Impresario SDRW-S1 LITE

  Impresario SDRW-S1 LITE

  DVD رایتر همه کاره با کارت صدای فراگیر 7.1 کاناله و آمپلی فایر فوق العاده ارزشمند هدفون

  • قابلیت تولید صدای فراگیر واقعی 7.1 کاناله
  • مجهز به آمپلی‌فایر 600 اهمی هدفون با تنظیمات دوگانه برای انتشار صدای بهینه
  • صدایی شفاف و واضح با نرخ سیگنال به نویز 114 دسیبل
  • پشتیبانی از ذخیره سازی آرشیوی 1000 ساله M-Disc
  • قابلیت‌های پیشرفته امنیتی شامل رمزگذاری دیسک‌ها با رمز عبور و کد گذاری نام فایل‌ها
  • Impresario SDRW-S1 LITE می‌تواند به عنوان یک کارت صدا یا درایو نوری مستقل نیز مورد استفاده قرار گیرد
   Product Image

   صدای حیرت آور
   و ذخیره سازی دائمی داده ها

   دی وی دی رایتر Impresario SDRW-S1 LITE ایسوس از فناوری M-DISC پشتیبانی می‌کند و برای ارائه خروجی صدای 7.1 کاناله خود از یک کارت صدای داخلی بهره می‌برد. این دی وی دی رایتر نقش آمپلی فایر 600 اهم هدفون را به خوبی ایفا می‌کند و برای افرادی که حقیقتا به دنبال تجربه صدا و سرگرمی های ویدیویی فراگیر می باشند صدایی شفاف، واضح و دقیق فراهم می‌‌آورد.

   صدای 7.1 کاناله واقعی نرخ سیگنال به نویز 114 دسیبل
   آمپلی فایر 600 اهمی هدفون پشتیبانی از M-DISC

   صدای فراگیر 7.1 کاناله

   نوت‌بوک‌های معمولی تنها از صدای استریو دو کاناله پشتیبانی می‌کنند، اما عملکرد دی وی دی رایتر Impresario SDRW-S1 LITE ایسوس در حد یک کارت صدای جانبی با خروجی 7.1 کانال بوده و به آسانی تجربه‌ای شگفت‌انگیز از سرگرمی‌ها را به رایانه شما می افزاید.

   * برای پخش DVD باید از یک نرم افزار پخش DVD ثالث استفاده کرد.

   به صدایی فوق العاده واضح و شفاف گوش دهید

   دی وی دی رایتر Impresario SDRW-S1 LITE ایسوس دارای یک آمپلی‌فایر هدفون 600 اهمی است که سطح فوق‌العاده‌ای از جزییات صدا را در فیلم و موسیقی پدیدار می‌کند، همچنین این دی وی دی رایتر با تقویت فرکانس های بالا و پایین صدایی غنی و پویا فراهم می آورد. مبدل صدای دیجتال به آنالوگ در این دی وی رایتر صدایی دقیق، بی نظیر و شفاف تولید کرده و نرخ سیگنال به نویز خارق العاده 114 دسیبلی آن 16 برابر واضح تر از صداهای تولید شده توسط سایر کارت های صدای آنبورد و بسیار فراتر از صدای نوت بوک می باشد.

   * نرخ متوسط سیگنال به نویز کارت های صدای آنبورد: 90 دسیبل

   خاطرات ارزشمند خود را 1000 سال حفظ کنید

   Impresario SDRW-S1 LITE ایسوس از دی وی دی های M-DISC پشتیبانی می کند. این راهکار ذخیره سازی جدید به کاربران کمک می کند از خاطرات دیجیتالی ارزشمند خود - مانند عکس و فیلم های خانوادگی - محافظت کنند. دی وی دی های M-DISC اطلاعات شما را برای 1000 سال یا بیشتر حفظ می کنند. بنابراین خیالتان راحت باشد که خاطرات دوره زندگی شما برای نسل های بعد محفوظ خواهد ماند.

   قوی ترین و ساده ترین راهکار پشتیبان گیری

   Impresario SDRW-S1 LITE ایسوس یک راهکار پشتیبان گیری کامل و آسان برای شما دارد. نرم افزار کاربرپسند Cyberlink Power2go 8 فرایند رایتِ دیسک را تسهیل کرده و برای حفاظت از فایل های شخصی و خصوصی شما امکان رمزگذاری 256 بیتی دیسک را برای شما فراهم می آورد.

   * نرم افزار Power2Go فقط با سیستم عامل ویندوز کار می‌کند.

   راه‌اندازی آسان، لذت فوری

   برای استفاده از تمام قابلیت ها و امکانات دی وی دی رایتر Impresario SDRW-S1 LITE ایسوس باید آن را به کامپیوتر متصل کنید. همچنین می‌توانید از این دی وی دی رایتر به عنوان یک کارت صدا یا درایو نوری مجزا استفاده کنید.

   بررسی کلی محصول