ZenFone 2 ‏(ZE551ML)‏

  عملکرد بی‌نظیر

  عملکرد برای امروز و فردا

  ZenFone 2 از پردازنده چهار هسته 64 بیت Intel® Atom Z3580 با فرکانس 2.3 گیگاهرتز قدرت می‌گیرد و اولین موبایل هوشمند جهان با 4 گیگابایت حافظه رم DDR3 دو کانال است. ZenFone 2 به شبکه LTE Category 4+ برای سرعت دانلود تا 250 مگابیت بر ثانیه و زمان واکنش لمس 60 میل‌ثانیه مجهز شده است تا قدرتی فراتر از انتظار را در اختیار شما قرار دهد.

  64-bit
  Intel Atom
  2.3G
  CPU
  6430
  PowerVR
  533MHz
  GPU
  64-bit
  Dual-Channel
  4GB
  RAM
  Cat4+
  250Mbps
  LTE W/ CA
  Android L
  OS
  60ms
  Touch
  Responsiveness
  5-mode
  Positioning
  Navigation
  5 LDS
  Antenna
  DSDA
  SIM Card
  802.11ac
  433Mbps
  WiFi
  5.5in FHD
  Screen

  پردازنده جدید 64 بیت Intel® Atom Z3580

  پردازنده 64 بیت چهار هسته Intel® Atom با فناوری ساخت 22 نانومتری و معماری پیشرفته Silvermont درون ZenFone 2 قرار گرفته است تا به خوبی عملکرد درخشان پردازشی و مصرف بهینه انرژی را متعادل کند.

  ترانزیستورهای انحصاری Intel® 3D Tri-Gate

  این ترانزیستورها اولین بار در پردازنده‌های کلاس Ivy Bridge برای دسکتاپ‌ها معرفی شدند و ZenFone 2 نیز دقیقا از همان فناوری برای پردازنده‌های 64 بیت خود استفاده می‌کند. ترانزیستورهای Tri-Gate تقریبا دارای 3 برابر سطح بیشتر در مقایسه با ترانزیستورهای خطی هستند که امکان انتقال بیشتر الکترون‌ها در حالت روشن را بیشتر می‌کند. همچنین عملکرد سوییچ ترانزیستورها نیز بهبود پیدا کرده است که باعث افزایش عملکرد محاسباتی و کاهش نشت انرژی می‌شود.

  افزایش
  عملکرد

  37%
  ذخیره
  توان

  50 %

  انتقال دیتا در دو کانال

  توسط پردازنده‌های 64 بیتی، اکنون CPU می‌تواند با ایجاد دو کانال انتقال همزمان ‏(هر کدام 32 بیت) از پردازنده به رم، بطور کامل قدرت معماری دو کانال برای رم‌های حافظه را آزاد کند.

  Android L

  این سیستم‌عامل برای پردازنده‌های اینتل 64 بیت طراحی شده است.

  عملکرد بی‌نظیر در تمام شرایط

  WebXPRT و MobileXPRT دو برنامه پیشرفته بنچمارک برای ارزیابی عملکرد واقعی وب و کاربردهای اندروید هستند. پردازنده اینتل اتم Z3580 در ZenFone 2 توانست به آسانی رقبای متوسط و حتی پرچمدار خود را در این برنامه‌ها شکست دهد.

  عملکرد سیستم
  ‏(MobileXPRT)

  عملکرد مرور وب
  ‏(WebXPRT)

  عملکرد شگفت‌انگیز گرافیک

  واحد پردازش گرافیکی PowerVR 6430 در ZenFone 2 برای تجربه‌ای مشابه با آنچه در دسکتاپ بدست می‌اورید، قدرت کافی را گردآوری کرده است. بازی‌های گرافیکی و ویدیوها روی نمایشگر Full HD در ZenFone 2 بسیار روان اجرا می‌شوند و نمای مجللی دارند.

  عملکرد گرافیک
  ‏(GFXbench,T-Rex
  Offscreen)

  عملکرد گرافیک
  ‏(3D Mark, Ice Storm
  Unlimited score)

  ببینید، باور کنید

  HTML5 Fish Bowl یک شاخص عملکرد است تا ظرفیت واقعی سیستم را مشخص کند. در تنظیمات مشابه و محیطی با 50 ماهی مجازی، حرکت سریع‌تر ماهی ‌ها به معنی عملکرد قوی‌تر و توانایی اجرای وظایف پیچیده است که ZenFone 2 موفق به اجرای آن شد.

  50~60


  ZenFone 2

  22~26


  رقیب A

  8~11


  رقیب B

  اولین موبایل هوشمند جهان با 4 گیگابایت رم

  آیا تاکنون احساس کرده‌اید گوشی کند شده است و باید برنامه‌هایی که در زمینه اجرا می‌شوند را ببندید؟ با نسخه 4 گیگابایتی ZenFone 2 دیگر نگران این موضوع نخواهید بود!

