TROOPER B150 D3

  TROOPER B150 D3

  مادربرد خوش قیمت TUF B150 ATX مجهز به قطعات رده نظامی و فناوری‌های خنک‌کننده برای تضمین عملکرد پایدار و مداوم

  • پایداری TUF Certified 24/7- اطمینان مورد تایید توسط آزمون‌های دشوار
  • TUF LANGuard – حفاظت انحصاری LAN در رده نظامی
  • TUF ESD Guards 2 - 2 برابر حفاظت بیشتر ESD برای افزایش عمر قطعات
  • TUF Audio Design – سپر نورانی LED و کاهش نویز
  • TUF Thermal Radar Core – خنک‌کننده کامل سیستم، تنظیمات اختصاصی فن‌ها
  • قطعات TUF (خازن، چوک‌ها و ماسفت‌ها: مورد تایید توسط استانداردهای نظامی) آماده برای ماموریت‌های دشوار
  Product Image
  1 TUF MOSFETs
  2 TUF Choke
  3 USB 3.0
  4 CrossFireX Support
  5 TUF Caps
  6 DIGI+ VRM
  7 Dual Ch. 2 DIMMs DDR3 Support
  8 Intel LGA1151 Socket
  9 Intel B150 chipset
  10Front USB 3.0
  11 All PCIe 3.0 Slots
  12 All SATA 6Gb/s Support

  داستان طراحی سری Trooper

  کاملا TUF. تضمین پایداری.

  مادربردهای سری TUF TROOPER با روح خالص سری TUF انباشته شده‌اند و قادر هستند تحت سخت‌ترین شرایط و سنگین‌ترین فشارها به بقای خود ادامه دهند. مهندسان ما برای ساخت TROOPER روی پایداری TUF به عنوان یک اصل بنیادی تمرکز کرده‌اند تا بر تمام شرایط غلبه کنند. نتیجه این رویکرد، مادربردهایی هستند که سرسخت تولید شده‌اند و تا پایان ماموریت به دقت راه خود را ادامه می‌دهند این مدل‌ها قابلیت اطمینان را در سطح جدیدی از طول عمر محصول تعریف کنند. شما تضمینی برای کیفیت نیاز داشتید تا بطور 24-7 استقامت کند پس به سری TUF TROOPER نیاز دارید.

  پایداری 24-7

  شما به استقامت 24-7 نیاز داشتید ما هم آن را ارائه کردیم! مادربردهای TUF تحت سخت‌ترین آزمون‌های موجود در صنعت قرار گرفته‌اند تا اطمینان یابیم برای انجام وظیفه در تمام سناریوها آماده هستند. در آزمایشگاه تحقیق و توسعه ما، به آنها حرارت دادیم، آنها را خم کردیم، به آنها شوک دادیم، آنها را پرتاب کردیم تا بدانید مادربرد TUF شما برای استقامت 24-7 آماده است.

  5 سال خدمات

  گارانتی پایداری

  تمام مادربردهای TUF توسط قطعاتی با کاربرد مورد تایید نظامی تولید شده‌اند و تحت شدیدترین تست‌ها در سطح تنش سرور‌ها قرار گرفته‌اند. TUF برای جلب اعتماد شما آماده است به همین دلیل هر یک از این مادربردها با 5 سال خدمات پس از فروش تضمین می‌شوند.

  *این سرویس از استانداردهای منطقه‌ای و خط‌‌‌مشی خدمات پیروی می‌کند.

  محافظ قدرت سیگنال

  حفاظت موثر برای کاهش تداخل سیگنال‌های توان

  یک مسیر محافظ میان تنظیم‌کننده‌های (VRM) جدید ولتاژ Digi+ و درگاه‌های ورودی و خروجی قرار گرفته‌ است تا بطور قابل توجهی تداخل سیگنال‌های توان را کاهش دهد و باعث بهبود پایداری و سازگاری میان ابزارهای متصل به سیستم شود.

  TUF LANGuard

  محافظ انحصاری LAN در سطح نظامی

  سوکت TROOPER H110 D3's TUF LANGuard مجهز به فناوری پیشرفته تجمیع سیگنال‌ها و برترین خازن‌های سطحی است تا توان را در سطح نظامی بهبود دهد، TUF LANGuard برای انجام وظایف دشوار آماده است و از مادربرد شما در برابر صاعقه و الکتریسیته ساکن محافظت ‌می‌کند.

  TUF ESD Guards 2

  2 برابر حفاظت قوی‌تر در برابر تخلیه الکترومغناطیس برای افزایش طول عمر قطعات

  تخلیه الکترومغناطیسی (ESD) بطور ناگهانی رخ می‌دهد و اثرات مخرب آن معمولا دست کم گرفته می‌شود. فناوری TUF ESD Guards 2 این ظرفیت را به دو برابر استانداردهای رایج افزایش می‌دهد همچنین تست‌هایی که بر پین‌های کانکتور USB در پنل پشتی انجام می‌شود نیز 30 درصد بالاتر از استانداردهای قبلی TUF است تا مطمئن شویم تخلیه الکترومغناطیسی در تمام اتصالات روی برد به درستی انجام می‌شود و این به معنی افزایش طول عمر قطعات است.

