TUF Z270 MARK 2

  TUF Z270 MARK 2

  مادربرد Intel® LGA 1151 ATX همراه با DDR4 3866 (O.C.) دو M.2 و USB 3.1، HDMI سازگار با حافظه Intel® Optane™

  • طراحی اورکلاکینگ – افزایش فرکانس حافظه و عملکرد پردازنده تا بی‌نهایت
  • Thermal Radar Core+ - تنظیم سریع فن و خنک‌سازی هوشمند سیستم
  • Qualified Vendor List (QVL) – بیشترین سازگاری با کارت‌های گرافیک حرفه‌ای ایستگاه‌های پردازشی
  • قطعات TUF – گواهی تائید نظامی خازن‌ها، چوک‌ها و ماسفت‌ها برای ماموریت‌های سخت
  • ارتباطات گسترده – HDMI، DVI، دو درگاه USB 3. نوع A و سوکتهای M.2
  • دو درگاه PCI Express® - پشتیبانی از پیکربندی SLI‌ کارت‌های گرافیک برای 1.5 برابر افزایش پهنای‌باند
  Product Image

  1 DVI

  2 TUF MOSFet

  3 HDMI

  4 USB 3.1(Type-A)

  5 TUF Choke

  6 PS/2(combo)

  7 TUF Cap

  8 Intel® Gb LAN

  9
  • PCI Express 3.0
  • SLI/CFX Support
  • ASUS Safe Slot *
   *only for the PCIe x16_1
  10
  ویژگی‌های صوتی
  • سپر صوتی با روشنایی LED
  • خازن‌های صوتی پیشرفته ژاپن
  • لایه‌های اختصاصی صدا در مدار چاپی مادربرد

  11 DIGI+ VRM & EPU

  12 DDR4 3866 (O.C.) support

  13 Support 14nm CPU Intel® LGA1151 Socket

  14 Front USB 3.0

  15 Intel® Z270 Chipset

  16 SATA 6Gb/s ports

  17 Dual 32Gbps M.2 x4 Intel® Optane Memory Ready

  TOUGH INSIDE AND OUT

  نهایت پایداری,
  تضمین
  سازگاری

  TUF جایی است که بلندپروازی‌ها برای دستیابی به عملکردی درخشان و قابل‌اطمینان به واقعیت می‌پیوندد. زمانی که یک سیستم با استفاده از مادربرد TUF Z270 Mark 2 می‌سازید، به نهایت پایداری و تضمین بیشترین سازگاری اطمینان دارید.
  و در TUF Z270 Mark 2 ما مفهوم استتار را با ترسیم بافتهای دیجیتالی الهام گرفته از ارتش روی برد توسعه داده‌ایم! TUF Z270 Mark 2 با قدرتی به یادماندنی و زیبایی خیره‌کننده، آماده برای رقابت بعدی شما است. اگر برای کار یا خانه استفاده می‌کنید اطمینان داشته باشید که آن را بر بستری قدرتمند با نهایت توان بسازید – این TUF است!

  Qualified Vendor List (QVL)

  TUF Z270 Mark 2 به‌دقت مهندسی شده است تا به خوبی با طیف گسترده‌ای از کارت گرافیک‌های حرفه‌ای در رده ایستگاه‌های کاری فعالیت کند. ضمانت ایسوس از بیشترین سازگاری با فهرست Qualified Vendor List تائید می‌شود که حاوی برترین برندها و محصولات است با این فهرست می‌توانید قبل از خرید بهترین کارت‌های گرافیک از سازگاری آن مطمئن شوید. بیشتر بدانید >

  نشانگرهای Q-LED

  چهار نور بارنگ‌های مختلف هرگونه نشانه غیرعادی را در زمان فازهای مختلف فرآیند بوت نشان می‌دهند.

  طراحی اورکلاکینگ

  مهندسی شده برای بیشترین شتاب حافظه

  سومین نسل ASUS T-Topology با به‌کارگیری یک مهندسی جدید در طراحی DRAM اورکلاک فعال رم های DDR4 را ارائه می‌دهند که امکان تغییر فرکانس بیشتر از همیشه را فراهم می‌کند حتی زمانی که تمام سوکت های رم اشغال شده است فرکانس تا 3866 مگاهرتز افزایش پیدا می‌کند!