  نیاز به اجرای برنامه‌های قدرتمند و اجرای همزمان برنامه‌ها در حال افزایش است و هنوز بسیاری از مدل‌ها با رم‌های 2 و 3 گیگابایتی مجهز می‌شوند. ZenFone 2 تنها موبایل هوشمند با ظرفیت 4 گیگابایت رم است که باعث می‌شود عملکردی غول‌اسا با پردازنده 64 بیت داشته باشد و ZenFone 2 با ایجاد دو کانال 32 بیت میان پردازنده و حافظه، بطور کامل قدرت معماری دو کانال را آزاد کند. این به معنی بهترین عملکرد از ZenFone 2 است.

  4 گیگابایت رم برای توان شگفت‌انگیز اجرای همزمان برنامه‌ها

  سوییچ سریع میان برنامه‌ها
  ‏(26 برنامه در حال اجرا در زمینه هستند)

  Dialer

  Email

  Calendar

  Camera

  Chrome

  Facebook

  مدل 4 گیگابایتی در مقایسه با مدل‌های 2 گیگابایتی توانست در رقابت سوییچ میان برنامه‌ها پیروز شود. به عنوان مثال برنامه‌های ASUS Browser، گالری، Gmail

  سریع‌تر از همیشه دانلود LTE تا 250 مگابیت بر ثانیه

  ZenFone 2 دارای جدیدترین فناوری 4G LTE Advanced برای دستیابی به سریع‌ترین سرعت داده‌ها در موبایل تا 250 مگابیت بر ثانیه است!* فناوری 4G LTE Advanced در ZenFone 2 از قابلیت تجمیع خدمات‌دهنده‌ها نیز پشتیبانی می‌کند* این ویژگی برای استفاده از پهنای باند بالا و مطمئن هر جا که بروید امکان ترکیب پهنای‌باند خدمات دهنده‌ها را فراهم می‌کند. بیش از 31 کشور در حال حاضر از قابلیت تجمیع خدمات‌دهنده‌ها پشتیبانی می‌کنند و این تعداد در حال افزایش است، ZenFone 2 برترین موبایل جهان با برترین سرعت موبایل در جهان است!

  *بر اساس کشور، منطقه و خدمات دهنده متفاوت است.

  وایرلس فوق سریع802.11ac با سرعت 433 مگابیت بر ثانیه

  ZenFone 2 به وایرلس فوق سریع 802.11ac مجهز شده که جایگزین نسخه 802.11n شده است ‏(استاندارد کنونی وایرلس که احتمالا موبایل و لپ‌تاپ شما هم اینک از آن استفاده می‌کند) این استاندارد با سرعت 433 مگابیت بر ثانیه فعالیت می‌کند و می‌تواند از هشت کانال انتشار داده بطور همزمان ‏(MIMO) پشتیبانی می‌کند ضمن اینکه فناوری پیشرفته‌ای به نام beamforming را به خدمت گرفته است که باعث افزایش توان عملیاتی و کاهش مصرف انرژی می‌شود.

  60 میلی‌ثانیه برترین واکنش به لمس

  با رکورد واکنش تنها در 60 میلی‌ ثانیه یک واکنش بی‌نظیر لمسی را در ZenFone 2 تجربه کنید که بسیار سریع‌تر از واکنش‌های رایج 80 تا 100 میلی‌ثانیه در میان محصولات رقبا است.پیمایش صفحه، روان و بدون تاخیر انجام می‌شود و صفحه نمایش می‌تواند لمس شما را درک کند، سرعت انجام بازی‌ها نیز برای حفاظت از پیروزی شما کافی است!

  دو سیم، دو موبایل فعال تا هیچ تماسی را از دست ندهید

  ZenFone 2 دارای فناوری Dual SIM, Dual Active است و می‌توانید همیشه هر دو سیم را در جای خود نگهدارید. به این ترتیب زمانی که به تماس دوستان خود در سیم یک پاسخ می‌دهید می‌توانید پیام‌ها و تماس‌های سیم دیگر را نیز دریافت کنید. زمانی که خواستید این روش را تغییر دهید کافی است سیم یک را متوقف کنید و روی سیم دوم فعالیت کنید!

  پنج آنتن با ساخت مستقیم لیزر

  ZenFone 2 دارای پنج آنتن خلاقانه 3D حکاکی شده توسط لیزر است که بطور فعالانه کیفیت سیگنال را افزایش می‌دهند. فناوری جدید latest Laser Direct Structuring ‏(LDS) در صفحه درونی ZenFone 2 بکار رفته است که بعد از حکاکی، درون آن با سه نوع فلز مایع آغشته می‌شود تا ساختار آنتن‌ها را تکمیل کند. نتیجه، سیگنال‌های قوی‌تر با پوشش وسیع‌تر برای مرور وب و انتشار راحت ویدیوها است.

