RT-AC3200

  RT-AC3200

  روتر گیگابیتی 3 باند WiFi مدل RT-AC3200با MU-MIMO، پشتیبانی از شبکه امن AiProtection از Trend Micro، Adaptive QoS و کنترل والدین.

  • روتر وایرلس فوق‌سریع 802.11ac با سرعت 3200 مگابیت‌برثانیه در سه باند ترکیبی برای انتشار روان ویدیوهای 4K/UHD، اشتراک سریع فایل‌های سنگین و زمان تاخیر اندک برای اجرای بازی‌های آنلاین
  • ترکیب سه باند
  • انتخاب خودکار سریع‌ترین فرکانس موجود برای هر یک از ابزارها توسطTri-Band Smart Connect ، بر اساس سرعت، کیفیت سیگنال و ترافیک باند
  • مجهز به درگاه‌هایUSB 2.0 و USB 3.0 با 10 برابر سرعت انتقال سریع‌تر به درایوهای جانبی، اشتراک پرینتر و پشتیبانی از دانگل 3G/4G
  • رابط کاربری ASUSWRT برای راه‌اندازی آسان و بی‌نیاز از CD‌ در 30 ثانیه و کنترل پیشرفته و بدون زحمت شبکه
  • AiProtection همراه با استحکام سه‌گانه بسته جامع امنیتی Trend Micro، ابزار قدرتمند نظارت والدین و حفاظت از حریم خصوصی
  • دسترسی، همگام‌سازی، اشتراک و انتشار فایل‌های شما در هر مکان و روی هر ابزار متصل به اینترنت توسط ASUS AiCloud 2.0
  Product Image

  وایرلس هوشمند در سه‌باند برای تمام ابزارهای شما

  RT-AC3200 یک روتر 802.11ac سه‌باند و مجهز به قابلیت ارتباط هوشمند سه باند است. این ویژگی جدید و شگفت‌انگیز بطور خودکار امکان دستیابی به حداکثر عملکرد برای هر یک از ابزارهای وایرلس را فراهم می‌کند. RT-AC3200 با سریع‌ترین نرخ ترکیبی جهان در 3200 مگابیت بر ثانیه (2600 مگابیت بر ثانیه روی دو باند 5 گیگاهرتز و 600 مگابیت‌ بر ثانیه در باند 2.4 گیگاهرتز) امکان عملکرد تمام ابزارها با حداکثر سرعت را ایجاد می‌کند و از این طریق اجرای‌ بدون وقفه بازی‌های آنلاین، انتشار روان ویدیوهای 4K/UHD و دانلود بدون زحمت را تضمین می‌کند. RT-AC3200 علاوه بر این پوشش گسترده و امنیت کامل، شبکه شما را به یک سطح جدید ارتقا می‌دهد.

  تحول سخت‌افزاری

  6 آنتن قدرتمند جانبی

  RT-AC3200 RT-AC3200 از دو شبکه 802.11ac استفاده می‌کند که هر یک از آنها دارای پیکربندی 3 آنتن ارسال و 3 آنتن دریافت (3x3) هستند. این ویژگی با 6 آنتن جانبی قدرتمند فراهم شده است تا ابزارهای بیشتری به آن متصل شوند و پایداری بهتری داشته باشند.

  دو درگاه USB

  برنامه آسان USB توانایی اشتراک پرینتر، درایوهای جانبی و دانگل 3G/4G (HSPA+) در شبکه شما را فراهم می‌کند و درگاه فوق سریع SuperSpeed USB 3.0 بالاتری سرعت انتقال اطلاعات را در اختیار شما قرار می‌دهد علاوه بر این در اطراف هر پورت فضای مناسبی وجود دارد تا بتوانید ابزارهای بزرگ را به روتر متصل کنید.

