ROG Rapture GT-AC5300

  ROG Rapture GT-AC5300

  AC5300 روتر 3 باند مخصوص بازی برای VR و جریان 4K، پردازنده 4 هسته ای، پورت اختصاصی بازی، WTFast،Adaptive QoS و شبکه امن AiProtection.

  • شبکه را اداره کنيد – مرکز بازي‎ ROG Gaming Center ‎بر همه امور مهم بازي مانند لگ، آمار ترافيک و ارتباطات ‏دستگاه ها نظارت دارد.‎
  • بهينه سازي فوري بازي – قابليت Game Boost و درگاه هاي مخصوص بازي ROG به صورت هوشمندانه اي ترافيک بازي را اولويت بندي مي کنند.
  • پيشگام امنيت شبکه – پيش از اينکه تهديدهاي اينترنتي به شبکه شما آسيب بزنند آنها را خنثي کنيد.
  • پردازنده فوق العاده قدرتمند – قدرت پردازش بي رقيب چهار هسته اي براي نهايت عملکرد شبکه .
  • سخت افزار آماده مبارزه – واي فاي سه بانده 802.11ac، به همراه درگاه هاي شبکه گيگابيت براي دستگاه کابلي و 2 درگاه فوق سريع USB 3.0.
  • پشتیبانی AiMesh – اتصال به سایر روترهای سازگار ایسوس، به منظور ایجاد یک شبکه Wi-Fi قدرتمند و منعطف خانگی.
  • مرکز بازي

  • ابزارهاي افزايش دهنده سرعت بازي

  • Game IPS

  • VPN Fusion

  • باند واي فاي مخصوص بازي

  • ارتباطات گسترده

  • پردازنده قدرتمند

  • RANGEBOOST

  مرکز بازي ROG:
  بر شبکه خود نظارت داشته باشيد!

  روترِ آماده مبارزه ROG Rapture GT-AC5300 فقط با يک هدف طراحي شده است و آن چيزي نيست جز حيرت انگيز کردن شبکه بازي شما. اين روتر موجب بهينه سازي بازي هاي شما شده و عملکرد قدرتمند واي فاي، پايداري فوق العاده بالا و بالاترين ميزان امنيت را براي شما به ارمغان مي آورد. رابط کاربري مرکز بازي (Gaming Center) اين روتر با تم ROG خود امکان کنترل و مديريت آسان تمام قابليت ها را در اختيار شما مي گذارد. Game Dashboard امکان نظارت هوشيارانه و فوري بر تمام دستگاه ها و ارتباطات شما را فراهم مي آورد و Game IPS (‏سيستم پيشگيري از نفوذ)‎ و Game Boost امنيت شبکه و افزايش سرعت بازي شما را تضمين مي کنند. ساير قابليت هاي برتر اين روتر عبارتند از پشتيباني از شبکه خصوصي گيمر Gamers Private Network® با استفاده از WTFast®، رادار واي فاي از بين برنده تراکم، نقشه پينگ Game Radar که مکان پرسرعت ترين سرورها را نشان مي‌دهد و VPN Fusion که به صورت همزمان و در کنار ارتباط اينترنتي شما شبکه VPN را اجرا مي کند.

  افزايش سه مرحله اي سرعت بازي

  • درگاه هاي بهينه مخصوص بازي

   روتر ROG Rapture GT-AC5300 مجهز به دو درگاه شبکه مي باشد که براي دستگاه هاي بازي بهينه سازي شده اند. تمام ترافيک اين درگاه‌ها از بالاترين اولويت برخوردارند، بنابراين دستگاه هاي بازي يا هر دستگاهي که به اين دو درگاه متصل کنيد همواره سر صف اينترنت مي باشند.

   سطح 1
  • Game Boost

   Game Boost ترافيک شبکه را تجزيه و تحليل کرده و بسته هاي بازي را اولويت بندي مي کند و با افزايش سرعت تبادل اطلاعات بهترين عملکرد ممکن در حين بازي را فراهم مي‌آورد. شما مي‌توانيد Game Boost را با يک کليک و از داشبورد Gaming Center فورا فعال کنيد، اين قابليت از بيشتر کنسول هاي محبوب بازي همچون PS3™, PS4™, PS4™ Pro, PlayStation® Vita , Wii U™, Nintendo 3DS™ and Xbox One® پشتيباني مي ‌کند.

