Z97-A/USB 3.1

  Z97-A/USB 3.1

  مجهز به درگاه فوق‌سریع USB 3.1 و بهینه‌سازی سیستم با یک کلیک!

  • درگاه فوق سریع USB 3.1 با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه روی مادربرد
  • 5-Way Optimization با استفاده از Dual Intelligent Processors 5، بهینه‌سازی تمام سیستم با یک کلیک
  • SATA Express و M2 - سرعت سیستم را تا 10 گیگابیت بر ثانیه افزایش دهید
  • صدای Crystal Sound 2 و دو درگاه شبکه Intel Gigabit Ethernet یک ترکیب دوگانه برای پیروزی!
  • ASUS HomeCloud با شبکه بی‌سیم 802.11ac- از راه دور به رایانه خود متصل شوید و در هر زمان و هر مکان فایل‌های صوتی و تصویری را منتشر کنید
  • کیفیت مطمئن 5X Protection. سازگار با بیش از 1000 دستگاه. 7000 ساعت ارزیابی.
  Product Image
  • عملکرد قدرتمند
  • سناریوهای بازی
  • ASUS HomeCloud
  عملکرد قدرتمند
  بهینه‌سازی سیستم با یک کلیک
  عملکرد، کارایی، توان دیجیتال، کنترل فن و حتی تنظیمات شبکه و صدای مناسب برای شما

  رسیدگی به تمام تنظیمات پیچیده تنها با یک کلیک انجام می‌شود و با قابلیت ASUS 5-Way Optimization رایانه شما هوشمند خواهد بود. توسط این ویژگی، بهینه‌سازی قسمت‌های ضروری سیستم بر اساس شرایط آن و به صورت فعال انجام می‌شود. بنابراین می‌توانید از عملکرد فوق‌العاده پردازنده، صرفه‌جویی مداوم در مصرف انرژی، توان پایدار دیجیتالی، فن‌های خنک و بی‌صدا و اکنون تنظیمات صدا و حتی شبکه استفاده کنید که مناسب با برنامه‌ها کاربردی شما هستند. بطور خلاصه، 5-Way Optimization تضمین می‌کند که رایانه شما برای بازی، سرگرمی، بهره‌وری و هر کار دیگری آماده است.

  • بازی‌ها با عملکرد قوی، اولویت پهنای باند و صدای شفاف، روان و سریع‌ اجرا می‌شوند.
  • فن‌ها در پردازش‌های روزمره ساکت خواهند بود و راندمان خنک‌کنندگی حین بازی‌ها را تضمین می‌کنند.
  • بازی‌ها بدون وقفه اجرا می‌شوند.
  • اتلاف انرژی کاهش می‌یابد پس در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید.
  اورکلاک پردازنده*
  حالت سکوت
  حالت ارتباط از دور**

  *Testing configuration: Intel LGA1150 i7-4770K | Z97-DELUXE | Delta AUB0812VH | AVEXIR 1600 AVD3U16001104G-4CI x 2 | EN9600GT MG/HTDP/512MD2/A x 1 | Seagate ST500DM002-500G x 1

  **Intel LGA1150 i7-4765T 35W | Z97-DELUXE | SanDisk SSD 64 GB | SUPER FLOWER_SF-350P14XE_350W | ASUS PA238Q 23” | Kingston KHX1600C9D3LK2/8GX

  تقویت عملکرد پردازنده
  TPU

  با یک سوییچ دو فاز روی برد یا از طریق ابزار ASUS AI Suite 3 قدرت کامل رایانه خود را رها کنید! واحد پردازش توربو (TPU)، با آزادی عمل در تنظیم فرکانس و ضریب‌های پردازنده و بهره‌برداری از ظرفیت‌های کارت گرافیک، کنترل دقیق ولتاژ و نظارت پیشرفته را برای پردازنده و کارت گرافیک پیشنهاد می‌دهد.*

  *به QVL کارت گرافیک مراجعه کنید
  صرفه‌جویی همه جانبه در انرژی
  EPU

  واحد پردازش انرژی (EPU) توسط یک سوییچ روی برد یا ابزار AI Suite 3 کنترل می‌شود و از صرفه‌جویی مداوم در سیستم لذت خواهید برد. EPU مصرف توان بر اساس نیاز رایانه را بطور خوکار شناسایی و تنظیم می‌کند. همچنین می‌تواند مصرف پردازنده را در یک سطح مشخص نگه دارد یا با حالت Away Mode از صرفه‌جویی بیشتر انرژی لذت ببرید. زمانی که از رایانه استفاده نمی‌کنید این ویژگی در یک طرح صرفه‌جویی شدید، تمام کنترلرهای بدون استفاده را خاموش می‌کند و توان کارت گرافیک را هم کاهش می‌دهد به همین دلیل رایانه تنها انرژی مورد نیاز را استفاده می‌کند. نه حتی یک وات بیشتر!

