SABERTOOTH X99

  SABERTOOTH X99

  مادربرد قدرتمند TUF X99 سازگار با تمام مدل‌های ذخیره‌سازی NVM Express همراه با درگاه USB 3.1 با بیشترین استحکام

  • درگاه درونی فوق سریع USB 3.1با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه
  • سوکت OC در انتظار ثبت اختراع است و عملکرد پردازنده و رم DDR4 را فراتر از انتظار افزایش می‌ًهد!
  • سیستم اطلاع‌رسانی TUF Detective در دستان شما
  • Thermal Armor –جریان کامل هوا و تقویت دفع حرارت
  • TUF Fortifier – محافظت در برابر آسیب‌ها و پشتیبانی از سیستم خنک‌کننده
  • Thermal Radar 2 – تنظیمات بهینه و کامل فن و سیستم خنک‌کننده
  • قطعات TUF (خازن‌های TUF 10K Ti-Caps، آلیاژهای جدید Choke و MOSFET‌های TUF، مورد تایید استانداردهای نظامی)
  Product Image
  TUF Detective
  Dust de-Fan
  USB 3.1
  3 WAY/Quad-GPU SLI & CrossFireX Support
  TUF Fortifier
  TUF 10K Ti-Caps
  TUF MOSFETs
  TUF Chokes
  Quad ch. DDR4 support
  Intel LGA2011-v3 Socket
  Intel X99 Chipset
  SATA Express Support
  M.2 Socket 3
  TUF ICe
  USB 2.0
  LAN
  Audio Jacks
  TUF Detective
  USB 3.1
  USB 3.0
  Optical output
  Performance

  عملکرد پردازنده و رم DDR4 فراتر از انتظار!

  OC Socket در انتظار ثبت اختراع

  ASUS OC Socket برای شکستن محدودیت‌ها طراحی شده است و از پین‌های اضافی برای تماس با مدار اختصاصی در پین‌های سوکت (LGA) پردازنده‌های Haswell-E استفاده می‌کند. این ویژگی در ترکیب با بایوس مخصوص UEFI ما، توانایی بکارگیری فرکانس‌های بالاتر، زمان تاخیر کمتر و پایداری بیشتر در حافظه DDR4 را حین اورکلاکینگ فراهم می‌کند، این ویژگی‌ها امکان استفاده از روش‌هایی مانند نیتروژن مایع (LN2) را برای اورکلاک‌های شدید توسعه می‌دهند. سوکت OC با پردازنده‌های جدید Haswell-E LGA 2011-v3 سازگاری کامل دارد و بهترین ترکیب میان عملکرد اورکلاکینگ و سازگاری را ارایه می‌دهد.

  تنظیمات منحصر به فرد ولتاژ در رابط حافظه کش

  باس حافظه نهان Cache ، بخش‌هایی مانند هسته‌های پردازنده، کنترلر حافظه DDR4، واسط‌های سیستم و کش لایه سوم L3 را پیوند می‌دهد. این یک رابط حساس میان تمام بخش‌های پردازنده است و فرکانس بالاتر باس کش بطور مستقیم باعث افزایش عملکرد زیرمجموعه‌های پردازنده می‌شود. سوکت انحصاری ASUS OC Socket امکان تنظیم ولتاژ باس کش را برای دستیابی به فرکانس‌های بالاتر فراهم می‌کند.

  3DMark Physics
  CPU: Intel Core i7-5960X 4.8G| MB: SABERTOOTH X99 | DDR4: Corsair DDR4-2133*4 | GFX: GTX780 | OS: Windows7 64-bit

  AIDA64 memory benchmark
  CPU: Intel Core i7-5960X | MB: SABERTOOTH X99 | DDR4: Corsair DDR4-2133*4 | GFX: GTX780 | OS: Windows7 64-bit

  سرعت حافظه را افزایش دهید

  این اولین پلتفرم با پشتیبانی از DDR4 است و ظرفیت اورکلاک حافظه DDR4 بیشتر از 3200 مگاهرتز در حالت نصب تمام هشت ماژول را دارد! طراحی مدار اختصاصی ایسوس T-Topology به علاوه سوکت OC‌ (در انتظار ثبت اختراع) می‌توانند با کاهش ارتباط متقابل و انعکاس سیگنال، از تمام ظرفیت DDR4 استفاده کنند. همچنین با بکارگیری مهارت‌های ما در طراحی مدار مادربرد، مشکلات زمان‌بندی سیگنال‌ها نیز به حداقل رسیده است که باعث پایداری بیشتر و افزایش عملکرد کلی می‌شود. ایسوس تقریبا با تمام سازندگان حافظه DDR4 در ارتباط است تا بهترین سازگاری را تضمین کند و از عملکرد قابل اعتماد برندهای مورد علاقه خود مطمئن باشید.

