X99-A/USB 3.1‏(TRANSFER EXPRESS)‏

  X99-A/USB 3.1(TRANSFER EXPRESS)

  عملکرد بی‌نظیر مجهز به درگاه فوق‌سریع USB 3.1، همرا با قابلیت نوآورانه Transfer Express برای ایجاد یک مرکز کنترل توسط X99 شما

  • مجهز به درگاه فوق سریع USB 3.1 با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه
  • سوکت OC در انتظار ثبت اختراع است و عملکرد پردازنده و رم DDR4را فراتر از انتظارافزایش می‌ًهد!
  • 5-Way Optimization برای اورکلاکینگ و خنک‌کنندگی سیستم توسطیک کلیک با استفاده از Dual Intelligent Processors 5
  • چهار ماژول فوق‌سریع M.2 با سرعت 32 گیگابیت بر ثانیه
  • Crystal Sound 2 - یک صدای کامل شما را به درون بازی می‌برد
  • قابلیت خلاقانه Transfer Express– ارتباط میان رایانه، نوت بوک و ابزارهای هوشمند شما برای ایجاد یک هاب کنترل مرکزی
  Product Image
  عملکرد بی‌نظیر
  پردازنده و حافظه DDR4 را فراتر از محدودیت‌ها استفاده کنید!
  سوکت OC درانتظار ثبت اختراع

  ASUS OC Socket برای شکستن محدودیت‌ها طراحی شده است و از پین‌های اضافی برای تماس با مدار اختصاصی در پین‌های سوکت (LGA) پردازنده‌های Haswell-E استفاده می‌کند. این ویژگی در ترکیب با بایوس مخصوص UEFI ما، توانایی بکارگیری فرکانس‌های بالاتر، زمان تاخیر کمتر و پایداری بیشتر در حافظه DDR4 را حین اورکلاکینگ فراهم می‌کند، این ویژگی‌ها امکان استفاده از روش‌هایی مانند نیتروژن مایع (LN2) را برای اورکلاک‌های شدید توسعه می‌دهند. سوکت OC با پردازنده‌های جدید Haswell-E LGA 2011-v3 سازگاری کامل دارد و بهترین ترکیب میان عملکرد اورکلاکینگ و سازگاری را ارایه می‌دهد.

  تنظیم ولتاژ پردازنده روی 1.825 ولت تحت بار 100 درصد


  مشخصات تست: CPU: Intel Core i7-5960X | MB: X99-DELUXE | DDR4: Corsair DDR4-2133*4 | GFX: GTX680 | OS: Windows 7 64-bit, Prime95
  تنظیم ولتاژ منحصر به فرد باس حافظه کش

  باس حافظه نهان Cache ، بخش‌هایی مانند هسته‌های پردازنده، کنترلر حافظه DDR4، واسط‌های سیستم و کش لایه سوم L3 را پیوند می‌دهد. این یک رابط حساس میان تمام بخش‌های پردازنده است و فرکانس بالاتر باس کش بطور مستقیم باعث افزایش عملکرد زیرمجموعه‌های پردازنده می‌شود. سوکت انحصاری ASUS OC Socket امکان تنظیم ولتاژ باس کش را برای دستیابی به فرکانس‌های بالاتر فراهم می‌کند. • محدوده قابل تغییر در مدل مرجع 30 است. ASUS OC Socket می‌تواند تا محدوده 45 تغییرات را انجام دهد.
 • رابط کش تمام قسمت‌های ضروری پردازنده را به یکدیگر پیوند می‌دهد. فرکانس بالاتر رابط کش عملکرد رایانه را افزایش می‌دهد! • 3DMark Physics
  CPU: Intel Core i7-5960X 4.8G| MB: X99-DELUXE | DDR4: Corsair DDR4-2133*4 | GFX: GTX780 | OS: Windows7 64-bit

  AIDA64 memory benchmark
  CPU: Intel Core i7-5960X | MB: X99-DELUXE | DDR4: Corsair DDR4-2133*4 | GFX: GTX780 | OS: Windows7 64-bit

