RP-AC52

  RP-AC52

  توسعه شبکه / اکسس پوینت دوباند Wireless-AC750

  • افزایش پوشش شبکه در دو باند متقارن 802.11ac با سرعت 300 مگابیت بر ثانیه (باند 2.4 گیگاهرتز) و 433 مگابیت بر ثانیه (باند 5 گیگاهرتز)
  • نمایشگر قدرت سیگنال باند 2.4 و 5 گیگاهرتز
  • انتشار موسیقی توسط برنامه ASUS AiPlayer و چندین پروتکل نشر وایرلس
  • راه‌اندازی آسان و بدون زحمت با یک لمس
  • افزایش محدوده تحت پوشش توسط آنتن‌های قدرتمند داخلی
  Product Image

  نسل جدید شبکه بی‌سیم 802.11ac ر
  ا تجربه کنید

  توسعه‌دهنده وایرلس RP-AC52 دارای آنتن‌های قدرتمند داخلی با قابلیت MIMO است که به حذف نقاط کور و بهبود پوشش تمام روترهای موجود کمک می‌کند. این مدل را می‌توانید به عنوان توسعه‌دهنده استفاده کنید که به معنی تقویت شبکه و دسترسی به آن در تمام قسمت‌های خانه حتی نقاط مشکل و غیرقابل دسترس است. این ویژگی باعت افزایش پوشش اینترنت با سرعت بالا برای موبایل‌ها، کنسول‌های بازی، و تلویزیون‌های هوشمند می‌شود. RP-AC52 به شما اجازه اجرای بازی‌ها و انتشار محتوای صوتی و تصویری HD بدون وقفه را می‌دهد.  توسعه پوشش در دو باند همزمان

  RP-AC52 دو باند حقیقی شبکه را در اختیار شما قرار می‌دهد حتی اگر از روترهای قدیمی تک باند استفاده می‌کند. عملکرد وایرلس خود را دو برابر کنید و آن را در باند 2.4 و 5 گیگاهرتز تا 733 مگابیت بر ثانیه افزایش دهید! باند 2.4 گیگاهرتز، فعالیت‌های روزمره مانند مرور وب و شبکه‌های اجتماعی را اجرا می‌کند در حالی که باند 5 گیگاهرتز برای انتشار محتواهای تصویری و بازی‌های آنلاین عالی است.

  نمایشگرهای سیگنال برای باند 2.4 و 5 گیگاهرتز

  نشانگرهای LED در قسمت جلوی توسعه‌دهنده شبکه RP-AC52، قدرت سیگنال‌ها برای هر دو باند 2.4 و 5 گیگاهرتز را نمایش می‌دهند.

  توصیه می‌کنیم RP-AC52 را میان روتر و محدوده‌ای که قصد توسعه شبکه در آن را دارید نصب کنید. بهترین عملکرد RP-AC52 زمانی حاصل می‌شود که امکان دریافت سیگنال‌های قوی از سوی روتر را داشته باشد و این موضوع را می‌توانید از طریق نمایشگرهای کیفیت سیگنال در بخش جلوی RP-AC52 بررسی کنید. این نمایشگر، کیفیت سیگنال‌ها در هر دو باند را نشان می‌دهد و هر چقدر کیفیت سیگنال بیشتر باشد نوار نورانی نیز بزرگ‌تر می‌شود. RP-AC52 را در نقطه‌ای قرار دهید که بیشترین فاصله را با روتر دارد اما همچنان کیفیت سیگنال‌های دریافتی آن مناسب باشد.

  هر دو باند فرکانس دارای کیفیت سیگنال مناسبی هستند
  سیگنال 2.4 گیگاهرتز بسیار قوی است اما نمایشگر نشان می‌دهددر باند 5 گیگاهرتز سیگنالی وجود ندارد. فعال بودن باند 5 گیگاهرتز در روتر را بررسی کنید.
  سیگنال هر دو باند بسیار ضعیف است. RP-AC52 را در نقطه‌ای نزدیک‌تر به روتر قرار دهید تا قدرت سیگنال‌ها افزایش پیدا کند.
  حالت‌های توسعه شبکه و اکسس پوینت

