Travelair N ‏(WHD-A2)‏

  Travelair N (WHD-A2)

  هارد درایو وایرلس و کارت‌خوان SD مجهز به NFC

  • یک لمس NFC برای ارتباط آسان
  • کارت‌خوان SD داخلی برای افزایش ظرفیت‌ ذخیره‌سازی
  • ارتباط همزمان تا 5 ابزار
  • طراحی ضدپاشش با استاندارد ضدآب IP43
  • دارای برنامه بصری و آسان
  Product Image

  کتابخانه رسانه‌ها شما در حرکت

  Travelair N با 1 ترابایت فضای ذخیره‌سازی و شبکه Wi-Fi اختصاصی، امکان حمل بیش از 500 فیلم و هزاران عکس، موسیقی و فایل را فراهم می‌کند و هرکجا که بروید دسترسی به آن‌ها را از طریق تبلت و موبایل ممکن می‌سازد. فناوری NFC ارتباط فوری با یک لمس روی ابزارهای پشتیبانی‌شده را فراهم می‌کند و به همراه با برنامه ASUS AiDrive ارائه می‌شود تا بتوانید فایل‌های خود را مرور کنید، به اشتراک بگذارید و آن‌ها را در Travelair N توسط آیفون، آی‌پد، کیندل فایر یا ابزارهای اندرویدی مدیریت کنید. Travelair N به درگاه SuperSpeed USB 3.0 مجهز شده است تا با سرعت حیرت‌انگیز در ارتباط با رایانه باشد.

  یک لمس
  ارتباط NFC

  Travelair N ارتباط سریع و بی‌نیاز از پیکربندی را توسط فناوری NFC ‌ارائه می‌کند. کافی است تنها Travelair N را به تبلت یا موبایل هوشمندی که از NFC پشتیبانی می‌کند، نزدیک کنید و در همان لحظه به فایل‌های خود بپردازید.

  برنامه گرافیکی AiDrive

  Travelair N با برنامه AiDrive روی ابزارهای اندروید و iOS کار می‌کند و دارای یک رابط گرافیکی است که به شما اجازه می‌دهد به‌آسانی عکس‌ها، ویدیوها و فایل‌های خود را ببینید و آن‌ها را به اشتراک بگذارید.

  همراه مطمئن روزهای شما

  کار با فایل‌های مختلف شخصی و کاری می‌تواند تبدیل به یک چالش شود و این ابزار کمک می‌کند یک همراه مطمئن برای مدیریت اطلاعات داشته باشید. با ظرفیت حجیم یک ترابایتی و 8 ساعت عمر باتری، Travelair N باعث می‌شود مدیریت فایل‌ها آسان و راحت باشد.

  1 ترابایت ظرفیت

  با ظرفیت یک ترابایت می‌توانید بیش از 500 فیلم٫ هزاران عکس، موسیقی و اسناد را همراه خود داشته باشید. پس هر آنچه می‌‌خواهید را در جیب خود قرار دهید.

  8 ساعت
  عمر باتری

  Travelair N همراه با باتری 3300 میلی‌آمپر ساعت طراحی شده است که تا 8 ساعت، امکان انتشار محتواهای چندرسانه‌ای با ابزارهای مجهز به Wi-Fi را فراهم می‌کند.

  امنیت Wi-Fi

  Travelair N از امنیت پیشرفته وایرلس WPA2 برای ارتباط با موبایل و تبلت استفاده می‌کند تا مطمئن باشید تمام محتواهای شما محرمانه و ایمن منتقل می‌شوند.

  از خاطرات ارزشمند خود
  در حرکت پشتیبان تهیه کنید

  Travelair N با طراحی ضدآب و قابلیت تهیه پشتیبان با کارت‌خوان SD به آن‌ها که جابجایی زیادی دارند کمک می‌کند و یک راه آسان برای حفاظت از خاطرات ارزشمند شما هنگام سفر است.

  پشتیبانی از SD Card

  Travelair N به شما اجازه می‌دهد به‌سادگی در چند گام آسان از داده‌های کارت حافظه SD پشتیبان تهیه کنید.بهترین راه‌حل برای تهیه پشتیبان از تصاویر دیجیتالی شما همگام سفر این است که آن‌ها را به Travelair N منتقل کنید، کارت حافظه را پاک کنید و به عکاسی خود ادامه دهید.

  طراحی ضدآب

  اجازه ندهید کار شما با چند قطره آب متوقف شود، Travelair N دارای طراحی ضدآب بر اساس استاندارد IP43 است تا در برابر ریزش ناگهانی مایعات مقاومت کند.

  اشتراک با دوستان و خانواده

  Travelair N یک راه جالب و آسان را برای کنار هم بودن فراهم می‌کند و می‌توانید فایل‌ها یا فیلم‌های HD را با دوستان و خانواده از طریق چندین ابزار به‌طور همزمان به اشتراک بگذارید.

  ارتباط همزمان
  با 5 ابزار

  Travelair N می‌تواند به‌طور همزمان با 5 ابزار هنگام انتقال فایل‌ها و تا 3 ابزار هنگام انتشار محتوای تصویری ارتباط برقرار کند، این ویژگی یک راه جالب و آسان را برای تجربه اشتراک با دوستان و خانواده فراهم می‌‌کند.

  کتابخانه خانگی با امکان اتصال و ارتباط مستقیم

  زمانی که در خانه هستید، رسانه‌های خود را به‌طور وایرلس منتشر کنید. زمانی که به شبکه خانگی متصل می‌شوید، Travelair N می‌تواند محتوا را روی طیف گسترده‌ای از ابزارها منتشر کند که شامل تلویزیون‌های هوشمند، لپ‌تاپ‌ها، موبایل‌ها و تبلت می‌شود.