ZenFone 4 Zen Case

  ZenFone 4 Zen Case

  ZenFone 4 را با کاورهای رنگارنگ پیرایش کنید

  • پلاستیک یک تکه محکم و مقاوم به ضربه از گوشی شما محافظت می‌کند.
  • به سادگی می‌‌توانید کاور را با سبک روزانه خود هماهنگ کنید و رنگ آن را بر اساس میل خود تغییر دهید. نیازی به خرید یک گوشی جدید نیست! کافی است کاور را با یک حرکت جایگزین کنید.
   Product Image

   یک کاور رنگی قابل تعویض که کاملا مناسب بدنه ZenFone است. امکان انتخاب از میان چندین رنگ متنوع به شما امکان می‌دهد بهترین مدل را بر اساس تیپ و شخصیت انتخاب کنید. سطح نرم ابریشمی با منحنی‌های بی‌نقص این کاورها برای ایجاد یک حس شیک و راحت طراحی شده‌اند و باعث رضایت شما از کاورZen می‌شوند.

   پنج رنگ پرطراوت برای این کاورها در نظر گرفته شده و به آسانی قابل تعویض هستند.

   سبک خود را از میان انتخاب‌های فراوان نمایش دهید

   ZenFone بر اساس فلسفه ذن طراحی شده و نیاز شما را می‌داند. خانواده ZenFone با طیف متنوعی از لوازم جانبی عرضه می‌شوند، آنها برای حفاظت از گوشی شما طراحی شده‌اند و تجربه متفاوتی از ترکیب عالی طرح و ماندگاری ایجاد می‌کنند. لوازم جانبی ZenFone همراه و محافظی عالی برای گوشی شما هستند و در تولید آنها از مواد مقاوم با توجه به حس لمس کاربر استفاده شده است.


   کاورهای Zen یک کیس رنگارنگ و قابل تعویض هستند که متناسب با بدنه ZenFone طراحی شده‌اند. انتخاب از میان چندین رنگ متنوع برای اساس گزینه‌های ASUS ZenUI به شما امکان می‌دهد بهترین مدل را بر اساس تیپ و شخصیت انتخاب کنید. سطح نرم ابریشمی با منحنی‌های بی‌نقص این کاورها برای ایجاد یک حس شیک و راحت طراحی شده‌اند و باعث رضایت شما از کاورZen می‌شوند.