  *مشخصات تست:
  Intel® Core™ i5-7600K I TUF Z270 Mark 2 I DDR4 G.SKILL 3866 4G x 4

  یک کلیک برای اورکلاک

  نیازی نیست که حتما حرفه‌ای باشید تا عملکرد قدرتمند اورکلاکینگ TUF Z270 Mark 2 را تجربه کنید زیرا Thermal Radar Core+ اکنون با قابلیت Fast Tuning ترکیب شده است تا عملکردی کارآمد را همراه با کنترل و نظارت دقیق ولتاژ ارائه دهد، همگی تنها با یک کلید!

  نهایت خنک‌کنندگی

  Thermal Radar Core+

  ASUS TUF Thermal Radar Core+ مدیریت کامل خنک‌کننده سیستم را سریع، آسان و ایمن ارائه می‌دهد. کنترل‌های قابل‌تغییر به شما اجازه می‌دهند به‌آسانی سرعت فن‌ها را تنظیم کنید تا دما تنها با یک کلیک بهینه شود. ویژگی Live Update، فراتر از سادگی عمل با کلیک، تضمین می‌کند که Thermal Radar Core+ همیشه به‌روز است.

  فن
  کنترل
  حرارت
  تنظیم
  پردازنده
  ارزیابی

  تنظیمات متغیر برای هر یک از فن‌ها به افزایش عمر مادربرد کمک می‌کند. حتی می‌توانید روی آن‌ها مدیریت و نظارت داشته باشید و برای هر یک نام انتخاب کنید تا فن‌های سیستم بهترین توازن را میان خنک‌کنندگی، سکوت و عملکرد داشته باشند.

  راه‌اندازی بهینه فن‌های سیستم آسان است. بر اساس ویژگی‌های هر یک از فن‌های متصل به مادربرد، دارای پروفایل هستند که می‌توان به‌سرعت آن‌ها را بهینه کرد، همگی تنها با یک کلیک.

  ارزیابی پردازنده به شما اجازه می‌دهد تا تصمیم بگیرید چه زمانی ناحیه پردازنده نیاز به خنک‌کنندگی بیشتری دارد و کنترل فن‌های سیستم را با دقت بیشتری انجام دهید. زیرا این موارد بر اساس اطلاعات بدست آمده از حرارت در همان لحظه است. گیرنده‌ها دمای پردازنده را در طول زمان ثبت می‌کنند و می‌توانید تنظیمات فن را بر اساس الگوی حرارت پردازنده تعیین کنید.

  پایداری 24-7

  شما نیازمند پایداری 24 ساعت شبانه‌روز در 7 روز هفته بود و ما آن را فراهم کرده‌ایم! مادربردهای TUF تحت شدیدترین تستها قرار می‌گیرند تا مطمئن باشیم برای فعالیت بلندمدت در هر شرایطی آماده هستند. در تستهای ما آن‌ها را بیش از اندازه حرارت می‌دهیم، خنک می‌کنیم، تحت فشار می‌گذاریم، شوک می‌دهیم و آن‌ها را از ارتفاع رها می‌کنیم به همین دلیل شما می‌دانید که مادربردهای TUF در 24 ساعت شبانه‌روز در 7 روز هفته پایدار هستند!

  5 سال ضمانت، تضمین پایداری

  *این سرویس بر اساس استانداردها و قوانین خدمات هر منطقه تعین می‌شود.

  پشتیبانی از SLI

  TUF Z270 Mark 2 دارای دو درگاه PCI Express® است که از پیکربندی کارت‌های گرافیک SLI پشتیبانی می‌کند. TUF Z270 Mark 2 با 1.5 برابر پهنای‌باند بیشتر در مقابل پیکربندی روی یک درگاه، از نمایش روان تصاویر روی چندین مانیتور هم‌زمان پشتیبانی می‌کند.

  ASUS SafeSlot

  SafeSlot خلق دوباره درگاه PCIe توسط ایسوس است و برای حفظ استقامت و محافظت در برابر شکستگی ساخته‌شده است. در این روش با استفاده از فرآیند قالب‌ریزی تمام فرآیند در یک مرحله انجام می‌شود و تقویت درگاه با استفاده از فلز انجام می‌شود سپس این درگاه با لحیم پین‌های اضافی به مدار چاپی بازهم استحکام بیشتری پیدا می‌کند.

