SABERTOOTH Z97 MARK S

  SABERTOOTH Z97 MARK S

  نگارش محدود، مادربرد TUF ATX Intel® Z97 با استتار قطبی مجهز به پنل پشت تقویتشده و سیستم خنککننده فعال برای اطمینان مداوم.

  • • سوکت LGA1150 برای پشتیبانی از پردازندههای i7/i5/i3/Pentium/Celeron نسل چهارم، نسل چهارم جدید و نسل پنجم
  • • تراشه Intel Z97 Express
  • • Arctic Camo Thermal Armor همراه با Flow Valve – دفع حرارت با تقویت جریان هوا
  • • Arctic Camo TUF Fortifier – حفاظت در برابر آسیب و بهبود خنککنندگی
  • • White Dust Defenders – بهینهسازی فن
  • • TUF ICe – فرمانده کل سیستم خنک کننده
  • • Thermal Radar 2 – تنظیمات پیشرفته فنها، خنککنندگی کامل سیستم
  • • قطعات TUF (خازنهای TUF 10K Ti-Caps، آلیاژهای جدید Choke و MOSFETهای TUF، مورد تایید استانداردهای نظامی) –آماده برای ماموریتهای دشوار
  • • انعطاف در ارتقا با نهایت سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه در کارتهای ASUS USB 3.1 >>بیشتر بدانید
  Product Image
  TUF New Alloy Chokes
  TUF Thermal Armor with Flow Valve
  Exclusive Limited Edition
  TUF Fortifier
  TUF ICe
  TUF 10K Ti-Caps
  TUF MOSFETs
  New DIGI+ Power Control
  Intel LGA1150 Socket
  Front USB 3.0 Header
  Intel Z97 Chipset
  CrossFireX/SLI Support
  USB 2.0
  DisplayPort
  LAN
  Audio Jacks
  USB BIOS
  HDMI
  USB 3.0
  Optical output
  داستان طراحی
  خلق شگفتانگیز Sabertooth Z97 Mark S جدیدترین شاهکار ما با خلاقیت درخشان خلق شده است
  خلاقیت مورد تحسین
  برتریهای فنی
  این مادربرد جذاب، اولین بار در نمایشگاه کامپیوتکس 2014 به نمایش درآمد و با نام رمز Sabranco معرفی شد که تلفیقی از کلمه Saber و branco (به زبان پرتغالی یعنی سفید) بود و اغلب بازدیدکنندگان اشتیاق خود از این مادربرد را بیان کردند. اکنون این هیولا تکمیل شده و آماده برای سیستم شما است، ما آن را Sabertooth Z97 Mark S نامیدیم!
  بهترین ساختار برای
  تمام سطوح
  برای ایجاد یک الگوی منحصربهفرد استتار، مهندسان ما برترین تکنیکهای چاپ را برای اولین بار در جهان بکار گرفتهاند. این فناوری هوشمندانه، ظاهر پیشرفته و درخشان را حتی برای پیچیدهترین ساختارها تضمین میکند تا Sabertooth Z97 Mark S نمای جذاب خود را برای همیشه حفظ کند و در سیستم شما مورد توجه باشد!
  الهام گرفته از روح شکستناپذیر ببر
  قسمت پشت Sabertooth Z97 Mark S با دو حرف چینی آراسته شده است که به معنی روح ببر هستند. Sabertooth سختترین شرایط از بیابانهای گرمسیری تا کوهستانهای منجمد را تحمل میکند. Sabertooth Z97 Mark S با استقامت بیپایان طراحی شده است و به همین دلیل دارای روح شکستناپذیر ببر است!
  اولین مادربرد ما
  با مدار چاپی سفید
  Sabertooth Z97 Mark S اولین مادربرد با مدار چاپی سفید از ASUS TUF است که دارای ابعاد اضافی است و میدانیم از آن خشنود خواهید شد. فناوری خلاقانه hydrographics به این معنی است که Sabertooth Z97 Mark S رنگ سفید خود را همیشه حفظ میکند!
  کمو قطبی، تجهیزات TUF
  ما Sabertooth Z97 Mark S را برای استقامت خلق کردیم و دارای یک تصویر چشمنواز است! طراحی نمای سفید برفی بازتابی از خنککننده فوقالعاده پربازده TUF است ضمن اینکه نمای استتار قطبی، نماد دوام بینهایت مادربرد است.
  نگارش محدود اختصاصی –
  برای شما شمارهگذاری شده
  Sabertooth Z97 Mark S واقعا خاص و نادر است. ما تعداد محدودی از این مادربردهای زیبا را تهیه کردهایم که هر یک دارای شماره هستند. خاص، نادر، با نشان قطب شمال و سرسخت، کدام شماره برای شما خواهد بود؟
  نهایت خنککنندگی
  Arctic Camo Thermal Armor هم Tراه با Flow Valve دفع حرارت با تقویت جریان هوا