  TUF Detective

  اطلاعات سیستم در دستان شما

  یک نرم‌افزار همراه جزییات اطلاعات سیستم را توسط یک رابط کاربری آسان در تبلت یا موبایل به شما نمایش می‌دهد. کافی است این برنامه را دانلود کنید پس از آن می‌توانید پارامترهای کلیدی سیستم را مورد نظارت قرار دهید، خطاها را شناسایی کنید و در یک صفحه نمایش لمسی روی وضعیت توان کنترل داشته باشید. با این برنامه حتی لازم نیست رایانه خود را روشن کنید!

  برای دانلود برنامه ویژه اندروید اسکن کنید!

  نهایت خنک‌کنندگی

  Thermal Armor

  بهینه‌سازی مسیر هوا برای دفع بیشتر حرارت

  TUF Thermal Armor فراتر از یک پوشش خنک‌کننده با استانداردهای نظامی است، این سپر حرارتی جریان هوا را برای خنک‌کنندگی سریع تقویت می‌کند. لوله‌های مخصوص باعث افزایش دفع حرارت از بخش‌های کلیدی سیستم می‌شوند و عملکرد خنک تمام برد را تضمین می‌کنند. Thermal Armor در مادربرد SABERTOOTH X99 می‌تواند دما را تا 10 درجه سانتی‌گراد کاهش دهد.

  Thermal Radar 2

  تنظیمات بهینه فن و خنک‌کننده کامل سیستم

  Thermal Radar 2 در مادربرد SABERTOOTH X99 تا 11 کانکتور برای شما فراهم می‌کند تا کنترل هر تعداد از فن‌های سیستم را که می‌خواهید در دست داشته باشید. علاوه بر این توسط چندین گیرنده روی برد و کابل مقاومت گرمایی امکان نظارت مداوم بر حرارت کارت گرافیک و سایر قطعات مهم را خواهید داشت و می‌‌توانید با یک کلیک، تنظیمات را به صورت دستی یا خودکار انجام دهید .

  • کارت گرافیک
  • کنترل فن
  • تنظیم حرارت
  • وضعیت حرارت
  • ثبت
  • کنترل توان DIGI+

  مدیریت فن در X99 Thermal Radar 2 توسعه پیدا کرده و اکنون می‌توانید فن‌ها در کارت گرافیک ASUS و چندین فن در کیس را نیز کنترل کنید!

  با تنظیمات قابل تغییر برای هر یک از فن‌ها، می‌توانید طول عمر مادربرد را افزایش دهید. حتی می‌توانید بر روی هر کدام از فن‌ها نظارت کنید، روی آنها مدیریت داشته باشید و یک نام برای هر یک انتخاب کنید. با کنترل فن‌های سیستم میان سکوت، خنک‌کنندگی و عملکرد بهترین توازن را برقرار کنید.

  همچنین تمام‌ فن‌های سیستم با یک کلیک قابل کنترل هستند. بر اساس مشخصات هر کدام از فن‌های متصل به مادربرد، می‌توانید پروفایل کلیه فن‌ها را به سرعت بهینه‌سازی کنید.

  با نمایش گزارش لحظه‌ای از وضعیت حرارتی در محدوده پردازنده و کارت گرافیک، کنترل فن‌های سیستم شما همانگونه که انتظار دارید دقیق خواهد بود. ضمن اینکه با افزایش ولتاژ، شدت ارزیابی حرارت‌سنج‌های اضافی پردازنده بیشتر می‌شود و معیار دقیقی از عملکرد سیستم‌خنک‌کننده پردازنده را مشخص می‌کنند.

  ولتاژ، حرارت و سرعت فن‌های مهم در طول زمان ثبت می‌شوند تا تاریخچه‌ای از وضعیت سیستم داشته باشید و بر همین اساس فعالیت‌هایی برای بهبود آن انجام دهید.

  DIGI+ Power Control یکی از مهمترین بخش‌های طراحی در مادربورد است و سری TUF علاوه بر کنترل دقیق ولتاژ پردازنده، بهینه‌سازی جامع حافظه را پیشنهاد می‌دهد. استفاده از بهترین کارایی و پایداری توان باعث کاهش اتلاف ولتاژ می‌شود و اجرای دقیق‌تر پردازنده و حافظه را تامین می‌کند.

  TUF ICe

  فرمانده کل سیستم خنک کننده

  تیم مهندسی ASUS TUF یک ریزتراشه جدید را تولید کرده است که نظارت فوق دقیقی بر دما و کنترل فن‌ها دارد.

  با پردازشگر TUF ICe Cool مطمئن باشید که نظارت بر گیرنده‌های حرارتی روی برد و فن‌ها همواره دقیق است و این فرآیند از طریق اجرای دستی یا خودکار از طریق یک کلیک، انجام می‌شود.