  کنترل پیشرفته فن‌ها برای خنک‌کنندگی کامل و ساکت
  Fan Xpert 3

  Fan Xpert 3 کنترل فن‌های 3 و 4 پین پردازنده و کیس را در یک نقطه گردآوری می‌کند. این برنامه مشخصات فن‌ها را بررسی می‌کند و تنظیمات مخصوص هر فن را بر اساس اطلاعات جمع‌آوری شده از گیرنده‌های حرارتی اعمال می‌کند. مطمئن باشید هر کدام از فن‌ها در بهترین توازن میان عملکرد خنک و کاهش صدای مزاحم هستند. Fan Xpert 3 از حالت دوگانه PWM/DC برای کنترل فن‌های پردازنده و کیس در سطح سخت‌افزاری پشتیبانی می‌کند و حتی می‌تواند فن پردازنده را پایین‌تر از حداقل سرعت تعریف شده تنظیم کند تا صدای کمتر و صرفه‌جویی بیشتری در طول فعالیت‌های روزانه حاصل شود.

  صفحه بعد >

  کنترل پیشرفته فن‌ها برای خنک‌کنندگی کامل و ساکت
  Fan Xpert 3

  حالت سرعت ثابت

  برای کاربرانی که به دنبال کمترین نویز تا صفر دسی‌بل هستند طراحی شده و کنترل مخصوص سرعت فن‌ها را انجام می‌دهد.

  حالت تنظیم خودکار

  بررسی پارامترهای فن از طریق تشخیص خودکار سرعت فن انجام می‌شود تا تنظیمات متغیر برای هر یک از فن‌ها تنها با یک کلیک اعمال شود.

  کنترل‌ آگاهانه فن‌ها

  با ارائه اطلاعات کامل می‌توانید تنظیمات پیشرفته‌ای را برای هر یک از فن‌ها انجام دهید.

  < صفحه قبل

  کنترل دقیق توان دیجیتالی
  DIGI+ Power Control

  کنترل توان یکی از بخش‌های مهم در طراحی مادربورد است. شناسایی هوشمندانه طرح توان پردازنده توسط فناوری خلاقانه و برتر ASUS DIGI+ Power Control انجام می‌شود که کاملا مطابق با آیین‌نامه VRD12.5 اینتل است و با کنترل دقیق و انعطاف‌پذیر خود باعث افزایش ظرفیت‌های اورکلاکینگ، افزایش پایداری سیستم و بهبود راندمان انرژی می‌شود.

  اجرای سریع‌تر بازی‌ها و کسب امتیاز بیشتر
  Turbo App

  صدای پای دشمن، به عقب نگاه‌ می‌کنید، صدای شلیک‌های پیاپی اسلحه می‌آید، تمرکز کنید. به عنوان یک بازیکن، می‌دانید که تنها حرکت سریع، برنده بازی است و به همین دلیل به پنل تنظیمات اختصاصی ASUS Turbo App نیاز دارید تا از پیروزی شما در بازی‌های مورد علاقه محافظت کند! پردازنده را اورکلاک کنید، اولویت داده‌های بازی در شبکه را تعیین کنید و تنظیمات دلخواه را برای بهترین صدا در بازی و گفتگو با بازیکنان انجام دهید. تاریخ توسط فاتحان نوشته می‌شود پس بدون Turbo App وارد میدان نبرد نشوید.

  UEFI BIOS مورد تحسین رسانه‌ها

  بایوس روان و یکدست گرافیکی با امکان کنترل توسط ماوس بهبود پیدا کرده است تا حتی بیش از این جذاب باشد. چه یک کاربر تازه‌کار رایانه باشید یا یک اورکلاکر حرفه‌ای، حالت‌های EZ‌ و Advanced، سریع و ساده راه را به شما نشان می‌دهد.

  Map to MyFavorite: به سرعت تنظیمات را پیدا کنید و ابزارهای مورد نظر خود را به لیست علاقمندی‌ها اضافه کنید!
  راهنمای اورکلاک و RAID توسط EZ Tuning: فقط سخت‌افزار خود را انتخاب کنید و با استفاده از سناریوهای آسان، عملکرد سیستم را افزایش دهید یا پیکربندی RAID را برای بازیابی و پشتیبان‌گیری سریع اجرا کنید!
  EZ XMP عملکرد حافظه را با یک کلیک افزایش دهید!
  کنترل فن‌ها با تنظیمات گرافیکی: منحنی را به سادگی توسط ماوس جابجا کنید و عملکرد هر یک از فن‌ها را بهینه سازید.
  نظارت مستمر سخت‌افزاری: بهره‌مندی فوری از اطلاعات قسمت‌های حیاتی سیستم!
  EZ Mode
  • پروفایل‌ فن: اطلاعات کامل فن پردازنده و کیس برای خنک‌کنندگی فوری!
  • اطلاعات SATA: نمایش جزییات درگاه SATA تا به آسانی آن را تشخیص دهید!
  • تنظیم سریع زمان: از ماوس برای کنترل تاریخ و ساعت استفاده کنید.
  • EZ XMP: عملکرد حافظه را با یک کلیک افزایش دهید.
  Advanced Mode
  • میان‌برها: برای ساخت میان‌بر به تنظیمات مورد علاقه خود، دکمه اینتر را فشار دهید یا یکی از میان‌برهای موجود را انتخاب کنید و با کلید F4 مستقیما به آنجا بروید!
  • Quick Notes: یادداشت برداری کنید و ایده‌های مرتبط به بایوس را به آسانی و به سرعت ثبت کنید!
  • فهرست آخرین فعالیت‌ها: آخرین فعالیت‌ها را دنبال کنید و پروفایل مورد نظر خود را در درایو USB ذخیره کنید!
  • تغییر نام SATA: نام پورت‌های SATA را برای تشخیص صحیح تغییر دهید.
  حافظه مخصوص
  طراحی اورکلاکینگ

