RT-AC5300

  RT-AC5300

  روتر گیگابیتی سه باند Wireless- AC5300

  • روتر وایرلس فوق‌سریع 802.11ac با سرعت ترکیبی 5334 مگابیت‌برثانیه در سه باند ترکیبی با زمان تاخیر اندک برای اجرای بازی‌های آنلاین، انتشار روان ویدیوهای 4K و اشتراک‌گذاری سریع
  • فناوری Broadcom® NitroQAMTM نرخ انتقال اطلاعات را در دو باند 5 گیگاهرتز تا 4334 مگابیت بر ثانیه و 2.4 گیگاهرتز را تا 1000 مگابیت بر ثانیه افزایش می‌دهد.
  • ترکیب سه باند برای انبوهی از ابزارهای متصل بطور همزمان
  • Tri-Band Smart Connect بطور خودکار از میان سه باند فرکانسی موجود، سریع‌ترین ارتباط را بر اساس سرعت، قدرت سیگنال و ترافیک باند برای هر یک از ابزارها انتخاب می‌کند
  • طراحی آنتن4x4 همراه با پوشش سراسری AiRadar برای عملکرد بی‌نظیر و پوشش گسترده پشتیبانی از تجمیع لینک‌ها تا 2 گیگابیت بر ثانیه در انتقال کابلی برای افزایش ابزارها و لذت از دسترسی سریع
  • چندین برابر ظرفیت Wi-Fi با فناوری انقلابی MU-MIMO
  • AiProtection همراه با استحکام سه‌گانه بسته جامع امنیتی Trend Micro، ابزار قدرتمند نظارت والدین و حفاظت از حریم خصوصی
  • پشتیبانی AiMesh اتصال به سایر روترهای سازگار ایسوس، به منظور ایجاد یک شبکه Wi-Fi قدرتمند و منعطف خانگی.
  بستن
  لطفا برای استفاده از بهترین تجربه، همواره firmware روتر را به‌روز نگاه دارید.
  Your Smart Home Starts Here
  برای نمایش 360 درجه ماوس خود را حرکت دهید
  RT-AC5300 به سرعت شبکه وایرلس شما را ارتقا می‌دهد. جدیدترین فناوری NitroQAM سرعت وایرلس را برای تمام کاربران و ابزارهای متصل به شبکه شلوغ شما افزایش می‌دهد. RT-AC5300 با وسیع‌ترین پوشش شبکه تا کنون، Smart Connect در سه باند، سطح پیشرفته تجمیع لینک، ویژگی انقلابی MU-MIMO همراه با امنیت جامع جایگاه برتر خود را تحکیم می‌کند.
  مشاهده ویدیو
  • نهایت بازی و انتشار محتوای 4K
  • سرگرمی در تمام نقاط خانه هوشمند شما
  • AiProtection فضای دیجیتال شما ایمن است
  • هاب خانه دیجیتال شما و مرکز ارتباطات شبکه
  • ASUSWRT، به آسانی شبکه خود را کنترل کنید
  نهایت بازی و انتشار محتوای 4K
  فناوری NitroQAM یک تجربه کامل
  اگر در میان یک رقابت داغ آنلاین هستید یا یک رویداد را بطور زنده با کیفیت 4K منتشر می‌کنید، وقفه و تاخیر برای شما نیست. فناوری NitroQAM (1024-QAM) در RT-AC5300 سرعت وایرلس 5334 مگابیت بر ثانیه را فراهم می‌کند تا مطمئن باشید تمام افراد متصل به شبکه شما می‌توانند از نمایش روان تصاویر و اجرای بدون وقفه بازی‌ها لذت ببرند.
  دو برابر ارتقا در بازی‌ها
  از بازی‌های آنلاین بدون وقفه لذت ببرید
  با تقویت اینترنت و عملکرد شبکه خانگی!
  دارای شتابدهنده رایگان بازی‌ها
  زمان پینگ و واریانس از پارامترهای مهم فنی هستند که روی سرعت واکنش در بازی‌های آنلاین تاثیر می‌گذارند و نرخ آنها بطور قابل توجهی به مسیر ارسال و دریافت بسته‌ها بازی در مقصد آنها وابسته است. Gamers Private Network® (GPN®) محصول WTFast® بطور خودکار بهینه‌سازی مسیر را انجام می‌دهد و بهترین مسیر را برای بسته‌های بازی انتخاب می‌کند که نتیجه آن کاهش زمان پینگ و فقدان بسته‌های بازی است.این بهینه‌سازی توسط RT-AC5300 برای شتابدهی در یک ابزار رایگان است و می‌توانید از نتیجه آن در بازی‌های آنلاین مورد پشتیبانی لذت ببرید.1 لیست بازی‌ها و اطلاعات بیشتر در مورد نگارش روتر WTFast را اینجا مطالعه کنید..
  • زمان متوسط پینگ
   30%-60%
  • واریانس متوسط پینگ
   70%-90%
  • فقدان متوسط بسته‌ها
   70%-90%
  نحوه عملکرد WTFast® را مشاهده کنید.
  تراکم ترافیک، سرعت داده‌ها و اجرای بازی را کاهش می‌دهد
  بهینه‌سازی ارتباط و سرعت اینترنتی در بازی‌های آنلاین
  نحوه عملکرد WTFast® را مشاهده کنید.
  سازگاری با پلتفرم‌های دیگر
  سرعت شبکه روی هر یک از ابزارهای بازی در تمام پلتفرم‌ها موثر است. ASUS RT- AC5300 پهنای باند و پوشش گسترده برای تمام ابزارهای بازی شما از کنسول تا رایانه و موبایل را فراهم می‌کند* و از تمام سیستم‌عامل‌ها شامل ویندوز2، Mac OS®3 و لینوکس4 پشتیبانی می‌کند.

