RT-N12+ PRO

  RT-N12+ PRO

  روتر 3 در 1 طراحی اختصاصی برای کسب‌وکارهای کوچک و شبکه‌های خانگی

  • چند حالت 3 در 1 روتر/ توسعه‌دهنده / اکسس پوینت وایرلس
  • دو آنتن بیرونی قدرتمند برای افزایش قدرت و توسعه محدوده پوشش
  • سرعت 300 مگابیت بر ثانیه
   Product Image

   تقدیر مداوم برای برترین شبکه!

   پیشنهاد شده Excellence Award برای بهترین برند روتر، PC PC Pro Technology Excellence Awards 2016.

   بیشترین سازنده پیشنهاد شده روتر توسط کاربران در سال 2015! – PC Magazine
   >>بیشتر بدانید

   3-in-1 روتر 3 در 1 طراحی اختصاصی برای کسب‌وکارهای کوچک و شبکه‌های خانگی

   ASUS RT-N12+ PRO یک روتر وایرلس 300 مگابیت بر ثانیه سری N با امکان ارتباط کابلی و بی‌سیم است که بطور ویژه برای کسب‌وکارهای کوچک و کاربردهای خانگی طراحی شده است. RT-N12+ PRO می‌تواند پوشش وسیع‌تری برای شبکه بی‌سیم ایجاد کند. RT-N12+ B1 با فناوری 2T2R MIMO و دو آنتن جانبی قدرتمند، محدوده پوشش وسیع‌تر با عملکرد پیشرفته ایجاد می‌کند و یک گزینه عالی برای انتشار ویدیوهای HD، تماس‌های VoIP و بازی‌های آنلاین است. RT-N12+ PRO با قابلیت منحصربه‌فرد راه‌اندازی سریع اینترنت ایسوس و رابط کاربری گرافیکی، امکان نصب و مدیریت آسان برای همگان حتی افراد تازه‌کار را فراهم می‌کند.

   توسعه قدرتمند محدوده شبکه

   افزایش قدرت سیگنال و توسعه محدوده پوشش برای دفاتر و خانه‌های بزرگ توسط آنتن‌های جانبی قدرتمند انجام می‌شود. این طراحی همچنین برای استفاده در اماکن چندطبقه با ابزارهایی که در هر کدام از طبقات نصب شده‌اند مناسب است.

   شبکه‌های وایرلس مجزا و امن برای مهمان

   ارتباط اینترنتی برای مهمانان خود را با امنیت و بدون نیاز به افشای رمز عبور شخصی یا دسترسی به منابع شبکه به اشتراک بگذارید. ASUS Guest Network از سه شبکه مستقل ویژه مهمان پشتیبانی می‌کند که هر کدام از آن‌ها دارای محدوده استفاده و رمز عبور مخصوص خود هستند. مهمانان نمی‌توانند به شبکه اصلی یا سایر ابزارهای متصل به آن دسترسی داشته باشند.

   کنترل و پیکربندی قدرتمند توسط ASUSWRT

   با رابط کاربری پیشخوان ASUSWRT می‌توانید برنامه‌های شبکه را در یک محیط ساده، راه‌اندازی، کنترل و مدیریت کنید. این رابط کاملا جدید به شما اجازه می‌دهد تمام کاربران و تنظیمات شبکه را از طریق یک رابط گرافیکی مدیریت کنید و تنها با یک کلیک آپدیت‌ها را انجام دهید. ASUSWRT ما را امتحان کنید. .

   راه‌اندازی آسان در 3 گام

   از تلفن همراه، تبلت یا رایانه خود برای راه‌اندازی آسان روتر ایسوس در کمتر از 30 ثانیه1 و تنها در 3 گام استفاده کنید. کافی است کابل‌ها را وصل نمایید، یک پنجره مرورگر باز کنید و مراحل نصب را همان‌طور که نمایش داده می‌شود دنبال کنید تا در کمترین زمان به اینترنت متصل شوید.


   گام اول: یک پنجره مرورگر باز کنید.

   گام دوم: نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید.

   گام سوم: تمام شد!


   ¹1ایسوس زمان راه‌اندازی را آزموده است و آن را تائید می‌کند. زمان واقعی ممکن است بر اساس ISP، نوع اتصال، موقعیت و سایر عوامل متفاوت باشد.

   توسعه سریع و آسان محدوده پوشش وایرلس

   حالت فراگیر توسعه شبکه، به‌سرعت محدوده تحت پوشش وایرلس برای هر نوع روتر استاندارد را گسترش می‌دهد و ارتباط روان و سریع در امکان بزرگ و چند طبقه را حفظ می‌کند.

   به‌روز بمانید!

   به‌خاطر داشته باشید فریم‌ور دستگاه شما همیشه به‌روز باشد تا از مزایای جدیدترین خدمات و بهینه‌سازی‌های امنیتی بهره‌مند شوید و از قابلیت‌های هیجان‌انگیز جدید لذت ببرید! در مورد به‌روز‌رسانی فریم‌ور بیشتر بدانید.

   *ایسوس بیشترین امتیاز عددی را در میان روترهای وایرلس در گزارش J.D. Power 2015 Wireless Router Satisfaction بر مبنای 2716 مدل از 8 کمپانی بر اساس رضایت به دست آورده است، این بررسی در نوامبر و دسامبر 2015 انجام شده است. تجربه شما ممکن است متفاوت باشد. jdpower.com را مشاهده کنید.