SABERTOOTH Z170 S

  SABERTOOTH Z170 S

  مادربرد سفید رنگ و نظامی TUF Z170 ATX با نهایت خنک کنندگی و حداکثر دوام

  • تخته مدار چاپی دیجیتال و نشانگرهای Q-LED سفید
  • درگاه آن‌بورد USB 3.1: یک درگاه نوع A به همراه یک درگاه دوطرفه نوع C
  • TUF Detective 2 0 - اطلاعات سیستم در نوک انگشتان شما
  • TUF ICe و Thermal Radar 2- سیستم کامل خنک‌کننده
  • قطعات دارای رده نظامی TUF - (خازن‌های TUF 10K Ti-Caps، ماسفت‌ها و چوک های حرارتی از جنس آلیاژ بسیار سختTUF، مورد تایید استانداردهای نظامی)
  Product Image
  1

  TUF Detective 2

  2 TUF Alloy Choke
  3 TUF MOSFETs
  4 2 x USB 3.1 ( 1 x Type-A
  and 1 x Type-C )
  5 Quad SLI/CFX Support
  6

  TUF ICe

  7TUF 10K-Ti Caps
  8DIGI+ Power Control
  9 Dual ch. DDR4
  Support
  10 LGA1151 Socket
  11 Front USB 3.0
  12