  پشتیبانی از پنج سیستم ماهواره‌ای

  ZenFone 2 از پنج سیستم ناوبری ماهواره‌ای شامل GPS، GLONASS، BDS، QZSS و SBAS پشتیبانی می‌کند. ZenFone 2 با توانایی ردیابی 60 ماهواره، دقیق‌ترین و مشخص‌ترین موقعیت را در اختیار شما قرار می‌دهد و اهمیتی ندارد کجا هستید، هر جا که باشید حتی در مناطق متراکم شهری!

  پوشش ماهواره GPS
  پوشش پنج سیستم ماهواره

  نمایشگر کریستالی Full HD IPS

  ZenFone 2 به نمایشگر 1920x1080 Full HD IPS مجهز شده است که زاویه دید گسترده 178 درجه را فراهم می‌کند. همچنین تراکم پیکسل فوق‌العاده 403 پیکسل در اینچ، جزییات فراوان در تمام تصاویر را نمایش می‌دهد.

  طیف رنگ 72 درصد NTSC

  نمایشگر فوق‌العاده شفاف ZenFone 2 دارای طیف رنگ 72 درصد NTSC است تا همانطور که چشمان شما رنگ‌ها را در طبیعت مشاهده می‌کنند از کیفیت رنگ لذت ببرید. عکس‌ها و ویدیوها در درخشان‌ترین، واضح‌ترین و شفاف‌ترین حالت ممکن نمایش داده می‌شوند و بسیار زنده‌تر از نمایشگر سایر رقبا هستند!

  لایه‌سازی تمام صفحه
  فناوری ASUS TruVivid

  ZenFone 2 برای بهترین شفافیت، درخشان‌ترین تصویر و بیشترین واکنش به لمس، از فناوری اختصاصی ایسوس TruVivid استفاده می‌کند. این روش، طراحی چهار لایه رایج را به دو لایه خلاقانه تبدیل می‌کند. ترکیب شیشه محافظ و لایه لمسی باعث حذف شکاف هوا می‌شود و تصویر را به سطح ZenFone 2 و همچنین لمس شما نزدیک‌تر می‌کند.

  Corning® Gorilla® Glass 3 سرسخت و همچنان زیبا

  Gorilla Glass 3 با قابلیت Native Damage Resistance ‏(NDR) باعث افزایش مقاومت به خراشیدگی می‌شود به همین دلیل نمایشگر ZenFone 2 سه برابر قدرتمندتر از سایر ترکیب‌های شیشه‌ای است و سه برابر مقاومت بیشتری در مقایسه با Gorilla Glass 2 دارد. NDR یک قابلیت منحصر به فرد برای Gorilla Glass 3 است که مقاومت بهتری در برابر خراشیدگی‌های عمیق و دلایل عمده شکستگی شیشه ایجاد می‌کند.

  0.7mm Corning
  Gorilla Glass 3
  Reinforced 0.7mm Soda Lime Glass

  واکنش به تمام لمس‌ها
  حتی با دستکش

  ZenFone 2 Laser از فناوری ASUS Glove Touch پشتیبانی می‌کند به همین دلیل به هر لمس شما می‌تواند پاسخ دهد حتی اگر دستکش بر دست داشته باشید.

  صدای قدرتمند
  تنظیم شده توسط متخصصان

  ZenFone 2 توسط تیم ASUS Golden Ear بهینه‌سازی شده است تا بهترین صدا در موبایل‌های هوشمند را در اختیار شما قرار دهد. فناوری SonicMaster همواره صدایی کریستالی منتشر می‌کند. با هدفون یا اسپیکر، صدایی غنی‌تر، با جزییات بیشتر در هر آنچه می‌شنوید دریافت خواهید کرد.

  سایز مهم است

  محفظه‌های طنین ZenFone 2 در بسیاری موارد پیشرفت کرده‌اند. آنها اکنون 25 درصد بزرگ‌تر از قبل هستند، در ساختار آنها از سه مگنت استفاده می‌شود، کویل فلزی دارند که صدایی قدرتمند در تمام سناریوها منتشر می‌کند.

  Smart ASUS AudioWizard برای تمام شرایط

  ASUS AudioWizard یک نرم‌افزار هوشمند است که بهترین تجربه شنیداری را در سناریوهای متنوع ایجاد می‌کند و از حالت‌های Movie Mode، Gaming Mode، Keynote Mode، Music Mode و Smart Mode بهره می‌برد.

  • Movie
   Mode
  • Music
   Mode
  • Gaming
   Mode
  • Speech
   Mode
  • Smart
   Mode
  بعدی

  ببینید آنچه دیگران نمی‌بینند

  در مورد Sharp Vision بیشتر بدانید
  See What Others Can’t see