Blue Cave

  Blue Cave

  روتر دو باند WiFi AC2600 برای سیستم خانه هوشمند، به همراه شبکه امن AiProtection، کنترل پیشرفته والدین و سازگار با Amazon Alexa و IFTTT.

  • وای فای قدرتمند، طراحی خیره کننده: دو باند همزمان AC2600 WiFi برای ارئه یک ارتباط صاف و بدون نقص، با زیبایی چشم نواز برای بهبود طراحی منازل.
  • فناوری Intel® WiFi: امکان تغذیه همزمان چند دستگاه در منزل شما.
  • امنیت کامل شبکه برای اعضای خانواده: Blue Cave از تمامی دستگاه های متصل در برابر تهدیدات سایبری حفاظت کرده و به کنترل پیشرفته والدین به منظور فیلترکردن محتوای نامناسب تجهیز شده است.
  • آماده برای خانه ای هوشمند: ساخت خودکار یک خانه هوشمند با IFTTT و امکان کنترل با Amazon Alexa.
  • کنترل آسان بدون نیاز به یک کامپیوتر: از گوشی موبایل و یا تبلت خود به عنوان مرکز کنترل شبکه استفاده نمائید. اعلان فعالیت های شبکه، گزارش های امنیتی و موارد بیشتر.
  Product Image
  Blue Cave│Networking│ASUS
  Best Choice Golden Award – Computex 2017

  یک وسیله خانه ظریف، به همراه آخرین ویژگی های شبکه بدون سیم AP، ویژگی های یکپارچه رابط هوشمند Amazon و تکنیک ضد هک Trend Micro.

  مطالعه بیشتر

  تولید با عملکرد بالا. طراحی شده برای دیده شدن

  ASUS Blue Cave با عملکرد بالا و زیبایی چشمگیر طراحی شده است. ترکیبی از توان Intel WiFi و مهندسی ایسوس، شبکه ای ثابت و بازی بدون وقفه را در اختیار شما قرار خواهد داد. همچنین با ASUS AiProtection و سامانه کنترل والدین، شما ضمن اطلاع از همه موارد، آنلاین بودنی امن را تجربه خواهید کرد.

  Up to

  2600 Mbps

  Concurrent WiFi Speed

  Dual Core

  Intel® CPU

  4x4 Dual-Band

  Design

  4 x Gigabit

  LAN Ports

  ASUS Blue Cave
  Other AC2600 Router with external antenna

  5G Downlink Throughput

  Up to 28% Faster

  * مقایسه و آزمون بر اساس فرکانس 5 گیگاهرتز downlink و در محیط های آزمایشگاهی ایسوس صورت گرفته است.

  WiFi عالی، مهندسی شده برای افزایش سطح منزل شما

  Blue Cave با ظاهری منحصر به فرد و عملکرد توانمند، هر دو توسط مهندسی پیشرفته WiFi تولید شده اند. آنتن های داخلی عمدتا سازگار و کارآمد هستند: آنها امکان یک طراحی داخلی تمیز را ارائه خواهند کرد اما می توانند مستعد عملکردی ضعیف باشند. در Blue Cave چهار آنتن بهینه شده وجود دارد که عملکرد آنها حتی تا 28% از برخی آنتن های خارجی نیز فراتر رفته است. موقعیت و جهت گیری آنتن ها نسبت به یکدیگر و مدار داخلی، به دقت آزمایش شده است تا بهترین سیگنال WiFi را در همه جهات ارائه دهد: وسیع ترین پوشش با سه آنتن عمودی و یک افقی به دست آمده است. مدار الکترونیکی بسیار باریک و هیت سینک آغشته به گرافن با طراحی خاص، به گونه مهندسی شده اند تا حداکثر استفاده از فضای داخلی برده شود.

  1. نگهداری خنک با فناوری نانو

  طراحی دوگانه خنک کننده های ایسوس، مدار داخلی را به بالاترین سطح خنک سازی سوق می دهد و این در حالی است که استفاده کامل از فضای داخلی مد نظر قرار گرفته است. این خنک کننده های پیشرفته از یک پوشش گرافن با خواص حرارتی شگفت انگیز استفاده می کند که به مراتب از مواد استاندارد هیت سینک ها برتر است.

