BW-16D1X-U

  BW-16D1X-U

  درایو قدرتمند Blu-ray با سرعت رایت 16X و درگاه USB 3.0

  • رایت فوق‌العاده سریع 16X Blu-ray
  • USB 3.0 سرعت انتقال اطلاعات را تا 10 برابر در مقایسه با USB 2.0 افزایش می‌دهد
  • سازگار با سیستم‌عامل ویندوز و مک
  • طراحی الهام‌گرفته از الماس زیبایی در فناوری را محقق می‌کند
  • ASUS WebStorage رایگان (WebStorage به مدت 6 ماه)
  • رمزگذاری دیسک با دو برابر امنیت بیشتر توسط کنترل با رمز عبور و عملکردهای مخفی فایل
   Product Image

   BW-16D1X-U

   ASUS BW-16D1X-U یک دیسک‌درایو قدرتمند Blu-ray است که توانایی رایت با سرعت 16X در فرمت BD-R را دارد. توسط USB 3.0 سریع‌ترین سرعت رایت را تضمین می‌کند و با پشتیبانی از BDXL توانایی ذخیره 128 گیگابایت داده روی یک دیسک را ارایه می‌دهد. نرم‌افزار پیشرفته Nero BackItUp و Power Backup نیز قدرتمندترین راه‌حل تهیه پشتیبان را ارایه می‌دهد.

   عملکرد عالی با Super-speed USB 3.0

   داده‌ها را با استاندارد USB 3.0 تا 10 برابر سریع‌تر از USB 2.0 منتقل کنید. توسط ویژگی افزایش سرعت با عملکرد 16 برابر نیز تنها در 10 دقیقه از حجم 25 گیگابایت داده، پشتیبان تهیه کنید.

   سازگاری با سیستم عامل مک و ویندوز

   ASUS BW-16D1X-U از ویندوز و Mac OS X بدون نیاز به نصب پشتیبانی می‌کند و بعد از اتصال به درگاه USB در رایانه یا نوت‌بوک بطور مستقیم اجرا می‌شود.

   قدرتمندترین راه‌حل تهیه پشتیبان

   ASUS BW-16D1X-U یک راه‌حل جامع و آسان فراهم می‌کند. توسط نرم‌افزار گرافیکی CyberLink Power2Go 8 که همراه این درایو عرضه می‌شود فرآیند رایت دیسک ساده شده و قابلیت‌های انتخای تهیه پشتیبان برای حفاظت از اطلاعات شما را ارایه می‌دهد. ASUS BW-16D1X-U همچنین با راه‌حل آنلاین تهیه پشتیبان برای تبلت‌ها و موبایل‌های هوشمند اندرویدی ارایه شده است. این ویژگی‌های قدرتمند از اطلاعات شما محافظت می‌کنند و خطر از دست داده اطلاعات را برای آرامش خاطر شما به حداقل می‌رسانند.