  چگونه یک پرینتر سرور را راه‌اندازی کنید

  باند بیشتر به معنی ابزارهای بیشتر

  وایرلس سه باند

  استفاده از یک ASUS RT-AC3200 به معنی داشتن سه روتر وایرلس در یک محصول است. دو باند مستقل 5 گیگاهرتز که هر یک با سرتعت 1300 مگابیت بر ثانیه فعالیت می‌کنند و یک باند 2.4 گیگاهرتز با سرعت 600 مگابیت بر ثانیه بطور همزمان اجرا می‌شوند. پس می‌توانید از اجرای بازی‌های آنلاین، انتشار محتوای 4K و دانلود بی‌وقفه فایل‌ها روی هر یک از ابزارهای متصل به شبکه خانگی خود لذت ببرید.

  پرتودهی AiRadar

  ASUS AiRadar بطور هوشمند با استفاده از فناوری beamforming، افزیش توان و قابلیت اختصاصی بهینه‌سازی ASUS RF ارتباط با ابزارهای بی‌سیم را تقویت می‌کند.

  انعطاف‌پذیر QoS

  کیفیت خدمات تطبیقی ایسوس (QoS) پهنای باند را برای بخش‌های از پیش تعیین شده بازی، پخش صوتی و تصویری، VoIP، مرور وب یا انتقال فایل بهینه‌سازی می‌کند.

  عملکرد قدرتمند آنلاین

  RT-AC87U با توانایی برقراری 300000 جلسه ارتباطی، حدود 20 برابر روترهای متداول ظرفیت دارد تا عملکردی روان و استثنایی را اجرا کند.

  ارتباطات هوشمند برای نهایت عملکرد شبکه
  ارتباط هوشمند سه باند

  فناوری ارتباط هوشمند سه باند بر اساس سرعت، قدرت سیگنال و ترافیک باند ابزارها، بطور خودکار باند 2.4 گیگاهرتز یا یکی از دو باند 5 گیگاهرتز را برای آنها تعیین می‌کند. در نتیجه می‌توانید از پوشش بهتر و سریع‌تر در یک ارتباط پایدار دائمی لذت ببرید.

  RT-AC3200 با فعال‌سازی ارتباط هوشمند سه باند سه برابر سرعت دانلود بیشتر و تا 39 درصد افزایش عملکرد وایرلس را در مقایسه با روترهای رایج دوباند ارایه می‌دهد.

  زندگی در یک شبکه سریع

  RT-AC3200 برای سریع‌ترین عملکرد شبکه کابلی، دارای یک درگاه گیگابیتی WAN و چهار پورت گیگابیتی LAN است. شتابدهنده سخت‌افزاری NAT محدودیت‌های شبکه کابلی را برطرف می‌کند و تجربه‌ای از اجرای بی‌وقفه بازی‌ها ارایه می‌دهد.

  سخت‌افزاری NAT

  با حذف محدودیت موجود میان شبکه اینترنت و شبکه خانگی، عملکرد شبکه WAN در ارتباط با LAN‌ بین 2 تا 5 برابر در مقایسه با NAT‌ نرم‌افزاری سریع‌تر است.

  پشتیبانی از دو درگاه WAN

  یکی از درگاه‌های LAN را به عنوان WAN پیکربندی کنید تا بتوانید از دو ارتباط اینترنتی بهره‌مد شوید همچنین می‌توانید ارتباط اینترنت را میان آنها به اشتراک بگذارید یا برای زمانی که ارتباط قطع می‌شود از یکی از آنها به عنوان پشتیبان استفاده کنید.

  بررسی سازگاری

  RT-AC3200 مانند تمام محصولات شبکه ایسوس حین فرآیند توسعه شامل بررسی‌های جامع جهت اطمینان از سازگاری قرار می‌گیرند. برای اطمینان از بهترین عملکرد، RT-AC87U می‌تواند بدون اختلال با طیف وسیعی از ابزارهای شبکه، پخش‌کننده‌ها و محصولات بی‌سیم ارتباط برقرار کند. حتی پشتیبانی از جدیدترین کنسول‌های بازی Xbox® One و PlayStation® 4 نیز در میان این تست‌ها قرار دارند.

  پشتیبانی از ماشین زمان

  تمام درایوهایی که با RT-AC3200 متصل می‌شوند می‌توانند در ترکیب با Time Machine® برای تهیه پشتیبان از ابزارهای اپل استفاده شوند.

