TUF SABERTOOTH 990FX R3.0

  TUF SABERTOOTH 990FX R3.0

  AMD 990FX همراه با نورپردازی Aura RGB و دوام فوق العاده

  • نورپردازی Aura RGB - کنترل کامل RGB با تنوعی از تنظیمات پیش فرض و هیجان انگیز برای زیباسازی مادربرد
  • تخته مدار چاپی دیجیتال خاکستری و نشانگرهای Q-LED
  • SafeSlot این اسلات PCIe که مجددا بازآفرینی و تقویت شده است، با روش قالبگیری جدیدی ساخته شده تا با اتصال اسلات به یک فلز مستحکم، مقاومت بیشتری در برابر برش و ضربات از خود نشان دهد.
  • USB 3.1 آنبورد - سه درگاه Type-A و یک درگاه دوطرفه Type-C
  • قطعات TUF (‏چوک، خازن و ماسفت آلیاژی، مورد تایید استانداردهای نظامی)
  Product Image
  1 چوک از جنس آلیاژ TUF
  2 ماسفت های TUF
  3 4 درگاه USB 3.1
  ( 3 درگاه Type-A
  و1 درگاه Type-C )
  4 ایسوس SafeSlot
  5 پشتیبانی از 3-Way SLI /
  CFX
  6 کلاهک های TUF
  7 کنترل قدرت DIGI+
  8 پشتیبانی از رم های DDR3 دو کاناله
  9 سوکت AMD AM3+ CPU
  10 AMD 990FX
  11 USB 3.0 جلو
  12 AMD SB950
  13 اسلات M.2
  سرسخت در بیرون و درون
  خلاق و نوآورانه
  طراحی مقاوم. انتخاب ماندگار
  مادربرد استثنایی Sabertooth 990FX R3.0 با استفاده از الگوهای دیجیتالی که از تجهیزات نظامی الهام گرفته شده اند به خوبی مفهوم اتصال مستقیم TUF ایسوس را به نمایش می گذارد! علاوه بر قدرت فوق العاده و حیرت انگیز مادربرد Sabertooth 990FX R3.0، زیبایی خیره کننده و جدید این مادربرد تداعی کننده تجهیزات جنگی آینده می باشد.
  مادربرد خود را زیبا و نورانی کنید
  زیبایی هر سیستمی باید با میزان پشرفته بودن آن نیز متناسب باشد. فناوری جدید Aura ایسوس کنترل کامل نورپردازی را از طریق تنظیمات پیش فرض کاربردی ارائه می‌دهد.
  مادربرد خود را زیبا و نورانی کنید
  زیبایی هر سیستمی باید با میزان پشرفته بودن آن نیز متناسب باشد. فناوری جدید Aura ایسوس کنترل کامل نورپردازی را از طریق تنظیمات پیش فرض کاربردی ارائه می‌دهد.