  سرعت حافظه را افزایش دهید

  این اولین پلتفرم با پشتیبانی از DDR4 است و ظرفیت اورکلاک حافظه DDR4 بیشتر از 3200 مگاهرتز (و فراتر از آن هنگام اورکلاک) را دارد! طراحی مدار اختصاصی ایسوس T-Topology به علاوه سوکت OC‌ می‌توانند با کاهش ارتباط متقابل و انعکاس سیگنال، از تمام ظرفیت DDR4 استفاده کنند. همچنین با بکارگیری مهارت‌های ما در طراحی مدار مادربرد، مشکلات زمان‌بندی سیگنال‌ها نیز به حداقل رسیده است که باعث پایداری بیشتر و افزایش عملکرد کلی می‌شود. ایسوس تقریبا با تمام سازندگان حافظه DDR4 در ارتباط است تا بهترین سازگاری را تضمین کند و از عملکرد قابل اعتماد برندهای مورد علاقه خود مطمئن باشید.

  اورکلاکینگ و خنک‌کنندگی سیستم توسط یک کلیک!
  عملکرد، کارایی، توان دیجیتال، کنترل فن و حتی تنظیمات شبکه و صدای مناسب برای شما

  رسیدگی به تمام تنظیمات پیچیده تنها با یک کلیک انجام می‌شود و با قابلیت ASUS 5-Way Optimization رایانه شما هوشمند خواهد بود. توسط این ویژگی، بهینه‌سازی قسمت‌های ضروری سیستم بر اساس شرایط آن و به صورت فعال انجام می‌شود. بنابراین می‌توانید از عملکرد فوق‌العاده پردازنده، صرفه‌جویی مداوم در مصرف انرژی، توان پایدار دیجیتالی، فن‌های خنک و بی‌صدا و اکنون تنظیمات صدا و حتی شبکه استفاده کنید که مناسب با برنامه‌ها کاربردی شما هستند. بطور خلاصه، 5-Way Optimization تضمین می‌کند که رایانه شما برای بازی، سرگرمی، بهره‌وری و هر کار دیگری آماده است.

  • بازی‌ها با عملکرد قوی، اولویت پهنای باند و صدای شفاف، روان و سریع‌ اجرا می‌شوند.
  • فن‌ها در پردازش‌های روزمره ساکت خواهند بود و راندمان خنک‌کنندگی حین بازی‌ها را تضمین می‌کنند.
  • بازی‌ها بدون وقفه اجرا می‌شوند.
  • اتلاف انرژی کاهش می‌یابد پس در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید.
  اورکلاک پردازنده
  حالت سکوت
  حالت ارتباط از دور

  مشخصات تست:
  Intel LGA2011-3 i7-5960X 140W | X99-DELUXE | CRUCIAL SSD 64G |ENERMAX EMR1350EWT 1350W | ASUS PB278Q 27” | MICRON MTA8ATF52164AZ-2G1A1 4GB*2 | GTX650Ti-DC2T-1GD5*1

  تقویت عملکرد پردازنده
  TPU

  با یک سوییچ دو فاز روی برد یا از طریق ابزار ASUS AI Suite 3 قدرت کامل رایانه خود را رها کنید! واحد پردازش توربو (TPU)، با آزادی عمل در تنظیم فرکانس و ضریب‌های پردازنده و بهره‌برداری از ظرفیت‌های کارت گرافیک، کنترل دقیق ولتاژ و نظارت پیشرفته را برای پردازنده و کارت گرافیک پیشنهاد می‌دهد.*