  پایداری مطمئن

  TUF Fortifier

  خنک‌کنندگی و استحکام پشت برد را بهبود می‌دهد

  SABERTOOTH X99 استحکام و خنک‌کنندگی فوق‌العاده‌ای را از طریق تکنیک اختصاصی TUF Fortifier ارائه می‌کند. پنل مسلح پشتی، استحکام مادربورد هنگام فشار کارت گرافیک‌ و خنک‌کننده‌های سنگین پردازنده را تضمین می‌کند و خطر آسیب به مدار و خمیدگی برد را به حداقل می‌رساند.

  TUF Fortifier شامل یک پد حرارتی است که بطور قابل توجهی حرارت را از اطراف رم و سایر بخش‌ها دور می‌کند و به شکل خلاقانه‌ای دمای فعالیت سیستم را تا 6 درجه سانتی‌گراد کاهش می‌دهد!

  TUF Components

  مورد تایید برای اجرای وظایف دشوار

  TUF MOSFETs:
  MOSFETهای مورد تایید با استانداردهای نظامی با نرخ RDS پایین*

  چوک TUF:
  طراحی سینک خنک‌کننده با هدف توسعه سطح دفع حرارت

  10K Ti-Caps:
  بیش از 20 درصد مقاومت حرارتی بهتر و 5 برابر طول عمر بیشتر

  *Low RDS به معنی بهره‌وری بیشتر توان است و حرارت کمتری بر اثر فعالیت MOSFET تولید می‌شود.

  Dust Defenders

  دفع غبار، افزایش عمر

  طراحی TUF ، از پورت‌های پنل پشتی، شکاف‌های توسعه، حافظه و کانکتورهای مهم در برابر غبار و ذرات ریز که عملکرد سیستم را در طول زمان کاهش می‌دهند، محافظت می‌کند. استفاده از فیلترها، عدم ورود گرد و غبار از فن‌های پنل پشت به قسمت برد را تضمین می‌کنند و حفاظ Dust Defenders در برابر گرد و غبار مقاومت می‌کند تا رایانه عملکرد بهینه‌ای در شرایط پایدار به مدت طولانی داشته باشد.

  5 سال تعهد

  ضمانت اطمینان

  تمام مادربردهای TUF با اجزای مورد تایید برای کاربردهای نظامی و با تحمل تست‌های حرارتی مخصوص سرورها تولید می‌شوند و شامل 7000 ساعت تست سازگاری با بیش از هزار ابزار مختلف هستند. برای اعتماد شما TUF مقاوم ساخته شده است و به همین دلیل هر یک از این مادربردها 5 سال ضمانت می‌شوند. *

  *این خدمات بر اساس استانداردها و خط مشی خدمات پس از فروش در هر منطقه تعیین می‌شوند.

  TUF ESD Guards 2

  دو برابر حفاظت بیشتر ESD برای افزایش عمر قطعات

  تخلیه الکترواستاتیک (ESD) بطور ناگهانی اتفاق می‌افتد و اثرات مخرب آن به آسانی دست کم گرفته می‌شود. فناوری TUF ESD Guards 2 با استانداردهایی بررسی شده‌ است که دو برابر شدیدتر از استانداردهای رایج صنعتی است همچنین آزمایش مخصوص پین‌ کانکتورهای پنل پشت*، 30 درصد نسبت به استاندارد نسل قبل سری TUF افزایش یافته است و تخلیه الکترواستاتیکی صحیح از تمام اجزای روی برد را تضمین کند که این موضوع به معنی افزایش عمر محصول است.
  *USB/LAN/DVI/HDMI/DisplayPort

  • کانکتورهای صدا

   حفاظ خازن‌ در هر دو مدار خروجی صدای جلویی و پشتی

  • درگاه شبکه

   حفاظت دیودهایESD مهار ولتاژ گذرا (TVS) در مدار شبکه کابلی توسط کانکتورهای ضدنوسان مقاوم انجام می‌شود که حفاظت در برابر رویدادهای شدید مانند رعد و برق را افزایش می‌دهد.

  • کانکتورهای USB 3.1/3.0

   استفاده از دیودهای مهار ولتاژ گذرا (TVS) در مدار و محافظ خازن برای بسته‌های دوخطی و اتصالات سطحی

  سرعت انتقال بالا

  USB 3.1 با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه

  با جدیدترین رابط USB 3.1 و دو درگاه نوع A برای انتقال فوق سریع اطلاعات می‌توانید سرعت انتقال تا 10 گیگابیت بر ثانیه را تجربه کنید که دو برابر سریع‌تر از USB 3.0 است. این استاندارد جدید کاملا با نسخه‌های موجود از ابزارهای USB‌شما سازگار است و برای استفاده از یک سرعت شگفت‌انگیز نیز آماده هستید. فناوری اختصاصی USB 3.1 Boost ایسوس نیز بطور خودکار عملکرد USB 3.1 را حتی بیش از این افزایش می‌دهد.

