SABERTOOTH 990FX R2.0

  SABERTOOTH 990FX R2.0

  AMD 990FX(‏AM3+) مادربرد نظامی با فناوری خنککننده در سطح تجهیزات هوافضا.

  • پوشش سینک حرارتی TUF CeraM!X. 50 درصد افزایش سطح دفع حرارت با فناوری انقلابی پوشش سرامیکی.
  • TUF Thermal Radar تشخیص حرارت همزمان و دفع گرما
  • قطعات TUF (‏چوک، خازن و ماسفت آلیاژی، مورد تایید استانداردهای نظامی) – آماده برای ماموریتهای دشوار
  • کنترل جدید توان دیجیتالی – توان جدید کاملا دیجیتالی برای پردازنده و رم
  • USB BIOS Flashback طراحی سختافزاری برای بهروزرسانی آسان و بیدغدغه بایوس
  • Remote GO! – کنترل از راه دور و سرگرمیهای خانگی در یک مجموعه
  Product Image

  TUF /tΛf/ نشانهای از نهایت قدرت.

  سری TUF یک تصویر سرسخت را نمایش میدهند. سری TUF با طراحی منحصر به فرد و کیفیت بالای قطعات (‏استاندارد نظامی)، برای ثبات ممتاز، سازگاری همهجانبه و دوام فوقالعاده خلق شدهاند.

  درباره TUFبیشتر بدانید

  «نهایت خنککنندگی» راهحل حرارتی

  CeraM!X – فناوری پوششی سینکحرارتی.

  50 درصد مساحت بیشتر در دفع حرارت با فناوری انقلابی پوشش سرامیکی
  نوآوری خلاقانه سرامیک، بطور موثری حرارت را از سیستم دور میکند. این روش جایگزین روشهای آنتیاکسیدان قدیمی شده است تا با سطوح نامنظم میکروسکوپی و افزایش سطح، حرارت را بهتر دفع کند. خنککنندگی بهتر منجر به به افزایش پایداری سیستم میشود.
  TUF Thermal Radar

  تشخیص و دفع همزمان حرارت
  TUF Thermal Radar بطور لحظهای بر حرارت اجزای مهم سیستم نظارت میکند، سرعت فنها را بطور خودکار تنظیم میکند تا اطمینان داشته باشید سیستم پایداری خود را حفظ میکند بدون اینکه حرارت بیش از اندازه افزایش پیدا کند. این روش از چندین سنسور برای قطعات اصلی روی مادربرد تشکیل شده است که به کاربران امکان نظارت بر هر یک از این بخشها را میدهد در حالی که گزینههای متعددی برای فنهای درون کیس نیز فراهم شده است. Thermal Radar با محاسبه اتوماتیک بهترین سرعت فن بر اساس پارامترهای مختلف که توسط کاربران انتخاب میشود، تمام قسمتها را خنکتر نگهداری میکند تا دوام آنها نیز افزایش یابد.

  طراحی توان "TUF ENGINE!"

  کنترل جدید توان DIGI+

  برتری در راهحل کنترل توان دیجیتالی با بهترین کیفیت
  کنترل توان جدید DIGI+ دارای چندین کنترلر ولتاژ دیجیتالی است که امکان تلفیق و بهینهسازی دقیق برای پردازنده و رم را فراهم میکند. این فناوری پیشرو و برتر ایسوس، دقیقترین روش تنظیم ولتاژ را برای بهرهوری، پایداری و عملکرد بهتر ارائه میدهد.

  UEFI BIOS

  رابط منعطف و آسان بایوس
  ASUS UEFI BIOS یک رابط کاربرپسند را ارائه میدهد که میتواند فراتر از کنترلهای رایج بایوس عمل کند و در مقابل انعطاف و راحتی کار با ماوس را در اختیار کاربران میگذارد. کاربران میتوانند به آسانی با UEFI BIOS مانند آنچه درون سیستم عامل انجام میدهند، کار کنند. اشتراکگذاری فرآیند راهاندازی و اورکلاک توسط کلید F12 برای ثبت تصویر، به آسانی و سرعت انجام میشود. حالت اختصاصی EZ اطلاعات پرکاربرد راهاندازی را نمایش میدهد و حالت Advanced برای کاربران حرفهای تر است که نیاز به کنترلهای پیچیده سیستم مانند اطلاعات جزیی رمها دارند.