  *به QVL کارت گرافیک مراجعه کنید
  بهره‌وری کامل انرژی
  EPU

  واحد پردازش انرژی (EPU) توسط یک سوییچ روی برد یا ابزار AI Suite 3 کنترل می‌شود و از صرفه‌جویی مداوم در سیستم لذت خواهید برد. EPU مصرف توان بر اساس نیاز رایانه را بطور خوکار شناسایی و تنظیم می‌کند. همچنین می‌تواند مصرف پردازنده را در یک سطح مشخص نگه دارد یا با حالت Away Mode از صرفه‌جویی بیشتر انرژی لذت ببرید. زمانی که از رایانه استفاده نمی‌کنید این ویژگی در یک طرح صرفه‌جویی شدید، تمام کنترلرهای بدون استفاده را خاموش می‌کند و توان کارت گرافیک را هم کاهش می‌دهد به همین دلیل رایانه تنها انرژی مورد نیاز را استفاده می‌کند. نه حتی یک وات بیشتر!

  کنترل پیشرفته فن‌ها برای خنک‌کنندگی کامل و ساکت
  Fan Xpert 3

  Fan Xpert 3 کنترل فن‌های 3 و 4 پین پردازنده و کیس را در یک نقطه گردآوری می‌کند. این برنامه مشخصات فن‌ها را بررسی می‌کند و تنظیمات مخصوص هر فن را بر اساس اطلاعات جمع‌آوری شده از گیرنده‌های حرارتی اعمال می‌کند. مطمئن باشید هر کدام از فن‌ها در بهترین توازن میان عملکرد خنک و کاهش صدای مزاحم هستند. Fan Xpert 3 از حالت دوگانه PWM/DC برای کنترل فن‌های پردازنده و کیس در سطح سخت‌افزاری پشتیبانی می‌کند و حتی می‌تواند فن پردازنده را پایین‌تر از حداقل سرعت تعریف شده تنظیم کند تا صدای کمتر و صرفه‌جویی بیشتری در طول فعالیت‌های روزانه حاصل شود.

  صفحه بعد >

  کنترل پیشرفته فن‌ها برای خنک‌کنندگی کامل و ساکت
  Fan Xpert 3

  حالت سرعت ثابت

  برای کاربرانی که به دنبال کمترین نویز تا صفر دسی‌بل هستند طراحی شده و کنترل مخصوص سرعت فن‌ها را انجام می‌دهد.

  حالت تنظیم خودکار

  بررسی پارامترهای فن از طریق تشخیص خودکار سرعت فن انجام می‌شود تا تنظیمات متغیر برای هر یک از فن‌ها تنها با یک کلیک اعمال شود.

  کنترل‌ آگاهانه فن‌ها

  با ارائه اطلاعات کامل می‌توانید تنظیمات پیشرفته‌ای را برای هر یک از فن‌ها انجام دهید.

  < صفحه قبل

  کنترل دقیق توان دیجیتالی
  DIGI+ Power Control

  کنترل توان یکی از بخش‌های مهم در طراحی مادربورد است. شناسایی هوشمندانه طرح توان پردازنده توسط فناوری خلاقانه و برتر ASUS DIGI+ Power Control انجام می‌شود که کاملا مطابق با آیین‌نامه VRD12.5 اینتل است و با کنترل دقیق و انعطاف‌پذیر خود باعث افزایش ظرفیت‌های اورکلاکینگ، افزایش پایداری سیستم و بهبود راندمان انرژی می‌شود.اجرای سریع‌تر بازی‌ها و کسب امتیاز بیشت

  بهینه سازی ویژه توسط برنامه برای گیمرها و کاربران حرفه‌ای
  Turbo App

  بازیکنان و کاربران حرفه‌ای می‌‌توانند از مزیت‌های اختصاصی بهینه‌سازی توسط ASUS Turbo App بهره‌مند شود. این پنل تنظیمات بخش‌های سخت‌افزاری را تقویت می‌کند: اورکلاک پردازنده شما، تنظیم فن‌ها، تعیین اولویت‌های شبکه و تنظیمات صدا بطور خودکار

  UEFI BIOS مورد تحسین رسانه‌ها

  بایوس روان و یکدست گرافیکی با امکان کنترل توسط ماوس بهبود پیدا کرده است تا جذابیت بیشتری داشته باشد. چه یک کاربر تازه‌کار رایانه باشید یا یک اورکلاکر حرفه‌ای، حالت‌های EZ‌ و Advanced، سریع و ساده راه را به شما نشان می‌دهد.

