ZenFone_A500CG

  طراحی

  یک نگاه بی‌نظیر در جستجوی کمال

  تفکر طراحی بر اساس سلیقه مردم و ریشه‌های برند برای سری جدید ZenFone در هم آمیخته شده‌‌اند. ASUS با تمرکز بر خلق بهترین تجربه برای مشتریان می‌کوشد تا بهترین توازن میان طراحی و فناوری را بیابد. ساده، کاربردی و نوآورانه ASUS ZenFone

  ZenFone 5's design
  Reddot Award 2014 Winner

  ZenFone Spirit

  در جستجوی کمال، یک نگاه بی‌نظیر

  فسلفه Zen سادگی مورد نیاز در زیبایی و توازن را مورد توجه قرار می‌دهد.

  ZenFone بهترین ترکیب میان فناوری و هنر است. این محصول علاوه بر کمک به برنامه‌ریزی در زندگی پرازدحام روزمره، می‌تواند نیازهای شما را درک کند و با رهاسازی شما از تنش‌ها اجازه می‌دهد روی موضوعات مهم تمرکز کنید.

  ZenFone 5's brand spirit

  مفهوم طراحی

  سری ZenFone با الهام از طراحی کلاسیک ASUS ZenBook دارای همان دوایر متحدالمرکز در سطح بدنه هستند که یک نمای زیبای شیک را فراهم می‌‌کند.

  بافت بی‌نظیر سطح بدنه به لطف برش‌های دقیق 45 درجه الماس در روش CNC با فاصله 0.13 میلی‌متر ایجاد شده است و نمایی منحصر به فرد را نمایش می‌دهد. کاور پشت دستگاه نیز برای ایجاد یک رنگ کاملا متفاوت بدنه با هفت روش آنودایز شده است.

  ZenFone 5's design concept

  تغییر رنگ

  تغییر رنگ تغییر زندگی

  رنگ‌های ZenFone 5 نشان دهنده سبک زندگی مرسوم شهری است. رنگ سفید مانند ظروف براق چینی، رنگ سیاه مانند یک مبلمان مدرن چرم مشکی، رنگ قرمز مانند یک لباس مخمل مجلل سرخ، طلایی همچون نور چراغ شبانه در شهرهای بزرگ و ارغوانی مانند آسمان در هنگام غروب.

  ZenFone 5 Purple ZenFone 5 Gold ZenFone 5 Red ZenFone 5 White ZenFone 5 Black

  کیفیت

  ایسوس همواره در تلاش است تا نه تنها محصولی زیبا ارایه کند بلکه در طول زمان نیز قابل اطمینان باشد. ما با آزمون‌هایی فراتر از استانداردهای رایج با محدودیت‌های طراحی مقابله می‌کنیم و با استفاده از بهترین مواد اطمینان می‌یابیم محصولاتی که تولید می‌کنیم دارای کیفیت شگفت‌انگیزی هستند.

  ZenFone 5 Quality
  آزمون پایداری ارتباطات صوتی
  آزمون فشار دکمه‌ها
  آزمون واکنش پنل
  آزمون پایداری حرارتی
  Zen UI

  پیچیدگی را به سادگی تبدیل کنید

  فناوری هوشمند، سلیقه‌های شخصی و یک زندگی بهتر در رابط کاربری ZenUI مد نظر قرار گرفته شده است. هیچ نیازی به تفکر و فرآیندهای پیچیده نیست، می‌توانید از زندگی شگفت ‌انگیز خود لذت ببرید.

  اطلاعات بیشتر
  Zen UI Zen UI Zen UI Zen UI Zen UI Zen UI Zen UI Zen UI Zen UI Zen UI