  حالا می‌توانید حافظه را تا 3300 مگاهرتز افزایش دهید (اورکلاک کنید)! طراحی اختصاصی T-Topology از طریق کاهش نویز و تاثیر بازتاب سیگنال، ظرفیت فوق‌العاده‌ای برای اورکلاک حافظه تحت بار کامل دارد. کانال‌های حافظه دارای فاصله مساوی تا پردازنده هستند که این موضوع بیشترین تعادل در کنترل را روی ماژول‌های حافظه و ظرفیت‌های کلی حافظه دارد.

  سرعت انتقال بالا
  USB 3.1 با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه

  با جدیدترین رابط USB 3.1 و دو درگاه نوع A برای انتقال فوق سریع اطلاعات می‌توانید سرعت انتقال تا 10 گیگابیت بر ثانیه را تجربه کنید که دو برابر سریع‌تر از USB 3.0 است. این استاندارد جدید کاملا با نسخه‌های موجود از ابزارهای USB‌شما سازگار است و برای استفاده از یک سرعت شگفت‌انگیز نیز آماده هستید. فناوری اختصاصی USB 3.1 Boost ایسوس نیز بطور خودکار عملکرد USB 3.1 را حتی بیش از این افزایش می‌دهد.

  سرعت درایوهای خود را از طریق SATA Express رها سازید

  SATA Express از طریق دو مسیر PCIE 2.0 سرعتی معادل 10 گیگابیت بر ثانیه را ارائه می‌دهد تا نیاز به پهنای باند بیشتر در آینده نزدیک را حل کند زیرا درایوهای SSD ‌کنونی تا 550 مگابایت بر ثانیه پهنای‌باند دارند که به نقطه اشباع رابط SATA با سرعت 6 گیگابیت بر ثانیه نزدیک است. SATA Express نسل جدید استاندارد ارتباطی با پشتیبانی از دو درایو SATA و سازگاری با نسخه‌های پیشین است. با این ویژگی هیچگاه عقب نخواهید ماند.

  سرعت سیستم را با M.2 افزایش دهید

  M2 با پهنای باند اصلی PCI Express 2.0 از سرعت انتقال تا 10 گیگابیت بر ثانیه پشتیبانی می‌کند. این ویژگی برای درایو مخصوص سیستم عامل، عالی است و باعث می‌شود کل سیستم سریع‌تر عمل کند. برای تضمین دسترسی سریع‌ به داده‌ها، تقویت خودکار برنامه‌ها و خروج از حالت Sleep تنها در 2 ثانیه از فناوری Intel Rapid Storage نیز پشتیبانی می‌کند.*

  *برای اطلاع از پشتیبانی Intel Rapid Storage Technology به مشخصات مدل مراجعه کنید.

  همین امروز به سرعت فوق‌العاده Thunderbolt2 ارتقا دهید

  سری ASUS ThunderboltEX II اولین کارت جانبی Thunderbolt 2 مورد تایید اینتل است که انعطاف زیادی برای ارتقا رایانه شما به فناوری Thunderbolt 2 دارد. از انتقال دو سویه با سرعت فوق العاده تا 20 گیگابیت بر ثانیه که چهار برابر سریع‌تر از USB 3.0 است لذت ببرید! نمایش ویدیو در جدیدترین تلویزیون‌های 4K/UHD را با بیشترین سطح جزییات تجربه کنید و همزمان از درایوهای جانبی را با پهنای باند بالا مورد استفاده قرار دهید.
  >>Learn More

  *بطور جداگانه قابل تهیه است.
  سناریو بازی
  سریع‌تر بازی کنید امتیاز بیشتری بگیرید!
  Turbo App

  صدای پای دشمن، به عقب نگاه‌ می‌کنید، صدای شلیک‌های پیاپی اسلحه می‌آید، تمرکز کنید. به عنوان یک بازیکن، می‌دانید که تنها حرکت سریع، برنده بازی است و به همین دلیل به پنل تنظیمات اختصاصی ASUS Turbo App نیاز دارید تا از پیروزی شما در بازی‌های مورد علاقه محافظت کند! پردازنده را اورکلاک کنید، اولویت داده‌های بازی در شبکه را تعیین کنید و تنظیمات دلخواه را برای بهترین صدا در بازی و گفتگو با بازیکنان انجام دهید. تاریخ توسط فاتحان نوشته می‌شود پس بدون Turbo App وارد میدان نبرد نشوید.