  Intel® Z170 Chipset

  13SATA Express
  14M.2 slot
  سرسخت در بیرون و درون
  خلاق و نوآورانه
  طراحی مقاوم. انتخاب ماندگار
  ASUS TUF اولین مادربرد با برد (PCB) کاملا سپید رنگ در جهان است که با مفهوم استتار در قطب شمال طراحی شده است و در SABERTOOTH Z170 S از الگوهای دیجیتال نظامی مستقیما روی برد الهام گرفته شده است! به همان اندازه که این طرح می‌تواند ماندگار باشد SABERTOOTH Z170 Sبا زیبایی خیره‌کننده خود می‌تواند برای نبردهای آینده آماده باشد.
  نشانگر Q-LED سپید از قطب شمال
  SABERTOOTH Z170 S سپید اندر سپید است و از نشانگر نورانی Q-LED استفاده می‌کند. با طرحی الهام گرفته از کابین زرهی خلبان، می‌توانید قدرت و واکنش هنگام هشدار را ببینید، همچنین این مدل دارای یک نشانه روشن از پنج مرحله حیاتی بوت است که با درخشش LED سفید، مکمل مناسبی برای یک سیستم الهام گرفته از قطب شمال را نمایش می‌دهد.
  OC Design
  فناوری ASUS PRO Clock
  یک مولد فرکانس مرجع (BCLK) برای ششمین نسل از پردازنده‌های اینتل طراحی شده است که امکان اورکلاک فرکانس مرجع تا بیش از 400 مگاهرتز را فراهم می‌‌کند*. این راه‌حل در همراهی با ASUS TurboV Processing Unit (TPU) اجرا می‌شود تا ولتاژ را تقویت کند و روی اورکلاک فرکانس مرجع کنترل داشته باشد و از این طریق یک روش هیجان‌انگیز را برای افزایش عملکرد تا بی‌نهایت در اختیار شما قرار می‌دهد.
  Testing configuration:
  ntel LGA1151 i7 6700 I SABERTOOTH Z170 S I DDR4 G.Skill 3400C16 I ENERMAX 1050W I Corsair H100i I Intel SSD 80G I Win 8.1
  UEFI BIOS مورد تحسین رسانه‌ها
  طراحی مقاوم. انتخاب ماندگار
  بایوس روان و یکدست گرافیکی با امکان کنترل توسط ماوس اکنون بازهم بهبود پیدا کرده است تا جذابیت بیشتری در اختیار شما قرار دهد. چه یک کاربر تازه‌کار رایانه باشید یا یک اورکلاکر حرفه‌ای، حالت‌های EZ‌ و Advanced، سریع و ساده راه را به شما نشان می‌دهد.
  SMART
  ابزارهای ذخیره‌سازی خود را توسط فناوری‌های بررسی، بازبینی و گزارش‌دهی خودکار (SMART) چک کنید و سطح پایداری آن‌ها را ثبت نمایید حتی زمانی که در آستانه خرابی هستند مشکل را تشخیص دهید.
  EZ Flash 3
  جدیدترین نسخه بایوس را از طریق اینترنت و از درون خود بایوس دریافت کنید.
  EZ Tuning Wizard – برای اورکلاک و پیکربندی RAID
  سخت‌افزار مورد نظر خود را انتخاب کنید و سناریوهای مختلف را برای تنظیم عملکرد سیستم انجام دهید یا پیکربندی RAID را برای پشتیبان‌گیری و بازیابی آسان داده‌ها اجرا کنید
  My Favorites
  تنظیمات را به سرعت بیابید و ابزارهای مورد نظر خود را به لیست اضافه کنید.
  نهایت خنک‌کنندگی
  پورت‌های زرهی، خنک‌کننده جانبی
  محافظت قدرتمند همراه با ظرفیت افزایش جریان هوا
  پورت‌‌های ارتباطی در SABERTOOTH Z170 S با قدرت محافظت می‌شوند و همچنین نمای زیبایی هم دارند. اگر می‌خواهید یک فن اضافه کنید، زره پورت،‌جریان هوا را برای بهترین خنک‌کنندگی ممکن تقویت می‌کند.
  از فن‌های 40 میلی‌متری پشتیبانی می‌شود و باید بطور جداگانه تهیه شود.
  TUF ICe
  ستاد فرماندهی سیستم خنک کننده
  تیم مهندسی ASUS TUF یک ریزپردازنده اختصاصی به نام TUF Ice طراحی کرده است که بر گیرنده‌های حرارتی روی برد و فن‌ها نظارت می‌کند و این فرآیند از طریق اجرای دستی یا خودکار تنها با یک کلیک توسط Thermal Radar 2 و TUF Detective 2 انجام می‌شود.
  Thermal Radar 2
  تنظیم سریع فن‌ها، کنترل کامل دمای سیستم
  Thermal Radar 2 اکنون دارای 11 کانکتور برای فن‌ها است و می‌تواند از طریق TUF Detective 2 بطور وایرلس مدیریت فن‌ها را توسط تلفن‌های هوشمند یا تبلت انجام دهد. علاوه بر این چندین سنسور روی برد و کابل‌های سنجش گرمایی، امکان نظارت بر دمای کارت گرافیک و سایر اجزای مهم سیستم را بطور همزمان فراهم می‌کند.
  • Thermal Tuning
  • Fan control
  • VGA
  • Thermal status
  • recorder
  • DIGI+ Power Control
  همچنین تمام‌ فن‌های سیستم با یک کلیک قابل کنترل هستند. بر اساس مشخصات هر کدام از فن‌های متصل به مادربرد، می‌توانید پروفایل کلیه فن‌ها را به سرعت بهینه‌سازی کنید.
  Sabertooth Z170 S دارای تنظیمات قابل تغییر برای هر یک از 11 فن است و بیشترین کنترل روی خنک‌کنندگی و صدای سیستم را در اختیار شما قرار می‌دهد. می‌توانید روی هر یک از فن‌ها نظارت و مدیریت داشته باشید و با کنترل آنها بهترین توازن را میان صدای محیط، خنک‌کنندگی و عملکرد ایجاد کنید.
  مدیریت فن‌های Thermal Radar 2 در SABERTOOTH Z170 S توسعه یافته است و می‌توانید علاوه بر چندین فن در سیستم، فن‌های کارت گرافیک ایسوس خود را نیز کنترل کنید!
  با نمایش گزارش لحظه‌ای از وضعیت حرارتی در محدوده پردازنده و کارت گرافیک، کنترل فن‌های سیستم شما دقیق خواهد بود، همانگونه که انتظار دارید. ضمن اینکه با افزایش ولتاژ، شدت ارزیابی حرارت‌سنج‌های اضافی پردازنده بیشتر می‌شود و معیار دقیقی از عملکرد سیستم‌خنک‌کننده پردازنده را مشخص می‌کنند.
  ولتاژ، حرارت و سرعت فن‌های مهم در طول زمان ثبت می‌شوند تا تاریخچه‌ای از وضعیت سیستم داشته باشید و بر همین اساس اقداماتی برای بهبود آن انجام دهید.
  DIGI+ Power Control یکی از مهمترین بخش‌های طراحی در مادربرد است و سری TUF علاوه بر کنترل دقیق ولتاژ پردازنده، بهینه‌سازی جامع حافظه را پیشنهاد می‌دهد. استفاده از بهترین کارایی و پایداری توان باعث کاهش اتلاف ولتاژ می‌شود و اجرای دقیق‌تر پردازنده و حافظه را تامین می‌کند.
  TUF Detective 2
  مدیریت سیستم در دستان شما
  یک برنامه رایگان همراه این مدل‌ها است و اطلاعات سیستم را در یک رابط گرافیکی آسان در تبلت یا تلفن هوشمند شما نمایش می‌دهد. می‌توانید خطاها را تشخیص دهید و آنها را عیب‌یابی کنید همچنین تنظیمات را توسط یک نمایشگر لمسی انجام دهید. علاوه بر این توسط برنامه، امکان کنترل و نظارت بر فن‌ها بطور وایرلس نیز فراهم شده است. حتی لازم نیست رایانه خود را برای استفاده از برنامه روشن کنید!
  پایداری مداوم 24/7
  شما به پایداری مداوم نیاز دارید ما هم آن را فراهم کرده‌ایم! مادربردهای TUF توسط شدیدترین تست‌های صنعتی مورد سنجش قرار می‌گیرند تا مطمئن شویم آماده انجام وظیفه در تمام شرایط هستند. ما در آزمایشگاه‌های تحقیقاتی به آنها ضربه می‌زنیم، آنها را سرد می‌کنیم، خم می‌کنیم، به آنها شوک می‌دهیم و از ارتفاع رها می‌کنیم! به همین دلیل شما از عملکرد مداوم مادربردهای TUF در تمام روزهای سال اطمینان دارید!
  5 سال ضمانت پایداری تعهد شده است.
  *این سرویس از استانداردها و شرایط خدمات در هر منطقه بطور مجزا پیروی می‌کند.
  SABERTOOTH Z170 S با شبکه مدرن اینتل تولید شده است تا انتقال فوق سریع تا 1 گیگابیت بر ثانیه را که توسط TUF LANGuard محافظت می‌شود در اختیار شما قرار دهد. این نوآوری مجهز به فناوری پیشرفته تجمیع سیگنال‌ها و برترین خازن‌های سطحی است تا توان خروجی را تقویت کند، SABERTOOTH Z170 S برای انجام وظایف دشوار آماده است و از مادربرد شما در برابر صاعقه و الکتریسیته ساکن محافظت ‌می‌کند.
  قطعات مقاوم در برابر جهش‌های الکتریکی
  ESD Guards
  اجزای TUF
  مورد تایید برای شرایط دشوار
  چوک‌های آلیاژی TUF:

