USB-AC68

  USB-AC68

  آداپتور وایرلس دوباند AC1900 USB

  • ارتقای فوری رایانه یا لپ‌تاپ شما به دو باند وایرلس AC1900
  • طراحی قدرتمند 3x4 MIMO با دو آنتن جانبی در سه موقعیت همراه با ASUS AiRadar برای گیرندگی فوق‌العاده وایرلس
  • رابط USB 3.0 برای انتقال اطلاعات با سرعت 10 برابر
  • دارای پایه برای قرارگیری در موقعیت‌های مختلف و دستیابی به بهترین عملکرد
  Product Image

  ASUS USB-AC68 is یک آداپتور وایرلس USB است که دسکتاپ یا لپ‌تاپ شما را به سرعت به استاندارد جدید 802.11ac با سرعت 1300 مگابیت بر ثانیه (5 گیگاهرتز) و 600 مگابیت بر ثانیه (2.4 گیگاهرتز) ارتقا می‌دهد. طراحی آنتن 3x4 MIMO با قابلیت ASUS AiRadar سطح گیرندگی وایرلس را بهینه‌سازی می‌کند و سه موقعیت قرارگیری آنتن همراه با پایه‌های نگهدارنده دستگاه باعث می‌شوند به آسانی موقعیت دستگاه را برای بهترین عملکرد حین حرکت تنظیم کرد! رابط USB 3.0 محدودیت‌های ارتباطی را برای وایرلس شما حذف می‌کند تا بهترین عملکرد را بدست آورید.

  ارتقای رایانه توسط وایرلس تا 300% سریع‌تر

  ASUS USB-AC68 امکان ارتقای سرعت وایرلس برای رایانه را تا 33% روی باند 2.4 گیگاهرتز و تا 300% روی باند 5 گیگاهرتز فراهم می‌کند (در مقایسه با آداپتورهای 802.11n 3T3R). با تجمیع سرعت تا 1900 مگابیت بر ثانیه، رایانه یا لپ‌تاپ شما می‌تواند کاربردهای سنگین را به سادگی انجام دهد.

  ارتقا شبکه بی‌سیم رایانه – فوری!

  ASUS USB-AC68 با استفاده از طراحی قدرتمند 3x4 MIMO با سه موقعیت قرارگیری آنتن‌های جانبی و ASUS AiRadar، پوشش وسیعی را برای سیگنال‌ها فراهم می‌کند. از پهنای باند کامل وایرلس در خانه لذت ببرید بدون اینکه از سیم‌های مزاحم استفاده کنید.

  سرعت کامل با رابط USB 3.0!

  رابط USB 3.0 به USB-AC68 اجازه همگام‌سازی با نوت‌بوک و دسکتاپ را با عملکردی 10 برابر سریع‌تر از USB 2.0 می‌ًهد. این ویژگی برای USB-AC68 سرعتی فراتر از نیاز را فراهم می‌کند تا از سرعت کامل 802.11ac پشتیبانی کند و بتوانید از تمام مزایای جدیدترین استاندارد بی سیم بهره‌مند شوید.

  قرارگیری آسان برای بهترین گیرندگی

  USB-AC68 دارای نگهدارنده دسکتاپ است که قرارگیری آن در بهترین موقعیت را آسان می‌کند تا بهترین گیرندگی را در محدوده پوشش وایرلس داشته باشید.

  به‌روز بمانید!

  به خاطر داشته باشید که برنامه ابزارهای خود را همواره به‌روز نگاه دارید تا از تمام مزایای جدیدترین خدمات و پیشرفت‌های امنیتی استفاده کنید و از قابلیت‌های جدید آن هیجان‌زده شوید! درباره به‌روزرسانی فریم‌ور بیشتر بدانید.

  سلب مسوولیت

  1.نرخ واقعی داده بر اساس ویژگی‌های شبکه و عوامل محیطی متفاوت خواهد بود.