on) پایین*

  *RDS پایین به معنی کارایی بهتر توان است و در نتیجه حرارت کمتری به عنوان یک محصول جانبی فعالیت MOSFET تولید می‌شود.
  TUF ESD Guards 2
  دو برابر حفاظت بیشتر ESD برای افزایش عمر قطعات
  تخلیه الکترواستاتیک (ESD) بطور ناگهانی اتفاق می‌افتد و اثرات مخرب آن به آسانی دست کم گرفته می‌شود. فناوری TUF ESD Guards 2 با استانداردهایی بررسی شده‌ است که دو برابر شدیدتر از استانداردهای رایج صنعتی است و بطور اختصاصی در سطح پین‌ها روی پنل پشت انجام می‌شود* این تست‌ها 30 درصد بیشتر از استانداردهای سری قبلی TUF هستند و تضمین می‌کند تخلیه الکترواستاتیکی از تمام اجزای روی برد به درستی انجام شود. این موضوع به معنی افزایش عمر محصول است.
  *USB/LAN/DVI/HDMI/DisplayPort
  1
  کانکتورهای صدا
  حفاظ خازن‌ در هر دو مدار خروجی صدای جلویی و پشتی
  2
  درگاه شبکه
  حفاظت دیودهایESD مهار ولتاژ گذرا (TVS) در مدار شبکه کابلی توسط کانکتورهای ضدنوسان مقاوم انجام می‌شود که حفاظت در برابر رویدادهای شدید مانند رعد و برق را افزایش می‌دهد.
  3
  HDMI/DP
  دیودهای اضافی مهار ولتاژ گذرا (TVS) برای محافظت از عملکرد HDMI‌ و DP.
  4
  تمام درگاه‌های USB
  استفاده از دیودهای مهار ولتاژ گذرا (TVS) در مدار و محافظ خازن برای بسته‌های دوخطی و اتصالات سطحی.
  افزایش سرعت انتقال
  سرعت فوق‌العاده 10 گیگابیت بر ثانیه با درگاه USB 3.1 روی برد
  با USB 3.1 نوع A و درگاه دو طرفه نوع C سرعت انتقال اطلاعات تا 10 گیگابیت بر ثانیه را تجربه خواهید کرد که دو برابر سرعت USB 3.0 است. USB 3.1 بطور کامل با نسخه‌های پیشین سازگار است و می‌توانید برای ابزارهای خود از آن استفاده کنید یا بطور کامل از سرعت شگفت‌انگیز USB 3.1 بهره‌‌مند شوید. فناوری اختصاصی USB 3.1 Boost بطور خودکار عملکرد USB 3.1 را حتی فراتر از این مقدار افزایش می‌دهد!
  سرعت درایوهای خود را از طریق SATA Express افزایش دهید
  افزایش سرعت با M.2
  تا 32 گیگابایت بر ثانیه
  turbo lan
  Turbo LAN با فناوری cFosSpeed وقفه‌های شبکه در بازی‌ را حتی بیش از این کاهش می‌دهد و دارای یک رابط بصری است. این ویژگی به شما امکان می‌دهد بدون هیچ دانش فنی، وقفه‌های شبکه را تا 1.45 برابر کاهش دهید! اگر حرفه‌ای هستید برای کنترل کامل از حالت پیشرفته استفاده کنید.

  طراحی صوتی TUF

  طراحی صوتی TUF نیاز اندکی به بهینه سازی تنظیمات صدا برای گفتگو، مشاهده فیلم یا آرامش با موزیک‌های مورد علاقه شما دارد. محافظ فیزیکی روی برد، طراحی پیشرفته مهندسی و اجزای حرفه‌ای روی خروجی صدا نتیجه می‌دهند و صدا دارای شفافیت و صحت استثنایی است.
  1
  Audio Shielding
  اطمینان از جداسازی آنالوگ و دیجیتال و کاهش تداخل چندجانبه
  2
  Unique de-pop circuit
  نویز اولیه صدا را برای تمام خروجی‌های صوتی کاهش می‌دهد
  3
  Audio amplifier
  بهترین کیفیت صدا را برای اسپیکر و هدفون تقویت می‌کند.
  4
  طراحی ویژه مدار
  لایه‌های کانال چپ و راست را جداسازی می‌کند تا از کیفیت سیگنال حساس صدا محافظت کند.
  امکانات پردازنده و تراشه اینتل
  تراشه اینتل Z170 Express
  تراشه اینتل Z170 Express به صورت مستقل طراحی شده است و از پردازنده‌های نسل ششم اینتل Core™ i7/Core™ i5/Core™ i3/Pentium®/Celeron® روی سوکت LGA1151 پشتیبانی می‌کند. با بکارگیری پیونده‌های موازی نقطه به نقطه عملکرد این تراشه پیشرفت داشته است و امکان افزایش پهنای باند و پایداری بیشتر را فراهم می‌کند. علاوه بر این Z170 می‌تواند حداکثر 10 درگاه USB 3.0، 6 درگاه SATA با سرعت 6 گیگابیت بر ثانیه، درایو M.2 با سرعت 32 گیگابیت بر ثانیه و سرعت مسیرهای PCIe 3.0 برای افزایش سرعت انتقال اطلاعات را ارائه دهد. همچنین Intel® Z170 Express از عملکرد گرافیک یکپارچه پردازنده (iGPU) پشتیبانی می‌کند و می‌توانید از کارایی جدیدترین گرافیک مجتمع اینتل لذت ببرید.
  آماده برای پردازنده‌های نسل ششم اینتل سوکت LGA1151 Core™ i7/Core™ i5/Core™ i3/Pentium®/Celeron®
  این مادربرد از پردازنده‌های نسل ششم اینتل Core™ i7/i5/i3/Pentium®/Celeron® در سوکت LGA1151 همراه با کنترلر درونی گرافیک، حافظه و PCI Express پشتیبانی می‌کند و با خروجی گرافیکی روی مادربرد از طریق یک تراشه اختصاصی، دو کانال DDR4 (4 ماژول) و 16 مسیر PCI Express 3.0/2.0 برای عملکرد فوق‌العاده در بازی‌ها سازگار است.

  Overview Content

  • نهایت قدرت
  • سرسخت در بیرون و درون
  • نهایت خنک‌کنندگی
  • پایداری مداوم
  • سرعت انتقال بالا
  • ورود به سایت TUF