  قطعات TUF

  مورد تائید برای ماموریت های دشوار

  TUF Chokes
  چوک‌های TUF مورد تائید رده نظامی برای پایداری شکست‌ناپذیر و افزایش طول عمر سیستم شما.

  خازن‌های TUF
  110% مقاومت بیشتر در برابر حرارت بالا و 1.5 برابر افزایش طول عمر.

  TUF MOSFETs
  MOSFETهای مورد تائید رده نظامی با RDS (on) پایین*

  *RDS پایین به معنی کارایی بهتر توان است و در نتیجه حرارت کمتری به عنوان یک محصول جانبی فعالیت MOSFET تولید می‌شود.

  TUF ESD Guards 2

  2 برابر حفاظت قوی‌تر در برابر تخلیه الکترومغناطیس برای افزایش طول عمر قطعات

  ESD Guards 2 از مادربرد TUF Z270 Mark 2 برابر آسیب های ناشی از الکتریسیته ساکن محافظت می‌کند. TUF ESD Guards 2 با تست هایی دو برابر بالاتر از استانداردهای رایج ارزیابی می‌شود. همچنین تست‌هایی که بر پین‌های کانکتور USB در پنل پشتی انجام می‌شود نیز 30 درصد بالاتر از استانداردهای قبلی TUF است و این به معنی افزایش طول عمر TUF Z270 شما است!

  *تست پینها روی کانکتورهای USB/LAN/DVI/HDMI‌ انجام می‌شود.

  کانکتورهای USB

  استفاده از دیودهای مهار ولتاژ گذرا (TVS) در مدار و محافظ خازن برای بسته‌های دوخطی و اتصالات سطحی.

  حفاظت DVI و HDMI

  دیودهای اضافی مهار ولتاژ گذرا (TVS) برای محافظت از عملکرد HDMI و DVI.

  پورت شبکه

  حفاظت دیودهایESD مهار ولتاژ گذرا در مدار شبکه کابلی توسط کانکتورهای ضدنوسان مقاوم انجام می‌شود که حفاظت در برابر رویدادهای شدید مانند رعد و برق را افزایش می‌دهد.

  کانکتورهای صدا

  حفاظت خازن‌ در هر دو مدار خروجی صدای جلویی و پشتی انجام می‌شود.

  TUF LANGuard

  Exclusive military-grade LAN protection

  کانکتورهای شبکه در TUF Z270 Mark 2 توسط TUF LANGuard محافظت می شوند که یک نوآوری در سطح نظامی است و با ترکیب فناوری تجمیع پیشرفته سیگنالها و خازنهای حرفه‌ای سطحی باعث بهبود خروجی می‌شود تا از مادربرد در برابر رعد و برق و الکتریسیته ساکن محافظت کنند.

  سرعت انتقال بالا

  نهایت سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه روی برد

  با دو درگاه USB 3.1نوع A و سرعت انتقال اطلاعات تا 10 گیگابیت بر ثانیه را تجربه خواهید کرد که دو برابر سرعت USB 3.0 است. USB 3.1 بطور کامل با نسخه‌های پیشین سازگار است و می‌توانید برای ابزارهای خود از آن بهره‌‌مند شوید.

  دو درگاه M.2 برای انتقال اطلاعات با سرعت 32Gbps

  TUF Z270 Mark 2 دارای دو کانکتور M.2 روی برد است که هر دو از فناوری Intel® Rapid Storage و پیکربندی RAID برای دسترسی به‌سرعت انتقال اطلاعات تا 32Gbps، به هنگام سازی خودکار برنامه ها و اجرای سریع از حالت sleep پشتیبانی می‌کنند!