  راه‌حل سازگار WTFast® از اواسط 2016 بازی‌ها در کنسول و موبایل را پشتیبانی می‌کند. این زمان‌بندی ممکن است بر اساس شرایط تغییر کند.

  راه‌حل سازگار WTFast® از اواسط 2016 بازی‌ها در کنسول و موبایل را پشتیبانی می‌کند. این زمان‌بندی ممکن است بر اساس شرایط تغییر کند.

  Adaptive QoS بازی شما را در اولویت قرار می‌دهد
  توسط Adaptive QoS (کیفیت سرویس) پهنای‌باند بازی خود را تقویت کنید این به شما اجازه می‌دهد تا بسته‌ها و فعالیت‌های مرتبط با بازی را در اولویت قرار دهید. حتی می‌توانید تمام پهنای‌باند را بطور اختصاصی تحت حالت انحصاری بازی قرار دهید به این ترتیب RT-AC5300 بهترین متحد شما برای بازی با کمترین وقفه در هر قسمت از خانه خواهد بود.
  منابع سیستم را حین بازی آزاد کنید
  زمانی که موضوع عملرد مطرح می‌شود، شبکه تنها نیمی از این معادله است. برنامه آنتی‌ویروس و برنامه‌های طرف ثالث می‌توانند بخش عمده‌ای از پردازنده و رم را به جای بازی مصرف کنند. توسط AiProtection در RT- AC5300 می‌‌توانید با اطمینان این ابزارها را در زمان بازی خاموش کنید و مطمئن باشید تمام منابع در جهت اجرای بازی شما استفاده می‌شوند.
  سرگرمی در همه جای خانه هوشمند شما
  پهنای باند برای همه
  RT-AC5300 استاد سرگرمی است، می‌تواند از چندین ابزار برای تمام مهمانان شما حتی هنگامی که محتوای Full HD 1080P بطور همزمان برای آنها در حال انتشار است، پشتیبانی کند. غیر از موضوع محتوا، RT-AC5300 یک خانه هوشمندتر را فعال می‌کند و با دوربین‌های تحت شبکه، ترموستات و طیف متنوعی از ابزارهایی که حتی هنوز صاحب آنها نشده‌اید نیز سازگار است.
  پوشش شکست‌ناپذیر Wi-Fi
  با طراحی آنتن چهار انتقال و چهار دریافت (4T4R)، هر دو قسمت پوشش شبکه و پایداری سیگنال‌ها بطور قابل توجهی بهبود پیدا می‌کند. توزیع امواج AiRadar نیز Wi-Fi را روی ابزارهای شما متمرکز می‌کند تا شبکه وایرلس شما سریع‌تر، تمیزتر و قدرتمندتر باشد.
  RT-AC5300
  همراه با توزیع امواج AiRadar
  سایر روترها
  بدون توزیع امواج AiRadar