  ثابت

  همیشه روشن

  موجی

  کم رنگ و پر رنگ می‌شود

  حرکات نامنظم

  خاموش و روشن می‌شود

  چرخه رنگ

  بین رنگ‌های رنگین کمان ناپدید می‌شود

  جلوه موسیقی

  بر اساس نوع موسیقی تغییر می‌کند

  SafeSlot در انتظار ثبت اختراع
  SafeSlot همان اسلات PCIe می‌باشد که توسط ایسوس، با هدف افزایش مقاومت و طول عمر آن، بازآفرینی و مهندسی شده است. این اسلات با استفاده از روند قالبگیری داخلی در یک مرحله تولید شده است و استفاده از فلز در طراحی‌اش، آن را بسیار قوی‌تر و مقاوم‌تر کرده است. اسلات جدید از طریق نقاط جوش اضافه محکم به تخته مدار چاپی مهار شده است.
  نشانگرهای Q-LED
  با طرحی الهام گرفته از کابین زرهی خلبان، می‌توانید قدرت و واکنش مادربرد خود را هنگام هشدار ببینید. این مادربرد پنج مرحله اساسی بوت را به وسیله نشانگرهای ال ای دی به شما نمایش می دهد.
  نهایت خنک کنندگی
  پورت‌های زرهی، خنک‌کننده جانبی
  محافظت قدرتمند همراه با ظرفیت افزایش جریان هوا
  پورت‌‌های ارتباطی در Sabertooth 990FX R3.0 با قدرت محافظت می‌شوند و همچنین نمای زیبایی هم دارند. اگر می‌خواهید یک فن اضافه کنید، زره پورت،‌جریان هوا را برای بهترین خنک‌کنندگی ممکن با کاهش دما تا 11 درجه سانتی گراد ، تقویت می‌کند.
  * از فن‌های 40 میلی‌متری پشتیبانی می‌شود و باید بطور جداگانه تهیه شود.
  THERMAL RADAR 2
  تنظیم سریع فن‌ها، کنترل کامل دمای سیستم
  Thermal Radar 2 به اکنون دارای 11 کانکتور برای فن‌ها است و می‌تواند از طریق TUF Detective 2 بطور وایرلس مدیریت فن‌ها را توسط تلفن‌های هوشمند یا تبلت انجام دهد. علاوه بر این چندین سنسور روی برد و کابل‌های سنجش گرمایی، امکان نظارت بر دمای کارت گرافیک و سایر اجزای مهم سیستم را بطور همزمان فراهم می‌کند.
  • تنظیم دما
  • کنترل فن
  • VGA
  • وضعیت دما
  • ضبط کننده
  • کنترل توان+DIGI
  همچنین تمام‌ فن‌های سیستم با یک کلیک قابل کنترل هستند. بر اساس مشخصات هر کدام از فن‌های متصل به مادربرد، می‌توانید پروفایل کلیه فن‌ها را به سرعت بهینه‌سازی کنید.
  SABERTOOTH 990FX R3.0 دارای تنظیمات قابل تغییر برای هر یک از 6 فن است و بیشترین کنترل روی خنک‌کنندگی و صدای سیستم را در اختیار شما قرار می‌دهد. می‌توانید روی هر یک از فن‌ها نظارت و مدیریت داشته باشید و با کنترل آنها بهترین توازن را میان صدای محیط، خنک‌کنندگی و عملکرد ایجاد کنید.
  مدیریت فن‌های Thermal Radar 2 در SABERTOOTH 990FX R3.0 توسعه یافته است و می‌توانید علاوه بر چندین فن در سیستم، فن‌های کارت گرافیک ایسوس خود را نیز کنترل کنید!
  با نمایش گزارش لحظه‌ای از وضعیت حرارتی در محدوده پردازنده و کارت گرافیک، کنترل فن‌های سیستم شما دقیق خواهد بود، همانگونه که انتظار دارید. ضمن اینکه با افزایش ولتاژ، شدت ارزیابی حرارت‌سنج‌های اضافی پردازنده بیشتر می‌شود و معیار دقیقی از عملکرد سیستم‌خنک‌کننده پردازنده را مشخص می‌کنند.
  ولتاژ، حرارت و سرعت فن‌های مهم در طول زمان ثبت می‌شوند تا تاریخچه‌ای از وضعیت سیستم داشته باشید و بر همین اساس اقداماتی برای بهبود آن انجام دهید.
  DIGI+ Power Control یکی از مهمترین بخش‌های طراحی در مادربرد است و سری TUF علاوه بر کنترل دقیق ولتاژ پردازنده، بهینه‌سازی جامع حافظه را پیشنهاد می‌دهد. استفاده از بهترین کارایی و پایداری توان باعث کاهش اتلاف ولتاژ می‌شود و اجرای دقیق‌تر پردازنده و حافظه را تامین می‌کند.
  پایداری مداوم 24 ساعته/ 7 روز هفته
  شما به پایداری مداوم 24 ساعته نیاز دارید ما هم آن را فراهم کرده‌ایم! مادربردهای TUF توسط شدیدترین تست‌های صنعتی مورد سنجش قرار می‌گیرند تا مطمئن شویم آماده انجام وظیفه در تمام شرایط هستند. ما در آزمایشگاه‌های تحقیقاتی به آنها ضربه می‌زنیم، آنها را سرد می‌کنیم، خم می‌کنیم، به آنها شوک می‌دهیم و از ارتفاع رها می‌کنیم! به همین دلیل شما از عملکرد مداوم مادربردهای TUF در تمام روزهای سال اطمینان دارید!
  5 سال ضمانت پایداری تعهد شده است.
  *این سرویس از استانداردها و شرایط خدمات در هر منطقه بطور مجزا پیروی می‌کند.
  Sabertooth 990FX R3.0 با شبکه مدرن اینتل تولید شده است تا انتقال فوق سریع تا 1 گیگابیت بر ثانیه را که توسط TUF LANGuard محافظت می‌شود در اختیار شما قرار دهد. این نوآوری مجهز به فناوری پیشرفته تجمیع سیگنال‌ها و برترین خازن‌های سطحی است تا توان خروجی را تقویت کند، Sabertooth 990FX R3.0 برای انجام وظایف دشوار آماده است و از مادربرد شما در برابر صاعقه و الکتریسیته ساکن محافظت ‌می‌کند.
  قطعات مقاوم در برابر نوسان
  محافظ‌های ESD
  اجزای TUF
  مورد تایید برای شرایط دشوار
  چوک‌های آلیاژی TUF:

  13.6 درصد خنک‌تر برای دوام بیشتر

  کلاهک های TUF
  ماسفت های TUF:

  MOSFET‌های مورد تایید رده نظامی با RDS‏ پایین*

  *RDS پایین به معنی کارایی بهتر توان است و در نتیجه حرارت کمتری به عنوان یک محصول جانبی فعالیت MOSFET تولید می‌شود.
  محافظ های TUF ESD 2
  دو برابر حفاظت بیشتر ESD برای افزایش عمر قطعات
  تخلیه الکترواستاتیک (ESD) بطور ناگهانی اتفاق می‌افتد و اثرات مخرب آن معمولا دست کم گرفته می‌شود. فناوری TUF ESD Guards 2 با استانداردهایی بررسی شده‌ است که دو برابر شدیدتر از استانداردهای رایج صنعتی است و بطور اختصاصی در سطح پین‌ها روی پنل پشت انجام می‌شود* این تست‌ها 30 درصد بیشتر از استانداردهای سری قبلی TUF هستند و تضمین می‌کند تخلیه الکترواستاتیکی از تمام اجزای روی برد به درستی انجام شود. این موضوع به معنی افزایش عمر محصول است.
  *USB/LAN/DVI/HDMI/DisplayPort
  1
  کانکتورهای صوتی
  حفاظت خازن‌ها در هر دو سوی جلو و پشت مدار خروجی صدا
  2
  درگاه شبکه
  حفاظت دیودهایESD مهار ولتاژ گذرا (TVS) در مدار شبکه کابلی توسط کانکتورهای ضدنوسان مقاوم انجام می‌شود که حفاظت در برابر رویدادهای شدید مانند رعد و برق را افزایش می‌دهد.
  3
  کانکتورهای USB
  کانکتورهای HDMI/DP دیودهای اضافی مهار ولتاژ گذرا (TVS) برای محافظت از عملکرد HDMI‌ و DP.
  افزایش سرعت انتقال
  سرعت فوق‌العاده 10 گیگابیت بر ثانیه با درگاه USB 3.1 آنبورد
  با سه درگاه USB 3.1 نوع A ویک درگاه دو طرفه نوع C سرعت انتقال اطلاعات تا 10 گیگابیت بر ثانیه را تجربه خواهید کرد که دو برابر سرعت USB 3.0 است. USB 3.1 بطور کامل با نسخه‌های پیشین سازگار است و می‌توانید برای ابزارهای خود از آن استفاده کنید یا بطور کامل از سرعت شگفت‌انگیز USB 3.1 بهره‌‌مند شوید. فناوری اختصاصی USB 3.1 Boost بطور خودکار عملکرد USB 3.1 را حتی فراتر از این مقدار افزایش می‌دهد!
  سرعت خود را با
  M.2 تا 20 گیگابیت بر ثانیه افزایش دهید
  turbo lan
  Turbo LAN با فناوری cFosSpeed وقفه‌های شبکه در بازی‌ را حتی بیش از این کاهش می‌دهد و دارای یک رابط بصری است. این ویژگی به شما امکان می‌دهد بدون هیچ دانش فنی، وقفه‌های شبکه را تا 1.45 برابر کاهش دهید! اگر حرفه‌ای هستید برای کنترل کامل از حالت پیشرفته استفاده کنید.