  Map to MyFavorite: به سرعت تنظیمات را پیدا کنید و ابزارهای مورد نظر خود را به لیست علاقمندی‌ها اضافه کنید!
  راهنمای اورکلاک و RAID توسط EZ Tuning: فقط سخت‌افزار خود را انتخاب کنید و با استفاده از سناریوهای آسان، عملکرد سیستم را افزایش دهید یا پیکربندی RAID را برای بازیابی و پشتیبان‌گیری سریع اجرا کنید!
  EZ XMP عملکرد حافظه را با یک کلیک افزایش دهید!
  کنترل فن‌ها با تنظیمات گرافیکی: منحنی را به سادگی توسط ماوس جابجا کنید و عملکرد هر یک از فن‌ها را بهینه سازید.
  نظارت مستمر سخت‌افزاری: بهره‌مندی فوری از اطلاعات اجزای حیاتی سیستم!
  EZ Mode
  • پروفایل‌ فن: اطلاعات کامل فن پردازنده و کیس برای خنک‌کنندگی فوری!
  • اطلاعات SATA: نمایش جزییات درگاه SATA تا به آسانی آن را تشخیص دهید!
  • تنظیم سریع زمان: از ماوس برای کنترل تاریخ و ساعت استفاده کنید.
  • EZ XMP: عملکرد حافظه را با یک کلیک افزایش دهید.
  Advanced Mode
  • GPU POST: اطلاعات بیشتری در مورد کارت گرافیک خود و پهنای باند اختصاص داده شده به درگاه پیدا کنید. ایده‌آل برای SLI‌ در 2 یا 3 مسیر یا CrossFireX
  • میان‌برها: برای ساخت میان‌بر به تنظیمات مورد علاقه خود، دکمه اینتر را فشار دهید یا یکی از میان‌برهای موجود را انتخاب کنید و با کلید F4 مستقیما به آنجا بروید!
  • Quick Notes: یادداشت برداری کنید و ایده‌های مرتبط به بایوس را به آسانی و به سرعت ثبت کنید!
  • فهرست آخرین فعالیت‌ها: آخرین فعالیت‌ها را دنبال کنید و پروفایل مورد نظر خود را در درایو USB ذخیره کنید!
  • تغییر نام SATA: نام پورت‌های SATA را برای تشخیص صحیح تغییر دهید.
  سرعت انتقال بالا
  USB 3.1 با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه

  با جدیدترین رابط USB 3.1 و دو درگاه نوع A برای انتقال فوق سریع اطلاعات می‌توانید سرعت انتقال تا 10 گیگابیت بر ثانیه را تجربه کنید که دو برابر سریع‌تر از USB 3.0 است. این استاندارد جدید کاملا با نسخه‌های موجود از ابزارهای USB‌شما سازگار است و برای استفاده از یک سرعت شگفت‌انگیز نیز آماده هستید. فناوری اختصاصی USB 3.1 Boost ایسوس نیز بطور خودکار عملکرد USB 3.1 را حتی بیش از این افزایش می‌دهد.

  سرعت درایوهای خود را از طریق SATA Express رها سازید

  SATA Express از طریق دو مسیر PCIE 2.0 سرعتی معادل 10 گیگابیت بر ثانیه را ارائه می‌دهد تا نیاز به پهنای باند بیشتر در آینده نزدیک را حل کند زیرا درایوهای SSD ‌کنونی تا 550 مگابایت بر ثانیه پهنای‌باند دارند که به نقطه اشباع رابط SATA با سرعت 6 گیگابیت بر ثانیه نزدیک است. SATA Express با پشتیبانی از دو درایو SATA و سازگاری با نسخه‌های پیشین، نسل جدید استاندارد ارتباطی است و با این ویژگی هیچگاه عقب نخواهید ماند.