  سیستم قدرتمند WiFi در سراسر خانه
  راهی که شما بدان نیاز دارید.
  در اغلب موارد، RT-AC5300 می تواند شبکه ی WiFi ثابت و با کارایی مناسب را در هر بخش از منزل، در اختیار شما قرار دهد. با این وجود پوشش امواج WiFi می تواند تحت تاثیر عوامل بسیاری از جمله طراحی اتاق ها، مواد ساختمانی و یا حتی طراحی مبلمان ها قرار گیرد. ASUS AiMesh یک ویژگی جدید روتر ها است که این مشکلات را از میان بر می دارد: یک شبکه خانگی WiFi را با استفاده از چند روتر ایسوس ایجاد می نماید. AiMesh قدرتمند و انعطاف پذیر است و همچنین می تواند چندین روتر متفاوت ایسوس را ترکیب کرده و از سرمایه شما محافظت نماید. AiMesh صرفه جویی در زمان، کنترل مرکزی و قابلیت رومینگ بدون وقفه را ارائه می دهد. AiMesh وای فای قابل اعتماد شما برای تمامی دستگاه ها و در تمام زمان است!
  • روترهای ایسوس خود را تنها با یک بروزرسانی فریمور، به سیستم همه گیر WiFi منزل مبدل سازید.
  • ترکیب، مطابقت و انتخاب از روترهای ایسوس.
  • یک شبکه Wi-Fi را با یک SSID یا SSID چندگانه ایجاد کنید.
  • تمام ویژگی های روتر در کل سیستم WiFi فعال است.
  پهنای‌باند بیشتر به معنی ابزارهای بیشتر
  استفاده از ASUS RT-AC5300 مانند استفاده از سه روتر وایرلس در یک محصول است. دو باند مستقل 5 گیگاهرتز هر یک سرعتی تا 2167 مگابیت بر ثانیه را فراهم می‌کنند و پهنای باند 1000 مگابیت بر ثانیه نیز در باند 2.4 گیگاهرتز ارائه می‌شود که همگی بطور همزمان فعالیت می‌کنند. این به معنی لذت از اجرای بدون وقفه‌ها بازی‌ها، انتشار روان ویدیوها با کیفیت 4K و دانلود بدون توقف فایل‌ها در تمام ابزارهای متصل به شبکه خانگی شما است.
  Tri-band Smart Connect بطور خودکار بهترین باند موجود را انتخاب می‌کند
  Tri-band Smart Connect بطور هوشمندانه هر یک از ابزارها را به بهترین باند موجود متصل می‌کند. این به معنی ارتباط سریع‌تر و گسترده‌تر با اطمینان از ارتباطات پیوسته است بدون اینکه نیازی به ارتباط مجدد با بهترین باند بطور دستی داشته باشید.
  پردازنده قوی، انتقال سریع‌تر
  RT- AC5300 دارای یکی از بهترین پردازنده‌های دو هسته با فرکانس 1.4 گیگاهرتز است که توانایی پردازش را ارتقا می‌دهد. انتقال داده‌های USB تا بیش از 100 مگابایت بر ثانیه سرعت خواهد داشت و همچنین دانلود و آپلود روتر (توان WAN-LAN) به 1800 مگابیت بر ثانیه می‌ٌرسد.5.
  ظرفیت چندین برابر Wi-Fi با فناوری انقلابی MU-MIMO
  MU-MIMO به تمام ابزارهای سازگار6 ارتباط Wi-Fi با سرعت کامل را اختصاص می‌ًهد و به همین دلیل چندین ابزار می‌توانند بدون کاهش سرعت شبکه بطور همزمان متصل باشند.
  در واقع، RT- AC5300 می‌تواند به چندین گیرنده سازگار با MU-MIMO بطور همزمان و با بیشترین سرعت هر یک از آن ابزارها متصل شود. این برخلاف استاندارد تک کاربر MIMO است که ابزارهای مستقل ناچار به انتظار برای انتقال ترتیبی بودند7.
  MIMO تک‌کاربر
  خدمت‌رسانی به یک محصول در هر لحظه
  MIMO چند کاربری
  خدمت‌رسانی به چندین ابزار در یک زمان
  AiProtection فضای دیجیتال شما امن است
  ASUS AiProtection از Trend Micro قدرت گرفته است و تجربه ایمن و سالم آنلاین شما را تضمین می‌کند. AiProtection با ترکیب قابلیت‌های شناسایی خودکار نقاط آسیب‌پذیر، مسدودسازی سایت‌های آلوده و کنترل والدین همه کاربران را در صحت و سلامت نگاه خواهد داشت.
  کنترل والدین
  نظارت و محدودسازی فعالیت‌های اینترنتی برای هر یک از کاربران
  کنترل پیشرفته والدین در جلوگیری از مشاهده سایت‌های نامناسب توسط کاربران مانند حفظ امنیت کودکان در برابر محتوای مخصوص بزرگسالان، به شما کمک می‌کند. همچنین می‌توانید محدودیت زمانی برای هر یک از ابزارها یا حساب‌های کاربری مهمان در نظر بگیرید تا بر اساس یک برنامه زمانی به اینترنت دسترسی داشته باشند.
  در مورد ASUS AiProtection بیشتر بدانید
  هاب خانه دیجیتال و مرکز شبکه شما
  امکانات متنوع ارتباطی
  با 4 گیگابایت پورت‌های LAN‌ در RT-AC5300 می‌توانید به چهار ابزار سازگار بطور همزمان متصل شوید. ابزارهای غیروایرلس مانند تلویزیون هوشمند، کنسول‌های بازی، ست‌آپ باکس، پخش‌‌کننده‌های صوتی تصویری، ذخیره‌سازهای NAS و سایر ابزارها در خانه شما اکنون می‌توانند پورت اختصاصی خود را داشته باشند که این ویژگی RT-AC5300 را به هاب خانگی شما تبدیل می‌کند.
  مرکز اشتراک‌گذاری شما
  توسط پورت‌های USB 3.0 و USB 2.0 می‌توانید ابزارهای سازگار با USB مانند درایوهای ذخیره‌سازی، پرینترها یا یک دانگل 3G/4G را به روتر ایسوس خود متصل کنید و آنها را از طریق وایرلس به آسانی با دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین توسط درگاه USB 3.0 می‌توانید از 10 برابر سرعت انتقال بیشتر داده‌ها لذت ببرید.
  تجمیع لینک‌ها، ابزارهای بیشتر سرعت بالاتر
  RT- AC5300 دارای قابلیت Link Aggregation است که با ترکیب دو درگاه LAN (پورت‌های اول و دوم) یک ارتباط فوق‌العاده سریع 2 گیگابیت بر ثانیه را با استفاده از کابل‌های شبکه گیگابیتی فراهم می‌کند. توسط قابلیت تجمیع لینک‌ها روی NAS‌، کلاینت‌ها می‌توانند سرعت بی‌سابقه انتقال اطلاعات را تجربه کنند.
  سرعت ابزارها ممکن است بر اساس مشخصات Wi-Fi و عوامل محیطی متفاوت باشد.
  ASUSWRT کنترل آسان شبکه شما
  RT- AC5300 مجهز به رابط کاربری ارتقا یافته ASUSWRT است که از طریق آن می‌توانید به فرآیند آسان راه‌اندازی در 3 گام و انبوهی از امکانات پیشرفته دسترسی داشته باشید.
  دیگر قابلیت‌های هیجان‌انگیز را مشاهده کنید
  کنترل شبکه شما در هر مکان
  ASUS Router App