  TUF Thermal Armor فراتر از یک پوشش خنککننده با پوشش نظامی است، این سپر حرارتی جریان هوا را برای خنککنندگی سریع توسط دو فن تقویت میکند. فناوری جریان هوای معکوس باعث دفع گرد و غبار و دور شدن آنها از سینک خنککننده رگولاتورهای ولتاژ (VRM) میشود. در همین حال طراحی اختصاصی دریچههای جریان هوا، تماس لولههای هدایت حرارت با هوا را کنترل میکند و برای استفاده از خنککنندههای مایع نیز عالی است!

  بیشتر بدانید
  بازگشت
  Z97 Thermal Armor ترکیبی از طراحی و عملکرد است که با فناوری خلاقانه جریان هوای معکوس ارتقا یافته و گرد و غبار را از سینک حرارتی رگولاتورهای ولتاژ VRM دور میکند!

  کانالهای هوای ایجاد شده توسط Thermal Armor، خنککنندگی هدفمند را برای اجزی مهم مانند VRM، چوکها و خازنها فراهم میکند. عملکرد این خنککننده با نصب کاور مخصوص درگاههای پشت تقویت میشود.

  این خنککننده اضافی میتواند برای روشهای مختلف خنککنندگی پردازنده استفاده شود.
  باز کردن دو دریچه مسیر هوا، باعث افزایش چرخش هوا برای خنکسازی توسط هوا میشود.
  ضمن اینکه بازگشت دریچهها باعث تمرکز جریان هوا توسط کانالهای سپر حرارتی میشود که هنگام استفاده از خنککنندههای مایع ایدهآل است.
  حفرههای همرفتی در مدار چاپی
  این منافذ با موقعیت دقیق خود به بهبود جریان هوا کمک و خنککنندگی موثر فضای زیر برد را تامین میکنند تا دوام و پایداری سیستم افزایش یابد.
  مشاهده ویدیو
  بازگشت
  Thermal Radar 2 تنظیمات بهینه فن و خنککننده کامل سیستم

  Z97 Thermal Radar 2 میتواند کنترل کامل فن در کارت گرافیک ASUS و فنهای کیس را در اختیار شما قرار دهد!