  سرعت سیستم را با M.2 افزایش دهید

  M2 با پهنای باند 4x PCI Express 3.0/2.0 از سرعت انتقال تا 32 گیگابیت بر ثانیه پشتیبانی می‌کند. این ویژگی برای درایو مخصوص سیستم عامل، عالی است و باعث می‌شود کل سیستم یا کار با برنامه‌های حرفه‌ای در سریع‌ترین حالت ممکن انجام شود.

  برای بازیکنان و کاربران حرفه‌ای
  برنامه‌ بهینه‌سازی‌های ویژه برای بازیکنان و کاربران حرفه‌ای
  Turbo App

  بازیکنان و کاربران حرفه‌ای می‌‌توانند از مزیت‌های اختصاصی بهینه‌سازی توسط ASUS Turbo App بهره‌مند شود. این پنل تنظیمات بخش‌های سخت‌افزاری را تقویت می‌کند: اورکلاک پردازنده شما، تنظیم فن‌ها، تعیین اولویت‌های شبکه و تنظیمات صدا بطور خودکار

  Networking boost تعیین اولویت داده‌ها در شبکه برای اجرای بی‌وقفه بازی‌ها!
  Speed boost اورکلاکینگ آسان برای اجرای فوق سریع بازی‌ها
  Sound boost طراحی پیشرفته صوتی برای صدایی شفاف در بازی!
  Fan boost بهینه‌سازی تنظیمات فن برای بهترین خنک‌کنندگی و کمترین صدا
  یک صدای کامل شما را به درون بازی می‌برد
  Crystal Sound 2

  Crystal Sound 2 فرآیند تنظیم صدا را کوتاه می‌کند و این تنظیمات در هر آنچه می‌خواهید بشنوید از اجرای بازی، تماشای فیلم یا پخش موسیقی‌های مورد علاقه شما اعمال می‌شود. حفاظ فیزیکی روی برد، طراحی دقیق مهندسی و اجزای پیشرفته شامل خازن‌های مشکی ژاپنی و تقویت‌کننده‌های عملیاتی (op-amps)، تاثیر خود را در شفافیت و وضوح خروجی صدا نشان می‌دهند. ابهاد جدیدی از صدای پیشرفته را کشف کنید و آماده نقش‌آفرینی باشید!

  حفاظ صوتی اطمینان از جداسازی آنالوگ و دیجیتال و کاهش تداخل چندجانبه
  حفاظت از EMI از تاثیر نویزهای الکترونیکی بر کیفیت صدا جلوگیری می‌کند.
  مدار منحصر به فرد نویز اولیه صدا را برای تمام خروجی‌های صوتی کاهش می‌دهد
  آمپلی‌فایر صوتی بهترین کیفیت صدا را برای اسپیکر و هدفون تقویت می‌کند.
  خازن‌های پیشرفته صوتی ساخت ژاپن افزایش قابل توجه کیفیت صدا برای هدفون یا اسپیکر
  طراحی ویژه مدار لایه‌های کانال چپ و راست را جداسازی می‌کند تا از کیفیت سیگنال حساس صدا محافظت کند.
  A double win for gaming!

  تفاوت میان شکست و پیروزی تنها در چند میلی‌ثانیه مشخص می‌شود. به همین دلیل مادربردهای ASUS به فناوری نوین شبکه مجهز شده‌اند تا شما برنده باشید!

  Turbo LAN

  Turbo LAN با فناوری cFosSpeed وقفه‌های شبکه در بازی‌ را حتی بیش از این کاهش می‌دهد و دارای یک رابط بصری است. این ویژگی به شما امکان می‌دهد بدون هیچ دانش فنی، وقفه‌های شبکه را تا 1.45 برابر کاهش دهید! اگر حرفه‌ای هستید برای کنترل کامل از حالت پیشرفته استفاده کنید.