  * USB/LAN/DVI/D-sub

  • 1کانکتورهای صدا

   حفاظ خازن‌ در هر دو مدار خروجی صدای جلویی و پشتی2

  • 2درگاه شبکه

   حفاظت دیودهایESD مهار ولتاژ گذرا (TVS) در مدار شبکه کابلی توسط کانکتورهای ضدنوسان مقاوم انجام می‌شود که حفاظت در برابر رویدادهای شدید مانند رعد و برق را افزایش می‌دهد.

  • 3درگاه‌های USB

   استفاده از دیودهای مهار ولتاژ گذرا (TVS) در مدار و محافظ خازن برای بسته‌های دوخطی و اتصالات سطحی.

  • 4D-Sub/DVI

   دیودهای اضافی مهار ولتاژ گذرا (TVS) برای محافظت از عملکرد D-Sub و DVI.

  • 5کانکتورهای کیبورد و ماوس

   دیودهای اضافی ESD روی مدار برای مهار ولتاژ گذرا (TVS)

  قطعات TUF

  مورد تایید برای ماموریت‌های دشوار

  خازن‌های TUF:
  110% مقاومت بیشتر در برابر حرارت بالا و 1.5 برابر افزایش طول عمر.

  TUF MOSFETs :
  MOSFET‌های مورد تایید رده نظامی با RDS (on) پایین*

  TUF Chokes :
  چوک‌های TUF مورد تایید رده نظامی برای پایداری شکست‌ناپذیر و افزایش طول عمر سیستم شما.

  *RDS پایین به معنی کارایی بهتر توان است و در نتیجه حرارت کمتری به عنوان یک محصول جانبی فعالیت MOSFET تولید می‌شود.

  طراحی صوتی TUF

  طراحی صوتی TUF نیاز اندکی به بهینه سازی تنظیمات صدا برای گفتگو، مشاهده فیلم یا آرامش با موزیک‌های مورد علاقه شما دارد. محافظ فیزیکی روی برد، طراحی پیشرفته مهندسی و اجزای حرفه‌ای روی خروجی صدا نتیجه می‌دهند و صدا دارای شفافیت و صحت استثنایی است.

  • 1سپر صوتی با LED نورانی
   اطمینان از جداسازی آنالوگ و دیجیتال و کاهش قابل توجه تداخل در یک مسیر جذاب نورانی

  • 2Unique de-pop circuit :
   نویز اولیه صدا را برای تمام خروجی‌های صوتی کاهش می‌دهد

  • 3طراحی ویژه مدار
   لایه‌های کانال چپ و راست را جداسازی می‌کند تا از کیفیت سیگنال حساس صدا محافظت کند.

  نهایت خنک‌کنندگی

  Thermal Radar CORE

  خنک‌کننده کامل سیستم. بهینه‌سازی تنظیمات فن

  ASUS TUF Thermal Radar Core مدیریت جامع سیستم خنک‌کننده را به سرعت، با سهولت و امنیت فراهم می‌کند. کنترل قابل تغییر به شما اجازه می‌دهد سرعت فن‌ها را بهینه‌ کنید و تنها با یک کلیک به تنظیم حرارت بپردازید. در مورد سادگی کار تنها با یک کلیک باید گفت به روز‌رسانی Thermal Radar Core نیز به آسانی انجام می‌شود و تنها با یک کلیک می‌توانید آپدیت جدید را چک کنید.

  • ارزیابی حرارتی
  • کنترل فن
  • تنظیمات حرارتی

  Thermal Assessment به شما اجازه می‌دهد زمانی که ناحیه پردازنده نیاز به خنک‌کنندگی بیشتری دارد تصمیم لازم را اتخاذ کنید تا کنترل فن‌ها با دقت بیشتری انجام شوند، زیرا این ویژگی بر اساس اطلاعات فوری حرارتی اجرا می‌شود. گیرنده‌ها دمای پردازنده را ثبت می‌کنند و می‌توانید بر اساس الگوی پردازشی خود تنظیمات را بهینه‌سازی کنید.

  توانایی تغییر تنظیمات برای هر یک از فن‌ها این امکان را فراهم می‌کند تا طول عمر مادربرد خود را افزایش دهید. شما می‌توانید روی فن‌های سیستم نظارت و مدیریت کنید حتی برای کنترل بهتر یک نام به هر یک اختصاص دهید تا بهترین توازن را میان سکوت، خنک‌کنندگی و عملکرد داشته باشید.