  2.طراحی جمع و جور

  برای یک طراحی کوچک و محبوب، Blue Cave دارای یک برد با طراحی خاص است که حتی ابعاد آن نصف یک روتر 4x4 است که به دو بخش تعبیه شده بر روی یکدیگر قرار گرفته است. به منظور جلوگیری از تداخل سیگنال ها که اغلب در چنین ترکیبی به وجود می آید، از تکنیک های پیشرفته الکترونیکی استفاده شده است.

  اینترنت را برای همه امن تر کنید

  فرقی نمی کند که اعضای خانواده شما جوان و یا پیر باشند، همه آنها در معرض خطرات اینترنتی قرار دارند که در هر لحظه از زمان آنلاین بودن آنها، اتفاق خواهد افتاد. تهدیدات اینترنتی پنهان می تواند به سرقت اطلاعات خصوصی شما پرداخته و یا فرزندان شما به طور تصادفی با محتوای نامناسبی روبرو شوند همواره در حال رشد است. Blue Cave دارای کنترل های پیشرفته والدین است که امنیت خاطر را برای شما فراهم خواهد کرد. با امنیت کامل در سطح کلاس تجاری و کنترل آسان، تجارب اعضای خانواده را از حضور در دنیای آنلاین امن کرده و حتی می توانید این عمل را از طریق اپلیکیشن اختصاصی بر روی موبایل خود انجام دهید.

  Commercial Grade Security

  امنیت با درجه تجاری

  Advanced Parental Controls

  کنترل پیشرفته والدین

  امنیت شبکه خانگی در رده سیستم های تجاری

  SUS AiProtection توان گرفته از Trend Micro، به Blue Cave افزوده شده است تا حفاظتی جامع و کارآمد را را به شبکه خانگی شما اضافه کند. با استفاده از AiProtection تمامی دستگاه های متصل شده شما از جمله لوازم خانگی هوشمند (loT) در زیر چتر حفاظتی قرار خواهند گرفت تا اطلاعات شخصی شما را از خطر دور نگاه دارند.

  بیشتر بدانید
  AiProtection keeps all the connected smart devices, IoT devices protected; those devices are not commonly protected by antivirus services. AiProtection keeps all the connected smart devices, IoT devices protected; those devices are not commonly protected by antivirus services. AiProtection keeps all the connected smart devices, IoT devices protected; those devices are not commonly protected by antivirus services. AiProtection keeps all the connected smart devices, IoT devices protected; those devices are not commonly protected by antivirus services.

  بدون پرداخت هزینه اشتراک، برخی از روترها تا 3 سال از ASUS AiProtection بهره مند خواهند بود. تامین امنیت برای زندگی و محصولات شما.

  جلوگیری از دسترسی به محتوای سایت های مخرب و عملکرد AiProtection با با استفاده از پایگاه داده رسمی Trend Micro به منظور شناسایی جلوگیری وب سایت های شناخته شده با کارایی مخرب، و جلوگیری از بروز مشکل حتی پیش از کلیک.

  حفاظت در برابر حملات Intrusion Prevention System (IPS) تمامی حملات متداول و مبتنی بر اینترنت را مسدود می کند.

  تشخیص و مسدود کردن دستگاه های ناامن، حتی اگر پیش از اتصال به Blue Cave آلوده شده باشند به همراه توانایی AiProtection با ممانعت از دسترسی به هرگونه اطلاعات شخصی که امنیت را به مخاطره بیندازد.