  نظارت مداوم بر سرعت
  گردآوری لیست مورد علاقه شما
  تعیین اولویت برای افزایش سرعت برنامه‌ها
  Intel Gigabit Ethernet برترین انتخاب برای بازی که عملکرد سریع‌تری با پردازنده دارد

  استفاده از جدیدترین شبکه اینتل به این معنی است که همیشه سریع‌تر و روان‌تر بازی می‌کنید. اینتل LAN‌ از امتیاز مهم ارتباط مستقیم با پردازنده‌های اینتل برخوردار است و عملکرد قابل توجهی در TCP‌ و UDP نمایش می‌دهد. این ویژگی‌، میزان بار پردازنده را کاهش می‌دهد و از این طریق توان بیشتری برای اجرای بازی در اختیار شما است!

  دو برابر عملکرد بیشتر انتقال داده‌های بازی در پروتکل UDP

  مهندسان ایسوس برای بررسی تفاوت سرعت Intel Gigabit Ethernet هنگام ارسال بسته‌های کوچک‌تر (کمتر از 256 بیت) از IxChariot استفاده کرده‌اند که یک ابزار مستقل سنجش شبکه است و عملکردی مهم در واکنش بازی‌ها دارد. نتایج نشان داد در X99 داده‌های شما با دو برابر سرعت بیشتر نسبت به فناوری‌های LAN دیگر رقبا منتقل می‌شوند!

  پشتیبانی از چندین کارت گرافیک

  مادربرد X99 با پشتیبانی از هر دو پیکربندی NVIDIA® SLI و AMD CrossFireX در 2 یا 3 مسیر امکان راه‌اندازی چندین کارت گرافیک را فراهم می‌کند و می‌توانید از بیشترین قدرت فناوری‌های گرافیکی در بازی‌های جدید برای اجرا در حالت 4K و فراتر از آن بهره‌مند شوید.

  • 40 ورودی پردازنده 2 مسیر / 3 مسیر
  • 28 ورودی پردازنده 2 مسیر / 3 مسیر
  سرور قدرتمند خانگی
  هاب کنترل مرکزی شما
  Transfer Express

  Transfer Express یک جعبه ابزار جانبی است که به عنوان یک رابط میان رایانه، نوت‌بوک و ابزارهای هوشمند فعالیت می‌کند. این ابزار نه تنها انتقال فایل میان ابزارهای گوناگون را میسر می‌سازد بلکه کارایی شما را نیز افزایش می‌دهد. Transfer Express مجهز به به درگاه اضافی USB 3.0 برای ارتباط سریع و سرعت انتقال فوق‌العاده است.

  • انتقال آسان فایل‌ میان دسکتاپ‌ها و نوت‌بوک‌ها

   Transfer Express به شما اجازه می‌دهد دو رایانه را (دسکتاپ یا لپ‌تاپ) به یکدیگر متصل کنید و بطور مستقیم فایل‌ها را میان دو سیستم انتقال دهید. می‌توانید به اسانی فایل‌ها را از طریق کشیدن و رها کردن جابجا کنید یا تمام محتویات فوادرها را با یک کلیک همگام‌ نمایید. تمام این فرآیند ساده و سریع است.

  برای افزایش بهره‌وری از نوت‌بوک خود به عنوان یک نمایشگر جانبی استفاده کنید
  • اشتراک ماوس و کیبورد

   Transfer Express به شما امکان می‌دهد بطور همزمان با دسکتاپ، لپ‌تاپ و ابزارهای هوشمند خود از طریق یک ماوس و کیبورد فعالیت کنید. توسط یک کلید میان‌بر ساده به سرعت میان رایانه و ابزارهای هوشمند جابجا شوید. حتی می‌توانید ابزارهای موبایل خود را بطور همزمان شارژ کنید.

  • حالت صوتی (در ویندوز 8.1 موجود است)

   حتی می‌توانید فایل‌های صوتی ذخیره شده در گوشی موبایل یا سایر ابزارهای هوشمند خود را روی رایانه اجرا کنید.

