BW-16D1X-U

  BW-16D1X-U

  ASUS TurboDrive BW-16D1H-U سرعت بسیار بالای x16 در دیسک های Blu-ray، به همراه پشتیبانی از M-DISC ها و پشتیبان گیری دراز مدت داده ها، رابط USB3.0(USB 3.1 Gen1) و پشتیبانی از سیستم عامل های مک و ویندوز.

  • با دیسک های M-DISC امکان ذخیره سازی و بایگانی داده، تصاویر، ویدئو و تمامی داده های مهم خود را برای 1000 سال و حتی بیشتر، پیدا خواهید کرد. (نیازمند بروزرسانی فریمور خواهید بود.)
  • سازگاری با سیستم عامل های مک و ویندوز.
  • امکان اتصال به استند ایستاده به منظور صرفه جویی در فضا.
  • Nero BackItUp یک راه حل مطمئن و ساده با هدف پشتیبان گیری تصاویر، ویدئو ها، اسناد و تمامی داده شما است که تنها با یک کلیک در اختیار شما است (سیستم عامل ویندوز).
  • رمزگذاری دیسک در بالاترین استانداردهای امنیتی، با کنترل رمز عبور و قابلیت نامگذاری فایل (سیستم عامل ویندوز)
  • استفاده رایگان از ASUS Webstorage به مدت 12 ماه و بدون محدودیت.
   Product Image

   BW-16D1X-U

   ASUS BW-16D1X-U یک دیسک‌درایو قدرتمند Blu-ray است که توانایی رایت با سرعت 16X در فرمت BD-R را دارد. توسط USB 3.0 سریع‌ترین سرعت رایت را تضمین می‌کند و با پشتیبانی از BDXL توانایی ذخیره 128 گیگابایت داده روی یک دیسک را ارایه می‌دهد. نرم‌افزار پیشرفته Nero BackItUp و Power Backup نیز قدرتمندترین راه‌حل تهیه پشتیبان را ارایه می‌دهد.

   عملکرد عالی با Super-speed USB 3.0

   داده‌ها را با استاندارد USB 3.0 تا 10 برابر سریع‌تر از USB 2.0 منتقل کنید. توسط ویژگی افزایش سرعت با عملکرد 16 برابر نیز تنها در 10 دقیقه از حجم 25 گیگابایت داده، پشتیبان تهیه کنید.

   سازگاری با سیستم عامل مک و ویندوز

   ASUS BW-16D1X-U از ویندوز و Mac OS X بدون نیاز به نصب پشتیبانی می‌کند و بعد از اتصال به درگاه USB در رایانه یا نوت‌بوک بطور مستقیم اجرا می‌شود.

   قدرتمندترین راه‌حل تهیه پشتیبان

   ASUS BW-16D1X-U یک راه‌حل جامع و آسان فراهم می‌کند. توسط نرم‌افزار گرافیکی CyberLink Power2Go 8 که همراه این درایو عرضه می‌شود فرآیند رایت دیسک ساده شده و قابلیت‌های انتخای تهیه پشتیبان برای حفاظت از اطلاعات شما را ارایه می‌دهد. ASUS BW-16D1X-U همچنین با راه‌حل آنلاین تهیه پشتیبان برای تبلت‌ها و موبایل‌های هوشمند اندرویدی ارایه شده است. این ویژگی‌های قدرتمند از اطلاعات شما محافظت می‌کنند و خطر از دست داده اطلاعات را برای آرامش خاطر شما به حداقل می‌رسانند.