  Speed boost اورکلاکینگ آسان برای اجرای فوق سریع بازی‌ها
  Networking boost تعیین اولویت داده‌ها در شبکه برای اجرای بی‌وقفه بازی‌ها!
  Sound boost طراحی پیشرفته صوتی برای صدایی شفاف در بازی!
  یک صدای کامل شما را به درون بازی می‌برد
  Crystal Sound 2

  Crystal Sound 2 فرآیند تنظیم صدا را کوتاه می‌کند و این تنظیمات در هر آنچه می‌خواهید بشنوید از اجرای بازی، تماشای فیلم یا پخش موسیقی‌های مورد علاقه شما اعمال می‌شود. حفاظ فیزیکی روی برد، طراحی دقیق مهندسی و اجزای پیشرفته شامل خازن‌های مشکی ژاپنی و تقویت‌کننده‌های عملیاتی (op-amps)، تاثیر خود را در شفافیت و وضوح خروجی صدا نشان می‌دهند. ابعاد جدیدی از صدای پیشرفته را کشف کنید و آماده نقش‌آفرینی باشید!

  حفاظ صوتی اطمینان از جداسازی آنالوگ و دیجیتال و کاهش تداخل چندجانبه
  حفاظت از EMI از تاثیر نویزهای الکترونیکی بر کیفیت صدا جلوگیری می‌کند.
  آمپلی‌فایر صوتی بهترین کیفیت صدا را برای اسپیکر و هدفون تقویت می‌کند.
  مدار منحصر به فرد نویز اولیه صدا را برای تمام خروجی‌های صوتی کاهش می‌دهد
  خازن‌های صوتی پیشرفته ژاپنی صدایی گرم، طبیعی و فراگیر را با شفافیت و وضوح عالی فراهم می‌کنند.
  طراحی ویژه مدار لایه‌های کانال چپ و راست را جداسازی می‌کند تا از کیفیت سیگنال حساس صدا محافظت کند.
  یک پیروزی دوگانه برای بازیکنان

  تفاوت میان شکست و پیروزی تنها در چند میلی‌ثانیه مشخص می‌شود. به همین دلیل مادربردهای ASUS به فناوری نوین شبکه مجهز شده‌اند تا شما برنده باشید!

  Turbo LAN

  Turbo LAN با فناوری cFosSpeed وقفه‌های شبکه در بازی‌ را حتی بیش از این کاهش می‌دهد و دارای یک رابط گرافیکی است. این ویژگی به شما امکان می‌دهد بدون هیچ دانش فنی، وقفه‌های شبکه را تا 1.45 برابر کاهش دهید! اگر حرفه‌ای هستید برای کنترل کامل از حالت پیشرفته استفاده کنید.

  نظارت مداوم بر سرعت
  گردآوری لیست مورد علاقه شما
  تعیین اولویت برای افزایش سرعت برنامه‌ها
  *Testing configuration: Intel® Core™ i7-4770K CPU @ 3.50 GHz │ Z97-DELUXE │ Transcend JM1600KLH-16GK DDR3 1600MHz*2 │ Windows Win8.1 Ultimate 64bit
  Intel Gigabit Ethernet برترین انتخاب برای بازی که عملکرد سریع‌تری با پردازنده دارد

  استفاده از جدیدترین شبکه اینتل به این معنی است که همیشه سریع‌تر و روان‌تر بازی می‌کنید. اینتل LAN‌ از امتیاز مهم ارتباط مستقیم با پردازنده‌های اینتل برخوردار است و عملکرد قابل توجهی در TCP‌ و UDP نمایش می‌دهد. این ویژگی‌، میزان بار پردازنده را کاهش می‌دهد و از این طریق توان بیشتری برای اجرای بازی در اختیار شما است!

  دو برابر عملکرد بیشتر انتقال داده‌های بازی در پروتکل UDP

  مهندسان ایسوس برای بررسی تفاوت سرعت Intel Gigabit Ethernet هنگام ارسال بسته‌های کوچک‌تر (کمتر از 256 بیت) از IxChariot استفاده کرده‌اند که یک ابزار مستقل سنجش شبکه است و عملکردی مهم در واکنش بازی‌ها دارد. نتایج نشان داد در Z97 داده‌های شما با دو برابر سرعت بیشتر نسبت به فناوری‌های LAN دیگر رقبا منتقل می‌شوند!

  • پشتیبانی از چندین کارت گرافیک مادربرد Z97 با پشتیبانی از هر دو پیکربندی NVIDIA® SLI و AMD CrossFireX امکان راه‌اندازی چندین کارت گرافیک را فراهم می‌کند و می‌توانید از بیشترین قدرت فناوری‌های گرافیکی بهره‌مند شوید.
  • مزیت تصویر 4K/Ultra HD با پشتیبانی از کیفیت 4K/UHD ( مخفف ultra-high-definition) تصاویر از طریق رابط HDMI یا DisplayPort تا وضوح 4096*2160 منتقل می‌شوند که تعداد پیکسل‌ها در مقایسه با کیفیت 1080P با وضوح 1920*1080 چهار برابر بیشتر است و تصویری واقعی، با جزییات بسیار زیاد و شفاف را ارائه می‌دهد.
  • فعالیت با 3 نمایشگر می‌توانید بطور همزمان سه نمایشگر مستقل را از طریق خروجی‌های تصویری مانند DisplayPort، Mini DisplayPort، HDMI، DVI یا VGA متصل کنید. بعد از انتخاب خروجی تصویر، نحوه نمایش مانند ترکیبی، گسترده یا آینه‌ای را تعیین کنید.
  ASUS HomeCloud
  رایانه شما، جهان شما

