DSL-AC68U

  DSL-AC68U

  مودم-روتر ADSL/VDSL گیگابیتی Wireless-AC1900 با دو باند بی‌سیم

  • دو کاربرد روتر بی‌سیم و مودم DSL، دارای درگاه DSL WAN و درگاه قابل تغییر Ethernet WAN/LAN در یک محصول برای صرفه‌جویی در فضا
  • سازگار با ADSL2/2+, ADSL, VDSL2، و پشتیبانی از خدمات نسل آینده فیبر و کابل
  • 1900 مگابیت بر ثانیه سرعت انتقال ترکیبی داده‌ها امکان انتشار ویدیوهای 4K/UHD، اجرای بازی‌های آنلاین و کاربردهای باند پهن را فراهم می‌کند
  • دو پردازنده مستقل برای ارتباط کابل و بی‌سیم، بیشترین پایداری و دامنه فعالیت را ارائه می‌دهند
  • تقویت سیگنا‌ل‌ها در تمام جهات توسط AiRadar با تکنیک‌های پردازش سیگنال فراگیر انجام می‌شود که تا 150 درصد پوشش بیشتری دارد و با استانداردهای قبلی 802.11a/b/g/n سازگار است
  • درگاه USB 3.0 از کاربردهایی مثل اشتراک فایل، اتصال پرینتر، دانگل‌های 3G و 4G و انتشار محتوا با 10 برابر سرعت بیشتر نسبت به USB 2.0 پشتیبانی می‌کند
  • ASUS AiCloud امکان دسترسی، همگام‌سازی، اشتراک و انتشار داده‌ها از شبکه خانگی به هر کامپیوتر یا ابزار متصل به اینترنت را فرهم می‌کند
  Product Image

  سریع‌ترین سرعت بی‌سیم در جهان همراه با پشتیبانی از قابلیت‌های آینده

  ASUS DSL-AC68U سریع‌ترین مودم و روتر بی‌سیم ADSL/VDSL در جهان است که با ترکیب دوباند انتقال دیتا سرعت آن به 1900 مگابیت بر ثانیه می‌رسد. در باند 5 گیگاهرتز سرعت 1300 مگابیت بر ثانیه در استاندارد 802.11ac فراهم می‌شود و علاوه بر این فناوری Broadcom TurboQAM با استفاده از باند 2.4 گیگاهرتز در استاندارد 802.11n توان افزایش پهنای باند از 450 تا 600 مگابیت بر ثانیه در ارتباط با دستگاه‌های سازگار دارد. این مدل با ADSL2/2+، ADSL، VDSL، سرویس‌های کابل و فیبر سازگار است مشخصات فنی آن از قابلیت‌هایی که در آینده منتشر می‌شوند پشتیبانی می‌کند.

  سه آنتن بیرونی محدوده وسیع‌تری را پوشش می‌دهند و می‌توانید از بازی و انتشار محتوا بدون ایجاد وقفه در هر نقطه‌ای از خانه لذت ببرید. فناوری ASUS AiRadar با تکنیک‌های پردازش سیگنال فراگیر پایداری شبکه وایرلس را بهبود می‌بخشد و تا 150 درصد محدوده تحت پوشش آن را گسترش می‌دهد. از همه مهمتر، تکنیک‌های پردازش سیگنال فراگیر علاوه بر گیرنده‌های مجهز به استاندارد 802.11ac با گیرنده‌های 802.11n نیز فعالیت می‌کنند.

  با قدرت دو پردازنده مستقل برای ارتباطات کابلی و بی‌سیم، DSL-AC68U مانع از افت عملکرد رایج در سایر روترها هنگام افزایش ترافیک می‌شود و پایداری و دامنه شبکه را افزایش می‌دهد. بنابراین حتی در شلوغ‌ترین شبکه‌های خانگی هم انتشار ویدیوهای HD همواره روان اجرا می‌شوند، بازی‌های آنلاین یا تماس‌های اینترنتی کمترین زمان تاخیر را داشته باشند و دانلودها هیچگاه مختل نشوند.

