DSL-AC88U

  DSL-AC88U

  ADSL/VDSL دو باند AC3100 مودم روتر وایرلس گیگابیتی مجهز به کنترل والدین

  • Wi-Fi فوق‌سریع – مجهز به فناوری NitroQAMTM (1024-QAM) با ارائه سرعت ترکیبی تا 3167 مگابیت بر ثانیه برای کاربردهایی است که نیاز به پهنای‌باند بالا دارند
  • سازگاری با DSL برای آینده – پشتیبانی از ADSL، ADSL 2/2+، VDSL2 و جدید اتصال پهن باند G.fast
  • کنترل والدین – نظارت و فیلتر فعالیت‌های اینترنتی برای خانواده و کودکان
  • انعطاف‌پذیری کامل برای DSL یا ارتباط اینترنتی در شبکه – DSL-AC88U دارای روش‌های مختلفی برای اتصال به اینترنت توسط DSL برای یک ارتباط ADSL/VDSL یا یک درگاه شبکه برای ارتباط با هرگونه مودم‌های فیبر یا کابلی است که باعث می‌شود برای ارتقا بعدی فراهم‌کننده اینترنت در آینده آماده باشد.
  Product Image

  تقدیر مداوم برای برترین شبکه!

  J.D. Power

  پیشنهادشده Excellence Award برای بهترین برند روتر، PC Pro Technology Excellence Awards 2016

  تجربه‌ای کامل با فناوری NitroQAM™

  اگر در رقابت‌های داغ بازی‌های آنلاین مشغول هستید یا یک رویداد را با کیفیت تصویر 4K منتشر می‌کنید، وقفه‌ها و تاخیرها جایی در کار شما ندارند. فناوری NitroQAM™ (1024-QAM) در DSL-AC88U سرعت ترکیبی وایرلس 3167 مگابیت بر ثانیه را فراهم می‌کنند، تا مطمئن باشید همه افراد در شبکه شما می‌توانند از پخش روان تصاویر و اجرای بازی‌ها بدون وقفه‌ها لذت ببرند.

  انتشار روان تصاویر در فناوری DSL آماده برای آینده

  DSL-AC88U با ارائه سرعت 900 مگابیت بر ثانیه مجهز به جدیدترین فناوری G.fast است و شبکه‌ای فوق‌سریع و عملکردی روان را برای تمام کاربردهای حساس به پهنای‌باند تامین می‌کند. این روتر چندمنظور و پیشرفته، برای هرگونه ارتباط DSL سازگاری کامل دارد و با ADSL2/2+، ADSL، VDSL2 و Vplus 35b سازگار است.

  نهایت انعطاف با ارتباط‌های اینترنتی DSL، شبکه، 3G/4G LTE

  DSL-AC88U با امکان انتخاب DSL، شبکه یا 3G/4G LTE دارای راه‌های متنوعی برای ارتباط با اینترنت است.* بر اساس نیاز خود می‌توانید از DSL-AC88U به‌عنوان یک مودم DSL با قابلیت روتر وایرلس یا به‌عنوان یک روتر مستقل Wi-Fi استفاده کنید. با امکان سوئیچ سریع میان این دو ارتباط در صورتی که یکی از آن‌ها قطع شود (همچنین بازگشت فوری در صورت برقراری ارتباط) یا ترکیب چندین ارتباط برای افزایش پهنای‌باند، این مدل برای ارتباط مداوم به اینترنت عالی است. *نیازمند دانگل USB سازگار است.

  پوشش شکست‌ناپذیر Wi-Fi

  با طراحی آنتن چهار انتقال و چهار دریافت (4T4R)، هر دو قسمت پوشش شبکه و پایداری سیگنال‌ها بطور قابل‌توجهی بهبود پیدا می‌کند. توزیع امواج AiRadar نیز Wi-Fi را روی ابزارهای شما متمرکز می‌کند تا شبکه وایرلس شما سریع‌تر، تمیزتر و قدرتمندتر باشد.

  مرکز اشتراک‌گذاری شما

  توسط پورت‌های USB 3.0 و USB 2.0 می‌توانید ابزارهای سازگار با USB مانند درایوهای ذخیره‌سازی، پرینترها یا یک دانگل 3G/4G را به DSL-AC88U متصل کنید و آن‌ها را از طریق وایرلس به‌آسانی با دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین توسط درگاه USB 3.0 می‌توانید از 10 برابر سرعت انتقال بیشتر داده‌ها لذت ببرید.

  AiProtection فضای دیجیتال شما امن است

  ASUS AiProtection از Trend Micro قدرت گرفته است و تجربه ایمن و سالم آنلاین شما را تضمین می‌کند. AiProtection با ترکیب قابلیت‌های شناسایی خودکار نقاط آسیب‌پذیر، مسدودسازی سایت‌های آلوده و کنترل والدین همه کاربران را در صحت و سلامت نگاه خواهد داشت.

  کنترل والدین

  نظارت و محدودسازی فعالیت‌های اینترنتی برای هر یک از کاربران

  کنترل پیشرفته والدین در جلوگیری از مشاهده سایت‌های نامناسب توسط کاربران مانند حفظ امنیت کودکان در برابر محتوای مخصوص بزرگسالان، به شما کمک می‌کند. همچنین می‌توانید محدودیت زمانی برای هر یک از ابزارها یا حساب‌های کاربری مهمان در نظر بگیرید تا بر اساس یک برنامه زمانی به اینترنت دسترسی داشته باشند.

  در مورد ASUS AiProtection بیشتر بدانید
  AiProtection powered by Trend Micro™ gives you enterprise-level security in the home

  ASUSWRT کنترل آسان شبکه شما

  DSL-AC88U مجهز به رابط کاربری ارتقا یافته ASUSWRT است که از طریق آن می‌توانید به فرآیند آسان راه‌اندازی در 3 گام و انبوهی از امکانات پیشرفته دسترسی داشته باشید.