   سطح 2
  • Gamers Private Network®

   ROG Rapture GT-AC5300 مجهز به Gamers Private Network® مي باشد. WTFast® ارتباطات اينترنتي خصوصي و بهينه را در اختيار سرورهاي بازي¹ قرار داده و براي تضمين يک بازي روان و بدون وقفه، سرعت پينگ کردن و تاخير را به حداقل ممکن مي رساند.

   سطح 3
  دستگاه
  روتر GT-AC5300
  سرور بازي

  روتر ROG Rapture GT-AC5300 براي دفاع از شبکه شما مجهز به Game IPS (سيستم پيشگيري از نفوذ) مي‌باشد که يک سيستم پيشرفته پيشگيري و جلوگيري از نفوذ هکرها بوده و قدرت خود را از فناوري Trend Micro™ مي گيرد. اين قابليت شبکه بازي شما را از تهديدها و حملات خارجي حفظ کرده و پيش از رسيدن تهديدها به شبکه يا دستگاه هاي شما آنها را خنثي مي‌کند. حتي اگر نرم افزار امنيتي کامپيوتر شما خاموش باشد، Game IPS همچنان شبکه شما را از حملات و نفوذها حفظ کرده و آرامش خاطر شما را فراهم مي آورد.

  استفاده همزمان از VPNو اينترنت عادي

  اگر از شبکه هاي خصوصي مجازي که عملکرد بازي شما را مختل مي کنند خسته شده ايد، ROG راهکار فوق العاده اي براي شما دارد. روتر ROG Rapture GT-AC5300 مجهز به قابليتي به نام VPN Fusion است که به شما اجازه مي دهد به صورت همزمان از VPN و ارتباط اينترنتي عادي استفاده نماييد. بنابراين حتي اگر ساير کاربران شبکه بخواهند از VPN استفاده کنند، شما همچنان مي توانيد از حداکثر سرعت بازي لذت ببريد.

  اين ويژگي با به روز رساني سفت افزار در درسترس شما خواهد بود.

  بدون VPN Fusion

  با VPN Fusion

  سرور بازي

  مقصد VPN

  آيا تا به حال دلتان خواسته يک روتر واي فاي اختصاصي و فقط براي بازي داشته باشيد؟ حالا به خواسته خود برسيد: با روتر سه بانده ROG Rapture GT-AC5300 مي توانيد به آساني يکي از دو باند 5 گيگاهرتزي روتر را به دستگاه هاي بازي خود اختصاص دهيد و کاربران ديگر مي توانند از باند 5 گيگاهرتزي يا 2.4 گيگاهرتزي ديگر استفاده کنند. همچنين براي بازي هاي واقعيت مجازي و پخش ويديوهاي 4K UHD، سرعت WAN-به-LAN تا 1900مگابيت بر ثانيه، روتر GT-AC5300 را به انتخابي ايده آل براي همه تبديل کرده است!

  5 GHz-1

  بازي

  5 GHz-2
  2.4 GHz

  سخت افزار آماده مبارزه

  ROG دقيقا از نياز گيمرهاي نخبه آگاه است: ROG Rapture GT-AC5300 با استفاده از سخت افزاري که براي رويارويي با سخت ترين چالش‌ها ساخته شده است، حداکثر لذت بازي را براي شما به ارمغان مي آورد. هشت درگاه شبکه ارتباطاتي که براي تمام دستگاه هاي بازي خود نياز داريد را در اختيارتان مي‌گذارند و دو درگاه USB 3.0 دسترسي فوق العاده سريع شما به فايل هاي موجود در حافظه USB را فراهم مي‌آورد. علاقه مندان سرسخت NAS از قابليت اجماع درگاه ها در اين روتر نهايت استفاده را خواهندکرد، زيرا اين قابليت به آنها اجازه مي‌دهد با تجميع دو درگاه شبکه، يک ارتباط فوق سريع 2 گيگابيتي خلق کنند*.

  *براي تجميع لينک نياز به کلاينتي داريد که از 802.3ad پشتيباني کند.

