DSL-N14U

  DSL-N14U

  مودم روتر وایرلس ADSL با پوشش گسترده، چندین SSID و کاربردهای USB

  • مودم روتر وایرلس ADSL دو منظوره 300 مگابیت بر ثانیه
  • درگاه USB برای پرینت سرور، اشتراک فایل، مدیا سرور و Download Master تحت شبکه
  • پیشخوان ASUSWRT برای نصب آسان در 30 ثانیه و کنترل پیشرفته شبکه از طریق یک رابط بصری گرافیکی
  • سرور PPTP برای انتقال اطلاعات از طریق ارتباط امن VPN
  • ASUS AiCloud امکان دسترسی، همگام‌سازی، اشتراک‌گذاری و انتشار داده‌ها از طریق شبکه خانگی به رایانه‌ها و ابزارهای اندرویدی و iOS‌متصل به اینترنت را فراهم می‌کند.
  Product Image

  برنده جایزه انتخاب خوانندگان PCMag برای چهارمین سال متوالی (2012، 2013، 2014 و 2015). >>اطلاعات بیشتر.

  شبکه سریع بی‌سیم در فضای کوچک‌تر

  مودم روتر ASUS DSL-N14U ADSL دارای سرعت 300 مگابیت بر ثانیه است. این محصول می‌تواند جایگزین مودم ارایه شده توسط سرویس‌دهنده اینترنتی شما شود و علاوه بر اشغال فضای کمتر، آشفتگی سیم‌ها در محیط را کاهش دهد. DSL-N14U با نصب آسان و بدون نیاز به برنامه همچنین انتقال مطمئن اطلاعات یک راه‌حل جامع وایرلس برای کاربران ADSL است و از یک درگاه چندمنظوره USB 2.0 نیز استفاده می‌کند.

  نهایت انعطاف با ارتباط اینترنت DSL، شبکه، 3G/4G LTE

  DSL- N14U با امکان انتخاب DSL، شبکه یا 3G/4G LTE دارای راه‌های متنوعی برای ارتباط با اینترنت است.* بر اساس نیاز خود می‌توانید از DSL- N14U به عنوان یک مودم DSL با قابلیت روتر وایرلس یا به عنوان یک روتر مستقل Wi-Fi استفاده کنید. با امکان سوئیچ سریع میان این دو ارتباط در صورتی که یکی از آنها قطع شود (همچنین بازگشت فوری در صورت برقراری ارتباط) یا ترکیب چندین ارتباط برای افزایش پهنای باند، این مدل برای ارتباط مداوم به اینترنت عالی است.

  *نیازمند دانگل USB سازگار است.

  راه‌اندازی آسان در 30 ثانیه

  از تلفن همراه، تبلت یا رایانه خود برای راه‌اندازی آسان روتر ایسوس در کمتر از 30 ثانیه و تنها در 3 گام استفاده کنید.* کافی است کابل‌ها را وصل نمایید، یک پنجره مرورگر باز کنید و مراحل نصب را همانطور که نمایش داده می‌شود دنبال کنید تا در کمترین زمان به اینترنت متصل شوید.


  گام اول: یک پنجره مرورگر باز کنید.

  گام دوم: نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید.

  گام سوم: تمام شد!
  *زمان راه‌اندازی توسط ایسوس بررسی و تایید شده است. زمان واقعی ممکن است بر اساس خدمات دهنده اینترنیت، نوع اتصال و عوامل دیگر تغییر کند.

  درگاه چندمنظوره USB

  درگاه داخلی USB 2.0 امکان استفاده از درایوهای جانبی، پرینتر، و سایر ابزارها را توسط DSL-N14U فراهم می‌کند و می‌توانید آنها را درون شبکه با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

  AiCloud- همگام‌سازی، اشتراک، انتشار. جهان تحت امر شما

  ASUS AiCloud با روترهای ایسوس همکاری می‌کند تا کامل‌ترین، دردسترس‌ترین و امن‌ترین پلتفرم ابری را در اختیار شما قرار دهد. این یک برنامه رایگان برای ابزارهای اندرویدی و iOS است و به شما اجازه می‌دهد به آسانی تمام محتوای خود را از هر نقطه‌ای همگام‌سازی کنید، به اشتراک بگذارید و به آنها دسترسی داشته باشید. این ابزار، سرویس رایانش ابری اختصاصی شما را در خانه راه‌اندازی می‌کند و می‌توانید بطور یکپارچه به سرویس‌های عمومی رایانش ابری نیز متصل باشید. اشتراک‌گذاری توسط لینک‌های محرمانه آسان‌تر از همیشه است که می‌توان آن را از طریق ایمیل، پیامک و روش‌های دیگر ارسال کرد. برای منعطف‌ترین و ساده‌ترین دسترسی از تمام ابزارها، ایسوس AiCloud نقطه پرتاب شما است.بیشتر بخوانید.

  *تنها با سرویس‌های ذخیره‌سازی منتخب اجرا می‌شود.

  کنترل قدرتمند و بهینه‌سازی توسط ASUSWRT

  با رابط کاربری پیشخوان ASUSWRT می‌توانید برنامه‌های شبکه را در یک محیط ساده، راه‌اندازی، کنترل و مدیریت کنید.

  رابط کاربری گرافیکی ASUSWRT در DSL-N14U دارای یک ابزار اندازه‌گیری نرخ سیگنال به نویز (SNR) است که به کاربران برای نظارت بر پایداری ارتباط ADSL کمک می‌کند. این ابزار نظارتی،‌حجم ارسال و دریافت داده‌ها از طریق WAN، شبکه کابلی و شبکه بی‌سیم را نمایش می‌دهد و همچنین از طریق یک ابزار گزارش‌گیری نیز می‌توانید مشکلات مربوط به ارتباط را مستقیما برای تیم فنی ارسال کنید. فایل گزارش بطور خودکار ضمیمه می‌شود. امتحان کنید. Try it.

  استفاده از VPN Server

  توسط DSL-N14U به آسانی می‌توانید برای مرور وب یا دسترسی به اطلاعات، یک سرور VPN راه‌اندازی کنید و تفاوتی نمی‌کند که در چه موقعیتی قرار دارید. داده‌های شما با روش رمزگذاری PPTP همچنان امن و محرمانه منتقل می‌شوند.

  دانلود و انتشار در هر مکان

  Download Master و مدیا سرور پیشرفته، امکان دانلود و پخش فایل‌های مالتی‌مدیا روی درایو USB ‌متصل به روتر را در محدوده وسیعی از ابزارهای سازگار با این فناوری مانند رایانه، تبلت، PS3، Xbox و تلویزیون‌های هوشمند فراهم می‌کند. همچنین Download Master می‌تواند به دانلود فایل‌ها زمانی که رایانه خاموش است بپردازد و به شما امکان می‌دهد تا از راه دور دانلودها را نظارت و مدیریت کنید.

  شبکه‌های بی سیم مجزا و امن برای دسترسی مهمان

  ارتباط اینترنتی برای مهمانان خود را با امنیت و بدون نیاز به افشای رمز عبور شخصی یا دسترسی به منابع شبکه به اشتراک بگذارید. ASUS Guest Network از سه شبکه ویژه مهمان پشتیبانی می‌کند که هر کدام از آنها دارای محدوده استفاده و رمز عبور مخصوص خود هستند. مهمانان نمی‌توانند به شبکه اصلی یا سایر ابزارهای متصل به آن دسترسی داشته باشند.