  13.6 درصد خنک‌تر برای دوام کامل

  TUF 10K Ti-Caps:

  بیش از 20 درصد افزایش مقاومت حرارتی و 5 برابر طول عمر بیشتر

  TUF MOSFETs:

  MOSFET‌های مورد تایید رده نظامی با RDS‏(on) پایین*

  *RDS پایین به معنی کارایی بهتر توان است و در نتیجه حرارت کمتری به عنوان یک محصول جانبی فعالیت MOSFET تولید می‌شود.
  TUF ESD Guards 2
  دو برابر حفاظت بیشتر ESD برای افزایش عمر قطعات
  تخلیه الکترواستاتیک (ESD) بطور ناگهانی اتفاق می‌افتد و اثرات مخرب آن به آسانی دست کم گرفته می‌شود. فناوری TUF ESD Guards 2 با استانداردهایی بررسی شده‌ است که دو برابر شدیدتر از استانداردهای رایج صنعتی است و بطور اختصاصی در سطح پین‌ها روی پنل پشت انجام می‌شود* این تست‌ها 30 درصد بیشتر از استانداردهای سری قبلی TUF هستند و تضمین می‌کند تخلیه الکترواستاتیکی از تمام اجزای روی برد به درستی انجام شود. این موضوع به معنی افزایش عمر محصول است.
  *USB/LAN/DVI/HDMI/DisplayPort
  1
  کانکتورهای صدا
  حفاظ خازن‌ در هر دو مدار خروجی صدای جلویی و پشتی2
  2
  درگاه شبکه
  حفاظت دیودهایESD مهار ولتاژ گذرا (TVS) در مدار شبکه کابلی توسط کانکتورهای ضدنوسان مقاوم انجام می‌شود که حفاظت در برابر رویدادهای شدید مانند رعد و برق را افزایش می‌دهد.
  3
  کانکتورهای HDMI/DP
  دیودهای اضافی مهار ولتاژ گذرا (TVS) برای محافظت از عملکرد HDMI‌ و DP.
  4
  کانکتورهای USB
  استفاده از دیودهای مهار ولتاژ گذرا (TVS) در مدار و محافظ خازن برای بسته‌های دوخطی و اتصالات سطحی.
  افزایش سرعت انتقال
  سرعت فوق‌العاده 10 گیگابیت بر ثانیه با درگاه USB 3.1 روی برد
  با یک USB 3.1 نوع A و درگاه دو طرفه نوع C سرعت انتقال اطلاعات تا 10 گیگابیت بر ثانیه را تجربه خواهید کرد که دو برابر سرعت USB 3.0 است. USB 3.1 بطور کامل با نسخه‌های پیشین سازگار است و می‌توانید برای ابزارهای خود از آن استفاده کنید یا بطور کامل از سرعت شگفت‌انگیز USB 3.1 بهره‌‌مند شوید. فناوری اختصاصی USB 3.1 Boost بطور خودکار عملکرد USB 3.1 را حتی فراتر از این مقدار افزایش می‌دهد!
  سرعت درایوهای خود را از طریق SATA Express افزایش دهید
  افزایش سرعت با M.2
  تا 32 گیگابایت بر ثانیه
  turbo lan
  Turbo LAN با فناوری cFosSpeed وقفه‌های شبکه در بازی‌ را حتی بیش از این کاهش می‌دهد و دارای یک رابط بصری است. این ویژگی به شما امکان می‌دهد بدون هیچ دانش فنی، وقفه‌های شبکه را تا 1.45 برابر کاهش دهید! اگر حرفه‌ای هستید برای کنترل کامل از حالت پیشرفته استفاده کنید.