  کنترل شبکه از طریق یک برنامه موبایل در زندگی پرتحرک امروزی اهمیت زیادی دارد. برنامه جدید روتر ایسوس از پایه بر اساس ویژگی‌های بصری و توانمند‌ی ساخته شده است و امکان راه‌اندازی روتر، مدیریت ترافیک شبکه، خطایابی مشکلات ارتباطی و به‌روزرسانی برنامه سیستم را بدون نیاز به رایانه برای شما فراهم می‌کند.

  دانلود ASUS Router
  • راه‌اندازی آسان روتر
  • نظارت لحظه‌ای بر ترافیک
  • Game Boost با یک کلیک
  • اشتراک آسان وایرلس مهمان
  • تشخیص شبکه هوشمند
  • به‌روزرسانی آسان سیستم‌عامل
  کنترل شبکه در هر مکان
  ASUS Router App

  کنترل شبکه از طریق یک برنامه موبایل در زندگی پرتحرک امروزی اهمیت زیادی دارد. برنامه جدید ASUS Router App از پایه بر اساس ویژگی‌های بصری و توانمند‌ی ساخته شده است و امکان راه‌اندازی روتر، مدیریت ترافیک شبکه، خطایابی مشکلات ارتباطی و به‌روزرسانی برنامه سیستم را بدون نیاز به رایانه برای شما فراهم می‌کند.

  • راه‌اندازی آسان روتر
  • نظارت لحظه‌ای بر ترافیک
  • Game Boost با یک کلیک
  • اشتراک آسان وایرلس مهمان
  • تشخیص شبکه هوشمند
  • به‌روزرسانی آسان سیستم‌عامل
  دانلود ASUS Router
  سلب مسئولیت:
  • نسخه رایگان ویژه روتر در هر لحظه تنها از یک ابزار به انتخاب شما در شبکه GPN پشتیبانی می‌کند و دارای پشتیبانی فنی WTFast® است. کاربران می‌توانند برای دریافت نسخه پیشرفته با امکان شتابدهی همزمان به چندین ابزار با ترافیک بیشتر GPN و امکانات حرفه‌ای‌تر هزینه را پرداخت کنند.
  • ویندوز علامت تجاری ثبت شده برای شرکت مایکروسافت در ایالات محتده و یا سایر کشورها است.
  • Mac OS® علامت تجاری شرکت اپل Apple Inc است.
  • Linux® علامت تجاری Linus Torvalds در آمریکا و سایر کشورها است.
  • عملکرد واقعی ممکن است بر اساس شرایط شبکه و عوامل محیطی متفاوت باشد.
  • MU-MIMO نیاز به گیرنده مورد تایید دارد.
  • نسخه بتا برنامه سیستم MU-MIMO تا پایان 2015 موجود خواهد بود.