ZenFone A400CG

  سلیقه شما . کنترل شما

  انتخاب خود را از میان رنگ‌های شیک و پرطراوت ZenFone 4 نشان دهید. این مدل‌ها برای سلیقه خاص شما طراحی شده‌اند. طراحی کاربردی آنها برای این است که بخشی از وجود شما باشند و جادویی‌ترین لحظات زندگی شما را ثبت کنند.

  ZenFone 4 Blue ZenFone 4 Yellow ZenFone 4 Red ZenFone 4 White ZenFone 4 Black
  Reddot Award 2014 Winner

  عملکرد

  بهترین عملکرد،
  بدون وقفه

  پردازنده‌های اینتل در ZenFone 4 به راحتی می‌توانند چندین کاربرد را بطور همزمان اجرا کنند و تجربه‌ای فراگیر از بازی‌ها را به نمایش بگذارند.

  Zenfone Glow Zenfone Reflection ZenFone 4

  پردازنده اینتل
  عملکرد شگفت انگیز

  ASUS ZenFone 4 پردازنده Intel® Atom 2520 را برای بهترین عملکرد و بیشترین دوام باتری به خدمت گرفته است. برنامه‌ها به سرعت اجرا می‌شوند، بازی‌ها روان و بی‌وقفه هستند و می‌توانید به آسانی صفحات سنگین وب با کدهای جاوا اسکریپت را مرور کنید. تمام این قابلیت‌ها بدون اتلاف باتری انجام می‌شوند.

  What's Next screenshot All Tasks screenshot ZenFone 4 & Intel Inside

  دو سیم کارت دو راه‌حل

  سری ZenFone از دو سیم کارت پشتیبانی می‌کنند و به شما امکان می‌دهند یکی از آنها را برای امور شخصی و دیگری را برای کار استفاده کنید. با پشتیبانی از DC-HSPA+ تا سرعت 42 مگابیت بر ثانیه می‌توانید ویدیوهای HD را از طریق شبکه مشاهده کنید، به مرور وب بپردازید یا حتی زمانی که بیرون از منزل و دفتر کار هستید فعالیت‌های خود را انجام دهید.

  ZenFone 4 Dual SIM

  لمس و زیبایی

  تجربه مجلل جدید شما از موبایل با یک لمس آغاز می‌شود

  تجربه شما از ZenFone 4 با سرانگشتان آغاز می‌شود. با گام بعدی در فناوری موبایل در تماس باشید.

  ZenFone 4 Finger

  SonicMaster

  فناوری SonicMaster ایسوس، بازنگری در تکنولوژی بهینه‌سازی صدا توسط تیم ASUS Golden Ear است. این فناوری از ترکیب سخت‌افزار و نرم‌افزار پیشرفته برای انتشار بهترین تجربه صوتی طراحی شده است.

  SonicMaster Wave Speaker Light

  Gorilla Glass 3

  سخت‌تر از همیشه

  نمایشگر ZenFone 4 فناوری Corning® Native Damage Resistance را برای بهبود فزایش تراکم سطحی و کاهش احتمال ترک خوردگی های جانبی بکار گرفته است.

  Corning® Gorilla® Glass 3 مقاومت به خراشیدگی را در مقایسه با استاندارد Al-Si Glass تا 4 برابر افزایش می‌دهد و در مقایسه با استاندارد Na-Si Glass تا 10 برابر مقاوم‌تر است.

  Gorilla 3 Gorilla 3 Gorilla 3
  PixelMaster

  بهترین کیفیت تصویر از برترین تکنولوژی‌

  PixelMaster یک فناوری انحصاری برای ایسوس است که از ترکیب سخت‌افزار، نرم افزار و یک طراحی بصری برای ارایه کیفیت شگفت‌انگیز تصاویر توسعه پیدا کرده است. توسط PixelMaster تلفن همراه شما می‌تواند عکس‌هایی با کیفیت حرفه‌ای خلق کند و مهمتر اینکه همیشه همراه شما است تا بتوانید تمام لحظات را ثبت کنید.

  بیشتر بخوانید e
  ZenFone 4
  Zen UI

  پیچیدگی را به سادگی تبدیل کنید

  فناوری هوشمند، سلیقه‌های شخصی و یک زندگی بهتر در رابط کاربری ZenUI مد نظر قرار گرفته شده است. هیچ نیازی به تفکر و فرآیندهای پیچیده نیست، می‌توانید از زندگی شگفت ‌انگیز خود لذت ببرید.

  بیشتر بخوانید
  Zen UI Zen UI Zen UI Zen UI Zen UI Zen UI Zen UI Zen UI Zen UI Zen UI

  لوازم جانبیZen

  لوازم جانبی زیبای ZenFone

  تمام جزییات در طراحی لوازم جانبی ZenFone منحصر به فرد هستند – این تنها برای محافظت از ZenFone نیست بلکه به شما اجازه می‌دهد از کار با آن لذت ببرید. تفاوتی نمی‌کند در چه شرایطی هستید!

  ZenFone 4 White ZenFone 4 Yellow

  قاب Zen

  قاب‌های رنگارنگ، حس لمس سرامیک

  یک قاب‌ رنگی قابل تعویض که کاملا با بدنه ZenFone متناسب است. برای هماهنگی با انتخاب‌های رنگی رابط کاربری ASUS ZenUI چندین رنگ برای قاب‌ها موجود است و به شما اجازه می‌دهد تا با این رنگ‌ها سلیقه و شخصیت خود را نمایش دهید. سطح نرم ابریشمی با کمان‌های منظم مدور برای افزایش رضایت شما در قالب یک قاب محافظ Zen‌ طراحی شده‌ است.

  ZenFone 4 White ZenFone 4 Yellow ZenFone 4 Red ZenFone 4 Blue ZenFone 4 Black

  Bumper

  محافظت عالی و نصب آسان

  ZenFone 4 خود را در یک قاب شیک قرار دهید. قابی که محافظت کامل در برابر ضربه را فراهم می‌کند و به آسانی نصب می‌شود.

  Bumper Bumper