  کنترل پیشرفته والدین

  ASUS Blue Cave به شما امکان نظارت و کنترل بر اینترنت را خواهد داد. کنترل پیشرفته والدین در جلوگیری از مشاهده سایت‌های نامناسب توسط کاربران مانند حفظ امنیت کودکان در برابر محتوای مخصوص بزرگسالان، به شما کمک می‌کند. همچنین می‌توانید محدودیت زمانی برای هر یک از ابزارها یا حساب‌های کاربری مهمان در نظر بگیرید تا بر اساس یک برنامه زمانی به اینترنت دسترسی داشته باشند. کنترل والدین در حالت پیشرفته به شما امکان مسدود کردن برخی از برنامه های موبایل و وب سایت را داده و حتی می توانید این تنظیمات را تنها برای دستگاه های یک عضو خانه اعمال کرده و دیگران دسترسی آزاد به اینترنت را در اختیار داشته باشند.

  advanced parental control allows internet blocker, content filtering, internet limited, easy network control for smart living.
  مشاهده فعالیت اینترنتی اعضای خانواده بر روی داشبورد، از طریق Family Member در منو.
  advanced parental control allows internet blocker, content filtering, internet limited, easy network control for smart living.
  انواع محتوا را برای مسدود سازید
  advanced parental control allows internet blocker, content filtering, internet limited, easy network control for smart living.
  تنظیم زمان برای دسترسی به اینترنت

  امنیت کامل دستگاه – حفاظت با آنتی ویروس رایگان

  Blue Cave شامل لایه حفاظتی بیشتر به منظور امنیت دستگاه های شما است. کامپیوتر، گوشی های هوشمند و تبلت، حتی زمانی که آنها به شبکه خانگی متصل نیستند! با Blue Cave می توانید آسوده خاطر باشید که تجهیزات شما همواره دارای حفاظت مداوم ضد ویروس هستند، هر جا که آنها را مورد استفاده قرار می دهید. هر یک از روترهای Blue Cave شامل استفاده یک ساله رایگان از Trend Micro™ Mobile Security برای دو دستگاه موبایل و Trend Micro Titanium Antivirus+ برای دو کامپیوتر ویندوزی هستند!

  *The redemption of the activation codes terminates on 31st Dec, 2018 at 11:59pm (UTC+8).

  Blue Cave provides complete network security for your smart home by providing extra antivirus software for PC and smartphone.

  برای یک خانه هوشمند آماده شوید

  منزل شما هوشمند تر از همیشه است، بنابراین روتر شما نیز باید هوشمند باشد. Blue Cave با IFTTT و Amazon Alexa سازگار بوده و شما قادر به اتصال آن به منازل هوشمند هستید تا به افزایش راحتی زندگی خود کمک نمائید. به عنوان مثال، شما می توانید از طریق متوقف کردن موقت Alexa با WiFi، از شام بدون وقفه در کنار خانواده خود لذت ببرید! و یا با استفاده از IFTTT به منظور دریافت اطلاع رسانی ایمیل اتوماتیک استفاده کنید؛ زمانی که بچه ها به خانه باز می گردند. میزبانی یک مهمانی؟ فعال سازی شبکه WiFi مهمان تنها برای دوستان خود، یا تغییر روشنایی منزل در هنگام اتصال!

  بیشتر بدانید
  Blue Cave works with Amazon Echo, Amazon Alexa, and IFTTT; realizing home automation, voice command to control your IoT devices.

  کنترل شبکه راهی که شما بدان نیاز دارید

  Blue Cave مشکلات مدیریت شبکه خانگی شما را از بین می برد. از طریق رابط کاربری بصری PC یا برنامه ASUS Router تنظیمات خود را به سادگی اعمال کرده و عملکرد آن را مشاهده نمائید. تنها با چند تب یا کلیک می توانید از اتصال تجهیزات جدید آگاه شده و یا هنگامی که به روزرسانی های جدید در دسترس قرار می گیرد، تنظیمات را با توجه به نیازهای خود تغییر دهید.

  Mobile App

  نرم افزار ASUS Router بهترین راه برای مدیریت شبکه شما بدون کامپیوتر است. این برنامه شامل کنترل بر روی مهمترین قابلیت ها بوده و به شما یک نمای کلی از تمامی رویدادها را ارائه خواهد کرد.

  بیشتر بدانید

  اپلیکیشن موبایل

  مرورگر کامپیوتر

  ASUSWRT را رابط بصری تحت وب کامپیوتر، به شما امکان کنترل تمام ویژگی ها و تنظیمات Blue Cave را خواهد داد. این برای کشف قابلیت های Blue Cave بی نظیر است.

  بیشتر بدانید

  مرورگر کامپیوتر