ZenFone A400CG

  طراحی

  یک نگاه بی‌نظیر در جستجوی کمال

  ASUS با تمرکز بر خلق بهترین تجربه برای مشتریان می‌کوشد تا بهترین توازن میان طراحی و فناوری را بیابد.

  Sساده، کاربردی و نوآورانه-
  ASUS ZenFone 4

  ZenFone 4 ZenFone 4
  Reddot Award 2014 Winner

  ریشه برند

  ZenFone بهترین ترکیب میان فناوری و هنر است. این مدل با ترکیب هنر و فناوری، علاوه بر کمک به برنامه‌ریزی در زندگی پرازدحام روزمره، می‌تواند نیازهای شما را درک کند و با رهاسازی شما از تنش‌ها اجازه می‌دهد روی موضوعات مهم تمرکز کنید. توسط ZenFone می‌توانید از اشتراک‌گذاری دانش خود با افرادی که بیشترین اهمیت را برای شما دارند لذت ببرید.

  ZenFone 4

  مفهوم طراحی

  سری ZenFone با الهام از طراحی کلاسیک ASUS ZenBook دارای همان دوایر متحدالمرکز در سطح بدنه هستند که یک نمای زیبای شیک را فراهم می‌‌کند.

  بافت بی‌نظیر سطح بدنه به لطف برش‌های دقیق 45 درجه الماس در روش CNC با فاصله 0.13 میلی‌متر ایجاد شده است و نمایی منحصر به فرد را نمایش می‌دهد. کاور پشت دستگاه نیز برای ایجاد یک رنگ کاملا متفاوت بدنه با هفت روش آنودایز شده است.

  ZenFone 4

  تغییر رنگ

  تغییر رنگ تغییر زندگی

  رنگ‌های PadFone mini نشان دهنده انرژی و راحتی هستند. رنگ سفید از ابرها، مشکی از صفحات گرامافون، زرد از طلوع آفتاب، قرمز از روبان دخترانه و آبی از موج‌های سطح دریاچه الهام گرفته شده‌اند. آنها در کنار هم یک سرگرمی خاص را برای لحظات ویژه‌ای که در یک روز عادی داریم تشکیل می‌دهند.

  ZenFone 4 Shadow ZenFone 4 Black ZenFone 4 White ZenFone 4 Red ZenFone 4 Blue ZenFone 4 Yellow
  Zen UI

  پیچیدگی را به سادگی تبدیل کنید

  فناوری هوشمند، سلیقه‌های شخصی و یک زندگی بهتر در رابط کاربری ZenUI مد نظر قرار گرفته شده است. هیچ نیازی به تفکر و فرآیندهای پیچیده نیست، می‌توانید از زندگی شگفت ‌انگیز خود لذت ببرید.

  اطلاعات بیشتر
  Zen UI Zen UI Zen UI Zen UI Zen UI Zen UI Zen UI Zen UI Zen UI Zen UI