DSL-N16

  DSL-N16

  DSL-N16 مودم روتر VDSL/ADSL وایرلس با سرعت 300 مگابیت بر ثانیه

  • از طریق درگاه WAN‌می‌توانید از محصول به عنوان یک مودم-روتر DSL یا به صورت یک روتر مستقل وایرلس استفاده کنید
  • سازگاری با سرویس‌های VDSL2، ADSL2/2+، ADSL فیبر و کابل برای ارتقا در آینده
  • درگاه سریع شبکه برای عملکرد قابل اطمینان اینترنت
  • سرویس‌های VDSL/ADSL در شبکه WAN برای پشتیبانی از IPTV
  • سرور PPTP VPN و پشتیبانی از کلاینت‌های PPTP/L2TP VPN
  • چهار SSID‌ مستقل برای پیکربندی امن و انعطاف‌پذیر شبکه‌های وایرلس
   Product Image

   مودم وایرلس ASUS DSL-N16 ADSL/VDSL دارای ظاهری شیک، با کاربردهای متنوع و عملکرد قابل اطمینان است. این مدل می‌تواند از طریق درگاه‌های شبکه و DSL WAN (شبکه گسترده) امکان استفاده به صورت یک مودم روتر یا یک روتر مستقل وایرلس را برای مشتریان فراهم کند. همچنین این محصول با سرویس‌های سرویس‌های VDSL2، ADSL2/2+، ADSL فیبر و کابل سازگار است.

   رابط گرافیکی آسان ASUSWRT قدرت کنترل و بهینه سازی شبکه در RT-AC68U را در اختیار شما قرار می‌دهد راه‌اندازی در 30 ثانیه و مدیریت آسان ترافیک به این معنی است که حتی افراد تازه‌کار نیز می‌توانند از قابلیت‌های پیچیده شبکه لذت ببرند در حالی که کاربران حرفه‌ای از امکانات پیشرفته‌ای مثل پشتیبانی از IPv6 و راه‌اندازی چندین شبکه بی‌سیم با SSID مختلف و دسترسی به VPN‌ لذت ببرند.

   انعطاف کامل با ارتباط اینترنتی از طریق DSL و شبکه

   DSL-N16 با گزینه‌های DSL و Ethernet WAN دو راه برای ارتباط با اینترنت ارائه می‌دهد. می‌توانید از DSL-N16 به عنوان یک مودم روتر وایرلس DSL یا به شکل یک روتر وایرلس مستقل استفاده کنید. با امکان سوئیچ سریع میان این دو ارتباط در صورتی که یکی از آنها قطع شود (همچنین بازگشت فوری در صورت برقراری ارتباط) یا ترکیب چندین ارتباط برای افزایش پهنای باند، این مدل برای ارتباط مداوم به اینترنت عالی است.

   کنترل و بهینه‌سازی قدرتمند با ASUSWRT

   با رابط کاربری پیشخوان ASUSWRT می‌توانید برنامه‌های شبکه را در یک محیط ساده، راه‌اندازی، کنترل و مدیریت کنید. علاوه بر قابلیت‌هایی مانند راه‌اندازی در 30 ثانیه، تشخیص ابزارهای متنوع و تنظیمات انعطاف‌پذیر که باعث دستیابی به بالاترین عملکرد شبکه می‌شود، ASUSWRT توسط یک ابزار ویژه برای DSL ارتقا پیدا کرده است که نرخ سیگنال به نویز در dB را نشان می‌دهد تا پایداری ارتباط DSL را بررسی کنید. از طریق نظارت بر ترافیک DSL می‌توانید ترافیک ورودی و خروجی در شبکه WAN، شبکه کابلی و شبکه وایرلس 2.4 گیگاهرتز را مشاهده کنید ضمن اینکه از طریق DSL Feedback می‌توانید نظرات، پیشنهادات و مشکلات ارتباطی خود را بطور مستقیم با تیم پشتیبانی در میان بگذارید و شرح ارتباط DSl‌نیز بطور خودکار ضمیمه می‌شود.