  فناوری غبارزدایی با چرخش معکوس فن کمکی Thermal Armor ذرات ریز را به سمت خارج کیس میدمد. توسط چندین گیرنده روی برد و کابل مقاومت گرمایی امکان نظارت مداوم بر حرارت کارت گرافیک و سایر قطعات مهم را خواهید داشت و میتوانید با یک کلیک، تنظیمات را به صورت دستی یا خودکار انجام دهید .
  بیشتر بدانید
  بازگشت
  مدیریت فن در Z97 Thermal Radar 2 توسعه پیدا کرده و اکنون میتوانید فنها در کارت گرافیک ASUS و چندین فن در کیس را نیز کنترل کنید.
  با تنظیمات قابل تغییر برای هر یک از فنها، میتوانید فناوری ضدغبار را تنظیم کنید تا طول عمر مادربورد را افزایش دهید. توسط یک سوییچ روی کامپیوتر شما و فناوری غبارزدایی، فن بطور موقت در خلاف جهت میچرخد تا قبل از بازگشت به چرخش نرمال، غبار را به سمت بیرون کیس بدمد. حتی میتوانید نظارت کنید و روی آنها مدیریت داشته باشید و برای هر کدام از فنها یک نام انتخاب کنید. با کنترل فنهای سیستم میتوانید میان سکوت، خنککنندگی و عملکرد توازن برقرار کنید.
  همچنین تمام فنهای سیستم با یک کلیک قابل کنترل هستند. بر اساس مشخصات هر کدام از فنهای متصل به مادربرد، میتوانید پروفایل کلیه فنها را به سرعت بهینهسازی کنید.
  شما دقیق خواهد بود، همانگونه که انتظار دارید. ضمن اینکه با افزایش ولتاژ شدت ارزیابی حرارتسنجهای اضافی پردازنده بیشتر میشود و معیار دقیقی از عملکرد سیستمخنککننده پردازنده را مشخص میکنند. با نمایش گزارش لحظهای از وضعیت حرارتی در محدوده پردازنده و کارت گرافیک، کنترل فنهای سیستم
  ولتاژ، حرارت و سرعت فنهای مهم در طول زمان ثبت میشوند تا تاریخچهای از وضعیت سیستم داشته باشید و بر همین اساس فعالیتهایی برای بهبود آن انجام دهید.
  DIGI+ Power Control یکی از مهمترین بخشهای طراحی در مادربورد است و سری TUF علاوه بر کنترل دقیق ولتاژ پردازنده، بهینهسازی جامع حافظه را پیشنهاد میدهد. استفاده از بهترین کارایی و پایداری توان باعث کاهش اتلاف ولتاژ میشود و اجرای دقیقتر پردازنده و حافظه را تامین میکند.
  بازگشت
  TUF ICe فرمانده کل سیستم خنک کننده
  تیم مهندسی ASUS TUF یک ریزتراشه جدید را ساخته است که نظارت فوق دقیقی بر دما و کنترل فنها دارد.
  با TUF Ice میتوانید مطمئن باشید که نظارت بر گیرندههای حرارتی روی برد و فنها همواره دقیق است و این فرآیند از طریق اجرای دستی یا خودکار از طریق یک کلیک، انجام میشود.
  آزمون اطمینان
  Arctic Camo
  TUF Fortifier
  TUF Fortifier خنککنندگی و استحکام برد را بهبود میدهد

  TUF استحکام و خنککنندگی زیادی را از طریق TUF Fortifier ارائه میکند. پنل مسلح پشتی استحکام مادربورد تحت فشار کارت گرافیک و خنککنندههای سنگین پردازنده را تضمین میکند و خطر آسیب به مدار و خمیدگی برد را به حداقل میرساند.

  TUF Fortifier شامل یک پد حرارتی است که بطور قابل توجهی حرارت را از اطراف رم و سایر بخشها دور میکند و به شکل خلاقانهای دمای فعالیت سیستم را تا 7 درجه سانتیگراد کاهش میدهد!

