AN300 External HDD

  AN300 External HDD

  یک درایو جذاب ذخیره‌سازی

  یک درایو جذاب ذخیره‌سازی

  • طراحی جذاب بدنه آلومینیومی و رنگ منحصر به فرد
  • فوق باریک و سبک برای حمل آسان
  • سرعت انتقال سریع با درگاه USB 3.0 و کاربرد آسان با اتصال و اجرای ساده
   Product Image


   یک درایو جذاب ذخیره‌سازی


   این هارد درایو جانبی با بدنه براق آلومینیومی و رنگ منحصر به فرد، دیگر ابزارهای ذخیره‌سازی را پشت سر می‌گذارد و می‌توانید آنها را با یک مدل شیک، جذاب و درخشان که به راحتی قابل حمل است جایگزین کنید. طراحی سبک و فوق العاده باریک این درایوها عالی است و هر زمان که به فضای ذخیره‌سازی نیاز داشته باشید می‌توانید از طریق یک رابط USB 3.0 به سرعت به آن دسترسی پیدا کنید. متصل شوید و افق فعالیت خود را با یک درایو شیک و جذاب توسعه دهید.


   USB 2.0
   USB 3.0
   اتصال سریع و فعالیت روی هر نوع رایانه بدون نیاز به نصب برنامه درایور همراه با سازگاری کامل با نسخه‌های پیشین
   Plug and Play
   وصل و اجرا
   اجرای فوری بدون نیاز به هر گونه فرآیند نصب برای دسترسی سریع به فضای ذخیره‌سازی داده‌ها

   بهره‌مندی از عملکرد د واقعی USB 3.0
   رابط جدید SuperSpeed USB 3.0 تا 10 برابر سریع‌تر از USB 2.0 اجرا می‌شود و 50 درصد از رابط SATA سرعت بیشتری دارد به همین دلیل برای فیلم‌های HD و داده‌های مهم عالی است. انتقال داده‌ها سریع‌تر از همیشه انجام می‌شود و با حذف زمان معطلی برای جابجایی محتوا می‌توانید کارهای خود را سریع‌تر از همیشه انجام دهید. همچنین رابط USB 3.0 نسبت به استانداردهای قبلی کارایی بیشتری دارد و می‌تواند ابزارهای همراه را به سرعت شارژ کند. در لوازم جانبی با کیفیت ایسوس USB 3.0 نیز اضافه شده است.
   به داده‌های خود سرعت دهید
   توسط یک درایو سبک و شیک، از داده‌ها و اطلاعات خود روی هر دستگاهی که مجهز به USB است، استفاده کنید. فقط کافی است یک درایو جانبی AN300 تهیه کنید و به کارهای خود بپردازید. این درایو بطور کامل با لپ‌تاپ، رایانه، پخش‌کننده فیلم و موسیقی و ابزارهای دیگر سازگار است و کمک می‌کند تا داده‌های شما سریع‌تر، مطمئن‌تر و آسان‌تر منتقل شوند.
   ساده اما دلپذیر: با خرید یک هارد درایو ASUS فضای رایگان ابری هدیه بگیرید
   ASUS WebStorage یک سرویس رایانش ابری است که به کاربران برای تهیه پشتیبان از داده‌ها، همگام‌سازی آنها میان ابزارهای مختلف و اشتراک داده‌ها با دوستان کمک می‌کند. هر کجا که یک ارتباط اینترنتی مهیا باشد ASUS WebStorage اطلاعات را برای نوت‌بوک، تبلت یا گوشی هوشمند شما بازیابی می‌کند.

   کافی است اطلاعات را در ASUS WebStorage آپلود کنید یا از طریق رایانه به سادگی آنها را درون برنامه بکشید و داده‌های میان رایانه و سرویس رایانش ابری را همگام‌سازی کنید.

   با این روش قادر خواهید بود نسخه جدید فایل‌ها را میان تمام ابزارهای خود مورد استفاده قرار دهید و از فایل‌های خود حین حرکت لذت ببرید.


  • به کاربران توصیه می‌شود پیش از ارجاع محصول یا ابزار‌ها جهت استفاده از تسهیلات ایسوس در واحد‌های خدمات، از اطلاعات خود پشتیبان بگیرند و آنها را در جای دیگری ذخیره کنند. ایسوس هیچ مسئولیتی در قبال فقدان اطلاعات مشتریان یا پاک شدن آنها بر عهده نمی‌گیرد زیرا ممکن است خدمات ارایه شده ملزم به پیکربندی مجدد داشته باشد یا با محصول و ابزار دیگری جایگزین شود.