   *فقط برای ابزارهای اندرویدی، پشتیبانی از AOA(Android Open Accessory) لازم است.

  سرور قدرتمند خانگی
  ASUS HomeCloud

  ASUS HomeCloud دنیایی بدون مرز را خلق می‌کند. این به شما اجازه می‌دهد از راه دور به رایانه دسترسی داشته باشید، محتوای صوتی و تصویری را هر کجا که می‌خواهید منتشر کنید و از هر نقطه به مدیریت فایل‌های خود بپردازید مهم نیست آنها کجا ذخیره شده‌اند. از قابلیت درونی Wake on WAN برای راه‌اندازی و کنترل رایانه از راه دور در هر زمان و هر مکان با یک ابزار هوشمند استفاده کنید. این حتی هارد درایو شما را به یک فضای ابری اختصاصی تبدیل می‌کند و از محدودیت‌های ذخیره‌سازی نگرانی نخواهید داشت. توسط HomeCloud رایانه شما درگاهی به جهان است.

  کنترل کامل، هر زمان و هر مکان توسط Remote GO!

  Remote GO! کنترل کامل رایانه حتی زمانی که دور از خانه هستید را در اختیار شما قرار می‌دهد! زمانی که بیرون هستید به فایل‌هایی که در خانه و محل کار روی رایانه خود فراموش کرده‌اید دسترسی دارید. علاوه بر این در یک گام می‌توانید تمام سرویس‌های ابری را مدیریت کنید و با یک کلیک فایل‌ها را میان رایانه و ابزارهای خود همگام سازید.

  • Cloud GO!

   حساب‌های ASUS WebStorage، Dropbox، Google Driveو Skydrive را در یک نقطه گردآوری کنید و حتی در یک زمان از آنها روی رایانه خود پشتیبان بگیرید.

  • Remote Desktop

   دسترسی و کنترل آسان رایانه در هر زمان و هر مکان!

  • File Transfer

   همگام‌سازی فایل‌ها میان رایانه و ابزارهای هوشمند تنها با یک کلیک

  • Remote Keyboard & Mouse

   کنترل پخش از روی مبل!

  به سادگی عکس‌های درون کامپیوتر را در بیرون از خانه روی تبلت مشاهده کنید
  یک مرکز رایانه دیجیتال عالی برای اشتراک‌گذاری و سینمای خانگی
  منتشر کننده رسانه

  از محتوای صوتی و تصویری در رایانه خود در هر مکان لذت ببرید! موزیک‌ها را هنگامی که در یک کافه نشسته‌اید پخش کنید یا با دوستان خود به تماشای فیلم‌های مورد علاقه بپردازید. با ASUS Media Streamer هر کجا بروید سرگرمی‌های شما همراه شما هستند.

  ویژگی‌های پردازنده و تراشه اینتل
  • آماده برای Intel® Core i7 Processor LGA2011-v3

   این مادربرد از پردازنده‌های Intel® Core i7 در سوکت LGA2011-v3 پشتیبانی می‌کنند و دارای کنترلر درونی حافظه و PCI Express برای پشتیبانی از حافظه‌های DDR4‌چهار کانال (8 DIMM) و 28/40 مسیر PCI Express 3.0/2.0 هستند.

  • تراشه Intel® X99 Express

   تراشه Intel® X99 یک تراشه با طراحی مجزا است که از پردازنده‌های Intel® Core i7 سوکت LGA2011-v3 پشتیبانی می‌کند. این تراشه دارای عملکرد ارتقا یافته با بکارگیری لینک‌های نقطه‌به‌نقطه است که پایداری پهنای باند را افزایش می‌دهد. علاوه بر این X99 امکان استفاده از 6 درگاه USB 3.0، 10 درگاه SATA 6Gbit/s را برای انتقال سریع داده‌ها فراهم کرده است.

  X