  WPS

  تمام ابزارهای وایرلس که از استاندارد WPS پشتیبانی می‌کنند می‌توانند با فشار دکمه WPS روی روتر RT-AC3200 به سرعت به شبکه متصل شوند.

  پشتیبانی از VPN

  یک سرور VPN راه‌اندازی کنید یا تمام ابزارهای شبکه خود را تحت سرویس VPN قرار دهید بدون اینکه نیازی به هزینه برای سرویس‌های VPN داشته باشید.

  رابط کاربری ساده و قدرتمند

  ASUSWRT

  RT-AC3200 مجهز به رابط کاربری پیشرفته ASUSWRT با ظاهر گرافیکی است که امکان راه‌اندازی آسان در 30 ثانیه و فرآیند نصب سه مرحله را در اختیار شما می‌گذارد. 3 همچنین توسط این رابط می‌توانید AiCloud 2.0 و تمام تنظیمات پیشرفته RT-AC3200 را اجرا کنید. ASUSWRT یک رابط تحت وب است و نیازی به نصب برنامه‌های جداگانه نیست، محدودیتی نیز در دسترسی از طریق ابزارهای همراه وجود ندارد و می‌توانید با دسترسی کامل به همه بخش‌ها از هر ابزاری که دارای یک مرورگر وب است با آن ارتباط داشته باشید.

  منیت پیشرفته توسط AiProtection و Trend Micro

  AiProtection در همراهی با امنیت سه جانبه Trend Micro امنیتی در حد شبکه‌های سازمانی را در خانه شما فراهم می‌کنند. این مدل یکی از امن‌ترین روترهای موجود است! برای آرامش خاطر شما این روتر بطور مداوم سلامت و امنیت شبکه خانگی شما را بررسی می‌کند.

  در مورد ASUS AiProtection بیشتر بدانید

  رایانش ابری خود را بسازید

  توسط ASUS AiCloud هر زمان و در هر مکان که به اینترنت دسترسی داشته باشید می‌توانید از داده‌های خود استفاده کنید. این قابلیت شبکه خانگی شما و سرویس‌های ذخیره‌سازی آنلاین را به یکدیگر پیوند می‌دهد و امکان دسترسی به فایل‌ها توسط برنامه موبایل AiCloud روی سیستم‌عامل‌های اندروید، iOS یا حتی از طریق یک نشانی اختصاصی وجود دارد. می‌توانید به سرعت عکس‌ها را در سرویس‌هایی مانند فیسبوک، فلیکر یا دراپ‌باکس بطور مستقیم از طریق رابط AiCloud به اشتراک بگذارید. حتی AiCloud می‌تواند به سایر روترهای سازگار با این قابلیت متصل شود و سرویس رایانش ابری شما را توسعه دهد.

  سرعت ارتباط و قابلیت‌های سخت‌افزار را افزایش دهید

  راه‌حل‌های Tuxera دارای عملکرد پیشرفته‌ای است و بار پردازنده را کاهش می‌دهد تا برنامه‌های بیشتری بطور همزمان اجرا شوند. با بهینه‌سازی اختصاصی ذخیره اطلاعات تحت شبکه می‌توانید به سرعت به فایل‌ها دسترسی داشته باشید و آنها را منتقل کنید.اطلاعات بیشتر

  راه‌حل‌های دیگر وایرلس AC را مشاهده کنید

  • سرعت USB 3.0 به صورت نظری و در ارتباط با ابزارهای سازگار با USB 3.0 است. محصولات و تنظیمات ممکن است بر عملکرد USB 3.0 موثر باشند.
  • نتایج در آزمایشگاه ASUS بررسی شده‌اند. عملکرد واقعی ممکن است بنا به عوامل محیطی، متغیر باشد.
  • کل عملکرد ترکیبی در آزمایشگاه ایسوس با پنج گیرنده وایرلس که همزمان به RT-AC3200 متصل شده‌اند (دو گیرنده N150، یک N600، یک AC750 و یک AC1200) اندازه‌گیری شده است. عملکرد واقعی ممکن است بنا به محیط و سایر عوامل، متغیر باشد.
  • تنها با سرویس‌های آنلاین منتخب
  X
  X