  رابط گرافیکی آسان ASUSWRT قدرت کنترل و بهینه سازی شبکه در DSL-AC68U را در اختیار شما قرار می‌دهد راه‌اندازی در 30 ثانیه و مدیریت آسان ترافیک به این معنی است که حتی افراد تازه‌کار نیز می‌توانند از قابلیت‌های پیچیده شبکه لذت ببرند در حالی که کاربران حرفه‌ای از امکانات پیشرفته‌ای مثل پشتیبانی از IPv6 و راه‌اندازی چندین شبکه بی‌سیم با SSID مختلف و دسترسی به VPN‌لذت ببرند.

  یک محصول دو کاربرد

  DSL-AC68U با انتخاب DSL یا Ethernet WAN می‌تواند به شکل یک مودم DSL همراه یک روتر بی‌سیم یا به صورت یک روتر مجزای بی‌سیم مورد استفاده قرار گیرد. می‌توانید بر اساس نیاز خود مودم را انتخاب کنید تا علاوه بر مصرف بهینه انرژی به جای دو محصول پرمصرف، از آشفتگی سیم‌ها نیز جلوگیری کنید. اگر یک شبکه خانگی ساده یا یک شبکه پیشرفته بی‌سیم راه‌اندازی می‌کنید DSL-AC68U انعطاف لازم برای پاسخ به نیازهای شما را دارد. همچنین می‌توانید شبکه را همزمان در دو حالت اجرا کنید و از طریق عملکرد ASUSWRT dual WAN آنها را مدیریت کنید.

  سازگار با تمام ارتباطات اینترنتی

  DSL-AC68U با انواع ارتباطات اینترنتی سازگار است و از کلیه حالت‌های DSL مانند ADSL2، ADSL2+ و VDSL2 پشتیبانی می‌کند. توسط ویژگی‌های مرتبط با Ethernet WAN می‌توانید این دستگاه را از طریق یک ارتباط LAN به مودم‌های کابلی و فیبر متصل کنید. این ویژگی برای افرادی که تصمیم به ارتقا شبکه در آینده دارند عالی است.

  دو پردازنده برای ارتباط سریع و پایدار

  عملکرد و پایداری DSL-AC68U توسط دو پردازنده مستقل تامین می‌شود. هر کدام از این پردازنده‌ها برای شبکه کابلی و شبکه بی‌سیم هستند. با جداسازی VDSL/ADSL کابلی و شبکه بی‌سیم به دو واحد مستقل با پردازنده اختصاصی، DSL-AC68U می‌تواند بیشترین عملکرد بدون وقفه را در هر یک از این شبکه‌ها داشته باشد.

  سریع‌ترین بی‌سیم AC همراه با شتاب‌دهنده وایرلس TurboQAM

  تراشه Broadcom با قدرت نسل پنجم (5G Wi-Fi) شتاب فوق‌العاده‌ای به DSL-AC68U می‌دهد. این محصول در مقایسه با استاندارد کنونی 802.11n دارای سرعت 1.3 گیگابیت بر ثانیه در فرکانس 5 گیگاهرتز است که سه برابر از 802.11n سرعت بیشتری دارد. این پهنای باند ارتقایافته دارای ظرفیت بیشتری برای پاسخ به نیازهای شما و لذت از یک شبکه بی سیم در خانه است. حالا وقت حرکت به سمت نسل بعدی است و در هر زمان می‌توانید شبکه خود را توسعه دهید.  150 درصد پوشش بیشتر بی‌سیم با AiRadar