  طراحی صوتی TUF

  طراحی صوتی TUF نیاز اندکی به بهینه سازی تنظیمات صدا برای گفتگو، مشاهده فیلم یا آرامش با موزیک‌های مورد علاقه شما دارد. سپر فیزیکی روی برد، طراحی پیشرفته مهندسی و اجزای حرفه‌ای روی خروجی صدا نتیجه می‌دهند و صدا دارای شفافیت و صحت استثنایی است.
  1
  Audio Shielding
  اطمینان از جداسازی آنالوگ و دیجیتال و کاهش تداخل چندجانبه
  2
  Unique de-pop circuit
  نویز اولیه صدا را برای تمام خروجی‌های صوتی کاهش می‌دهد
  3
  Audio amplifier
  صدا را با بهترین کیفیت برای اسپیکر و هدفون تقویت می‌کند.
  4
  طراحی ویژه مدار
  لایه‌های کانال چپ و راست را جداسازی می‌کند تا از کیفیت سیگنال حساس صدا محافظت کند.
  امکانات پردازنده و تراشه اینتل
  تراشه اینتل Z170 Express
  تراشه اینتل Z170 Express به صورت مستقل طراحی شده است و از پردازنده‌های نسل ششم اینتل Core™ i7/Core™ i5/Core™ i3/Pentium®/Celeron® روی سوکت LGA1151 پشتیبانی می‌کند. با بکارگیری پیونده‌های موازی نقطه به نقطه عملکرد این تراشه پیشرفت داشته است و امکان افزایش پهنای باند و پایداری بیشتر را فراهم می‌کند. علاوه بر این Z170 می‌تواند حداکثر 10 درگاه USB 3.0، 6 درگاه SATA با سرعت 6 گیگابیت بر ثانیه، درایو M.2 با سرعت 32 گیگابیت بر ثانیه و سرعت مسیرهای PCIe 3.0 برای افزایش سرعت انتقال اطلاعات را ارائه دهد. همچنین Intel® Z170 Express از عملکرد گرافیک یکپارچه پردازنده (iGPU) پشتیبانی می‌کند و می‌توانید از کارایی جدیدترین گرافیک مجتمع اینتل لذت ببرید.
  آماده برای پردازنده‌های نسل ششم اینتل سوکت LGA1151 Core™ i7/Core™ i5/Core™ i3/Pentium®/Celeron®
  این مادربرد از پردازنده‌های نسل ششم اینتل Core™ i7/i5/i3/Pentium®/Celeron® در سوکت LGA1151 همراه با کنترلر درونی گرافیک، حافظه و PCI Express پشتیبانی می‌کند و با خروجی گرافیکی روی مادربرد از طریق یک تراشه اختصاصی، دو کانال DDR4 (4 ماژول) و 16 مسیر PCI Express 3.0/2.0 برای عملکرد فوق‌العاده در بازی‌ها سازگار است.
  • نهایت قدرت
  • سرسخت در بیرون و درون
  • نهایت خنک‌کنندگی
  • پایداری در 24-7
  • انتقال سریع