  قطعات TUF (‏چوک، خازن و ماسفت آلیاژی: مورد تایید استانداردهای نظامی)

  مرد تائید برای ماموریتهای دشوار
  حتی در دشوارترین شرایط نیز عملکرد سرسختانهای را با چوکهای TUF، خازنهای نیمههای و ماسفتها تجربه کنید که با آزمایشهای نظامی توسط شرکتهای ثالث تائید شدهاند. چوکهای TUF که آنها را با نام Alloy Choke نیز میشناسیم به جای روش استاندارد استفاده از آهن، دارای چندین نوع فلز هستند که امکان پشتیبانی از جریای بالای 40آمپر را فراهم میکند و 25 درصد بیشتر از قطعات رایج است. علاوه بر این، نوع بسته بندی این چوکها جلوی انتشار نویزهای ناشی از لرزش را میگیرد و در شرایط بسیار دشوار میتواند این ویژگیهای فوقالعاده را همراه با دوام بالا ارائه دهد.


  E.S.P. طراحی سوییچ توان کارآمد

  راندمان توان بهینه برای قطعات اصلی
  طراحی سوییچ توان بطور اختصاصی برای این مادربرد طراحی شده است و نه تنها برای پردازنده و رم بلکه برای سایر قطعات مهم مانند کارت گرافیک، شبکه و USB 3.0 نیز فراهم میکند. E.S.P بطور قابل توجهی باعث افزایش راندمان سیستم می شوند و تولید حرارت را کاهش میدهند.

  فرشته نگهبان «امن و پایدار»

  MemOK!

  همه حافظهها اوکی هستند!
  MemOK! به سرعت از سازگاری حافظه با مادربرد حین بوت اطمینان حاصل میکند. این ابزار مهم حافظه، فقط به فشار یک دکمه نیاز دارد تا مشکلات حافظه را برطرف کند. MemOK! تنظیمات قابل قبول برای بوت را تعیین میکند و باعث افزایش بوتهای موفقیتآمیز میشود. سیستم خود را آماده و در کمترین زمان اجرا کنید!

  ESD Guards

  حفاظت منحصر به فرد از قطعات مادربرد در برابر تخلیه الکترومغناطیسی (‏ESD)
  تخلیه الکترومغناطیسی (‏ESD) بطور ناگهانی رخ میدهد و اثرات زیانبار آن معمولا دست کم گرفته میشود. تراشه اختصاصی ضدا الکتریسیته ایسوس، طراحی حفاظتی مدار و سپر درگاهها میتوانند چهار برابر حفاظت بیشتری برای افزایش طول عمر مادربرد ایجاد کنند.


  امکانات اختصاصی ایسوس

  USB BIOS Flashback

  فقط کافی است وصل کنید و دکمه را فشار دهید – بازیابی سختافزاری بایوس
  یک راهحل انقلابی در بهروزرسانی سختافزاری. USB BIOS Flashback سادهترین راه برای آپدیت بایوس را در اختیار شما قرار میدهد! با این ویژگی کاربران میتوانند نسخه جدید بایوس UEFI را حتی بدون نیاز به نصب سختافزارهایی مانند پردازنده و رم روی مادربرد نصب کنند. کافی است یک درایو فلش حاوی فایل بایوس را نصب کنید و زمانی که پاور وصل است دکمه BIOS Flashback را به مدت 3 ثانیه بفشارید. بعد از این بایوس UEFI بطور خودکار و بدون نیاز به کار دیگری نصب میشود. با نرمافزارهای جدید و مکمل ویندوز، کاربران میتوانند بطور منظم بهروزرسانی جدید بایوس را بطور اتوماتیک بررسی و دانلود کنند. یک بهروزسانی بیدردسر برای نهایت راحتی!

  AI Suite II

  سرعت انتقال سریعتر USB 3.0 توسط UASP
  ASUS AI Suite II با رابط کاربری آسان خود، تمام قابلیتهای نوآورانه ایسوس را در یک مجموعه با طراحی جذاب گردآوری کرده است. این به کاربران امکان میدهد بر اورکلاکینگ، مدیریت انرژی، سرعت فنها، ولتاژ و سنسورها نظارت داشته باشند. این مجموعه نرمافزاری قابلیتهای متنوع و آسان را بدون نیاز به جابجایی میان برنامههای مختلف فراهم کرده است.