  ASUS HomeCloud دنیایی بدون مرز را خلق می‌کند. این ویژگی به شما اجازه می‌دهد از راه دور به رایانه دسترسی داشته باشید، محتوای صوتی و تصویری را هر کجا که می‌خواهید منتشر کنید و از هر نقطه به مدیریت فایل‌های خود بپردازید مهم نیست آنها کجا ذخیره شده‌اند. از قابلیت درونی Wake on WAN برای راه‌اندازی و کنترل رایانه از راه دور در هر زمان و هر مکان با یک ابزار هوشمند استفاده کنید. این ویژگی حتی هارد درایو شما را به یک فضای ابری اختصاصی تبدیل می‌کند و از محدودیت‌های ذخیره‌سازی نگرانی نخواهید داشت. توسط HomeCloud رایانه شما درگاهی به جهان است.

  کنترل کامل، هر زمان و هر مکان توسط Wi-Fi GO!

  Wi-Fi GO! کنترل کامل رایانه حتی زمانی که دور از خانه هستید را در اختیار شما قرار می‌دهد! زمانی که بیرون هستید به فایل‌هایی که در خانه و محل کار روی رایانه خود فراموش کرده‌اید دسترسی دارید. علاوه بر این در یک گام می‌توانید تمام سرویس‌های ابری را مدیریت کنید و با یک کلیک فایل‌ها را میان رایانه و ابزارهای خود همگام سازید.

  • Cloud GO!

   حساب‌های ASUS WebStorage، Dropbox، Google Driveو Skydrive را در یک نقطه گردآوری کنید و حتی در یک زمان از آنها روی رایانه خود پشتیبان بگیرید.

  • Remote Desktop

   دسترسی و کنترل آسان رایانه در هر زمان و هر مکان!

  • File Transfer

   همگام‌سازی فایل‌ها میان رایانه و ابزارهای هوشمند تنها با یک کلیک

  • Remote Keyboard & Mouse

   کنترل پخش حتی از روی مبل

  به سادگی عکس‌های درون کامپیوتر را در بیرون از خانه روی تبلت مشاهده کنید
  یک مرکز رایانه دیجیتال عالی برای اشتراک‌گذاری و سینمای خانگی
  Media Streamer

  از محتوای صوتی و تصویری در رایانه خود در هر مکان لذت ببرید! موزیک‌ها را هنگامی که در یک کافه نشسته‌اید پخش کنید یا با دوستان به تماشای فیلم‌ مورد علاقه خود روی تلویزیون‌های هوشمند بپردازید. با ASUS Media Streamer هر کجا بروید سرگرمی‌های شما همراه شما هستند.

  آینده را لمس کنید
  NFC EXPRESS 2 &
  Wireless Charger

  توسط Wireless Charger و NFC Express 2 یک تعامل موثر و بی‌نیاز از سیم را برقرار کنید! در یک حرکت جادویی، با یک ضربه کنترل رایانه را بدست بگیرید و ابزارک‌های همراه خود را شارژ کنید. استفاده از سیم و کابل برای قرن پیش بود!

  *به صورت مجزا قابل تهیه است.
  کیفیت ثابت شده، اطمینان مداوم
  سازگاری و ارزیابی کامل
  مراقبت حفاظت از سخت‌افزار برای اطمینان از دوام طولانی
  ابزارهای سازگار شامل پردازنده، حافظه، کارت گرافیک و سایر قطعات.
  مدت ارزیابی آزمون‌های گسترده برای پایداری، امنیت و سازگاری کامل

  ما بزرگ‌ترین سازنده مادربرد در جهان هستیم و اینکه تفکر ما در طراحی حول محور کاربرانی دقیقا مانند شما است را همگان می‌دانند. مهندسان ما استانداردهای دشواری را برای تضمین کیفیت در طول عمر محصول بکار می‌گیرند و بهترین قطعات را برای حفاظت واقعی از جهان استفاده می‌کنند. سازگاری مادربردهای ما با بیش از 1000 قطعه و ابزار مختلف ثابت شده است و حداقل 7000 ساعت مورد ارزیابی شدید قرار گرفته‌اند. این تفکر در ذهن شما خواهند ماند که مادربردهای ASUS برای تمام محیط‌ها و تمام کاربردها مناسب هستند. برای ساخت رایانه با بهترین زیربنا، آن را با یک مادربرد ASUS بسازید.

  بیشتر بخوانید
  ASUS 5X Protection
  حفاظت از سخت‌افزار برای اطمینان از دوام طولانی

  ما بر استفاده از برترین قطعات در هر یک از اجزای مادربرد ایسوس شما تاکید داریم. ما برای اطمینان از دوام بلند‌مدت سیستم و عملکرد پایدار آن، قاطعانه بر کیفیت پافشاری می‌کنیم.