  شتاب سریع شبکه با Turbo LAN

  حتی کوچکترین تاخیر نیز می‌تواند روی عملکرد موثر باشد و به همین دلیل است که TUF Z270 Mark 2 از Turbo LAN استفاده می‌کند. فناوری پیشرفته شکل دهی به ترافیک، باعث کاهش تاخیز می‌شود و هر کاری انجام می دهید سریع تر و روان تر خواهد بود. نیازی نیست متخصص شبکه باشید: رابط کاربری آسان Turbo LAN به این معنی است که تنها چند کلیک برای کاهش وقفه ها تا 1.45 برابر نیاز دارید!

  سازگار با حافظه Intel Optane

  Intel® Optane™ Memory* (حافظه غیر فرار) یک فناوری انقلابی است که توسط مادربردهای TUF Z270 Mark 2 پشتیبانی می‌شود. ماژول های Intel Optane Memory باعث شتاب ابزارهای ذخیره سازی و کاهش زمان و بوت و اجرا می شوند به همین دلیل همه چیز سریع تر است!

  *توسط پردازنده نسل هفتم اینتل پشتیبانی می‌شود. نیازمند به‌روزرسانی بایوس و درایور است.

  صدای شگفت انگیز ورودی و خروجی

  TUF Audio Design باعث میشود با اندکی تغییر صدا را برای هر آنچه می خواهید انجام دهید بهینه سازی کنید، برای گفتگو، تماشای فیلم یا موسیقی های مورد علاقه خود. حفاظ فیزیکی روی برد؛ طراحی حرفه‌ای مهندسی دارد و قطعات پیشرفته، صدای خروجی را با دقت و شفافیت استثنایی ارائه می‌کنند.

  سپر صوتی با روشنایی LED

  طراحی ویژه سپر صوتی، جداسازی دقیق آنالوگ و دیجیتال را تضمین می‌کند و بطور قابل توجهی مانع از تداخل می‌شود. جلوه های نوری LED مانند حالت های ثابت و تنفس، شور و لشتیاق را بر اساس شلیقه شما به سیستم اضافه می‌کند.

  مدار کاهش pop

  یک مدار منحصر به فرد کاهنده pop باعث می‌شود صدای نویز هنگام شروع کار سیستم در تمام خروجی ها کاهش یابد.


  طراحی اختصاصی کانال

  لایه‌های مستقل برای کانال های چپ و راست، باعث ایجاد راهی مستقل می شوند تا کیفیت صدا را تنظیم کنند.

  خازنهای صوتی ساخت ژاپن

  خزانهای پیشرفته، صدایی گرم، طبیعی و فراگیر با شفافیت و دقت استثنایی را ایجاد می‌کنند.

  سازگار با چاپ سه‌بعدی
  سیستم را شخصی کنید
  ایسوس اولین سازنده مادربرد است که از چاپ سه‌بعدی پشتیبانی می‌کند و تغییر ظاهر مادربرد همچنین عملکرد را با طیف وسیعی از قطعات قابل چاپ آسان کرده است.
  پایه اختصاصی سه‌بعدی برای نصب آسان
  پایه نصب اختصاصی سه‌بعدی روی مادربرد امکان نصب قطعات با چاپ سه‌بعدی را آسان می‌کند. می‌توانید از همان پیچ های درایو M.2 و حفره های استاندارد روی مادربرد استفاده کنید و به‌آسانی پلاک، پوشش کابل ها یا نگهدارنده فن M.2 را در چند لحظه نصب کنید.

  *محصولاتی که دارای لوگوی 3D Printing Friendly هستند از قابلیت نصب سه‌بعدی پشتیبانی می‌کنند و همراه با کیت نصب سه‌بعدی اضافی عرضه می شوند.

  1
  کاور کابل

  کابل های خود را برای یک رایانه تمیزتر بپوشانید

  2
  پلاک سفارشی

  سیستم خود را با یک لوگوی اختصاصی که برای شما منحصر به فرد است اختصاصی کنید.

  3
  نگهدارنده فن M.2

  نگهدارنده فن ASUS 3D-printed M.2 دما را برای افزایش عملکرد و دوام پایین نگه می دارد.

