RT-AC1200

  RT-AC1200

  روتر دو باند وایرلس AC1200

  • ارتباط فوق سریع در دو باند وایرلس 802.11ac تا 1167 مگابیت بر ثانیه
  • درگاه USB 2.0 با پشتیبانی از AiPlayer برای انتشار موسیقی
  • توسط Parental Control کودکان خود را در فضای آنلاین ایمن نگاه دارید
  Product Image

  توسط روتر ASUS RT-AC1200 با دو باند وایرلس AC1200 به آسانی و با قیمتی مناسب می‌توانید شبکه خانگی خود را ارتقا دهید. این روتر جدیدترین فناوری بی‌سیم 802.11ac را در اختیار شما قرار می‌دهد و در سه گام ساده قابل راه‌اندازی است! ASUS AiPlayer امکان انتشار موسیقی از طریق ابزارهای متصل به درگاه‌ USB را فراهم می‌کند و سرعت انتقال از طریق بکارگیری دو باند وایرلس بطور همزمان تا 300 مگابیت بر ثانیه در باند 2.4 گیگاهرتز و 867 مگابیت بر ثانیه در باند 5 گیگاهرتز برای ارتباط با ابزارهای وایرلس افزایش پیدا می‌کند!

  جریان فوق سریع Wi-Fi

  استاندارد 802.11ac با استفاده از شبکه‌های نسل پنجم وایرلس (5G Wi-Fi)سرعت انتقال فوق سریع را در اختیار RT-AC1200 قرار می‌دهد. RT-AC1200 سرعتی تا 867 مگابیت بر ثانیه در باند 5 گیگاهرتز را ارائه می‌دهد که سه برابر سریع‌تر از روترهای 802.11n 2x2 است.

  افزودن درایوهای جانبی به شبکه خانگی شما

  RT-AC1200 را به یک مرکز فایل و سرگرمی‌های صوتی و تصویری تبدیل کنید. توسط دو درگاه USB 2.0 می‌توانید درایوهای جانبی را به روتر متصل کنید و محتواهای رسانه‌ای را در رایانه‌های متصل به شبکه منتشر کنید. این ویژگی امکان دسترسی به درایوها از طریق شبکه را ساده‌تر از همیشه فراهم کرده است.

  راه‌اندازی در 3 گام آسان

  از لپ‌تاپ، تبلت یا رایانه خود برای راه‌اندازی روتر ایسوس در 3 گام آسان استفاده کنید. کافی است کابل را به روتر وصل کنید، یک پنجره مرورگر بازکنید و مراحل نصب را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای اتصال به اینترنت انجام دهید.

  کودکان خود را در فضای آنلاین ایمن نگاه دارید

  کنترل پیشرفته والدین به شما کمک می‌کند تا دسترسی کاربران به وب‌سایت‌های نامناسب را کنترل کنید، به عنوان مثال دسترسی کودکان را از محتواهای مربوط به بزرگ‌سالان از طریق محدودیت‌های زمانی مسدود کنید.

  کنترل محتوا توسط انتشار آسان بی‌سیم

  RT-AC1200 توسط برنامه ASUS AiPlayer تبدیل به هاب رسانه‌های شما در خانه می‌شود. می‌توانید تمام موسیقی‌ها، ویدیوها و تصاویر را درون درایوهای USB متصل به روتر ذخیره کنید و آنها را برای ابزارهای همراه منتشر نمائید. با این کار در فضای ذخیره‌سازی ابزارهای خود صرفه‌جویی می‌کنید و از فایل‌های خود در هر کدام از اتاق‌های منزل لذت خواهید برد همچنین با پشیبانی از اغلب فرمت‌ها از انتشار روان و بدون زحمت آنها لذت می‌برید.