  • کنترل دقیق توان دیجیتال توسط ASUS DIGI+ VRM

   ماژول‌های تنظیم کننده ولتاژ (VRM)یکی از اجزای ضروری مادربرد هستند. یک VRM مطلوب، بطور هوشمندانه توان APU را بر اساس نیاز واقعی و در زمان درست فراهم می‌کند. ایسوس با طراحی دیجیتالی توان برای اولین بار سرعت دریافت و عکس‌العمل را بر اساس توان مورد نیاز APU افزایش داد. این دقت عالی میزان اتلاف انرژی را کاهش می‌دهد و البته با ارائه پایدار توان باعث افزایش ثبات سیستم می‌شود.

  • حفاظت پیشرفته از اضافه بار مدار رم

   فیوزهای مدار از آسیب‌های اضافه بار و اتصال کوتاه جلوگیری می‌کنند. این روش از پورت‌های ورودی و خروجی تا ماژول‌های رم توسعه پیدا کرده است و امنیت سیستم و عمر محصول را افزایش می‌دهد.

  • 5 هزار ساعت دوام خازن‌ها با 2.5 برابر طول عمر بیشتر

   خازن‌های نیمه‌هادی باکیفیت ایسوس در شرایط دشوار با دمای 105 درجه سانتی‌گراد 5 هزار ساعت طول عمر دارند که 2.5 برابر بیشتر از خازن‌های قدیمی است. این دوام شگفت‌انگیز به معنی استقامت بالای رایانه در دمای نرمال است و دوام بیشتر مادربردهای ایسوس را تضمین می‌کند.

  • 3 برابر دوام بیشتر قاب استیل درگاه‌های پشت

   پنل درگاه‌های پشتی در مادربرد ایسوس از استیل مقاوم و ضد زنگ ساخته شده است و لایه نازکی از اکسید کروم بر روی آن مانع از خوردگی می‌شود. این پنل، آزمون دشوار 72 ساعت اسپری نمک را پشت سر گذاشته است و پنل درگاه‌های پشتی در مادربرد ایسوس نسبت به مدل‌های عادی تا 3 برابر عمر بیشتری دارد.

  • حفاظت قدرتمند ESD در برابر تخلیه الکترواستاتیک

   تخلیه الکترواستاتیک (ESD) ممکن است بطور ناگهانی رخ دهد و غالبا اثرات مخرب آن دست کم گرفته می‌شود. ASUS ESD Guards با استانداردهای سختگیرانه‌ مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و تا +/- 10kV برای تخلیه القایی و +/-6kV برای تخلیه تماسی ظرفیت دارد. ما یک طراحی حفاظت مدار فعال را بکار گرفته‌ایم تا از سیستم شما در برابر تداخل الکتروستاتیک و آسیب‌های آن محافظت کند و طول عمر قطعات افزایش یابد.

  کیفیت ثابت شده

  آزادی عمل در انتخاب قطعاتی که برای رایانه خود استفاده می‌کنید مبنای گردآوری یک سیستم است. ارزیابی‌های دشوار ما بر بیشترین سازگاری با محدوده بسیار وسیعی از قطعات و ابزارها متمرکز شده‌اند تا بتوانید به راحتی و بدون زحمت رایانه خود را بسازید. راه ASUS، سازگاری برای امروز و فرداهای دور است.

  بررسی بیش از 1000 پردازنده، حافظه، کارت گرافیک و قطعات دیگر

  تمام مادربردهای سری 9 با هزاران ابزار گوناگون سازگار هستند. مهندسان ما پردازنده های سرور و رایانه‌های رومیزی را نصب و بررسی می‌کنند، صدها ماژول رم، چندین کارت گرافیک، بسیاری از ابزارهای ذخیره سازی، منبع تغذیه، کارت‌های شبکه، نمایشگرها، درایوهای نوری، لوازم جانبی و بسیاری قطعات دیگر ارزیابی می‌شوند. ما این کار را انجام می‌دهیم تا با اطمینان کامل از کالا و نحوه سازگاری آنها، محصولات را ارائه کنیم.

  1000+ Compatible devices and components
  QVL کامل و جامع
  فهرست سازندگان مورد تایید را آنلاین مشاهده کنید

  ما اعتماد زیادی به سازگاری مادربوردهای سری 9 داریم و فهرست کامل سازندگان مورد تایید (QVL) را برای اطلاع شما منتشر کرده‌ایم تا انتخاب‌های متنوعی داشته باشید و بدون نگرانی، ساخت یک رایانه را تجربه کنید. هیچ وقفه‌ای در QVL ما نیست: تمام قطعات سازگار برای اطلاع همگان در فهرست نوشته شده‌اند. جهت اطمینان بیشتر قطعه یا ابزار مورد نظر را با لیست چک کنید.

  طراحی بهترین سازگاری در محصولات ASUS

  زمانی که یک مادربرد ASUS را انتخاب می‌کنید ممکن است به انتخاب سایر قطعات ASUS هم علاقه داشته باشید. اساس طراحی محصولات ASUS مانند کارت گرافیک، کارت صدا و درایو نوری به گونه‌ای است که عملکرد بی‌وقفه‌ای با مادربرد شما داشته باشد.

