ZenFone 6 ‏(A600CG)‏

  PixelMaster
  بهترین کیفیت تصویر حاصل برترین فناوری‌ است

  PixelMaster یک فناوری انحصاری برای ایسوس است که از ترکیب سخت‌افزار، نرم افزار و یک طراحی چشم‌نواز برای ارائه کیفیت شگفت‌انگیز تصاویر توسعه پیدا کرده است. توسط PixelMaster تلفن همراه شما می‌تواند عکس‌هایی با کیفیت حرفه‌ای خلق کند و مهمتر اینکه همیشه همراه شما است تا بتوانید تمام لحظات را ثبت کنید.

  عکس‌ و ویدیو در نور کم
  عملکرد بی‌نظیر در روشنایی اندک

  PixelMaster در روز و شب، عکس‌ها و ویدیوهایی شفاف‌تر ثبت می‌کند. با ترکیبی از تنظیم پیکسل‌ها و الگوریتم‌های پردازش تصویر ما میزان حساسیت به نور را تا 400 درصد افزایش داده‌ایم و سطح کاهش نویز را همراه با کنتراست رنگ‌ها تا 200 درصد تقویت کرده‌ایم.


  *تنها در محصولاتی با دوربین 8 مگاپیکسل و بالاتر موجود است.

  لنز
  یک فرمول نوری باکیفیت و 5 تکه

  گیرنده بزرگ‌تر سلول‌های نوری با دیافراگم گسترده f/2.0 میزان جذب نور را افزایش می‌دهند و باعث می‌شوند تا جزییات بهتری ثبت کنید. دوربین‌های ASUS PixelMaster از پنج لنز تقویت‌کننده روشنایی برای بهترین عملکرد نوری استفاده می‌کنند و تصاویری بدون اعوجاج ارائه می‌دهند.

  بازگشت زمان
  حتی یک لحظه شگفت‌انگیز را هم از دست ندهید

  توسط Time-Rewind دوربین PixelMaster بطور خودکار شروع به ثبت تصاویر از دو ثانیه قبل و یک ثانیه پس از رها کردن شاتر می‌کند. در این 3 ثانیه 31 تصویر برای شما ثبت می‌شود تا از میان آنها بهترین لحظه را انتخاب کنید.

  Image Stabilizer
  تصاویر بدون لرزش

  دوربین‌های PixelMaster مجهز به فناوری تثبیت تصاویر هستند تا مطمئن باشید تصاویر و ویدیوهای شما همیشه درخشان و بدون لرزش هستند. الگوریتم‌های پیشرفته بطور خودکار، نقطه کانونی را در سری عکس‌ها مورد مقایسه قرار می‌دهند تا لرزش را شناسایی کنند. سپس در صورت نیاز، ویدیو یا تصویر نهایی توسط حرکت فریم بطور هوشمندانه تثبیت می‌شود و با پیکسل‌های بیرون از قسمت مرئی فریم یک بافر برای انتقال ایجاد می‌کنند.

  پانوراما
  با حالت PanoSphere تصاویر شگفت‌انگیز پانوراما بگیرید

  حالت PanoSphere بطور اختصاصی برای ایسوس است و به شما اجازه می‌دهد تصاویر کاملا کروی از محیط پیرامون خود ثبت کنید. دستورالعمل‌های روی تصویر را اجرا کنید تا به آسانی تصویر محیط اطراف خود را ثبت نمایید. گوشی را به بالا، پایین، چپ و راست حرکت دهید تا تمام مناظر پیرامون شما ثبت شوند.، به محض پایان کار می‌توانید تصاویر را با دوستان خود در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید.

  سلفی
  ثبت آسان تصاویر سلفی با کیفت بالا

  توسط حالت Selfie خودنگاره‌های شما توسط دوربین پشت گوشی به راحتی ثبت می‌شوند و لازم نیست نگران بیرون‌ماندن یکی از دوستان خود باشید. حالت Selfie تعداد افراد درون عکس را از شما می‌پرسد و زمانی که دوربین تمام آن چهره‌ها را درون یک فریم پیدا کرد شمارش معکوس آغاز می‌شود. دوربین بطور اتوماتیک سه تصویر پشت‌هم را برای ثبت بهترین لحظه ثبت می‌کند.

  عمق میدان
  حرفه‌ای عکاسی کنید

  با کمک زمینه مات مانند حرفه‌ای‌ها عکاسی کنید. در بسیاری از برنامه‌های حرفه‌ای از زمینه مات استفاده می‌شود تا تمرکز روی سوژه افزایش یابد و نسبت به بقیه بخش‌های تصویر مستقل باشد.

  دوستان شما زمانی که بگویید این عکس‌ها با موبایل گرفته شده است حتما شگفت‌زده خواهند شد!

  همیشه در مرکز توجه

  برای انتخاب یک موضوع خاص، تصویر را لمس کنید تا PixelMaster جادوی خود را انجام دهد و سوژه مورد نظر شما در مرکز توجه باشد حتی زمانی که سوژه شما به آرامی در حال حرکت است

  Clear Zoom
  بزرگ‌نمایی و کوچک‌نمایی بدون کاهش کیفیت

  نمی‌توانید به اندازه کافی به سوژه عکاسی خود نزدیک شوید؟ فناوری Clear Zoom در PixelMaster به شما اجازه می‌دهد روی سوژه‌های دور زوم کنید و همچنان کیفیت نیز حفظ شود.

  میان‌بر به دوربین
  هر زمان آماده بودید دوربین شما هم آماده است

  به سرعت دو کلیک روی کلید کنترل صدا کنید تا برنامه دوربین اجرا شود، یک‌بار دیگر کلیک کنید تا عکس بگیرید. دوربین به سرعت آماده عکاسی است!

  همه لبخند بزنید
  بهترین عکس را ثبت کنید

  در حالت All Smiles کافی است کلید شاتر را فشار دهید و نگه دارید تا پنج تصویر متوالی ثبت شود سپس All Smiles به شما اجازه می‌دهد قبل از خروجی تصویر نهایی، بهترین حالت هر یک از افراد را از درون عکس‌ها به صورت مستقل برای یک عکس شگفت‌انگیز انتخاب کنید!

  حذف هوشمند
  به مزاحمان اجازه ندهید خاطرات را خراب کنند

  در حالت Smart Remove عوامل متحرک مزاحم به سادگی ازعکس‌های شما حذف می‌شوند پس دیگر یک غریبه نمی‌تواند تصویر ارزشمند شما را خراب کند.

  جلوه های بصری

  جلوه‌های بصری موجود در PixelMaster باعث می شوند عکاسی, خلاقانه و سرگرم کننده باشد. آنها دارای جلوه های کارتونی, تغییر شیب و یک مداد دیجیتال برای ترسیم تصاویر به صورت دستی هستند.

  Beautification

  حالت Beauty به شما اجازه می دهد نمای سوژه خود را بطور همزمان با عکاسی تنظیم کنید. تنظیمات ویژگی‌های صورت، نرم‌سازی و حذف لکه‌های پوست بطور همزمان با ثبت عکس انجام می‌شوند تا یک تصویر بی‌عیب‌و‌نقص داشته باشید.

  تصاویر متحرک GIF
  با تصاویر متحرک به عکس ها جان دهید

  با عملکرد تصاویر متحرک GIF فقط کافی است شاتر را فشار دهید و نگه دارید تا ردیفی از عکس های متوالی را ثبت کنید که سپس بطور اتوماتیک به تصاویر متحرک GIF تبدیل می شوند.