  بیشتر بخوانید
  بازگشت
  • حفاظت از برد در برابر آسیبهای ناشی از خمیدگی
   TUF Fortifier دارای یک صفحه مقاوم در پشت برد است تا مادربرد زیر فشار کارتهای سنگین گرافیکی و خنککنندههای پردازنده خم نشود. کاهش خمیدگی برد به معنی پایان آسیبهای ناشی از خمش برد است. همچنین TUF Fortifier مانع از خراشیدگی ناشی از لحیمهای تیز میشوند و کاربران هنگام نصب آسیب نمیبینند.
  • از تمام پنل پشت به عنوان سینک خنککننده استفاده کنید
   TUF Fortifier از یک پد حرارتی استفاده میکند که به مادربرد متصل شده است و تمام پنل پشت را به یک سینک فوقالعاده بزرگ برای دور کردن حرارت از اجزای کلید مانند VRM و MOSFETها تبدیل میکند.
  بازگشت
  TUF Components مورد تایید برای اجرای وظایف دشوار
  10K Ti-Caps: بیش از 20 درصد مقاومت حرارتی بهتر و 5 برابر طول عمر بیشتر
  آلیاژهای جدید چوک TUF: 13.6 درصد خنککنندگی بیشتر با دوام بینظیر
  TUF MOSFETs: MOSFETهای مورد تایید با استانداردهای نظامی با میزان RDS پایین
  *RDS پایین به معنی کارایی بهتر توان است و در نتیجه حرارت کمتری به عنوان یک محصول جانبی فعالیت MOSFET تولید میشود.
  بیشتر بخوانید
  بازگشت
  آلیاژهای جدید Chokeها در رده TUF

  چوکهای آلیاژی با استانداردهای سطح نظامی، 18.5 درصد محدوده دفع حرارت بیشتری دارند به همین دلیل تا 13.6 درصد خنکتر هستند که به معنی طول عمر بیشتر رایانه شما است.

  خازنهای TUF 10K Ti-Caps

  خازنهای منحصر به فرد متالیک ژاپنی مورد تایید استانداردهای نظامی هستند و 20 درصد دامنه حرارتی بیشتر و 5 برابر عمر طولانیتر را ارائه میکنند.


  TUF MOSFETs

  همچنین TUF MOSFETها با RDS پایین موفق به قبولی در آزمونهای سطح نظامی برای اجرای وظایف دشوار شدهاند.

  استاندارد نظامی Low RDS(on)
  TUF MOSFETs دارد دارد
  Other MOSFETs دارد ندارد

  *RDS پایین به معنی کارایی بهتر توان است و در نتیجه حرارت کمتری به عنوان یک محصول جانبی فعالیت MOSFET تولید میشود.

  بازگشت
  سفید
  محافظان گرد و غبار*
  مقابله با غبار، افزایش طول عمر
  DRAM*
  SATA & USB3.0
  درگاه**
  I/O Ports

  طراحی TUF ، از پورتهای پنل پشتی ، شکافهای توسعه و حافظه و کانکتورهای مهم در برابر غبار و ذرات ریز که عملکرد سیستم را در طول زمان کاهش میدهند، محافظت میکند. استفاده از فیلترها، عدم ورود گرد و غبار از فنهای پنل پشت به قسمت برد را تضمین میکنند و حفاظ Dust Defenders در برابر گرد و غبار مقاومت میکند تا رایانه عملکرد بهینهای در شرایط پایدار به مدت طولانی داشته باشد.

  * Dust Defenders درگاه PCIe و DRAM در نمای سفید
  طراحی ماندگار
  Server-grade Tests روشهای تست پایداری

  TUF به ارائه یک راهحل جامع افتخار میکند و این به معنی اجرای آزمونهای متعدد است. ما دوام سیستم را بطور کامل ارزیابی میکنیم و مادربردهای ما تغییرات شدید حرارتی (شوکهای حرارتی) را تحمل میکنند، آزمونهای دشوار MTBF برای سنجش زمان متوسط بروز نقص و بسیاری دیگر از تستهای جامع در سطح سرورها برای ارزیابی این محصولات انجام میشود تا بدانید مادربردهای TUF در هر شرایطی قابل اعتماد هستند.

  5 سال تعهد ، ضمانت اطمینان

  تمام مادربردهای TUF با اجزای مورد تایید برای کاربردهای نظامی و با تحمل تستهای حرارتی مخصوص سرورها تولید میشوند و شامل 7000 ساعت تست سازگاری با بیش از 1000 ابزار مختلف هستند. برای اعتماد شما TUF مقاوم ساخته شده است و به همین دلیل هر یک از این مادربردها 5 سال ضمانت میشوند.

