ZenFone 6 ‏(A600CG)‏

  ASUS ZenUI
  پیچیدگی را به سادگی تبدیل کنید

  ZenUI از فناوری‌های هوشمند، رویکرد شخصی و زندگی بهتر را به خدمت گرفته است. نیازی به فرآیندها و روش‌های پیچیده نیست، اکنون می‌توانید از زندگی شگفت‌انگیز خود لذت ببرید.

  رابط کاربری جدید
  در ساختار و عملکرد

  کارایی، اولین و مهمترین هدف ساخت ASUS ZenUI بود اما به ظرافت و زیبایی هم توجه شد. این رابط کاربری، بسیار ساده و چشم‌نواز است، همچنین به همان اندازه هوشمند است تا برای کارهای روزمره به شما کمک کند.

  تفکر طراحی ASUS ZenUI بر این اساس شکل گرفته است: ساخت فناوری مطابق با نیازهای شما. هر زمان که از گوشی موبایل استفاده کنید، احساس می‌کنید در مرکز همه امور قرار دارید. زیرا این گوشی تنها برای شما طراحی شده است.

  What’s Next
  ASUS What’s Next به شما کمک می کند برنامه خود را بطور هوشمندانه پیگیری و مدیریت کنید.

  What's Next در مورد رویداد یا برنامه بعدی و مواردی که نیاز به پیگیری دارند سریعا به شما یادآوری می‌کند، از این طریق با کاهش مزاحمت، می‌توانید بر آنچه واقعا مهم است تمرکز کنید.

  Do It Later
  زمان را مدیریت کنید و Do It Later

  یک مقاله شگفت انگیز که توسط یک دوست در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، اخبار مهم، یک ایمیل ضروری از سوی همکاران و یک پیامک از طرف مادر، هر آنچه که باید چک کنید و نگران هستید که فراموش کنید. این وظایف را به Do It Later اضافه کنید، جایی که تمام وظایف شما به آسانی فهرست می‌شوند تا بتوانید لیست کارهای خود را به سرعت ببینید.

  PixelMaster
  بهترین کیفیت تصویر حاصل برترین فناوری‌ است

  PixelMaster یک فناوری انحصاری برای ایسوس است که از ترکیب سخت‌افزار، نرم افزار و یک طراحی چشم‌نواز برای ارائه کیفیت شگفت‌انگیز تصاویر توسعه پیدا کرده است. توسط PixelMaster تلفن همراه شما می‌تواند عکس‌هایی با کیفیت حرفه‌ای خلق کند و مهمتر اینکه همیشه همراه شما است تا بتوانید تمام لحظات را ثبت کنید.

  Open Cloud
  ابزارهای مختلف، محتواهای متفاوت، همه جا در دسترس

  فناوری ASUS Open Cloud فضای ابری در گوگل درایو، دراپ‌باکس و وان‌درایو مایکروسافت را در برنامه‌های مورد توجه ایسوس تجمیع می‌کند تا دسترسی به محتوا در برنامه‌هایی مانند مدیریت فایل، پخش موسیقی و گالری ساده‌ترین شکل ممکن انجام شود. فایل‌های موسیقی و عکس‌ها می‌توانند بطور مستقیم از ابرها روی موبایل ایسوس شما منتشر شوند و نیاز به دانلود و ذخیره‌سازی فایل‌ها روی گوشی را برطرف می‌کند.

  Omlet Chat
  گپ با دوستان، اشتراک تصاویر, ویدیوها و موارد دیگر

  Omlet Chat یک سیستم رایگان و متن‌باز است که سرگرمی بیشتری برای گفتگو با دوستان ایجاد می‌کند. اهمیتی ندارد کجا هستید، دوستان خود را به یک گروه گفتگو اضافه کنید، برنامه‌های باز شامل طراحی، فیلترهای عکاسی و موارد دیگر را برای افزایش کارایی اضافه کنید.


  *طراحی و عملکرد برخی از قابلیت‌ها بنا به نوع محصول ممکن است متفاوت باشد