DSL-N10_C1 with 5dBi antenna

  DSL-N10_C1 with 5dBi antenna

  مودم روتر Wireless-N150

  • دو کاربرد در یک محصول، روتر و مودم ADSL بی‌سیم با سرعت 150 مگابیت بر ثانیه با انعطاف‌پذیری فوق‌العاده
  • راه‌اندازی آسان در 30 ثانیه از طریق پیشخوان ASUSWRT و کنترل پیشرفته شبکه توسط یک رابط ساده گرافیکی
  • امکان ایجاد چهار SSID مستقل برای افزایش انعطاف‌پذیری و امنیت در تنظیمات شبکه بی‌سیم
  • کنترل ساده توسط دکمه WPS برای همگام‌سازی آسان و کلید روشن و خاموش شبکه بی‌سیم
   Product Image

   شبکه سریع بی‌سیم در فضای کوچک‌تر با شلوغی کمتر

   مودم روتر ASUS DSL-N10 C1 ADSL دارای سرعت 150 مگابیت بر ثانیه است. این محصول می‌تواند جایگزین مودم ارایه شده توسط سرویس‌دهنده اینترنتی شما شود و علاوه بر اشغال فضای کمتر، آشفتگی سیم‌ها در محیط را کاهش دهد. DSL-N10 C1 دارای رابط کاربری جدید ASUSWRT با تنظیمات پیشرفته و عملکردهای نظارتی است که تنها در 30 می‌توان آن را راه‌اندازی کرد. امکان ایجاد چهار SSID ‌مستقل، امنیت و انعطاف‌پذیری را برای دسترسی به شبکه بی‌سیم در اختیار کاربران قرار می‌دهد. دکمه فیزیکی WPS‌ و کلید روشن و خاموش شبکه Wi-Fi نیز تنها با یک لمس، امکان همگام‌سازی و قدرت بی‌سیم را فراهم می‌کند.

   قدرتمند با پوشش گسترده

   آنتن‌های قدرتمند 5 dBi در مودم روتر DSL-N10 C1 باعث تقویت سیگنال‌ها برای اطمینان از پوشش گسترده محدوده شبکه بی‌سیم می‌شود.

   Powerful and Wide Coverage

   راه‌اندازی آسان در 30 ثانیه

   از تلفن همراه، تبلت یا رایانه خود برای راه‌اندازی آسان روتر ایسوس در کمتر از 30 ثانیه و تنها در 3 گام استفاده کنید.* کافی است کابل‌ها را وصل نمایید، یک پنجره مرورگر باز کنید و مراحل نصب را همانطور که نمایش داده می‌شود دنبال کنید تا در کمترین زمان به اینترنت متصل شوید.


   گام اول: یک پنجره مرورگر باز کنید.

   گام دوم: نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید.

   گام سوم: تمام شد!
   *زمان راه‌اندازی توسط ایسوس بررسی و تایید شده است. زمان واقعی ممکن است بر اساس خدمات دهنده اینترنیت، نوع اتصال و عوامل دیگر تغییر کند.

   راه‌اندازی آسان، امکانات قدرتمند و نظارت مداوم بر کیفیت و سرعت ارتباط

   توسط پیشخوان آسان ASUSWRT می‌توانید از طریق یک محیط گرافیکی ساده، شبکه خود را راه‌اندازی، کنترل و بر آن نظارت کنید.

   رابط کاربری گرافیکی ASUSWRT دارای یک ابزار اندازه‌گیری نرخ سیگنال به نویز (SNR) برای نظارت بر پایداری ارتباط ADSL است. این ابزار نظارتی،‌حجم ارسال و دریافت داده‌ها از طریق WAN، شبکه کابلی و شبکه بی‌سیم را نمایش می‌دهد و همچنین از طریق یک ابزار گزارش‌گیری نیز می‌توانید مشکلات مربوط به ارتباط را مستقیما برای تیم فنی ارسال کنید. فایل گزارش بطور خودکار ضمیمه می‌شود. امتحان کنید.

   شبکه‌های بی سیم مجزا و امن برای دسترسی مهمان

   ارتباط اینترنتی برای مهمانان خود را با امنیت و بدون نیاز به افشای رمز عبور شخصی یا دسترسی به منابع شبکه به اشتراک بگذارید. ASUS Guest Network از سه شبکه ویژه مهمان پشتیبانی می‌کند که هر کدام از آنها دارای محدوده استفاده و رمز عبور مخصوص خود هستند. مهمانان نمی‌توانند به شبکه اصلی یا سایر ابزارهای متصل به آن دسترسی داشته باشند.

   ارتباط EZ WPS

   EZ WPS به شما امکان می‌دهد در دو گام یک شبکه بی‌سیم راه‌اندازی کنید.

   دکمه WPS روی ابزار بی‌سیم خود را فشار دهید. راهنمای WPS ظاهر شده و شروع به جستجو برای روترهای سازگار با WPS می‌کند.

   دکمه WPS روی روتر ASUS خود را حداقل به مدت چهار ثانیه فشار دهید تا همگام‌سازی ارتباط بی‌سیم با ابزار جدید انجام شود. مراحل راه‌اندازی اکنون تمام شد.


   کلید Wi-Fi on/off

   دکمه WPS می‌تواند به عنوان یک دکمه Wi-Fi نیز استفاده شود برای این کار باید آن را در بخش تنظیمات پیشرفته، قسمت مدیریت دستگاه در رابط کاربری ASUSWRT فعال کنید. کافی است دکمه Wi-Fi روی روتر ASUS خود را فشار دهید تا روتر به سادگی روشن یا خاموش شود تا در مصرف انرژی صرفه‌جویی کنید.