  اطمینان از ابتدا تا انتها

  مادربردهای ما دارای دوام بی‌نظیری هستند. ما این ویژگی را با بیش از 7000 ساعت تست‌های دشوار بررسی و تایید می‌کنیم. آزمون‌های دشوار محیطی، سازگاری، پایداری، نرم‌افزاری و امنیتی گواهی می‌دهند مادربردهای ما قابلیت اطمینانی فراتر از استانداردهای رایج صنعتی دارند.

  آزمون‌های دشوار برای اطمینان از ثبات، سازگاری و امنیت

  هر کدام از مادربردها با آزمون‌های اضافی تحت بار سنگین از زمان حمل تا کارکرد روزانه آزمایش می‌شوند تا مطمئن شویم در بهترین وضعیت به دست شما خواهند رسید. این آزمون‌ها شامل گرما و رطوبت، سوختگی، مصرف برق، توان در حالت خاموش و روشن، نصب و شوک‌های حرارتی هستند. هر یک از قطعات مورد تایید تا 24 ساعت مورد آزمون فرسودگی قرار می‌گیرد تا عملکرد بی‌نقصی در فعالیت‌های روزمره داشته باشند. مهم نیست چه کاربردی دارید، از چه قطعه‌ای استفاده می‌کنید و چه ابزاری متصل کرده‌اید!

  • آزمون گرما و رطوبت قطعات شرایط دشواری را تحمل می‌کنند
  • ارزیابی حرارتی کارکرد خنک و پایدار تحت بار سنگین
  • تست نصب تضمین پایداری پورت‌ها
  • 24 ساعت آزمون فرسودگی برای اطمینان از پایداری
  • آزمون مصرف برق اطمینان از استانداردهای جهانی راندمان انرژی
  7000+ VALIDATION HOURS
  • دما و اختلاف ولتاژ
  • تست شوک حرارتی
  • تست لرزش غیرعملیاتی
  • تست سوختگی
  • تست نصب
  • تست سقوط
  • تست شوک
  • تست نمک و اسپری
  Close
  ساخت رایانه هیچ‌گاه تا این حد آسان نبوده است

  ما می‌دانیم شما چگونه از رایانه استفاده می‌کنید. از راه‌اندازی، تنظیمات، نظارت بر سیستم و به‌روز رسانی سخت‌افزار همه تلاش ما این است که زندگی را ساده کنیم به همین دلیل هیچ گاه از توسعه و استفاده از تجربه‌های شخصی و فرصت هیجان‌انگیز و لذت‌بخش ساخت یک سیستم بدون زحمت دست بر نمی‌داریم!

  Learn More
  ASUS Q-Design
  امروز نصب آسان یک سیستم شروع می‌شود
  Q-design
  • Q-DIMM - خروج آسان حافظه حتی زمانی که با کیس‌های کوچک کار می‌کنید، فقط کافی است یک گیره را به سمت پایین فشار دهید و رم را در جای خود قرار دهید یا آن را خارج کنید، نصب رم هیچ گاه تا این حد ساده نبوده است.
  • Q-Slot – خروج بدون زحمت ابزارهای PCI Express یک گیره بزرگ بالدار به راحتی در دسترس است. کافی است گیره Q-Slot را به آرامی بفشارید تا کارت گرافیک خارج شود. نصب یا خروج کارت‌های گرافیک بزرگ هیچ گاه تا این اندازه آسان نبوده است.
  • Q-Connector اتصال ساده، سریع و دقیق دیگر لازم نیست نگران کابل‌های پنل جلوی کیس باشید. فقط کابل را به Q-Connector یک‌تکه متصل کنید و آن را در جای خود قرار دهید. همین!
  • عیب یاب آسان با Q-LED – مشکل را در پردازنده، حافظه، کارت گرافیک یا بوت نشان می‌دهد و می‌‌توانید هر مشکلی که ایجاد شود را به سرعت عیب‌یابی و ترمیم کنید. وقت خداحافظی با آن مشکلات بی‌پایان فرا رسیده است!
  AI Suite 3
  یک گام تا دسترسی به قابلیت‌های خلاقانه ایسوس

  ASUS AI Suite 3 تجربه تازه‌ای از یک رابط کاربری جذاب برای کاربران است که از مانیتورهای بزرگ نیز پشتیبانی می‌کند. این ویژگی تمام قابلیت‌های انحصاری ایسوس را در یک مجموعه، در دسترس قرار داده است و امکان نظارت بر اورکلاک، مصرف انرژی، سرعت فن‌ها، ولتاژ و موارد دیگر را فراهم می‌کند. این برنامه همه کاره، قابلیت‌های متنوع و آسانی را پیشنهاد می‌دهد بدون اینکه نیازی به جابجایی میان برنامه‌های مختلف داشته باشید.