  USB 3.0 Boost

  سرعت انتقال سریعتر USB 3.0 توسط UASP
  فناوری جدید ایسوس USB 3.0 Boost از UASP (‏USB Attached SCSI Protocol) به عنوان آخرین استاندارد USB 3.0 پشتیبانی میکند. با فناوری USB 3.0 Boost میزان سرعت یک وسیله USB بطور قابل توجهی تا 170% افزایش پیدا میکند و این مقدار به سرعت کنونی USB 3.0 که به اندازه کافی شگفتانگیز است افزوده میشود. نرمافزار ایسوس بطور خودکار سرعت دادهها را برای ابزارهای سازگار با USB 3.0 بدون نیاز به هیچ فعالیتی شتاب میدهد.

  پشتیبانی از اولین USB 3.0 UASP در جهان – 170% سرعت بیشتر
  راهحل جامع USB 3.0 – افزایش عملکرد برای اغلب ابزارهای USB
  نصب و ارتقا آسان – طراحی شده برای شناسایی خودکار و اطمینان همیشگی از بهترین عملکرد
  Remote GO!

  کنترل از راه دور و سرگرمیهای خانگی در یک گام
  Remote GO! ارتباط وایرلس میان رایانه، تبلت، تلویزیون و موبایلهای هوشمند را از طریق یک کابل شبکه و تنظیمات روتر ایجاد میکند. این ویژگی با استفاده از سه عملکرد مفید، یک محیط پیوسته را برای زندگی آنلاین امروزی ایجاد میکند: Media Streaming Hub، Remote Desktop و انتقال فایلها.

  Media Streaming Hub: از انتشار فایلهای تصویری با کیفیت HD، موسیقی و عکسهای خود که در رایانه ذخیره کردهاید روی تلویزیون HDTV از طریق ارتباط Wi-Fi لذت ببرید. حتی میتوانید توسط یک تبلت، کنترل نمایش فایلهای درون رایانه از تلویزیون را انجام دهید.
  Remote Desktop: به آسانی رایانه خود را بطور همزکان از طریق موبایل یا تبلت کنترل کنید.
  انتقال فایل: تنها با یک کلیک راست روی ماوس، فایلها را میان رایانه و ابزارهای هوشمند خود ارسال کنید و به اشتراک بگذارید.

  * iPad/iPhone امکان ارسال فایل دارند اما نمیتوانند از رایانه فایل دریافت کنند.

  DirectKey

  یک دکمه اختصاصی برای دسترسی مستقیم به بایوس
  کاربرانی که نیاز به دسترسی مستمر به بایوس دارند میتوانند به آسانی زمانی که سیستم در حالت نیمهفعال است با فشار یک دکمه بطور خودکار وارد بایوس شوند.این ویژگی در زمان شما هنگام راهاندازی مجدد سیستم صرفهجویی میکند تا نیاز به فشار مکرر دکمه DEL نداشته باشید. راحتی و آسایش در بهترین شرایط!

  شبکه iControl

  مدیریت مداوم پهنای باند شبکه
  با یک کلیک روی دکمه، برنامه در حال اجرا میتواند اولویت پهنایباند و دادهها را در برابر سایر برنامهها داشته باشد. همچنین میتوانید برنامههای مورد نظر خود را به آسانی با پیکربندی پروفایلها از طریق یک رابط کاربری بصری در اولویت قرار دهید. در پروفایل، برنامهها میتوانند از طریق زمانبندی در یک زمان مشخص از ازدحام در شبکه و معطلی برای دانلود جلوگیری کنند. ارتباط شبکه Auto PPPoE راهاندازی در یک گام را برای راحتی بیشتر ارتباط آنلاین فراهم میکند. این یک مرکز کنترل بصری پهنایباند است.

  جدیدترین فناوری انتقال دادهها

  پشتیبانی از USB 3.0 در پنل جلو

  سازگار با USB 3.0 پنل جلو
  ایسوس پتشیبانی از درگاه USB 3.0 در پنل جلو را ارائه کرده است که با هر نوع کیس سازگار است. از خروجی سریعتر USB 3.0 بدون نیاز به کابلهای اضافی و قراردادن ابزارها در نقاطی که دسترسی به آنها سخت است، لذت ببرید.

