ZenFone 2 Laser ‏(ZE550KL)‏

  زیبایی Zen

  ساختار زیبا با لبه فوق باریک

  ما دکمه صدا و شاتر را به پشت انتقال داده‌ایم تا ضخامت ZenFone 2 Laser را به 3.9 میلی‌متر کاهش دهیم در حالی که همچنان یک تجربه فوق‌العاده راحت برای کاربران هم داشته باشیم. با طراحی قطعاتی که بطور فشرده در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند تا طراحی باریک‌تری داشته باشم، این به‌روز‌رسانی یک چالش ساختاری است.

  با طراحی قطعاتی که بطور فشرده در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند تا طراحی باریک‌تری داشته باشم، این به‌روز‌رسانی یک چالش ساختاری است.

  شناخت زیبایی

  با بکارگیری تجربه سال‌ها نوآوری و برتری، ZenFone 2 Laser در سراسر جهان با طراحی شگفت‌انگیز خود شناخته می‌شود و موفق به دریافت جایزه معتبر 2015 iF Design Award شده است.

  Zen
  نهایت توازن زیبایی و استحکام

  Zen به معنی توازن در زیبایی و استحکام است که با ایجاد ارزش‌های تازه تجربه شما را به روشی کاملا جدید ارتقا می‌ً‌دهد و طلیعه‌ای از یک سبک‌زندگی پرتحرک را معرفی می‌کند، جایی که فناوری، سبک زندگی و افکار یکسان می‌شوند.

  3.9 میلی‌متر
  لبه‌های فوق باریک

  ZenFone 2 Laser دارای لبه‌های شگفت‌انگیز با ضخامت 3.9 میلی‌متر در باریک‌ترین قسمت است. این طراحی فراتر از یک شاهکار مهندسی است. این یک معجزه طراحی و ارگونومی است، نگهداری ZenFone 2 در دست فوق‌العاده راحت است. کلیدهای جلو و پشت به طراحی نمادین دایره‌های متحدالمرکز، مزین شده اند که جلوه زیبایی ایجاد می‌کند. این طراحی از طریق ماشین کاری دقیق بدست آمده است که دایره‌ هایی با شیار ظریف‌تر از 0.13 میلی‌متر حکاکی می‌کنند و به ZenFone 2 نمایی مجلل می‌دهد.

  طراحی ارگونومیک منحنی با کنترل‌های پشت

  ما هنگام طراحی ZenFone 2 Laser شما را در خاطر داشته‌ایم در نتیجه ZenFone 2 Laser دارای یپک الگوی کنترل کاملا بصری است که با یک کلید فیزیکی به عنوان قسمتی از طراحی منحنی جدید ارگونومیک همراه شده است. ثبت تصاویر سلفی، تنظیم صدا و ردیابی قدم‌های شما اکنون حس طبیعی‌تری دارند و تفاوتی میان راست یا چپ دست بودن شما نیست. این شکل مجلل هنگام نگهداری در دست حس فوق‌العاده راحت و مطمئنی دارد.

  دقت کامل

  ZenFone 2 Laser مثالی روشن از هماهنگی کامل میان سادگی و مهارت با ساختار مجلل و جزییات عالی است. فناوری برش الماس با شیارهایی به ظرافت 0.13 میلی‌متر برای ایجاد بهترین جلوه‌های بصری بکار گرفته شده است تا متمایزترین اثر بصری با تمرکز بر چرخش نمادین دایره متحد المرکز را ایجاد کند.

  بزرگ در ابعاد کوچک

  این دستاورد شگفت‌انگیز مهندسی با کاهش عرض قاب به کمترین سایز، ممکن شده است و نسبت فوق‌العاده بدنه به تصویر 72% را برای ZenFone 2 Laser ایجاد کرده است.

  رنگ‌های جذاب متناسب با شخصیت شما

  ZenFone 2 Laser ‏(ZE550KL) در 6 رنگ متنوع برای نمایش شخصیت و حال شما آماده شده است. میان رنگ‌های سیاه گرانیتی، طلایی ناب، خاکستری یخی، قرمز فریبنده و سفید سرامیکی انتخاب کنید و یک قابل متناسب با آن را در ASUS ZenUI برگزینید.