  ASUS AiRadar بطور هوشمند ارتباط ابزارهای وایرلس را از طریق هدایت سیگنال در جهت‌های دقیق تقویت می‌کند و سرعت انتقال داده‌ها و پایداری شبکه را افزایش می‌دهد. به دلیل تغییر قدرت سیگنال‌ها بر اساس شرایط محیطی، DSL-AC68U از سه آنتن قدرتمند و تکنیک‌های تقویت سیگنال برای تعیین موقعیت ابزارهای بی‌سیم استفاده می‌کند و به نحوه ارسال سیگنال شکل می‌دهد تا پایدارترین و سریع‌ترین ارتباط را داشته باشد. از همه مهمتر، تکنیک‌های فراگیر پردازش سیگنال علاوه بر گیرنده‌های مجهز به استاندارد 802.11ac با گیرنده‌های 802.11n نیز فعالیت می‌کنند.
  درگاه سریع USB

  مودم روتر بی‌سیم ASUS DSL-AC68U به همراه درگاه USB 3.0 تولید شده است. این درگاه 10 برابر سرعت انتقال بیشتری نسبت به USB 2.0 دارد. عملکرد فوری و سریع سرورهای FTP، HTTP و UPnP در کنار اشتراک ارتباط 3G/4G با سهولت انجام می‌شود و قابلیت AiDisk برای دسترسی به فایل‌ها از راه دور و انتشار داده‌ها در محدوده وسیعی از ابزارهای سازگار با این فناوری اضافه شده است. یکی از مهمترین قابلیت‌ها، امکان دانلود فایل‌ها حتی در زمانی خاموش بودن رایانه است، همچنین در این حالت می‌توان پرینترها را نیز به اشتراک گذاشت.


  مرور اینترنت با سرعت گیگابیتی و قابلیت NAT سخت افزاری

  مودم روتر بی‌سیم DSL-AC68U به شتابدهنده قدرتمند NAT و شبکه کابلی گیگابیتی مجهز شده است تا عملکرد کاملی از ارتباط با اینترنت با سرعتی فراتر از 900 مگابیت بر ثانیه را ارائه کند که این مقدار 4.5 برابر سریع‌تر از روترهای گیگابیتی قبلی با امکان NAT نرم‌افزاری است. این ویژگی احتمال بروز محدودیت در ارتباطات سریع اینترنت را کاهش می‌دهد.

  NAT


  همگام‌سازی، اشتراک، انتشار. دنیا تحت فرمان شما است

  ASUS AiCloud هر کجا و هر زمان که به اینترنت دسترسی داشته باشید ارتباط با داده‌های شما را برقرار می‌کند. این قابلیت، شبکه خانگی را به سرویس Web storage پیوند می‌دهد* و می‌توانید با برنامه موبایل AiCloud روی ابزارهای اندرویدی یا iOS یا از طریق یک نشانی اینترنتی ویژه در مرورگر به این فایل‌ها دسترسی داشته باشید. علاوه بر این، عملکرد همگام‌سازی روتر به روتر را می‌توانید از طریق یک درایو ذخیره‌سازی که به یک روتر دیگر ایسوس متصل است را هم انجام دهید. اجرای این قابلیت به آسانی انتخاب یک پوشه برای همگام‌سازی است. حالا اشتراک با خانواده و دوستان راحت‌تر از هر زمان دیگری است.
  Learn more.

  *فقط با انتخاب سرویس‌های Web storage قابل اجرا است.

  کنترل و بهینه‌سازی قدرتمند با ASUSWRT

  از طریق رابط کاربری ASUSWRT، راه‌اندازی، نظارت و کنترل برنامه‌های شبکه، همگی در یک رابط بصری قرار دارند. علاوه بر راه‌اندازی در 30 ثانیه، شناسایی ابزارهای مختلف و تنظیمات انعطاف‌پذیر که بیشترین عملکرد شبکه شما را تشکیل می‌دهند، می‌توانید پس از اسکن سریع درایو USB برای اطمینان از سلامت و صحت داده‌ها، روتر را ارتقا دهید. Dual WAN امکان ارتباط با دو سرویس‌دهنده اینترنت در یک روتر را فراهم می‌کند. این ویژگی دارای قابلیت توازن بار و تشخیص اختلال میان دو ارتباط است تا پایداری و افزونگی بیشتری برای اطمینان از دسترسی بدون وقفه به اینترنت ارائه کند.