  TUF ESD Guards حفاظت قوی ESD برای افزایش عمر قطعات

  تخلیه الکترواستاتیک (ESD) بطور ناگهانی اتفاق میافتد و اثرات مخرب آن به آسانی دست کم گرفته میشود. محافظهای TUF ESD با استانداردهایی بررسی شدهاند که دو برابر شدیدتر از استانداردهای رایج صنعتی است و تضمین میکند تخلیه الکترواستاتیکی از تمام اجزای روی برد به درستی انجام شود که این موضوع به معنی افزایش عمر محصول است.

  کانکتورهای کیبورد و ماوس: دیودهای اضافی مهار ولتاژ گذرا (TVS) در مدار
  کانکتورهای USB 3.0/2.0: استفاده از دیودهای مهار ولتاژ گذرا (TVS) در مدار و محافظ خازن برای بستههای دوخطی و اتصالات سطحی
  کانکتورهای صدا: حفاظ خازن در هر دو مدار خروجی صدای جلویی و پشتی
  درگاه شبکه: حفاظت دیودهایESD مهار ولتاژ گذرا (TVS) در مدار شبکه کابلی توسط کانکتورهای ضدنوسان مقاوم انجام میشود که حفاظت در برابر رویدادهای شدید مانند رعد و برق را افزایش میدهد.
  بهترین بایوس UEFI مورد تحسین رسانهها

  کنترل روان ماوس در محیط گرافیکی بایوس در هر دو حالت EZ و Advanced Mode بهبود یافته است. این ویژگی به سود کاربران تازهکار و اورکلاکرهای حرفهای است.

  Map to MyFavorite:به سرعت تنظیمات را پیدا و ابزارهای مورد نظر خود را به لیست علاقمندیها اضافه کنید!
  راهنمای اورکلاک و RAID توسط EZ Tuning:فقط سختافزار خود را انتخاب کنید و با استفاده از سناریوهای آسان، عملکرد سیستم را افزایش دهید یا پیکربندی RAID را برای بازیابی و پشتیبانگیری سریع اجرا کنید.
  EZ XMP: عملکرد حافظه را با یک کلیک افزایش دهید!
  کنترل فنها با تنظیمات گرافیکی: منحنی را به سادگی توسط ماوس جابجا کنید و عملکرد هر یک از فنها را بهینه سازید.
  نظارت مستمر سختافزاری: بهرهمندی فوری از اطلاعات اجزای حیاتی سیستم!
  EZ Mode
  • پروفایل فن: اطلاعات کامل فن پردازنده و کیس برای خنککنندگی فوری!
  • اطلاعات SATA: نمایش جزییات درگاه SATA تا به آسانی آن را تشخیص دهید!
  • تنظیم سریع زمان: از ماوس برای کنترل تاریخ و ساعت استفاده کنید!
  • =
  • EZ XMP: عملکرد حافظه را با یک کلیک افزایش دهید!
  Advanced Mode
  • میانبرها: برای ساخت میانبر به تنظیمات مورد علاقه خود، دکمه اینتر را فشار دهید یا یکی از میانبرهای موجود را انتخاب کنید و با کلید F4 مستقیما به آنجا بروید!
  • Quick Notes: یادداشتبرداری کنید و ایدههای مرتبط به بایوس را به آسانی و به سرعت ثبت کنید!
  • فهرست آخرین فعالیتها: آخرین فعالیتها را دنبال کنید و پروفایل مورد نظر خود را در درایو USB ذخیره کنید!
  • تغییر نام SATA: نام پورتهای SATA را برای تشخیص صحیح تغییر دهید.