  طراحی صوتی TUF

  طراحی صوتی TUF نیاز اندکی به بهینه سازی تنظیمات صدا برای گفتگو، مشاهده فیلم یا آرامش با موزیک‌های مورد علاقه شما دارد. سپر فیزیکی روی برد، طراحی پیشرفته مهندسی و اجزای حرفه‌ای روی خروجی صدا نتیجه می‌دهند و موجب شفافیت و دقت صدا می شوند.
  1
  حفاظ صوتی
  اطمینان از جداسازی آنالوگ و دیجیتال و کاهش تداخل چند جانبه
  2
  مدار منحصر به فرد ضد نویز
  نویز اولیه صدا را برای تمام خروجی‌های صوتی کاهش می‌دهد
  3
  آمپلی‌فایر صوتی
  صدا را با بهترین کیفیت برای اسپیکر و هدفون تقویت می‌کند.
  4
  طراحی و چیدمان ویژه
  لایه‌های مجزای کانال‌های چپ و راست برای حفاظت از کیفیت سیگنال‌های حساس صدا
  قدرت AMD
  چیپست AMD® 990FX
  تراشه AMD® 990FX برای پشتیبانی از رابط HyperTransport™ 3.0 (‏HT 3.0) با سرعت 5.2GT/s و دو گرافیک PCI Express™ 2.0 x16 طراحی شده است. این رابط برای جدیدترین پردازنده های AMD سوکت AM3+ و مدلهای چندهسته ای بهینه سازی شده است تا بهترین عملکرد سیستم و قابلیتهای اورکلاکینگ را ارائه دهد.
  پردازنده های سری AMD® AM3+ FX/Phenom™ II /Athlon™II /Sempron™ 100 Series تا 8 هسته
  این مادربرد از پردازنده های چند هسته ای AMD® AM3+/AM3 به همره کش L3 منحصر به فرد پشتیبانی کرده و قابلیتهای اورکلاکینگ بهتری را با مصرف برق کمتر ارائه میدهد. همچنین این مادربرد از رم های DDR3 دو کاناله پشتیبانی می کند و امکان انتقال داده تا نرخ 5200MT/s را از طریق باس مبتنی بر HyperTransport™ 3.0 سیستم برای شما فراهم می آورد. علاوه بر این، این مادربرد از پردازنده های جدید AMD® با فناوری ساخت 32 نانومتر پشتیبانی میکند.
  پشتیبانی از Quad-GPU SLI و Quad-GPU CrossFireX!
  راه حل انعطاف پذیر با چندین کارت گرافیکی، سلاح خود را انتخاب کنید!
  SABERTOOTH 990FX R3.0 امکان انتخاب راه حلهای مبتنی بر چندین کارت گرافیکی را با پشتیبانی از SLI™ یا CrossFireX در اختیار شما قرار میدهد. این مادربرد مجهز به قدرتمندترین پلتفرم AMD® 990FX/SB950 بوده و در پیکربندی کارت های گرافیک متعدد، موجب بهینه سازی تخصیص PCIe می شود. منتظر سبک جدیدی از بازی باشید که تاکنون هرگز تجربه نکرده اید!

  محتویات مرور کلی

  • نهایت قدرت
  • سرسخت در بیرون و درون
  • نهایت خنک کنندگی
  • پایداری مداوم 24 ساعته/7 روز هفته
  • انتقال فوق سریع