   زیاد بازی می‌کنید یا زمان طولانی مشغول تماشای ویدیوهای آنلاین هستید؟ هر برنامه‌ای که داشته باشید، با استانداردهای بهبود کیفیت (QOS) در DSL-N16 می‌توانید اولویت پهنای باند را برای هر کابردی تنظیم کنید. علاوه بر این نظارت بر ترافیک به شما اجازه می‌دهد فعالیت‌های تحت وب خود را در یک محیط ساده گرافیکی مشاهده کنید. امتحان کنید. امتحان کنید.

   راه‌اندازی آسان در 30 ثانیه

   از تلفن همراه، تبلت یا رایانه خود برای راه‌اندازی آسان روتر ایسوس در کمتر از 30 ثانیه و تنها در 3 گام استفاده کنید.* کافی است کابل‌ها را وصل نمایید، یک پنجره مرورگر باز کنید و مراحل نصب را همانطور که نمایش داده می‌شود دنبال کنید تا در کمترین زمان به اینترنت متصل شوید.


   گام اول: یک پنجره مرورگر باز کنید.

   گام دوم: نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید.

   گام سوم: تمام شد!
   *زمان راه‌اندازی توسط ایسوس بررسی و تایید شده است. زمان واقعی ممکن است بر اساس خدمات دهنده اینترنیت، نوع اتصال و عوامل دیگر تغییر کند.

   خدمات‌دهنده و خدمات‌گیرنده VPN برای پشتیبانی کامل از امنیت و حفظ حریم شخصی

   DSL-N16 راه‌اندازی آسان خدمات‌دهنده و خدمات‌گیرنده VPN را فراهم می‌کند که از طریق آن می‌توانید به شبکه خانگی یا اینترنت بطور کاملا امن و محرمانه متصل شوید. به آسانی یک سرور VPN با پشتیبانی از پروتکل PPTP راه‌اندازی کنید بدون اینکه نیاز به خریداری سرویس‌های VPN یا سرور‌های اختصاصی VPN‌ داشته باشید. همچنین DSL-N16 ابزارهای متصل به شبکه را از طریق پروتکل‌های PPTP و L2TP به گیرنده‌های سازگار با VPN تبدیل ‌می‌کند و نیازی به استفاده از نرم‌افزارهای جانبی نیست.

   شبکه‌های بی سیم مجزا و امن برای دسترسی مهمان

   ارتباط اینترنتی برای مهمانان خود را با امنیت و بدون نیاز به افشای رمز عبور شخصی یا دسترسی به منابع شبکه به اشتراک بگذارید. ASUS Guest Network از سه شبکه ویژه مهمان پشتیبانی می‌کند که هر کدام از آنها دارای محدوده استفاده و رمز عبور مخصوص خود هستند. مهمانان نمی‌توانند به شبکه اصلی یا سایر ابزارهای متصل به آن دسترسی داشته باشند.

   راه‌اندازی آسان، امکانات قدرتمند همراه با نظارت مستمر بر ترافیک و بررسی کیفیت ارتباط

   با رابط کاربری پیشخوان ASUSWRT می‌توانید برنامه‌های شبکه را در یک محیط ساده، راه‌اندازی، کنترل و مدیریت کنید.

   رابط گرافیکی ASUSWRT در مودم روتر DSL-N16 برای ارتباط از طریق ADSL پیشرفت‌هایی داشته است که شامل ابزار اندازه‌گیری نرخ سگنال به نویز (SNR) جهت نظارت بر پایداری ارتباط ADSL است. ابزار نظارت بر ترافیک، حجم داده‌های دریافتی و ارسالی از طریق WAN، شبکه کابلی و وایرلس را نمایش می‌دهد در حالی که از طریق ابزار گزارش‌‌دهی می‌توانید مشکلات مربوط به ارتباط را بطور مستقیم به تیم پشتیبانی ارسال کنید در حالی که فایل حاوی شرح فنی ارتباط نیز ضمیمه آن می‌شود. امتحان کنید.