  توسط کارت USB 3.1 میتوانید فورا بهسرعت فوقالعاده 10 گیگابیت بر ثانیه ارتقا یابید

  ایسوس اولین کارت USB 3.1 در جهان را با بهترین سازگار با این مادربردها برای شما فراهم کرده است.
  - - انتقال اطلاعات با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه، دو برابر USB 3.0
  - - انتخاب از کانکتورهای USB 3.1:
  1. نوع A پرطرفدار و سازگار با نسخههای قبلی
  2. نوع C سازگار با امکانات آینده
  - - سازگار با انواع درگاههای PCIe x4, x8, x16
  - - سرعت را با ASUS USB 3.1 حتی بیش از USB 3.1 افزایش دهید
  ابزار Boost
  *لازم است بایوس و درایور بهروزرسانی شود

  شکسته از تولید محتوا!

  فناوری اختصاصی USB 3.0 Boost سرعت انتقال اطلاعات را تا 170 درصد نسبت به سرعت استاندارد تقویت میکند ضمن اینکه ارتباط SATA Express نیز دادهها را تا سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه ذخیره و بازیابی میکند. این به معنی اجرای روان کارها در هر ساعت و در تمام روزها است دیگر نیازی نیست دستان خود را بکوبید و منتظر بمانید تا یک عکس منتقل یا یک فایل ذخیره شود! علاوه بر این فناوری اختصاصی Turbo LAN را هم بدست میآورید که بهصورت خودکار ارتباط اینترنتی شما را برای سریعترین و روانترین سرعت انتقال فایل بهینه میکند. TUF Z97 حتی به شما در راهاندازی چندین مانیتور کمک میکند تا پایداری کامل را در وضوح 4K UHD داشته باشید.

  همین امروز به سرعت فوقالعاده
  Thunderbolt ارتقا دهید

  سری ASUS ThunderboltEX II اولین مدلهای مورد تایید اینتل برای استفاده از کارت توسعه Thunderbolt 2 هستند و هر زمان که بخواهید انعطاف لازم برای ارتقا به فناوری Thunderbolt را فراهم میکند. از پهنای باند دوطرفه با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه لذت ببرید که چهار برابر سریعتر از نسل سوم USB است! همزمان با استفاده از ابزارهایی که نیازمند پهنای باند بسیار بالا هستند، ویدیوهایی با جزییات شگفتانگیز را روی نمایشگرهای 4K/UHD تجربه کنید.

  طراحی صوتی TUF

  طراحی صوتی TUF نیاز اندکی به بهینهسازی تنظیمات صدا برای گفتگو، مشاهده فیلم یا آرامش با موزیکهای مورد علاقه شما دارد. محافظ فیزیکی روی برد، طراحی پیشرفته مهندسی و اجزای حرفهای روی خروجی صدا نتیجه میدهند و صدا دارای شفافیت و صحت استثنایی است.

  Shielding جداسازی فیزیکی آنالوگ و دیجیتال، تداخل چندجانبه را کاهش میدهد.
  Audio amplifier بهترین کیفیت صدا را برای اسپیکر و هدفون تقویت میکند.
  Unique de-pop circuit نویز اولیه صدا را برای تمام خروجیهای صوتی کاهش میدهد
  طراحی ویژه مدار لایههای کانال چپ و راست را جداسازی میکند تا از کیفیت سیگنال حساس صدا محافظت کند.
  PC DIY has never been easy like this

  ما میدانیم چگونه از رایانه استفاده میکنید. از راهاندازی، تنظیمات، نظارت بر سیستم و بهروزرسانی سختافزار، همه تلاش ما این است که زندگی را ساده کنیم. به همین دلیل هیچگاه از توسعه و استفاده از تجربههای شخصی و فرصت هیجانانگیز و لذتبخش ساخت یک سیستم بدون زحمت دست برنمیداریم.