  سازگار با چاپ سه‌بعدی
  سیستم را شخصی کنید
  ایسوس اولین سازنده مادربرد است که از چاپ سه‌بعدی پشتیبانی می‌کند و تغییر ظاهر مادربرد همچنین عملکرد را با طیف وسیعی از قطعات قابل چاپ آسان کرده است.
  پایه اختصاصی سه‌بعدی برای نصب آسان
  پایه نصب اختصاصی سه‌بعدی روی مادربرد امکان نصب قطعات با چاپ سه‌بعدی را آسان می‌کند. می‌توانید از همان پیچ های درایو M.2 و حفره های استاندارد روی مادربرد استفاده کنید و به‌آسانی پلاک، پوشش کابل ها یا نگهدارنده فن M.2 را در چند لحظه نصب کنید.

  *محصولاتی که دارای لوگوی 3D Printing Friendly هستند از قابلیت نصب سه‌بعدی پشتیبانی می‌کنند و همراه با کیت نصب سه‌بعدی اضافی عرضه می شوند.

  لوازم جانبی قابل چاپ سه‌بعدی

  از آنجایی که اجزای رایانه در سیستم های سفارشی قابل مشاهده هستند، می‌توانید در رقابت ها با لوازم جانبی چاپ‌شده سه‌بعدی، استند خود را به نمایش بگذارید.

  پوشش پل2-Way SLI HB

  کاور را روی پل PCB SLI HB نصب کنید تا به سیستم خود زیبایی را اضافه نمایید. این پوشش ها در چندین سایز eATX, ATX و mATX موجود هستند.

  هواکش فن

  زیبایی بیشتری به سیستم خود اضافه کنید.

  شانه کابل ها

  کابل ها را با طراحی چند کانکتور مرتب کنید. فایل های طراحی سه‌بعدی برای کانکتورهای 24 پین، 8 پین، +6 پین، 6 پین، 4 پین پاور موجود هستند.

  راهنمای چاپ سه‌بعدی

  این گام ها را برای آغاز چاپ سه‌بعدی قطعات مورد نظر خود دنبال کنید و آن‌ها را بطور یکپارچه در سیستم خود مورد استفاده قرار دهید.

  دانلود

  فایل سه‌بعدی مورد نظر خود را دانلود کنید.

  سفارشی سازی

  سایز و شکل را تنظیم کنید، متن به آن اضافه کنید یا سایر بخش‌ها را تغییر دهید.

  نصب

  به‌آسانی قطعات چاپ‌شده سه‌بعدی را با استفاده از پایه M.2 یا نگهدارنده های موجود کیس نصب و راه‌اندازی کنید.

  بیشتر بدانید

  ویژگی‌های پردازنده و تراشه اینتل

  آماده برای پردازنده‌های نسل هفتم اینتل Core™ i7/Core™ i5/Core™ i3/Pentium®/ Celeron® سوکت LGA1151

  مادربرد TUF Z270 Mark 2 از پردازنده‌های نسل ششم و نسل هفتم اینتل Core™ Core™ i7/Core i5/Core i3/Pentium®/Celeron® در سوکت LGA1151 پشتیبانی می‌کند. این مدل با کنترلر درونی گرافیک، حافظه و PCI Express تجمیع شده است و از خروجی گرافیکی روی مادربرد توسط یک تراشه اختصاصی، دو کانال DDR4 (4 ماژول) و 16 مسیر PCI Express 3.0/2.0 برای عملکرد فوق‌العاده بهره می‌برد.

  Intel® Z270 Chipset

  Intel® Z270 به‌صورت یک تراشه مستقل طراحی‌شده است و از پردازنده‌های نسل ششم و هفتم Core™ i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium® / Celeron® سوکت LGA1151 پشتیبانی می‌کند. با به‌کارگیری پیونده‌های موازی نقطه‌به‌نقطه عملکرد این تراشه ارتقا یافته است و امکان افزایش پهنای‌باند و پایداری بیشتر را فراهم می‌کند. Z270 بطور پیش‌فرض تا 10 درگاه USB 3.0، 6 درگاه SATA 6Gbit/s ، درگاه M.2 با سرعت 32Gb/s و مسیرهای PCIe 3.0 برای انتقال سریع داده‌ها پشتیبان می‌کند. تراشه Intel Z270 از عملکرد گرافیک یکپارچه پردازنده (iGPU) پشتیبانی می‌کند و می‌توانید از کارایی جدیدترین گرافیک مجتمع اینتل لذت ببرید.