  زیاد بازی می‌کنید؟ یا زمان طولانی مشغول تماشای ویدیوهای آنلاین هستید؟ هر برنامه‌ای که داشته باشید، با استانداردهای بهبود کیفیت (QOS) در DSL-AC68U می‌توانید اولویت پهنای باند را برای هر کابردی تنظیم کنید. علاوه بر این نظارت بر ترافیک را از طریق یک رابط گرافیکی واضح انجام دهید. Try our ASUSWRT

  راه‌اندازی آسان از طریق تبلت، موبایل و رایانه در 3 گام

  از تبلت، موبایل یا رایانه برای راه‌اندازی آسان روتر ASUS در کمتر از 30 ثانیه و تنها در 3 گام استفاده کنید*. به سادگی کابل را به روتر وصل کنید، یک پنجره مرورگر باز کنید و با پیروی از مراحل راهنما، اینترنت را در کمترین زمان راه‌اندازی کنید.

  *توسط ASUS بررسی و تایید شده است. ممکن است زمان عملی بر اساس سرویس‌دهنده اینترنت، انواع روش‌های ارتباط، موقعیت یا سایر عوامل متغیر باشد.


  گام اول: یک مرورگر اینترنت باز کنید.

  گام دوم: نام و رمز عبور را وارد کنید.

  گام سوم: تمام شد!

  خدمات‌دهنده و خدمات‌گیرنده VPN برای پشتیبانی کامل از امنیت و حفظ حریم شخصی

  DSL-AC68U راه‌اندازی آسان خدمات‌دهنده و خدمات‌گیرنده VPN را پیشنهاد می‌دهد که از طریق آن می‌توانید به شبکه خانگی یا اینترنت بطور کاملا امن و محرمانه متصل شوید. در DSL-AC68U می‌توانید به راحتی از طریق پروتکل‌های OpenVPN و PPTP یک سرویس‌دهنده VPN راه‌اندازی کنید بدون اینکه نیازی به پرداخت هزینه برای دریافت خدمات VPN یا یک سرور اختصاصی باشد. همچنین DSL-AC68U می‌تواند ابزارهای متصل به شبکه را از طریق پروتکل‌های PPTP و L2TP به گیرنده‌های VPN‌تبدیل کند بدون اینکه نیازی به نصب این سرویس روی هر کدام از آنها داشته باشید.


  دانلود و انتشار در هر مکان

  Download Master و مدیا سرور اصلاح شده، امکان دانلود و پخش فایل‌های مالتی‌مدیا روی درایو USB ‌متصل به روتر را در محدوده وسیعی از ابزارهای سازگار با ایت فناوری مانند رایانه، تبلت، پلی‌استیشن 4، Xbox و تلویزیون‌های هوشمند فراهم می‌کند. همچنین Download Master می‌تواند به دانلود فایل‌ها زمانی که رایانه خاموش است بپردازد و به شما امکان می‌دهد تا از راه دور دانلودها را نظارت و مدیریت کنید.

  شبکه مستقل و امن بی‌سیم از طریق دسترسی مهمان

  DSL-AC68U از چهار شبکه در باند 2.4 گیگاهرتز و چهار شبکه در باند 5 گیگاهرتز پشتیبانی می‌کند و می‌توانید زمان استفاده و دسترسی محدود را از طریق کنترل‌های پیشرفته راه‌اندازی کنید که این شامل تنظیمات والدین هم می‌شود.

  *عملکرد حقیقی ممکن است بر اساس وضعیت شبکه و عوامل محیطی متغیر باشد
  **جایزه خلاقیت در طراحی و مهندسی بر اساس توضیحات ارائه شده به داوران است. CEA دقت هیچ یک از موارد و ادعاها را تائید نمی‌کند و این موارد برای دریافت جایزه آزموده نمی‌شوند.