  بیشتر بخوانید
  نصب آسان یک رایانه با ASUS Q-Design شروع میشود
  Q-design
  • Q-DIMM - خروج آسان حافظه حتی زمانی که با کیسهای کوچک کار میکنید، فقط کافی است یک گیره را به سمت پایین فشار دهید و رم را در جای خود قرار دهید یا آن را خارج کنید، نصب رم هیچگاه انقدر ساده نبوده است.
  • Q-Slot – خروج بدون زحمت ابزارهای PCI Express یک گیره بزرگ بالدار بهراحتی در دسترس است. کافی است گیره Q-Slot را بهآرامی بفشارید تا کارت گرافیک خارج شود. نصب یا خروج کارتهای گرافیک بزرگ هیچگاه تا این اندازه بیزحمت نبوده است.
  • Q-Connector اتصال ساده، سریع و دقیق دیگر لازم نیست نگران کابلهای پنل جلوی کیس باشید. فقط کابل را به Q-Connector یکتکه متصل کنید و آن را در جای خود قرار دهید. همین!
  • Q-Shield امن و راحت برای انگشتان برخلاف سایر قابهای پنل پشت که دارای لبههای تیز هستند، Q-Shield اختصاصی ما نرم و قابلانعطاف است تا از بریدن دستان شما محافظت کند.
  • عیبیاب Q-LED مشکل را در پردازنده، حافظه، کارت گرافیک یا بوت نشان میدهد و میتوانید هر مشکلی که ایجاد شود را به سرعت عیبیابی و درمان کنید. وقت خداحافظی با آن مشکلات بیپایان فرا رسیده است!
  AI Suite 3
  یک گام تا دسترسی به قابلیتهای خلاقانه ایسوس

  ASUS AI Suite 3 تجربه تازهای از یک رابط کاربری جذاب برای کاربران است که از مانیتورهای بزرگ نیز پشتیبانی میکند. این ویژگی تمام قابلیتهای انحصاری ایسوس را در یک مجموعه در دسترس قرار داده است و امکان نظارت بر اورکلاک، مصرف انرژی، سرعت فنها، ولتاژ و موارد دیگر را فراهم میکند. این برنامه همهکاره، قابلیتهای متنوع و آسانی را پیشنهاد میدهد بدون اینکه میان برنامههای مختلف نیازی به جابجایی داشته باشید.

  Push Notice
  حین حرکت بر وضعیت رایانه نظارت کنید.

  اگر تاکنون علاقه داشتهاید زمانی که بیرون از منزل یا محل کار هستید از وضعیت رایانه اطلاع پیدا کنید، Push Notice میتواند شما را آگاه نگه دارد! زمانی که وضعیت رایانه تغییر میکند، Push Note فورا یک هشدار روی تبلت یا موبایل برای شما ارسال خواهد کرد. همچنین میتوانید یادداشتهای در حال مطالعه یا وب سایتی که مشغول تماشای آن بودید را به ابزارهای هوشمند منتقل کنید. فرقی نمیکند کجا هستید همهچیز تحت کنترل است.

  بازگردانی بایوس با USB
  فلش آسان بایوس با اتصال یک سختافزار هماهنگ

  قابلیت سختافزاری USB BIOS Flashback به کاربران اجازه میدهد نسخه جدید بایوس UEFI را حتی بدون وجود پردازنده و رم نصب کنند. کافی است درایو USB حاوی فایل بایوس را متصل کنید و بعد از نصب پاور با فشار ROG Connect، USB BIOS Flashback، دکمه BIOS BFLK روی برد و دکمه Reset را برای 5 ثانیه نگه دارید. یک بهروزرسانی راحت!

  • پاور را متصل کنید
  • درایو USB را وصل کنید
  • دکمه را فشار دهید* *وجود دکمه و محل آن با توجه به مدل مادربرد متغیر است. لطفا به دفترچه راهنما مراجعه کنید.
  EZ Flash 2
  بهروزرسانی آسان بایوس از طریق USB بدون نیاز به سیستمعامل

  قبل از اینکه وارد سیستمعامل شوید از طریق یک فلش درایو بهآسانی بایوس را آپدیت کنید. این کار تنها با چند کلیک انجام میشود و نیازی به فلاپی یا ابزارهای تحت سیستمعامل نیست.

  بازگشت