  همچنین می‌توانید تمام فن‌های سیستم را با یک کلیک بهینه‌سازی کنید. بر اساس مشخصات هر یک از فن‌های متصل به مادربرد، تمام پروفایل‌ها می‌توانند به سرعت اجرا شوند.

  نصب آسان رایانه

  نصب ایمن مادربرد

  نواحی خالی از قطعات برای کاهش خطر آسیب

  نصب مادربرد ایسوس شما اکنون ایمن‌تر از همیشه شده است. در اطراف تمام حفره‌های محل نصب مادربرد به کیس اکنون یک ناحیه خالی از قطعات به نام «منطقه امن» ایجاد شده است تا ریسک ناشی از اتصال کوتاه به دلیل تماس را کاهش دهد. در نتیجه می‌توانید با اطمینان رایانه خود را راه‌اندازی کنید!

  Q-Slot

  جداسازی آسان قطعات PCI Express

  یک گیره بالدار برای دسترسی و عملکرد آسان قرار داده شده است. کافی است گیره Q-Slot را به آرامی بفشارید تا کارت گرافیک رها شود. حتی نصب یا جداسازی کارت‌های گرافیک بزرگ نیز به این آسانی نبوده است!

  Q-DIMM

  جداسازی آسان حافظه

  حتی اگر با کیس‌های کوچک کار می‌کنید، فقط کافی است یکی از گیره‌ها را بفشارید و ماژول را از جای خود خارج کنید، ساده‌تر از این نمی‌شود!

  ویژگی‌های پردازنده و تراشه اینتل

  تراشه Intel® B150 Express
  تراشه Intel® B150 Express به صورت مستقل طراحی شده است و از پردازنده‌های نسل ششم اینتل Core™ i7/Core™ i5/Core™ i3/Pentium®/Celeron® روی سوکت LGA1151 پشتیبانی می‌کند. با بکارگیری پیونده‌های موازی نقطه به نقطه عملکرد این تراشه پیشرفت داشته است و امکان افزایش پهنای باند و پایداری بیشتر را فراهم می‌کند. این تراشه بطور پیش‌فرض تا 6 درگاه USB 3.0، 6 درگاه SATA 6Gbit/s و سرعت مسیرهای PCIe 3.0 برای انتقال سریع‌تر اطلاعات را فراهم می‌کند. ضمن اینکه تراشه Intel® B150 Express از عملکرد گرافیک یکپارچه پردازنده (iGPU) پشتیبانی می‌کند و می‌توانید از کارایی جدیدترین گرافیک مجتمع اینتل لذت ببرید.
  آماده برای پردازنده‌های نسل ششم اینتل سوکت LGA1151 Core™ i7/Core™ i5/Core™ i3/Pentium®/Celeron®
  این مادربرد از پردازنده‌های نسل ششم اینتل Core™ i7/i5/i3/Pentium®/Celeron® در سوکت LGA1151 همراه با کنترلر درونی گرافیک، حافظه و PCI Express پشتیبانی می‌کند و با خروجی گرافیکی روی مادربرد از طریق یک تراشه اختصاصی، دو کانال DDR3L (4 ماژول) و 16 مسیر PCI Express 3.0/2.0 برای عملکرد فوق‌العاده در بازی‌ها سازگار است.
  پشتیبانی از Intel® SBA
  Intel® SBA (Small Business Advantage) ترکیبی از سخت‌افزار و نرم‌افزار برای ایجاد قابلیت‌های یکپارچه امنیتی و بهره‌وری است که برای کسب و کارهای کوچک طراحی شده است. Intel® SBA نیازمند نصب راه‌اندازهای MEI (کیت نرم‌افزار میزبان AMT) است.

  پلتفرم مورد نیاز:
  Windows® 7 (32/64-bit) / 8.1 (64-bit) / 10 (64-bit)
  PCH همراه با پردازنده‌های اینتل Core نسل ششم (پلتفرم سری 100) همراه با نصب Intel® Management Engine (ME) 11.0 در حجم 6.5 مگابایت است.

  ویژگی‌های پردازنده و تراشه:
  Intel® Core™ i3/i5/i7 همراه با یکی از تراشه‌های B150، H170، Q170
  کیت نرم‌افزار Intel® Management Engine باید نصب شده باشد (Local Manageability Service و Intel ® Management Engine Interface باید نصب و راه‌ندازی شده باشند)
  * Local administrator rights روی ماشین هدف
  *برخی مدل‌ها بدون 6.5 مگابایت میان‌افزار Intel® Management Engine از Intel ® SBA پشتیبانی نمی‌کنند. لطفا برای جزییات بیشتر به برگه مشخصات فنی مراجعه کنید.

  *برای اطلاع از جدیدترین لیست CPU QVL (فهرست تولیدکنندگان مورد تایید) به سایت ایسوس به نشانی www.asus.com مراجعه کنید.

  • نهایت قدرت
  • پایداری 24-7
  • سیستم خنک‌کننده
  • نصب آسان رایانه
  X