DL External HDD

  DL External HDD

  یک توازن هنرمندانه میان کارایی و طراحی

  - ضد شوک:با یک هارد ضد شوک از داده‌های ارزشمند خود محافظت کنید
  - مدیریت کابل: مدیریت باسلیقه کابل را به جذاب‌ترین درایو جانبی اضافه کنید
  - مدیریت آسان فایل: مرکز پشتیبان شما و نقطه سریع اشتراک‌گذاری

   Product Image


   یک توازن هنرمندانه میان کارایی و طراحی


   درایوهای جانبی نباید خسته‌کننده باشند، این هارد جانبی توسط دیوید لوییس طراحی شه است و 500 گیگابایت ظرفیت دارد تا تجربه شما از پردازش را با ظاهر جذاب خود ترکیب کند. جالب‌تر اینکه نیازی به درایور و نصب نیست تنها باید آنها را متصل کنید و به ذخیره اطلاعات بپردازید. بلافطاصله پس از خروج محصول از بسته‌بندی می‌توانید از آن استفاده کنید و به شما سرعت، ظرفیت و یک نگاه جدید را هدیه می‌دهد.


   USB 2.0
   USB 2.0
   اتصال سریع و فعالیت روی هر نوع رایانه بدون نیاز به نصب برنامه درایور همراه با سازگاری کامل با نسخه‌های پیشین
   Plug and Play
   وصل و اجرا
   اجرای فوری بدون نیاز به هر گونه فرآیند نصب برای دسترسی سریع به فضای ذخیره‌سازی داده‌ها
   Shock resistant
   ضد شوک
   حفاظت یعنی امنیت داده‌ها و افزایش طول عمر
   FlexSave
   مدیریت آسان فایل
   FlexSave یک رابط منحصر به فرد را فراهم می‌کند.
   Wire Manager
   مدیریت سیم
   سیم و کابل‌ها را کنترل کنید.

   مدیریت کابل‌ها- مدیریت باسلیقه کابل‌ها را به جذاب‌ترین درایو جانبی اضافه کنید
   این هارد درایو علاوه بر ظاهر زیبا و کیفیت فوق‌العاده مجهز به مدیریت آسان سیم‌ها است. به جای استفاده از کابل‌های رایج که به سادگی انعطاف‌پذیر نیستند این مدل همراه با کابل‌های محکم USB 2.0 از جنس پلی‌اورتان قوی عرضه می‌شود که انعطاف زیادی دارند. این کابل در حاشیه بدنه درایو قرار می‌گیرد تا هیچگونه آشفتگی ایجاد نکند. طراحی منحصر به فرد این مدل همیشه در مرکز توجه است ضمن اینکه دوام بالایی دارد.
   Wire Management
   Shock Resistant
   ضد شوک – محافظت از اطلاعات ارزشمند در یک هارد درایو مقاوم ضدشوک
   درایو BumperBody راه‌حل نصب آسان و محافظت 360 درجه را برای ذخیره‌سازی داخلی فراهم می‌‌کند. محافظ ضدشوک از پلاستیک مستحکم ساخته شده است که تمام گوشه‌ها و رابط‌های حساس را در بر می‌گیرد. آنها از درایو در برابر آسیب‌هایی مانند جابجایی ناگهانی، ضربه یا سقوط محافظت می‌کنند. علاوه بر امنیت داده‌ها این درایو دارای نصب آسانی است و با یک طراحی خلاقانه تولید می‌شود تا همیشه کارایی خود را حفظ کند.
   مدیریت آسان فایل‌ها توسط FlexSave، مرکز تهیه پشتیبان و نقطه اشتراک
   FlexSave یک رابط کاربری آسان برای مدیریت فایل‌ها و تهیه پشتیبان ارایه می‌کند که همگی از طریق رابط فراگیر USB 2.0 قابل استفاده هستند. این مدل یک مرکز ذخیره اطلاعات بر اساس کاربرد آسان و ظاهر گرافیکی کاربردی است. ذخیره فایل‌ها، عکس‌ها، ویدیوها و موارد دیگر به آسانی انجام می‌شود. یک نگاه سریع در قسمت راهنما، فضای موجود را نشان می‌دهد و تهیه پشتیبان تنها با یک کلیک قابل دسترسی است همچنین می‌توان آن را برای آینده زمان‌بندی کرد. این درایو دارای حالت غیرفعال با مصرف بهینه انرژی برای زمانی است که FlexSave فعالیتی ندارد اما هر گاه که لازم باشد فعال خواهد شد.
   KR External HDDFlexSave
   ساده اما دلپذیر: با خرید یک هارد درایو ASUS فضای رایگان ابری دریافت کنید
   ASUS WebStorage چیست؟
   ASUS WebStorage یک سرویس رایانش ابری است که به کاربران برای تهیه پشتیبان از داده‌ها، همگام‌سازی آنها میان ابزارهای مختلف و اشتراک داده‌ها با دوستان کمک می‌کند.
   هر کجا که یک ارتباط اینترنتی مهیا باشد ASUS WebStorage اطلاعات را برای نوت‌بوک، تبلت یا گوشی هوشمند شما بازیابی می‌کند.
   کافی است اطلاعات را در ASUS WebStorage آپلود کنید یا از طریق رایانه به سادگی آنها را درون برنامه بکشید و داده‌های میان رایانه و سرویس رایانش ابری را همگام‌سازی کنید. با این روش قادر خواهید بود نسخه جدید فایل‌ها را میان تمام ابزارهای خود مورد استفاده قرار دهید و از فایل‌های خود حین حرکت لذت ببرید.


  • به کاربران توصیه می‌شود پیش از ارجاع محصول یا ابزار‌ها جهت استفاده از تسهیلات ایسوس در واحد‌های خدمات، از اطلاعات خود پشتیبان بگیرند و آنها را در جای دیگری ذخیره کنند. ایسوس هیچ مسئولیتی در قبال فقدان اطلاعات مشتریان یا پاک شدن آنها بر عهده نمی‌گیرد زیرا ممکن است خدمات ارایه شده ملزم به پیکربندی مجدد داشته باشد یا با محصول و ابزار دیگری جایگزین شود.