PCE-AC68

  PCE-AC68

  کارت شبکه بی سیم AC1900 PCI-E  با دوباند 802.11ac

  • نسل پنجم تراشه های 802.11ac دسترسی به ارتباط فوق العاده سریع تا سرعت 1.30 گیگابیت بر ثانیه و دو باند 2.4GHz/5GHz را برای شما فراهم می آورد.
  • موقعیت آنتن انعطاف پذیر به شما کمک می کند بهترین سیگنالها را در محیط خود دریافت نمایید.
  • رایانه رومیزی خود را به سرعت به وایرلس 802.11ac مجهز کنید و از آشفتگی کابل‌های شبکه رها شوید.
  • طراحی قدرتمند برای حذف نقاط کور با 150 درصد پوشش بیشتر
  • دارای سیستم‌ خنک کننده اختصاصی برای عملکرد پایدار و بی وقفه
  Product Image

  آداپتور جدید ASUS PCE-AC68 با نصب روی PCI Express رایانه و پشتیبانی از 802.11ac و دسترسی به سرعت 1.3 گیگابیت بر ثانیه می‌تواند شما را از آشفتگی کابل‌های شبکه رها کند. همچنین پایه آنتن اکسترنال آهنربایی آن انعطاف بیشتری در تعیین موقعیت آنتن برای دریافت بهترین کیفیت سیگنال را می‌دهد.

  PCE-AC68

  سریع‌ترین استاندارد وای فای: 802.11ac

  PCE-AC68 از جدیدترین تراشه‌‌های نسل پنجم Wi-Fi 802.11ac شرکت Broadcom استفاده می‌کند و سرعت آن تا 1.3 گیگابیت بر ثانیه در باند فرکانسی 5 گیگاهرتز است، این سرعت سه برابر استاندارد قبلی 802.11n است. همچنین امکان سازگاری کامل با تمام پروتکل‌های پیشین وای فای هم فراهم شده و عملکرد سریع دو سویه را ایجاد می‌کند ضمن اینکه بدون اختلال در فعالیت ابزارهای فعلی می‌تواند شبکه را به 802.11ac ارتقا دهد.

  PCE-AC68
  PCE-AC68

  وای فای نسل بعد در هر دو باند!

  سخت افزار ™Broadcom TurboQAM با ادغام در PCE-AC68 سرعت وای فای نسل بعد 802.11ac را برای هر دو باند 2.4GHz و 5GHz به ارمغان می آورد. این سخت افزار به ترتیب با سرعت 600 مگابیت بر ثانیه و 1.3 گیگابیت بر ثانیه، PCE-AC68 را به یک آداپتور بی سیم AC1900 توانمند تبدیل می نماید، و سرعتی را برای شما فراهم می آورد که آداپتورهای بی سیم عمومی به آن دست نخواهند یافت. برای دست یافتن به بالاترین سرعت وای فای فقط کافی است آداپتور PCE-AC68 را به شبکه های ایسوس متصل نمایید.

  PCE-AC68
  PCE-AC68

  ارتباط بی سیم خود را تقویت کنید و گسترش دهید

  فناوری ASUS AiRadar برای توسعه پوشش شبکه، افزایش سرعت انتقال و پایداری ارتباط با استفاده از تقویت دقیق سیگنال جهتدار، به صورت هوشمندانه ای ارتباط با دستگاه های بی سیم را تقویت می نماید. قدرت ارتباط وای فای بر اساس محیط شما متفاوت است، بنابراین PCE-AC68 مکان های روتر بی سیم را هوشمندانه شناسایی کرده و با استفاده از سه آنتن اکسترنال و سیگنال های جهت دار قدرتمند، انتقال دیتا را انجام می دهد و به این ترتیب سریعترین ارتباط پایدار را تضمین می نماید.

  PCE-AC68
  PCE-AC68

  حذف نقاط کور با 150 درصد پوشش بیشتر!

  انتقال دوسویه قدرتمند و طراحی تقویت سیگنال موجب بهبود انتقال دو سویه شده و محدوده پوشش وای فای را در مقایسه با دستگاه های کلاینت عمومی تا 150% گسترش می دهد. این گسترش دسترسی یعنی حذف نقاط کور در هر مکان، پخش بدون وقفه و آنلاین ویدیوهای HD و بازی چند نفره و روان در هر جایی که هستید.

  PCE-AC68
  PCE-AC68

  انعطاف پذیری در مکان قراردان آنتن

  شما می توانید با استفاده از کابل های افزایشی، سه آنتن قابل جداسازی PCE-AC68 را در فاصله ای دورتر از رایانه خود قرار دهید. همچنین در جعبه این محصول یک پایه آهنربایی قرار داده شده است که می توانید برای گزینه های قرارگیری بیشتر آن را به آسانی به سطوح مختلف بچسبانید. با سیار کردن آنتن ها، در انتخاب مکانهایی که آنتن دهی بیشتر و با کیفیت تری دارند دستتان بازتر خواهد بود.

  PCE-AC68
  سیستم خنک‌کننده زیبای آلومینیومی برای دفع گرما و پایداری کارت

  برای دفع حرارت یک سینک خنک‌کننده با رسانش بالای گرمایی از جنس آلومینیوم روی تراشه نصب شده است و پایداری بهتری برای عملکرد بی‌وقفه ایجاد می‌کند. دمای پایین به معنی افزایش پایداری محصول در هر شرایط آب و هوایی حتی در گرمای تابستان است و دوام بیشتر نیز به معنی ارتباط پایدارتر و افزایش طول عمر دستگاه است. علاوه بر این طراحی سینک باعث زیبایی این کارت می‌شود و ایسوس یکبار دیگر نشان داد به موضوعی فراتر از مشخصات فنی می‌اندیشد.

  PCE-AC68