ZenFone 2 Deluxe ‏(ZE551ML)‏

  طراحی زیبا

  در طراحی این اثر از کریستال طبیعی الهام گرفته شده است. اصیل، زیبا و همچنان قدرتمند، شکوه و قدرت داخلی چیزی نیست که وجود داشته باشد، اما اکنون می توانید با زِن‌فون 2 دولوکس آن را به دست آورید.

  ترکیبی قابل لمس

  بافت چند وجهی با بیش از 500 چند ضلعی که حواس شما را برمی انگیزد و بهترین موقعیت در دست گرفتن را برای شما به ارمغان می آورد.

  طراحی بسیار دقیق

  برای متصل کردن بی عیب و نقص هر وجه چند ضلعی، طراح ما طرح منحنی و چند بعدی گوشی را با هنرمندی تمام ساخته است. وجه به وجه، نقطه به نقطه این کار را دنبال کرده است تا نهایتا توانسته معجزه کریستال را بر روی این گوشی هوشمند پیاده سازد.

  بازتاب‌های مسحورکننده

  پوشش همچون آفتاب‌پرست، منحصر به فرد و اختصاصی آن موجب می‌شود زن‌فون 2 دولوکس از همه زاویه‌ها بدرخشد و برق بزند.

  معجزه کریستال را ببینید

  زن‌فون 2 دولوکس Illusion آبی
  Illusion آبی
  زن‌فون 2 دولوکس Illusion سفید
  Illusion سفید

  Zen
  نهایت هماهنگی میان زیبایی و قدرت

  Zen یعنی هماهنگی میان زیبایی و قدرت. همچنین مقدمه‌ای است بر ارزش‌های جدیدی که تجربه کاربر را به روشی کاملا جدید بهبود می‌بخشد، دستگاهی سفارشی برای عصری تابنده و فعالتر که در آن سبک زندگی، فناوری و فکر یکی هستند.

  3.9میلی‌متر
  لبه فوق‌العاده باریک

  نیمرخ زن‌فون 2 دولوکس به طرز باورنکردنی باریک است -در باریکترین لبه ضخامت آن فقط 3.9 میلی‌متر است. طراحی این گوشی چیزی بیش از یک شاهکار مهندسی تحسین برانگیز است، زیرا ما پردازنده قدرتمند اینتل و دو سیم کارت را درآن فشرده کرده‌ایم، با این وجود در دست گرفتن این طراحی باریک بسیار راحت است و استفاده از زن‌فون 2 دولوکس را ساده‌تر کرده است. این ویژگی‌ها این امکان را برای زن‌فون 2 دولوکس فراهم می‌آورد که موانع بصری و فیزیکی کناری را حذف کرده و آن را تبدیل به زیباترین گوشی هوشمند تا این هنگام نماید.

  طراحی کمانی ارگونومیک با دکمه‌های کنترل‌ مستقیم در پشت

  ما هنگام طراحی زن‌فون 2 دولوکس به یاد شما بوده‌ایم. به همین دلیل، زن‌فون 2 دولوکس دارای یک چیدمان کنترل کاملا مستقیم است، و به عنوان بخشی از طراحی کمانی ارگونومیک جدیدش یک دکمه فیزیکی در پشت آن گنجانده شده است. صرف نظر از اینکه راست دست یا چپ دست هستید، اکنون ثبت تصاویر سلفی، تنظیم صدا و ردیابی قدم‌های‌تان حس طبیعی‌تری دارد. با ظاهر زیبا و جدید این گوشی، هنگام در دست گرفتن آن احساس ایمنی و راحتی فوق‌العاده‌ای خواهید داشت.

  دقت بی‌عیب و نقص

  زن‌فون 2 دولوکس نمونه‌ای از هماهنگی کامل سادگی و پیچیدگی با زیبایی بی دردسر و ساخت دقیق است. برای دست یافتن به بهترین تاثیر تصویری در دایره‌های متحد المرکز نمادین، از فناوری برش الماس با فاصله‌های متنوع 0.13 میلی‌متر بهره‌ گرفته شده است.

  دستگاهی بزرگ در ابعاد کوچک

  زن‌فون 2 دولوکس یک گوشی هوشمند 5.5 اینچی اما به کوچکی دستگاه های 5 اینچی رایج است. این دستاورد شگفت‌انگیز مهندسی با کاهش عرض قاب به کمترین سایز، ممکن شده است و نسبت فوق‌العاده بدنه به تصویر 72% را برای زن‌فون 2 دولوکس ایجاد کرده است.