  سرعت ذخیره اطلاعات را توسط SATA Expressآشکار کنید

  افزایش سرعت با M.2 تا 32 گیگابیت بر ثانیه

  Turbo Lan

  Turbo LAN با فناوری مدیریت ترافیک cFosSpeed وقفه‌های شبکه در بازی‌ را حتی بیش از این کاهش می‌دهد و دارای یک رابط بصری است. توسط این ویژگی می‌توانید بدون هیچ دانش فنی، وقفه‌های شبکه را تا 1.45 برابر کاهش دهید! اگر حرفه‌ای هستید برای کنترل کامل از حالت پیشرفته استفاده کنید.

  طراحی پایدار

  بهترین بایوس UEFI مورد تحسین رسانه‌ها

  کنترل روان ماوس در محیط گرافیکی بایوس در هر دو حالت EZ و Advanced Mode بهبود یافته است. این ویژگی به سود کاربران تازه‌کار و اورکلاکرهای حرفه‌ای است.

  به قسمت تنظیمات عملکرد بروید و آنها را به My Favorite اضافه کنید
  برای بهینه‌سازی عملکرد یا راه‌اندازی RAID‌ به چند سوال ساده پاسخ دهید
  تنظیمات XMP را به سرعت انجام دهید تا به عملکرد بهتر حافظه رم دست پیدا کنید
  منحنی تنطیمات فن برای هر یک از فن‌ها به آسانی توسط حرکت ماوس قابل تنظیم است
  سیستم خود را بشناسید و تنظیمات آن را بر اساس واقعیت‌ها انجام دهید.
  EZ Mode
  • پروفایل‌ فن: اطلاعات کامل فن پردازنده و کیس برای خنک‌کنندگی فوری!
  • اطلاعات SATA: نمایش جزییات درگاه SATA تا به آسانی آن را تشخیص دهید!
  • تنظیم سریع زمان: از ماوس برای کنترل تاریخ و ساعت استفاده کنید!
  Advanced Mode
  • میان‌برها: برای ساخت میان‌بر به تنظیمات مورد علاقه خود بروید، دکمه اینتر را فشار دهید یا یکی از میان‌برهای موجود را انتخاب کنید و با کلید F4 مستقیما به آنجا بروید!
  • Quick Notes: یادداشت‌برداری کنید و ایده‌های مرتبط به بایوس را به آسانی و به سرعت ثبت کنید!
  • فهرست آخرین فعالیت‌ها: آخرین فعالیت‌ها را دنبال کنید و پروفایل مورد نظر خود را در درایو USB ذخیره کنید!
  • تغییر نام SATA: نام پورت‌های SATA را برای تشخیص صحیح تغییر دهید.

  طراحی صوتی TUF

  طراحی صوتی TUF نیاز اندکی به بهینه سازی تنظیمات صدا برای گفتگو، مشاهده فیلم یا آرامش با موزیک‌های مورد علاقه شما دارد. محافظ فیزیکی روی برد، طراحی پیشرفته مهندسی و اجزای حرفه‌ای روی خروجی صدا نتیجه می‌دهند و صدا دارای شفافیت و دقت استثنایی است.

  Audio Shielding اطمینان از جداسازی آنالوگ و دیجیتال و کاهش تداخل چندجانبه
  Unique de-pop circuit نویز اولیه صدا را برای تمام خروجی‌های صوتی کاهش می‌دهد
  Audio amplifier بهترین کیفیت صدا را برای اسپیکر و هدفون تقویت می‌کند.
  طراحی ویژه مدار لایه‌های کانال چپ و راست را جداسازی می‌کند تا از کیفیت سیگنال حساس صدا محافظت کند.

  ویژگی‌های پردازنده و تراشه اینتل

  آماده برای Intel® Core i7 Processor LGA2011-v3

  این مادربرد از پردازنده‌های Intel® Core i7 در سوکت LGA2011-v3 پشتیبانی می‌کنند و دارای کنترلر درونی حافظه و PCI Express برای پشتیبانی از حافظه‌های DDR4‌چهار کانال (8 DIMM) و 28/40 مسیر PCI Express 3.0/2.0 هستند.

  تراشه Intel® X99 Express

  تراشه Intel® X99 یک تراشه با طراحی مجزا است که از پردازنده‌های Intel® Core i7 سوکت LGA2011-v3 پشتیبانی می‌کند. این تراشه دارای عملکرد ارتقا یافته با بکارگیری لینک‌های نقطه‌به‌نقطه است که پایداری پهنای باند را افزایش می‌دهد. علاوه بر این X99 امکان استفاده از 6 درگاه USB 3.0، 10 درگاه SATA 6Gbit/s را برای انتقال سریع داده‌ها فراهم کرده است.