  پشتیبانی از SATA 6Gb/s اضافی

  پورتهای اضافی، سرعت و دسترسی بیشتر
  تراشه AMD SB950 بطور پیشفرض از نسل جدید Serial ATA (‏SATA) پشتیبانی میکنند و سرعت انتقال 6Gb/s را ارائه میدهند. ایسوس درگاههای اضافی SATA 6Gb/s را با افزایش کارایی، انتقال سریعتر دادهها و دو برابر پهنایباند سیستم فراهم کرده است.


  امکانات پردازنده، تراشه و گرافیک

  AMD® Socket AM3+ برای پردازندههای سری AMD® FX تا 8 هسته

  این مادربرد از جدیدترین سوکت AMD® Socket AM3+ برای نصب پردازندههایی تا 8 هسته پشتیبانی میکند و قابلیتهای اورکلاکینگ بهتر با مصرف توان کمتر ارائه میدهد. این دارای نسل دوم فناوری AMD Turbo CORE و نرخ انتقال دادهها تا 5200MT/s از طریق ارتباط HyperTransport™ 3.0 در باس سیستم است. همچنین این مادربرد از
  پردازندههای جدید AMD® با فناوری ساخت 32 نانومتر پشتیبانی میکند.

  AMD® 990FX Chipset

  تراشه AMD® 990FX برای پشتیبانی از رابط HyperTransport™ 3.0 (‏HT 3.0) با سرعت 5.2GT/s و دو گرافیک PCI Express™ 2.0 x16 طراحی شده است. این رابط برای جدیدترین پردازندههای AMD سوکت AM3+ و مدلهای چندهسته بهینهسازی شده است تا بهترین عملکرد سیستم و قابلیتهای اورکلاکینگ را ارائه دهد.

  پشتیبانی از Quad-GPU SLI و Quad-GPU CrossFireX

  راهحل انعطافپذیر با چندین کارت گرافیکی، انتخاب سلاح با شما!
  SABERTOOTH 990FX R2.0 امکان انتخاب راهحلهای مبتنی بر چندین کارت گرافیکی را با پشتیبانی از SLI™ یا CrossFireX در اختیار شما قرار میدهد. این مادربرد مجهز به قدرتمندترین پلتفرم AMD® 990FX/SB950 برای بهینهسازی PCIe در پیکربندی چندین کارت گرافیک است. یک اجرای حیرتانگیز از بازیها را انتظار داشته باشید که تاکنون تجربه نکردهاید!

  نرمافزارهای همراه

  ASUS CPU-Z

  CPU-Z با طراحی کاملا جدید
  ASUS CPU-Z یک نسخه اختصاصی TUF تحت مجوز CPUID است. این برنامه همان کاربردها و قابلیتهای برنامه اصلی را دارد و مجهز به یک طرحی متفاوت شده است. از این نمای کاملا جدید TUF CPU-Z برای مشاهده گزارشهای مرتبط با پردازنده استفاده کنید.

  * رنگ آیکونها در تنظیمات قابل تغییر است.

  مشخصات کلی SABERTOOTH 990FX R2.0

  خدمات تضمین شده

  5 سال وارانتی

  نهایت پایداری در سری TUF نه تنها بر اساس طراحی پیشرفته حرارتی، قطعات دارای استاندارد نظامی و تستهای دشوار پایداری تضمین میشود بلکه 5 سال خدمات پس از فروش نیز با افتخار به آن تعلق میگیرد.

  * این خدمات بر اساس استانداردهای محلی مشخص میشود.
  **این خدمات تنها عدم اجرا یا مشکلاتی را پوشش میدهد که در طول دوره خدمات و طی استفاده عادی ایجاد شود و شامل نقص در هر گونه قطعات و طرزکار آنها است.

  ErP Ready

  این مدل یک مادربرد سازگار با موضوعات مرتبط با انرژی در اتحادیه اروپا (‏ErP) است و محصولاتی مورد تائید ErP است که بهرهوری انرژی و میزان مصرف انرژی مشخصی داشته باشند. این در تطابق با نگاه ایسوس در تولید محصولات سازگار با محیط زیست و دارای بهرهوری در مصرف انرژی از طریق طراحی و نوآوری برای کاهش اثر کربن و کاهش اثرات زیستمحیطی محصولات است.