ZenDrive U7M ‏(SDRW-08U7M-U)‏

  ZenDrive U7M (SDRW-08U7M-U)

  دی وی دی رایتر اکسترنال فوق العاده باریک با پشتیبانی از M-Disc

  • پشتیبانی از ذخیره سازی آرشیوی 1000 ساله M-Disc
  • حاوی دو دی‌وی‌دی 4.7 گیگابیتی M-DISC رایگان*
  • سرعت رایت دی‌وی‌دی 8X
  • ضخامت فوق‌العاده باریک 13 میلی‌متری
  • راهکار پشتیبانی کامل Nero BackItUp برای دستگاه‌های اندروید
  • سازگار با سیستم عامل‌های ویندوز و مک
   Product Image

   شیک، طراحی الهام گرفته‌شده از ZEN و حفاظت مادام‌العمر

   ZenDrive U7M ایسوس یک دی‌وی‌دی رایتر اکسترنال فوق‌ باریک 13‌میلی‌متری، با طراحی الهام گرفته شده از Zen و پرداخت بسیار ظریف دایره‌های متحد المرکز است که زیبایی خاصی به هر رایانه‌ای می‌دهد. فناوری رایت M-DISC داده‌های ضبط شده را در یک لایه سنگ‌مانند ثبت اختراع شده، که در برابر شرایط شدید مقاوم می‌باشد، حک می کند و به شما اجازه می‌دهد خاطرات و اطلاعات مهم خود را برای 1000 سال یا بیشتر ذخیره نمایید.

   * وجود آن بسته به هر منطقه متفاوت است. لطفا برای اطلاعات بیشتر با دفتر فروش محلی خود تماس بگیرید.

   خاطرات ارزشمند خود را برای 1000 سال ذخیره کنید

   ZenDrive U7M ایسوس از M-DISC پشتیبانی می‌کند، M-DISC یک راهکار ذخیره سازیِ با کیفیتِ بایگانی‌سازی است که به کاربران اجازه می‌دهد از خاطرات دیجیتالی ارزشمند خود - مانند عکس‌های خانوادگی و ویدیوهای خانگی- حفاظت کنند. دی‌وی‌دی‌های M-DISC می‌توانند اطلاعات را برای 1000 سال یا بیشتر نگهداری کنند تا کابران خاطر جمع باشند که جای خاطرات دوره زندگی آنها برای نسل های بعدی امن است. M-DISC در مقایسه با هاردها، فلش‌ها، و سایر رسانه‌های قابل نوشتن، که طول عمر ذخیره‌سازی آنها حدودا 8 سال است، خاطرات شما را به مدت 1000 سال یا بیشتر از تخریب و آُسیب حفظ می‌کند.

   فوق‌العاده باریک و قابل حمل

   ضخامت رایتر فوق باریک ZenDrive U7M ایسوس تنها 13 میلی‌متر است که آن را همراهی ایده‌آل برای لپتاپ‌های باریک و سبک کرده است.

   مطمئن‌ترین راهکار پشتیبان‌گیری

   ZenDrive U7M ایسوس یک راهکار کامل و کاربرپسند برای پشتیبان‌گیری ارائه داده است. نرم‌افزار همراه و بی‌واسطه‌ای به نام Cyberlink نرم‌افزار Power2go فرایند رایت دیسک را تسهیل کرده و برای حفظ فایل‌های خصوصی شما قابلیت‌های رمزگذاری اختیاری را ارائه می‌نماید. همچنین ZenDrive U7M برای پشتیبان‌گیری آنلاین گوشی های هوشمند و تبلت‌ها راهکار دارد. در مجموع، برای آسایش خاطر شما، این قابلیت‌های قدرتمند اطلاعات شما را حفظ می کنند و خطر از دست رفتن اطلاعات را به حداقل می‌رسانند.