  RP-AC52 دارای دو حالت آسان است تا انعطاف‌پذیری بیشتری داشته باشد. علاوه بر قابلیت توسعه شبکه می‌توان از این دستگاه به عنوان یک نقطه دسترسی یا اکسس پوینت (AP) نیز استفاده کرد. در حالت AP می‌توان آن را به هر نوع شبکه کابلی متصل کرد. به عنوان مثال ارتباط اینترنت یک هتل را می‌توان به صورت یک نقطه دسترسی وایرلس شخصی مورد استفاده قرار داد و ابزارهای بی سیم مانند لپ‌تاپ، موبایل و سایر ابزارها نیز به صورت وایرلس امکان استفاده از ارتباط اینترنتی را دارند. همچنین حالت AP برای افزایش ظرفیت‌های بی سیم به روترهایی که دارای قابلیت وایرلس نیستند می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

  انتشار موسیقی توسط برنامه ASUS AiPlayer و چندین پروتکل انتشار وایرلس

  شما می‌توانید اسپیکرها را به توسعه دهنده شبکه RP-AC52 متصل کنید و مستقیما از طریق موبایل‌ خود که دارای برنامه ASUS AiPlayer است موزیک‌ها را منتشر سازید. این ابزار با طیف گسترده‌ای از فرمت‌های صوتی و تصویری سازگار است و در هر نقطه از خانه یک تجربه روان و بی‌وقفه از انتشار محتوا را فراهم می‌کند. همچنین RP-AC52 می‌تواند موزیک‌ها را از طریق مک و iOS نیز بدون نیاز به نرم‌افزار اضافی منتشر سازد.

  برنامه ASUS AiPlayer را به رایگان از App Store یا Google Play دانلود کنید.

  رادیوی اینترنتی

  توسعه‌دهنده شبکه RP-AC52 قابلیت پشتیبانی از رادیوهای اینترنتی را دارد بنابراین می‌توانید تمام ایستگاه‌های مورد علاقه خود را بطور مستقیم از طریق رابط گرافیکی منوی روتر یا توسط برنامه اختصاصی منتشر کنید.

  راه‌اندازی با یک کلیک و ارتباط مطمئن

  نصب توسعه دهنده شبکه RP-AC52 نیازی به CD یا حتی کیبورد و ماوس ندارد. روی دکمه WPS یکبار کلیک کنید و راه‌اندازی کامل می‌شود. عملکرد بهینه دستگاه تضمین شده است بنابراین ارتباط اینترنتی، یک تجربه یکپارچه و بی‌وقفه خواهد بود. برای مدیریت جزییات می‌توانید به آسانی RP-AC52 را از طریق یک کابل شبکه به رایانه متصل کنید و مستقیما به صفحه تنظیمات بروید یا به سرعت آن را از طریق تبلت یا گوشی موبایل توسط وایرلس بدون نیاز به CD یا برنامه تنظیم کنید.

  کنترل لمسی برای نور و موسیقی

  سنسور توسعه‌دهنده شبکه RP-AC52 را به آسانی لمس کنید تا پخش متوقف یا آغاز شود یا روشنایی LED را خاموش و روشن کنید. تمام این فعالیت‌ها با یک لمس انجام می‌شود و کاملا ساده است. حتی می‌توانید تنظیمات سنسور را از طریق رابط گرافیکی منو انجام دهید.

  چراغ‌های زیبا خانه شما را نورانی می‌کنند

  توسعه‌دهنده شبکه RP-AC52 دارای چراغ‌های LED در قسمت پشت است که می‌توانید آن را به یک چراغ شب با نور ملایم سفید تبدیل کنید.

  ظریف، انعطاف‌پذیر و کوچک

  توسعه‌دهنده شبکه RP-AC52 دارای یک طراحی ظریف و فشرده است که آداپتور آن در قسمت کناری متصل می‌شود و فضای ازاد بیشتری برای استفاده در اختیار شما قرار می‌دهد. این مدل نیازی به مبدل‌های برق ندارد و بطور مستقیم به پریزهای برق دیواری متصل می‌شود تا به راحتی از آن استفاده کنید.

  * Mac یک نام‌تجاری برای شرکت اپل است.
  ** IOSیک نام یا نشان تجاری متعلق به شرکت سیسکو در ایالات متحده و سایر کشورها است و تحت مجوز استفاده می‌شود.