  • دکمه روشن/خاموش
  • 2 درگاه USB 3.0
  • 2 درگاه مخصوص بازي
  • دکمه بازگرداندن به حالت پيش فرض
  • ورودي سوکت برق
  • درگاه WAN
  • Gigabit LAN 1-8
  1

  دکمه روشن/خاموش

  2

  2 درگاه USB 3.0

  3

  2 درگاه مخصوص بازي

  4

  دکمه بازگرداندن به حالت پيش فرض

  5

  ورودي سوکت برق

  6

  درگاه WAN

  7

  Gigabit LAN 1-8

  قدرت فوق العاده بالاي پردازنده چهارهسته اي 1.8گيگاهرتز

  بهترين روتر نياز به بالاترين قدرت پردازش دارد، از همين رو روتر ROG Rapture GT-AC5300 مجهز به يک پردازنده پر قدرت و چهار هسته اي 1.8 گيگاهرتزي 64 بيت مي باشد که خيلي بهتر از بسياري از پردازنده هاي کامپيوترهاي دسکتاپ است. اين پردازنده قدرتي فراتر از نياز شما را در اختيارتان مي گذارد تا بتوانيد به آساني همه چيز را تحت کنترل خود داشته باشيد، از خروجي حداکثر WAN/LAN براي بازي هاي آنلاين گرفته تا سرعت فوق العاده بالاي انتقال اطلاعات از طريق درگاه USB يا تقويت شبکه بازي تيمي شما.

  نهايت آزادي
  در استفاده از واي فاي!

  واي-فاي عاليه، اما نه وقتي که درست قبل از رسيدن به نقطه مورد علاقه بازي شما سرعت آن کم شود يا از کار بيفتد. براي رسيدن به آزادي که شايسته آن هستيد، روتر ROG Rapture GT-AC5300 مجهز به قابليت RangeBoost است که با ترکيب سخت افزار و نرم افزار دامنه پوشش شبکه شما را افزايش داده و به طرز چشمگيري بازده دراز مدت روتر را بهبود مي بخشد! از همه مهمتر اينکه، اين شما هستيد که تصميم مي گيريد کجا بازي کنيد نه روترتان!

  سیستم قدرتمند WiFi در سراسر خانه
  راهی که شما بدان نیاز دارید.

  در اغلب موارد، ROG Rapture GT-AC5300 می تواند شبکه ی WiFi ثابت و با کارایی مناسب را در هر بخش از منزل، در اختیار شما قرار دهد. با این وجود پوشش امواج WiFi می تواند تحت تاثیر عوامل بسیاری از جمله طراحی اتاق ها، مواد ساختمانی و یا حتی طراحی مبلمان ها قرار گیرد. ASUS AiMesh یک ویژگی جدید روتر ها است که این مشکلات را از میان بر می دارد: یک شبکه خانگی WiFi را با استفاده از چند روتر ایسوس ایجاد می نماید. AiMesh قدرتمند و انعطاف پذیر است و همچنین می تواند چندین روتر متفاوت ایسوس را ترکیب کرده و از سرمایه شما محافظت نماید. AiMesh صرفه جویی در زمان، کنترل مرکزی و قابلیت رومینگ بدون وقفه را ارائه می دهد. AiMesh وای فای قابل اعتماد شما برای تمامی دستگاه ها و در تمام زمان است!

  بیشتر بدانید.

  • روترهای ایسوس خود را تنها با یک بروزرسانی فریمور، به سیستم همه گیر WiFi منزل مبدل سازید.
  • ترکیب، مطابقت و انتخاب از روترهای ایسوس.
  • یک شبکه Wi-Fi را با یک SSID یا SSID چندگانه ایجاد کنید.
  • تمام ویژگی های روتر در کل سیستم WiFi فعال است.

  سلب مسئوليت:

  1. درحال حاضر قابليت سازگاري WTFast® با بازي هاي کنسول‌ها و دستگاه هاي موبايل در دست بررسي و توسعه مي‌باشد. زمان ارائه و معرفي اين قابليت به وضعيت واقعي پروژه بستگي دارد. لطفا براي جديدترين اطلاعات به فهرست بازي هايي که پشتيباني مي شوندمراجعه فرماييد. نسخه رايگان ويژه روتر در هر لحظه، تنها از يک ابزار به انتخاب شما در شبکه GPN پشتيباني مي‌کند و داراي پشتيباني فني WTFast® است. کاربران مي‌توانند براي دريافت نسخه پيشرفته با امکان شتابدهي همزمان به چندين ابزار، ترافيک بيشتر GPN و امکانات حرفه‌اي‌تر، نسخه خود را ارتقاء دهند.
  2. عملکرد واقعي ممکن است بر اساس شرايط شبکه و عوامل محيطي متفاوت باشد.