  Push Notice
  حین حرکت بر وضعیت رایانه نظارت کنید

  اگر علاقه دارید زمانی که بیرون هستید از وضعیت رایانه مطلع شوید Push Notice می‌تواند شما را آگاه نگه دارد! زمانی که وضعیت رایانه تغییر می‌کند، Push Note فورا یک هشدار روی تبلت یا موبایل برای شما ارسال خواهد کرد. همچنین می‌توانید وب سایتی که مشغول تماشای آن بودید یا یادداشت‌های در حال مطالعه خود را به ابزارهای هوشمند منتقل کنید. فرقی نمی‌کند کجا هستید همه چیز تحت کنترل است.

  بایوس را به وضعیت قبل بازگردانید
  فلش آسان بایوس با اتصال یک سخت افزار هماهنگ

  قابلیت سخت‌افزاری USB BIOS Flashback به کاربران اجازه می‌دهد بایوس جدید UEFI BIOS را حتی بدون پردازنده و رم نصب کنند. کافی است USB حاوی فایل بایوس را متصل کنید و بعد از نصب پاور با فشار ROG Connect، USB BIOS Flashback، دکمه BIOS BFLK روی برد و دکمه Reset را برای 5 ثانیه* نگه دارید. یک به روز رسانی راحت!

  • پاور را متصل کنید
  • درایو USB را وصل کنید
  • دکمه را فشار دهید* *وجود دکمه و محل آن با توجه به مدل مادربورد متغیر است. لطفا به دفترچه راهنما مراجعه کنید.
  EZ Flash 2
  به‌روز‌رسانی آسان بایوس از طریق USB بدون نیاز به سیستم‌عامل

  قبل از اینکه وارد سیستم عامل شوید از طریق یک فلش درایو به آسانی بایوس را آپدیت کنید. این کار تنها با چند کلیک انجام می‌شود و نیازی به فلاپی یا ابزارهای تحت سیستم عامل نیست.

  Close
  ویژگی‌های پردازنده و تراشه‌های اینتل
  • آمادگی برای LGA1150 نسل چهارم و پنجم اینتل، پردازنده‌های Core i7، Core i5، Core i3، پنتیوم و سلرون

   این مادربرد از نسل چهارم اینتل، پردازنده‌های i7، i5، i3، پنتیوم و سلرون نسل چهارم و پنجم با سوکت LGA1150 پشتیبانی می‌کند. این پردازنده‌ها دارای واحدهای iGPU، کنترلر حافظه، کنترلر PCI Express با خروجی گرافیکی توسط یک تراشه اختصاصی، 2 کانال (چهار DIMM) برای حافظه DDR3 و 16 مسیر PCI Express 3.0/2.0 هستند. این ویژگی‌ها عملکرد گرافیکی قدرتمندی فراهم می‌کنند.

  • Intel Z97 Express Chipset

   Intel Z97 Express Chipset یک تراشه مستقل با پشتیبانی از LGA1150 نسل چهارم اینتل، پردازنده‌های Core i7، Core i5، Core i3، پنتیوم و سلرون نسل چهارم و پنجم است. این تراشه با بکارگیری پیوندهای نقطه به نقطه موازی برای افزایش پایداری و پهنای باند، عملکرد قدرتمندی ارائه می‌کند. علاوه بر این Z97 دارای 6 درگاه USB 3.0، 6 درگاه SATA با سرعت 6 گیگابیت بر ثانیه و پشتیبانی از M.2 با سرعت یک گیگابایت بر ثانیه برای افزایش سرعت بازخوانی اطلاعات است. ضمن اینکه Intel Z97 Express Chipset از iGPU پشتیبانی می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد از عملکرد گرافیکی این واحد در پردازنده لذت ببرند.

  • Intel® Smart Response Technology
   سرعت SSD و ظرفیت HDD

   از یک درایو سریع SSD (حداقل 18.6 گیگابیت ظرفیت مورد نیاز است) به عنوان یک حافظه موقت (Cache) برای برنامه‌های پرکاربرد می‌توان استفاده کرد. مزیت‌ اصلی این روش شامل کاهش زمان اجرا و نوشتن اطلاعات و کاهش مصرف توان از طریق حذف اجزای چرخشی درایو است. این فناوری با ترکیب عملکرد یک SSD و ظرفیت یک هارد می‌تواند تا 6 برابر سرعت اجرا را نسبت به سیستم‌هایی که فقط دارای یک درایو HDD هستند افزایش دهد.

  • Intel® Smart Connect Technology
   بازسازی خودکار برنامه و کاهش زمان انتظار

   رایانه شما می‌تواند به‌روز‌رسانی‌های وب را با محتوای جدید در برنامه‌های منتخب دریافت کند حتی زمانی که سیستم در حالت Sleep است. این به معنی کاهش زمان انتظار برای برنامه‌ها است که از طریق رایانش ابری همگام‌سازی و به روز رسانی می‌شوند و منجر به تجربه‌ای بهتر از کار با رایانه خواهد شد.

  • Intel® Rapid Start Technology
   اجرای سریع رایانه از حالت Sleep

   رایانه شما می‌تواند از حالت کم‌مصرف hibernate ظرف چند ثانیه اجرا شود. حافظه سیستم را در SSD ذخیره کنید تا رایانه شما در حالی که همچنان مصرف انرژی اندکی دارد، زمان اجرای سریع‌تری داشته باشد.